Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) bognar110 válasza FatalEror (#26200) üzenetére


bognar110
őstag

De van eco xs is az meg 1950.

(#26202) FatalEror válasza bognar110 (#26201) üzenetére


FatalEror
addikt

De az nem mindegyik telefonnál elérhető nem?
Legalább is nemrég néztem végig majdnem az össze telefont,és nem mindegyiknél láttam "opció" ként.Bár lehet az csak a részletfizetésre vonatkozott.

HardCore is my LifeStyle

(#26203) raziel01 válasza bognar110 (#26201) üzenetére


raziel01
veterán

Okostelefon mellé hülyeség az Eco XS.
Mozaik XS jó, mert van hozzá net és utána is csak lassítják.

FatalEror: Úgy kell választani, hogy nincs hűség a díjcsomagra. Utána pedig majd kiválasztod a fizetésnél az EcoXS-t.

Grand X IN-nel meg az a baj, hogy nem ARM-es és sok program nem fut vele.

[ Szerkesztve ]

(#26204) bognar110 válasza raziel01 (#26203) üzenetére


bognar110
őstag

Vele egy árban lévők közül milyet lenne érdemes venni ?

(#26205) FatalEror válasza bognar110 (#26204) üzenetére


FatalEror
addikt

Xperia U
Desire X
Galaxy S Advance
Optimus L7

HardCore is my LifeStyle

(#26206) Nordik


Nordik
őstag

Egy olyan problémám lenne, hogy vásárolnék Dominoba egy Samsung Galaxy S advance készüléket, mivel elég jó árban kapható, viszont a hozzá kapott kártyát egyáltalán nem használnám. Ebből lehet valami probléma vagy akár ki is dobhatom akkor se lesz semmi?

(#26207) FatalEror válasza Nordik (#26206) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát azért ki ne dobd,de semmi következmény nem lesz!

HardCore is my LifeStyle

(#26208) Nordik válasza FatalEror (#26207) üzenetére


Nordik
őstag

Mondjuk csináltam már ilyet, de eddig nem volt gond, persze a későbbiekben se szeretném. :) Meg ugye ha 1 évig nincs használva a kártya akkor inaktiválódik a számmal együtt?

(#26209) FatalEror válasza Nordik (#26208) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen van valami ilyesmi. :K De konkrét időtartamot nem tudok.

HardCore is my LifeStyle

(#26210) 1430 válasza Okean (#26190) üzenetére


1430
senior tag

Igen, ez működhet.

Rosszarcu01
Akkor kérd el a hozzá tartozó Domino szerződést is, és egyből rögzítenek, mint Felhasználó. De ettől a régi Előfizető még bármikor bemehet, és kérheti a hívószám megszüntetését vagy például egy SIM cserét, stb.

Gery1987
Ha üzletben nem kapható (és nincs is készleten), akkor nincs mit tenni. Azt esetleg érdeklődd meg, hogy meglévő előfizetés átváltható e, mert akkor rendeld meg online (átírási díj is szükséges lehet, ha eltérő az elő-/számlafizető = 6500 Ft)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26211) Gery1987 válasza 1430 (#26210) üzenetére


Gery1987
őstag

Kedves 1430! A készülék, az online webshop listáján rajta van, készleten is van, sőt ki is írja, hogy T-Pontokban és partnereknél mennyi, illetve lehetőséget (díjcsomagok, részlet fizetés stb) viszont az oldal akciós készülék listájában nincs fent. Az előfizetés az enyém, én is fizetem. Ilyen esetben mi a helyzet? Előre is köszönöm!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26212) pepe091 válasza nooooorb (#26195) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Van valamilyen kiemeltségi szinted? Ha nincs akkor nem tudsz váltani.

(#26213) Nordik válasza FatalEror (#26209) üzenetére


Nordik
őstag

Egy néven mennyi előfizetés illetve dominos kártya lehet?

(#26214) nooooorb válasza pepe091 (#26212) üzenetére


nooooorb
csendes tag

Arany van, akkor igen?

(#26215) 1430 válasza Gery1987 (#26211) üzenetére


1430
senior tag

Tehát a lényeg, ha egy készülék kifut, akkor visszarendelik azt az 1-2 darabot, ami a T-Pontokban van, és felteszik WS-ba. A T-Pont-os ár az utolsó ára a készüléknek, amiből lejön a WS 10%-os kedvezmény.
Az Ace 2 már elég régen kifutott, ezért nincs az árlistákban, de mivel rendelhető, ezért WS-ban még minimum 1 db-nak lennie kell.

