Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) pepe091 válasza dptrsk (#26050) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

És ingyenes is?

(#26052) dptrsk válasza pepe091 (#26051) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen, ingyenes
2 lehetőség van, az egyik ingyenes, ha mindkettőt kéred fizetős.
A: internetes felületen elérhető lista(nekem ez van ez tuti ingyenes)
B: számlamelléklet

(#26053) 1430 válasza Vangelis (#26028) üzenetére


1430
senior tag

Vangelis & pepe091
Nos, sajnos én emlékeztem rosszul és (a belső leírás alapján is) a Like 50 (is) csak hálózaton belül forgalmazható le. Lényegében a Like utódjának szánják, de a sima Like-ot csak május 1-el tudják lezárni. Bár nem tudom, minek kellett addig is elindítani a Like 50-et, de aki sima Like-ot akar, az április végéig még igényelheti. A honlapra minden esetre nem fog visszakerülni.
Unokatestvérem csak most fog felvételizni, szóval a Like-ot már biztos bukja... :(

Varszegig
A DT gyakorlata.
Az L-től díjmentes a VoIP, de alatta is kérhető külön díj ellenében.

polonic
Ha a számla mellékleteként kéred (be kell állítattni ügyintézővel, és onnantól rendszeresen menni fog), az is kvázi elektronikus lesz, lévén elektronikus számlát kapsz. :D
A többit pietrasko már leírta.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26054) Varszegig válasza 1430 (#26053) üzenetére


Varszegig
veterán

Köszi, értem, világos. A kérdés az (és ez nekem nem derült ki a DT leírásból), hogy csak a VOIP-t tiltják, vagy pl. a különféle netes csvegéseket (viber, tango, skype), azaz a szöveges üzeneteket is? Mert az az okostelefonok korszakában elég barátságtalan lépés lenne.

(#26055) polonic válasza 1430 (#26053) üzenetére


polonic
félisten

Ok, értettem. Ez a lényeg.

Csak azt nem, hogy ezt miért nem lehet az online felületen igényelni? Terjeszd már feljebb, hogy jó lenne egy ilyen opció. Most ezért telefonálgatni. :D

(#26056) pepe091 válasza 1430 (#26053) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm szépen az utánajárást! :R
Szóval lényegében arra ment ki a játék, hogy ha nem lesz sima Like, senki ne válassza a Like 50-et hanem egyből a 300-at, mert így már az nyilván jobban megéri.. :U

(#26057) Phreetsie


Phreetsie
tag

letudna valaki irni, hogy "szintenkent -kek, arany es platina" hany reszlet lehet az ember neven?
koszi

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#26058) t-bali3


t-bali3
senior tag

Nem tudjátok meddig lesz S3-ra 20% webshop kedvezmény?
Várom már azt a fránya aranykártya besorolást, mint a messiást, de legjobb esetben is csak április elején lesz meg :(

(#26059) tPedro_


tPedro_
őstag

Valaki meg tudna erositeni, hogy telefonhoz tenyleg az 500MB (Go!Net L) a legnagyobb net elofizetes?

(Ha jol ertem telefonhoz nem vasarolhato a Net&Roll XS.)

(#26060) raziel01 válasza t-bali3 (#26058) üzenetére


raziel01
veterán

Akciók mindig lesznek. Főleg ha jön a Galaxy S4.

(#26061) meroly


meroly
veterán

Partner3 díjcsomagmódosítást eszközölhet a szolgáltató úgy, hogy nemhogy én, de még a cégnél sem tud senki semmit? Belevették a telemátrixot külön díjazásba, amikor eddig az ingyenes volt :(((

Impossible is nothing

(#26062) Okean válasza 1430 (#26029) üzenetére


Okean
tag

Köszönöm a válaszokat. Akkor, ha jól értem, az aranykártyáig lemondhatok az új belépőkhöz hasonló kedvezményes készülékvásárlástól?

(#26063) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

No elmesélem hogyan is állok az ECO+GoNet L csomag kálváriámmal... :)
(rezümé.. :) ---> a korábbi telefonommal remekül elvoltam a fenti csomag párossal. Novemberben vettem egy LG optimus L9-t, aminek a következménye az lett, hogy rendszeresen túlléptem az adatkorlátot. Jóhiszeműen megpróbáltam megoldást találni hogy TÖBBLETFIZETÉS terhe mellett megnöveljem az adatmennyiségem, hogy lustaságomat, kényelmemet eképp éljem ki további szörfölés által...)

Személyesen voltam a west-end t pontban, emailen kértem, tájékoztatást, továbbá a 1430-on telefonon is. Nem hagynám ki továbbá 1430 itteni topiktárs tanácsait sem...

