Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Keresek egy T-Mobile-os kollégát, aki tudna nekem segíteni.
(Nem hétköznapi dologban.)

Privátban várnám a jelentkezőket!

Köszönöm!

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#26252) jenei1994


jenei1994
addikt

xperia J Webshop dominós ár: 58 491 Ft
Samsung Galaxy S Advance Webshop dominós ár: 59 391 Ft

Nagyon vihették őket a megnyomták az árát.

(#26253) #78121280


#78121280
törölt tag

ASUS NEXUS 7

A specifikációkat véletlenül nem írták el? :D

Internet Wifi 802.11b/g/n.

Mobil netet meg se említi.

Memória
16 GB belső tárhely (a felhasználható tárhely kisebb), a memória legfeljebb 32 GB-os microSD memóriakártyával bővíthető

Nexus 7 memóriája tudtommal nem bővíthető.

Gyártó oldalán szereplő specifikációk [link]

Csak 1 év garancia? 2 év van szinte mindegyik ismertebb webshopban.

(#26254) dj79


dj79
senior tag

Tisztelt Egybegyűltek :),

tanácsot szeretnék kérni: már van egy usb stickem, ehhez szeretnék kb 1 hónapra mobilnet simet igényelni.Első körben feltöltőkártyásra gondoltam. Mivel rendes előfizetés van, a domino relaxnetekhez adnak külön kártyát, vagy ez csak a domino web esetében lehetséges?

Net&roll S is szóbajöhet, de nem igazán szeretnék aláírni hűségidőt, erre van megoldás?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#26255) #78121280 válasza #78121280 (#26253) üzenetére


#78121280
törölt tag

Na már is javították,a jellemzőket. :)

(#26256) Phreetsie válasza jenei1994 (#26252) üzenetére


Phreetsie
tag

az biztos!

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#26257) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Végülis úgy áll, hogy nem a céges díjcsomagba lépek be, hanem másikat választok mert a mostani használatot a céges mellett csak drágábban tudnám megoldani. Kérdés, hogy mikor válthatok díjcsomagot? Március 29-én jár le a hűség idő, a díjcsomag amit kiszemeltem: Mozaik XS. Aranykártyás vagyok.

Köszi a segítséget!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26258) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Like 300 díjcsomagom van és 3 t-mobilos számot ingyen hívok havi 100 órában, és az lenne a kérdésem, hogy ha az egyik szám kimegy külföldre akkor is ingyen hívom?

(#26259) raziel01 válasza LallerHUN (#26258) üzenetére


raziel01
veterán

Te ingyen hívod hisz magyar szám. Ő fog fizetni hívásfogadásért.

(#26260) Soulfly842 válasza dj79 (#26254) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nincs egy felesleges Dominó kártyád? Azt átválthatod hűségidő nélkül üzletben havidíjas Net&roll S-re is.... ;)

Másik alternatíva, lehet venni csak szimpla Domino webes kártyát is, de majdnem hasonló árban van új stickkel együtt domino webes kártya (quick-es csomagban) is Media Markt-ban 3990 Ft, ha jól emlékszek.

[ Szerkesztve ]

(#26261) LallerHUN válasza raziel01 (#26259) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszönöm a választ én is így gondoltam, csak kellett egy megerősítés! :) :D

(#26262) #48525824


#48525824
törölt tag

Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy ha 13-án vettem át webshopból rendelt készüléket (ipad mini) és hibás, akkor cseregarancia esetén beleszámít a 3 munkanapba az a nap amikor átvettem, illetve t-partner is cserélheti, ha van szervizük vagy csak hivatalos t-pont?

[ Szerkesztve ]

(#26263) kali válasza #48525824 (#26262) üzenetére


kali
legenda

szia,

szerintem élj inkább a 8 munkanapos elállási joggal, visszaküldöd vagy leadod megfelelő (szervizes) t-pont kirendeltségen, vissza minden a vásárlás előtti állapotra - amennyire a tényezők függvényében lehetséges -, és utána megrendeled ismét.
azért javaslom ezt a verziót, mert amennyiben a 3 munkanapos csereigénnyel élsz, úgy bukó lehet a nagyobb időintervallumú 8 munkanapos elállási jog!
példa a számításra; link
átvetted 13-án, 14, 15, 16, 17, 18, 19

[ Szerkesztve ]

(#26264) #48525824 válasza kali (#26263) üzenetére


#48525824
törölt tag

Köszi! Igazából nekem mindenképp kell a termék, elállni semmi esetben sem szeretnék, csupán a hivatalos t-pont szervizek úgy vannak nyitva, hogy a munkaidőm miatt nem tudok bemenni, erre próbálok valami alternativát találni. 8 napos elállás esetén nem köthetnek bele, hogy hibás a termék amit visszaküldtem?