Ha már meglévő előfizetésedet vinnéd be a cégbe, akkor amennyiben ehhez a hűség nem akadály, rendeld meg a meglévő előfizetésedhez a készüléket. Persze ennek feltétele, hogy a készülékváltási lehetőségek fennálljanak a hívószámod esetében (ha belépsz az oldalra telefonszám + jelszóval, úgy is láthatod, engedi e a készülékváltást).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26216) gabcs90


gabcs90
csendes tag

szereném segitségeteket kérni hogy sms-be mit kell elküldenem ha le akarom mondani a készülékbiztositást fontos lenne köszönöm :((

(#26217) 1430 válasza gabcs90 (#26216) üzenetére


1430
senior tag

Ügyintéző tudja megszüntetni (akár telefonos is).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26218) nemni


nemni
csendes tag

Szombaton vettem egy androidos telcsit,beállítottam rajta a wifit. Ki is próbáltam ami azt jelenti h.szombat óta használtam néha-néha.Erre tegnap reggel felhívtak a t-mobiltól h.meghaladtam a net forgalmat 27 mb-ttal,akkor nem tudtam reagálni mert dolgoztam és nem volt időm.De ahogy hazaértem megnéztem a my t-mobile oldalon a számlámat és akkor azt hittem majdnem szívrohamot kapok 31.015 ft volt.Felhívtam a 1430-at és ott elmondtam mi van és a pali azt mondta h.kérdezzem le a 1730-ról az adatforgalmat.Megtettem 29270 kbyte.Közbe felajánlott olcsóbb netes csomagot,de közbe én azt se tudtam h.volt rajta mobilinternet én nem kértem.Persze h.rögtön lemondtam mindent,ekkor eltűnt 3G jel (ami azóta fent volt mióta beállítottuk a wifit).De én úgy hittem h.wifiről neteztem,erre kiderült h.végig a mobil neten voltam.Ebből a 31.000 ft-os számlából csak a hívás meg az smseket vagyok hajlandó kifizetni,a netforgalmat nem.Persze majd írok nekik egy levelet,amire vagy válaszolnak vagy nem.De ilyen esetben mit lehet csinálni vagy ők mit fognak csinálni,kötbért fizetetnek?
Ha valaki tud valami jó tanácsot adni várom!

(#26219) Gery1987 válasza 1430 (#26215) üzenetére


Gery1987
őstag

Na pont ettől tartottam. A cégesnél az aktív hűségidő akadály, csak a nélkül lehet bemenni oda, sőt anyum vinne be és mivel ő megtartotta a számát, így nekem kapásból számcsere.

Szóval ha beváltok a cégesbe, akkor ez a telefon kilőve, vagy maradhat a készülék, és a mostani díjcsomagom (MIX), vagy átváltok másikba. Jól értelmezem? Csak azok a díjsomagok lehetnek amiket a webshop kilistáz, vagy bármi más még aktív díjcsomag szóbajöhet?

Köszönöm segítséget, és a segítséget!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26220) FatalEror válasza Nordik (#26213) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem többet,talán akármennyit,mivel asszem ha csak kártyát kérsz még hűségidő sincsen.

HardCore is my LifeStyle

(#26221) pepe091 válasza nooooorb (#26214) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, akkor már tudsz venni készüléket, viszont kb 6-7 ezerrel drágábban mintha új előfizetésként lenne vásárolva.

(#26218) nemni

Gondolom ismered azt, hogy "a törvény nem ismerete nem mentesít a felelősségre vonás alól.." Ez a te hibádból keletkezett, szinte biztos, hogy ki kell fizetned. Az egy dolog, hogy ha nincs valamilyen normális net csomag aktiválva, akkor horror árak vannak... Ez kb olyan mintha bemennél egy boltba, és ott megennél ezt azt, és mondnád, hogy már bocsánat, de én nem tudtam, hogy ezért fizetnem kell, ezért nem is fizetek...
Talán adnak méltányosságból kedvezményt, de erre nem sok az esély szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#26222) raziel01 válasza nemni (#26218) üzenetére


raziel01
veterán

Meg kell velük beszélni, hogy kötsz valami netcsomagot ha elengedik ez a röhejes 27 MB-os tartozást.