Szóval úgy tűnik megoldhatatlan feladat elé sikerült állítanom a multinacionális céget....
- a legrosszabb a west-end t pont pasi volt, azt mondta ebben nem tud segíteni.
- az első e-mailemre kaptam egy választ ahol két linket adtak emit köthetek a gonet mellé... Mondanom sem kell egyiket sem lehetett, külön ki is írták a honlapon.
- postafordultával már megkérdeztem, hogy ha váltanék másik csomagra az mivel járna. Itt közölték hogy válthatok mozaik xs-re (ezt kérdeztem, mert ha tudtam volna vásárláskor erre válthattam volna, így ugyanannyiért kaptam volna meg a telefont) de ebben az esetben 62000 Ft kötbért kell kifizetnem... (ez klassz nem azt mondtam, hogy másik szolgáltatóhoz akarok menni... ugyanúgy vállalom a hűséget,... No mindegy...
- a leghasználhatóbbakat a telefonon mondta egy kedves ügyintéző: vegyek vezetékes netet wifi routerrel (otthon ezen kavarhatok) és akkor a gonet is olcsóbb lesz, és 2600 ft-ból megvan... Ezen el is gondolkodtam, és ha a kábel tv-t is váltanám akkor ez jó opció lenne, de magában nem akarok vezetékes internetet... egyéb okokból.
- a másik tippje a hölgynek az volt, kérjek arany társkártyát, és cserélgessem...

Gondolkodtam gondolkodtam, de én ezek közül egyiket sem akartam... /közben le is járt a lassításom.. :) /

Végül abban egyeztem meg magammal, hogy figyelem az adatforgalmat.. a play store-ból, csak wifin töltök le, és videókat nem nézek telefonon. Szerencsére csak novemberig szól a gonetl-re a hűség.. addíg kibírom..

Javasolnám viszont a tarifarendszer olyasféle finomítását, hogy hűségmegtartás mellett legalább drágáb, csomagokra lehessen váltani. Bár lehet ismét megoldhatatlant várok el...
Az ügyfélbarát ügyéntézés pedig számomra azt jelentené, ha egyik hűség opciós csomagból átváltok mondjuk egy számukra is jövedelmezőbb és újabb t-mobile-hoz való hűséggel megerősített szerződésbe, akkor ne kelljen mondjuk 60 000 forintot fizetnem, mert ez nem nagyon ügyfélbarátságos...
De, hogy ne zavarjam össze a sávszélesség tervezésüket, mondjuk ezt egyszer lehessen csak megcsinálni egy időszakban pl..

[ Szerkesztve ]

(#26064) airmax_2.0 válasza airmax_2.0 (#26063) üzenetére


airmax_2.0
tag

Ja és mégvalami...
Az sem esett volna rosszul, ha vásárláskor esetleg tájékoztattak, volna, hogy van jobb csomag is bővítő opciókkal...
Volt már rá példa, hhogy amikor egy még rosszabb csomagban voltam, és 17000 ft-os számlát mentem befizetni.. (mert akkora forgalmat csináltam) akkor ajánlották, hogy ez a másik csomag jobb lesz...
most nem kaptam ilyen támogatást...
De ennek is biztos Matolcsy az oka mert különadóztatja a céget, és kénytelenek kirúgni a hozzáértő, ezért drága alkalmazottakat, hogy némi profit maradjon...

[ Szerkesztve ]

(#26065) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

1 órája kaptam egy SMS-t a T-től...azt hittem, hogy a szokásos 2013.05.01.-től módosulnak üzletszabályzataink már most megjött..., de még a 04.01.-től módosuló is csak 2 hete jött, szóval jövő hét utáni héten kellene megint változnia a szabályzatnak. A szám 30/8080080 szokott lenni.

Ma ilyet kaptam:
+36308080088 Tisztelt Ügyfelünk! Szerződéses együttműködési kötelezettségünk keretében hiányzó adatkezelési nyilatkozatának pótlására szeretnének kérni. Személyre szóló akcióinkról, újdonságainkról és kedvezményeinkről - például feltöltési bónusz ajánlatainkról - kaphat tájékoztatást, ha most erre az SMS-re tetszőleges tartalmú válaszüzenetet küld, pl. OK.
Üdvözlettel: T-Mobile.