(#26223) club1 válasza nemni (#26218) üzenetére


club1
veterán

Sok sikert a küzdésedhez. Minden okostelefon használati útmutatásában le van írva, hogy az adathasználat fizetős lehet. Okostelefon előre gondolkodni képes embereknek való. Ha az nem megy, mert nem ismered a technológiát, akkor az a minimum hogy előtte megnézed, mivel jár alapból az okostelefon használata. Ha az okostelefonon az van beállítva, hogy ne használja a mobilnetet, akkor nem fogja.
Nem egy (de nem is két) ponton hibáztál, és kijelented explicite, hogy netforgalmat nem fizeted. Ha rendesek, a panaszod alapján egy részét elengedik a saját hüleséged miatt fizetendőknek. Ha nem, akkor be nem fizetés miatt felmondhatják a szerződésed, egyben kiszámlázva a készülékkedvezményt és kötbért (ez ált. jóval nagyobb az általad a vitatott összegnél, ezek mértéke le van rendesen írva egyébként az előfizetői szerződésedben). Ha ezt nem fizeted, akkor behajtó cég és távközlési feketelista következik.

(#26224) 1430 válasza nemni (#26218) üzenetére


1430
senior tag

Bár nem írtad, de ez a Net Start miatt volt? Ha igen, akkor egyrészt 10 ezer Ft felett századára csökken a forgalmi díj (de ezt csak a számlában írja jóvá a rendszer, tehát az aktuális egyenlegben a "normál" díjon megy a forgalom), másrészt telefonálj vissza (és vetess fel panaszt) vagy írj a My T-Mobile-on belül a Net Start forgalmad miatt, és biztos vagyok benne, hogy találnak egy számodra kedvezőbb megoldást. ;)

Gery1987
Ha mégis maradsz a MIX-nél, akkor a tarifahűség nélküli konstrukciót kell választanod a meglévő előfizetéshez való készülékrendeléshez. Egyébként meg ha a havi- és forgalmi díjak miatt kedvezőbb a céges, akkor javaslom keress egy másik készüléket (illetve megveheted Domino-val is az Ace 2-est).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26225) Gery1987 válasza 1430 (#26224) üzenetére


Gery1987
őstag

Köszönöm a segítséget! Igen a céges havidíja és a perc/SMS díjak sokkal jobbak mint az átlagos. Megpróbálok másikat keresni bár igazán nincs ami meggyőzött. Azt nem tudod véletlenül hogy melyikkel van a legkevesebb gond? Nem akarok szervizlakó lenni.

Mindent köszönök! További szép estét!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26226) nooooorb válasza pepe091 (#26221) üzenetére


nooooorb
csendes tag

És ezek a késedelmes számlafizetések jelenthetnek problémát?

(#26227) pepe091 válasza nooooorb (#26226) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A készülékváltást semmiképp nem akadályozza, maximum kérhetnek előleget, de még az sem biztos.

(#26228) nooooorb válasza pepe091 (#26227) üzenetére


nooooorb
csendes tag

Csúcs! Köszi szépen a segítséget!

(#26229) Soulfly842 válasza nemni (#26218) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ahogy 1430 is írta: indíts mindenképpen egy kérelmet és fogalmazd bele azt is, hogy nem tudtál arról, h. a régebbi szerződésekre (amikor még régi modemek, régi telefonokra indokolt volt egy ilyen csomag) automatikusan a szerz. részét képezte egy ilyen szolgáltatás. A költségekkel nem voltál tisztában és azzal sem, h. ha a telefon pl frissít a háttérben, akkor az ilyen költségekkel járhat. Ügyfélmúltra/elégedettségre/egyszeri méltányosságból az esetek igen komoly hányadában kezelni szokták ezeket... :)

(#26230) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nekem belső hibát ír belépési kísérlet utána a My T-Mobile, van, akinek esetleg működik?

(#26231) pepe091 válasza Alvin_ti4200 (#26230) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az átlagnál lassabban de nekem sikerült belépnem.

(#26232) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Üdv,

Letiltás elleni garancia nyomtatványt le tudok tölteni valahonnan?

Köszi!

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#26233) raziel01 válasza BroCreSt (#26232) üzenetére


raziel01
veterán

Mese, mese, mese. Semmit nem ér. Komolyan megéri a felesleges izgulást egy használt teló mikor pár ezerrel többért a szolgáltatótól is elhozható? Bármikor letilthatják ugyan úgy. Kiderülhet, hogy lopott. Egy darab papír nem fog megóvni semmitől. Járkálhatsz a bíróságra ugyanúgy.

(#26234) StLui válasza BroCreSt (#26232) üzenetére


StLui
veterán

ez nem nyomtatvány, valaki kitalálta egy többé kevésbé használható szöveget, amit az adásvételibe is bele lehet foglalni, és ha gond van ezt lehet lobogtatni a bíróságon

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#26235) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Másnál minden oké ma a tmobillal?