Ez meg mi a t*? Ez szám biztos, hogy a T-é?
Ráadásul nem is fog menni az SMS, mert legalább 1 éve nem írtam, tetszőleges tartalmút meg sosem. :))

(#26066) pepe091 válasza 1430 (#26053) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az előbb aktiváltattam egy ügyintézővel a részletes híváslistát, direkt rá is kérdeztem, hogy ingyenes-e, mondta, hogy igen, viszont jelenleg a My-T-mob ban ezt látom:

Most akkor ingyenes vagy sem? Azt sem értem miért Postai kiküldésnek látszik, mikor eleve mondtam, hogy elektronikus számlám van..

Szerk. Hopp az előbb a telszám benne maradt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#26067) 1430 válasza tPedro_ (#26059) üzenetére


1430
senior tag

Bizonyos díjcsomagokhoz 1GB-os bővítés is kérhető.

meroly
Általában 2 évente szokták felülvizsgálni a keretmegállapodásokat, ha módosul, azt központilag mindenkinek átvezetik. Erről nyilván a cégnél is tudnia kell valakinek, aki elfogadta és aláírta az új keretmegállapodást, és az ő kötelessége lett volna tájékoztatni a tagokat.

[CS]Blade2
Igen, ez T-Mobile-tól jött.

pepe091
Ne aggódj, nem lesz díja! ;)
Ez pont olyan, mint az, hogy mindenki a kedvezményes Go!Net díjakat szeretné látni a My T-Mobile-ban, de ott az alapdíj jelenik meg, és a kedvezmény feltételeinek megléte esetén lesz kedvezményes a díj. Itt is ez van, a díjmentesség feltétele, hogy magányszemély nevén legyen az előfizetés és hogy a nyomtatott mellett ne legyen a hívószámra elektronikus hívásrészletező aktíválva.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26068) meroly válasza 1430 (#26067) üzenetére


meroly
veterán

Csak meg kéne találnom azt az embert..... köszi

Impossible is nothing

(#26069) pepe091 válasza 1430 (#26067) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm. Szerintem az nincs. Legalábbis My T-mobileban sehol nem találom, hogy lenne.. :)

(#26070) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Sziasztok!

Ma kaptam egy ilyen SMS-t a T-től:
"Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön által megrendelt díjcsomag váltás megtörtént. Üdvözlettel: Magyar Telekom"

Ez mi lehet? Én nem rendeltem semmit! Like 300-ba vagyok.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26071) adam3 válasza Wa2x_ (#26070) üzenetére


adam3
aktív tag

Nem telt le a 2 év mióta megvan? Mert akkor ha nem mutatod be a diákod, átsorolnak Eco XS-be. A szerződésen szerepel, mintha még az is ott lenne, hogy ők nem értesítenek, neked kell gondoskodnod erről.

szerk1.: Mivel a Like300 nincs két éve, így a sima Like-ot kérdezem, az érvényesség onnan indult.

[ Szerkesztve ]

(#26072) Wa2x_ válasza adam3 (#26071) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem telt le a 2 év még, tavaly júniusban vettem a telót új előfizetéssel, mert a Like 300-hoz az kellett, előtte Mozaik XS volt, szal nem értem.. :F
A my T-mobile is Like 300-at ír.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26073) 1430 válasza Wa2x_ (#26070) üzenetére


1430
senior tag

Nem lehet, hogy T-Home szerződésen váltottatok csomagot, és elérhetőségi számnak a te számodat adtátok meg? (esetleg valaki más váltott, és félrediktálta a számát, így neked ment az értesítés)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26074) Wa2x_ válasza 1430 (#26073) üzenetére


Wa2x_
veterán

Más szolgáltatónál vagyunk e téren, csak mobilos dolog lehet, nem tudom hova tenni ezt most.. :U
A 1430 is fizetős lett, az a kemény...

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26075) 1430 válasza Wa2x_ (#26074) üzenetére


1430
senior tag

A Like 300-ról is díjmentes a 1430 felhívása, de inkább írd meg az ugyfelszolgalat@t-mobile.hu-ra a telefonszámot, amiről jött az SMS (vagy lépj be a My T-Mobile-ba és a jobb felső sarokban válaszd az "írjon nekünk" lehetőséget), mert ezt telefonon úgy sem fogják tudni azonnal megválaszolni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26076) Wa2x_ válasza 1430 (#26075) üzenetére


Wa2x_
veterán

Persze ingyenes, amíg nem kérem az ügyintézőt.. Köszi, az lesz, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy arra a válaszidő olyan 3 és 4 hét között van. Szal inkább bemegyek egy T-Pont-ba, ha ott semmi, akkor írok.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26077) 1430 válasza Wa2x_ (#26076) üzenetére


1430
senior tag

Csak hogy biztosan egyről beszéljünk:
1. A 1430 hívása díjmentes Magyar Telekom hálózaton belül (így vezetékesről és mobilról is), és az ügyintézővel történő beszélgetésért sem kell fizetni.
2. Annak kellene utána nézni, hogy a telefonszám, amiről az SMS-t kaptad, milyen kommunikációs célra szolgál (tehát milyen tartalmakat küldenek ki róla). Erre valószínűleg időbe telik a válasz fellelése, ezért érdemes megírni, mert telefonon legfeljebb visszahívást ígérhetnek, és üzletben sem valószínű, hogy egyből megtalálják a választ (ugyanott tudják keresni, ahol a telefonos ügyintéző is).
3. Írd be ide a fórumba a telefonszámot amiről az SMS jött, és megnézem, van e róla infó a belső oldalakon.
4. Nyilván nem történt díjcsomagváltás a hívószámodon, mert a My T-Mobile az éles rendszerből veszi az adatokat, tehát ha Like 300-at mutat, akkor az is van beállítva.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26078) Wa2x_ válasza 1430 (#26077) üzenetére


Wa2x_
veterán

Előre is köszi!

30/344-4840

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26079) .bruszli. válasza 1430 (#26077) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

1. Megnyugodtam. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#26080) Wa2x_ válasza .bruszli. (#26079) üzenetére


Wa2x_
veterán

Igaz, én az 1-est nyomkodtam végig és az lóvés, de az a tudakozó, nem az a tudakozó, amire én gondoltam.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26081) .bruszli. válasza Wa2x_ (#26080) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ok,csak nem tudtam,honnét jött ez a fizetős verzió... :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#26082) polonic


polonic
félisten

Hétfőn távszámlán fizettem be a t-home és a t-mobile számlákat is. A t-home számla már elkönyvelődött.
A t-mobile mikor fog elkönyvelődni?

(#26083) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Melyik az a oldal ahol a SIM kártyámra alkalmazásokat tudok letölteni? (pl. MobilLottó stb.)
Régebben már töltöttem rá, de most nem találom. :(

Közben meglett: [link]

[ Szerkesztve ]

(#26084) Samus


Samus
addikt

Családbarát kedvezménynél, ha a bevont szám Domino Mixes, akkor annak a havidiját én fizetem, vagy a Mix csomag tulajdonosa? Jelenleg én vagyok havidijas, és még két dominós van benne, azt ugye én fizetem. De a mix az dominós is, meg havidíjas is... Illetve ha magának fizetné, levonják a lebeszélhető havidíjból, vagy hozzácsapják?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26085) cris78 válasza airmax_2.0 (#26063) üzenetére


cris78
őstag

Én azért szerencsésebb vagyok a go!net hűséggel. Nekem az M-re van hűségem, így kitudom használni az akciós havidíjakat. Bár nekem februárban fog lejárnia hűség. Én is próbálkoztam mindenféle váltással, de semmi nem jött össze. Jó látni, hogy nem csak én voltam az aki így belenyúlt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26086) Lajos11107


Lajos11107
tag

Sziasztok!!

Mit jelent a Rádiotlefon höközi hívás? az mit takar

(#26087) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy T-Mobile USB Stick-hez ilyen nehéz lesz firmware frissítést találni, tudna nekem valaki ebben segíteni? A T-Mobile címkén web'n'walk Stick szerepel, de a hátulja szerint ez Option GIO 225-ös. Google-t használva eljutottam oda, hogy ezen a linken volt korábban firmware, de sajnos már nem működik, a gyártó oldalán a terméket kikeresve pedig csak drivereket kínál fel.

Honnan lehet leszedni hozzá a legfrissebb, T-Mobile-os magyar firmwaret?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#26088) 1430 válasza Samus (#26084) üzenetére


1430
senior tag

A Mix-es szám fogja fizetni a saját Családbarát havidíját, és a Mix havidíjon felül fog kiszámlázódni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26089) raziel01


raziel01
veterán

Netes rendelésnél meglehet nézni a rendelés véglegesítése előtt, hogy mikor hoznák a telót kb Pick pont-ba?

(#26091) raziel01 válasza #40993792 (#26090) üzenetére


raziel01
veterán

Március 14-et ír. Mi a tapasztalat? Tényleg kell ennyit várni?

(#26092) catroot válasza raziel01 (#26091) üzenetére


catroot
veterán

Nekem nem kellett. :N

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26093) raziel01 válasza catroot (#26092) üzenetére


raziel01
veterán

Jó de mégis mennyit akkor?