Szegeden ma sorban szakadnak meg a hívásaim egész nap, és a mobilinternet is állandóan szakad.

Nem 1-2 alkalommal, minden alkalommal. :(((

(#26236) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Az ingyenes demo Mobil TV-ről szeretnék kérdezni, amivel teljesen ingyen lehet nézni mobilon a LifeNetwork-et és az OzoneNetwork csatornákat.

Mi történik ha elérem a WAP oldalon írt 5 órát?

Wapoldal: [link]
Weboldal: [link]
Mindenkori díjszabás: [link]
_______________________________________________________________

T-Mobile-t többször hívtam, volt aki szerint:

- az adott hónapra megszűnik a szolgáltatás

- 5Ft/perc díjjal megy tovább a szolgáltatás

- az 5 óra erejéig nem számít bele a mobil TV az internetes adatforgalomba,
az 5 óra után pedig az internetes adatforgalom kárára megy tovább
_______________________________________________________________

Nincs aktív mobilTV előfizetésem. Ez a két csatorna előfizetés nélkül is nézhető.
Az biztos, hogy az 5 óra nem az internet kárára megy, mivel Like 50-es díjcsomagom van, ami 50MB adatforgalmat tartalmaz, és utána lelassítják 32kbit/s sebességre.
Már három napja nézem a mobiTV-t, kb. 4-5 óra időtartam alatt 600MB adatforgalmat generáltam, és nincs lassítás.

Aki tapasztalatból tudja, hogy mire számíthatok, hogyha tovább nézem, akkor az kérem írja meg!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#26237) Varszegig válasza BroCreSt (#26232) üzenetére


Varszegig
veterán

A wc-papír is kb. megteszi:)

(#26238) Vangelis válasza Varszegig (#26237) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Eleve nem tudom ki találta ki ezt a (megnyugtatni szándékozó) értéktelen dokumentumot.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26239) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Mozaik XS díjcsomag 100%-ban lebeszélhető. Miért nem jelenik ez meg a számlán? 3200Ft helyett 1408Ft-ot vontak le. Ez most hogyan is van?

(#26240) Varszegig válasza Vangelis (#26238) üzenetére


Varszegig
veterán

Olyasvalaki találta ki, aki pontosan tudta, hogy a telefon eladása után 5 perccel már nem fizeti a részleteket, illetve az előfizetést illetve azt is tudta, hogy a tekintetes magyar bíróságon ez mennyit is ér :DDD

(#26241) 1430 válasza kertsa (#26239) üzenetére


1430
senior tag

Talán mert csak ennyit forgalmaztál? :U

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26242) BroCreSt válasza Varszegig (#26237) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Köszi! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#26243) kertsa válasza 1430 (#26241) üzenetére


kertsa
senior tag

7700ft volt a forgalom.

(#26244) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Mostanában szerintetek sony xperia J dominos csomagban lesz árcsökkenés?

(#26245) 1430 válasza kertsa (#26243) üzenetére


1430
senior tag

Akkor csak ennyi volt a leforgalmazható, a többi nem, mivel a havidíj "100%-ban lebeszélhető alapdíjas hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve felhasználható SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön".

Volt esetleg roaming, emeltdíjas, kék szám, stb forgalmad?

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26246) raziel01 válasza jenei1994 (#26244) üzenetére


raziel01
veterán

Ne vedd meg fos. Túl van árazva. 1 magos. Gyenge.
Samsung Galaxy S Advance-t nézd meg. Vagy Xperia P.
Egyébként szerintem várható árcsökkenés ha kijön a Galaxy S4. Vagy attól függetlenül is lehet akció.
Például múlt héten 1 napig volt akciós pár teló. Például Xperia U.
Úgyhogy érdemes naponta nézni. Azt teszem én is.

(#26247) kertsa válasza 1430 (#26245) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi :)

(#26248) jenei1994 válasza raziel01 (#26246) üzenetére


jenei1994
addikt

Nagyon tetszik kinézetre és a akkuja is nagyon jó.facebook,zene.telefonálás néha egy kis netezés egyíre kéne nekem jobban.

Samsungok nem tetszenek. :N

[ Szerkesztve ]

(#26249) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

Vásároltam webshopon keresztül többek között egy gyári samu töltőt, kb egy napot bírt ki, már semmit nem tölt. Hogyan érvényesítsem a garit? Visszaküldeni nincs kedvem bevihetem bármelyik T-mobile boltba?

(#26250) pepe091 válasza GeneraL_XTX (#26249) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Olyan T-pontba viheted, ahol van szerviz. Lásd Itt

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.