(#26094) catroot válasza raziel01 (#26093) üzenetére


catroot
veterán

Telefonon megmondta az ügyintéző, hogy mikorra várható. Ha jól rémlik, hétfőn hívtak és csütörtökön már át is vehettem a telefont.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26096) raziel01 válasza catroot (#26094) üzenetére


raziel01
veterán

Na ez jobban hangzik.

(#26097) Lajos11107


Lajos11107
tag

Mit jelent az hogy Rádiótelefon nemzetközi hívás??

(#26098) g0n21


g0n21
senior tag

Sziasztok!

Első körben hozzátok fordulnék, hátha van valakinek személyes tapasztalata, majd csak eztán a T-hez:
2011 Novemberében egy tisztességes(nek tűnő), megbízható(nak hitt), közel sem nincstelen barátom, ki korilag apám lehetne, megkért, hogy vegyünk már a nevemre előfizetést. Akkori körülmények között (én barom, és kérlek ne mondjátok el tízen, hogy mekkora barom vagyok :R ) ez nem tűnt problémának.
Sokáig nem is volt. két előfizetés lett kötve, egy médiamánia S és egy M egy nokia nemtudommivel, és egy galaxy ace /ace2-vel.

nem volt probléma egészen 2012. szeptemberéig, mikoris a havi számlán megjelent két emelt díjas sms és hang. 2x1600 Ft + FA összegben ez 4000 Ft.
Váltig állította, hogy sem ő, sem a lánya nem telefonált / vett igénybe szolgáltatást.
Utánajártam a számnak 0690619939, ha jól emlékszem, de nem találtam semmit, csak hogy a telenor üzemeltetésében van, és netlogic kft bérli, akiket az életben nem sikerült utolérni. Még a g-portál astro jósdája használja ezt a számot, de ki tudja mióta, vagy mióta nem.
Mikor a számlán megláttuk az összeget, én egyből tiltattam a T-mobile-nál, telefonon az emelt díjas szolgáltatásokat.

Ezt a számlát még befizette, majd azt állította, hogy a Fogarasi úti tesco T-mobile-jában az ügyintéző rögzítette a jóváírási igényt (mire fel?), és a következő haviból (2012.10) majd jóváírják, emellett, hogy ő ügyvéddel is volt bent.. Értelemszerűen ez nem történt meg, mivel az ügyintézésre kizárólag én vagyok jogosult, meghatalmazása tőlem nem volt.

Odáig fajult a dolog, hogy 3 elmaradt számla után jan.23-ra kikapcsolták a bejövőt, kimenőt.
Az össz. számlatartozás 59.xxx Ft.
Noszogattam, hogy kaparja össze a pénzt, nem jött be.

a T szerintem teljesen jogosan rácsapta a kötbért, amire én részletfizetést kértem, kaptam is, 10 havit, tehát havi 19.540 Ft.
Az első részlet befizetési határideje eljött, a pénzre annyit mondott, hogy nincs, ergo kénytelen voltam befizetni, nem viselek el a nevemen adósságot.

Ő perelni akarja a T-t, mert jogtalanul számlázták ki a 2x2000 Ft-ot, én nevem alatt ez nem fog megtörténni.
Egyébiránt ez baromság, mert nem tudja bizonyítani, hogy nem küldte el.
Felajánlottam, hogy a két készüléket adja nekem, és levonom a tartozásból, persze ez sem jó megoldás neki. Azt is feldobtam, hogy megveszem az autóját kétszázzal kevesebbért, az sem jó megoldás.

Véleményetek szerint, van-e bármilyen lehetőségem azon kívül, hogy k.rva drága tanulópénzt fizessek???

Peres eljárást kerülném. Van olyan opció a T-nél vajon, hogy átvállalja rólam az ember a tartozást (az előfizetést)?
Mivel semmilyen HIVATALOS papír nincs, ezáltal én nem támadhatom őt, tény fasz voltam, most kiutat keresnék.

Válaszokat előre is köszönöm!

gonzi

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#26099) Lajos11107


Lajos11107
tag

Nekem van egy olyan problémám hogy állítólag ,telefonáltam egy emel díjas számra,pedig nem is telefonáltam és kijött olyan számla 27xxxft tot kikel fizetnem,mert ha nem fizetem ki akkor a kötbért is kikel fizetnem,meg a telefonomnak a részletet is,és ezzel mit tudnék csinálni?

mert valami rádiótelefon hőközi hívás volt ez

(#26100) Vangelis válasza Lajos11107 (#26099) üzenetére


Vangelis
nagyúr

kérd le a híváslistát.

Ott meg tudod nézni, hogy pontosan mi is volt az.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.