(#26265) kali válasza #48525824 (#26264) üzenetére


kali
legenda

nem köthetnek bele, indoklás sem szükséges, annyi a lényeg, hogy olyan hibája/sérülése ne legyen készüléknek, amit te okoztál!
azonos terméket is rendelhetsz újat elálláskor is, csak úgy megmarad a 8 munkanapos lehetőség is, ezért jobb - bár hátránya is lehet, például az, hogy 30 napon belül kapod vissza a pénzt.
amennyiben nem fontos számodra a 8 munkanapos elállás, mert tényleg csak a hibája zavar a készüléknek, más nem - biztos, hogy nem szeretnél más típust...stb -, úgy cseréljék 3 munkanapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#26266) #48525824 válasza kali (#26265) üzenetére


#48525824
törölt tag

A cserére, ha van ilyen készülékük, akkor t-partner is jogosult?

(#26267) 1430 válasza #48525824 (#26266) üzenetére


1430
senior tag

Mivel az iPhone-okat sem cserélik helyszínen (legfeljebb refurbished készülékre), szerintem az iPad-eknél sincs ez másként (tehát 15 napon belül kapsz másikat). Minden esetre ha be is mész partnerhez, vedd figyelembe, hogy nem minden üzletben kapható iPad. Soulfly842 talán többet tud mondani, de én iPad forgalmazó T-Pontba vinném, még ha a szerviz nyitvatartási idején túl is érnék oda.

Gery1987
MIX-ed van ugye? Mert díjcsomagot bármikor válthatsz, de csak üzletben (mert SIM cserével jár). Viszont ha WS-ról rendelnél és MIX-ből nem MIX típusú díjcsomagra váltasz, akkor - technikai okokból - a hűség lejárta után tudsz rendelni.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26268) Gery1987 válasza 1430 (#26267) üzenetére


Gery1987
őstag

Tisztelt 1430!

Igen MIX-em van jelenleg. Akkor jobban járok az üzlettel. Minden nap járok a megyeszékhelyen - konkrétan Pécs - ahol több T-Pont is van ráadásul kettő igencsak közel egymáshoz. Ott könnyebben elintézem. Viszont akkor gondolom, ha belépek a webshopba akkor az üzletre vonatkozó árakat kell néznem. Gondolom itt nem működik már az ami Domino esetben, hogy ha csak a csomagra váltok akkor nem lesz hűségidő és később vehetek készüléket, hanem egyből hűségidős lesz. Vagy tévedek (anno Dominoról váltva a MIX-be nem lettem kapásból hűségidős, csak később mikor készüléket vettem)?

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26269) meroly


meroly
veterán

"BELUGYMIN
Segítünk! Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe!
Belügyminisztérium"

Most kaptunk, szerencsére mondjuk itthon ülünk a meleg lakásban, kaotikus állapotok uralkodnak odakinn.
Érdekelne, hogy ez hogyan jött? Ez valami vészhelyzeti csatorna? Atomháború esetén is erről értesítik a lakosságot?

Impossible is nothing

(#26270) club1 válasza meroly (#26269) üzenetére


club1
veterán

Katasztrófahelyzet esetén az összes távközlési szolgáltatónak lehetővé kell tennie a körzetenkénti értesítést.
(A kapott üzenet fontos, mert az elmúlt fél napban volt rá példa, hogy a 112 nem állt a helyzet magaslatán, az elakadtakat nem igazán sok jóval biztatták. Ez pedig ebben a helyzetben életveszélyes lehet, az sms ezt próbálja kicsit korrigálni.)

[ Szerkesztve ]

(#26271) kali


kali
legenda

miként és ki dönti el, hogy milyen telefonszámokra küldenek ilyen vészhelyzeti értesítést?
az egyik társkártyámra küldtek, de a főkártyára - amit én használok - és a többi társasra nem.
nem kell tudniuk, hogy a különböző sim kártyák az ország melyik pontján vannak használva, de a valóságban elég nagy szórás van. igaz, családon belül megoldjuk a problémát.

club1; nem szabadna ilyet írnom, de a 112 ilyenkor túl "összetetten" működik, és feltételek sem adottak számukra minden szempontból. sajnos... :(

[ Szerkesztve ]

(#26272) meroly válasza club1 (#26270) üzenetére


meroly
veterán

Körzetenkénti értesítés alatt a 20/30/70-et érted? Ilyenkor örülök hogy nem okostelefonom van ami egy nap alatt lemerül, milyen szar lehet állni a pályán elzárva a külvilágtól lemerült telefonnal.

kali: ha bemérik hogy hol van a készülék, az nem alkotmányellenes? Egyébként nálunk is a 6 telefonból csak egyre jött mondjuk :U
Láttunk már ilyet, lásd augusztus 20-i tüzijáték bp, pár éve. Ott se ment a 112 már. :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#26273) club1 válasza meroly (#26272) üzenetére


club1
veterán

Körzetek alatt a sim kártya pillanatnyi tartózkodási helyének körzetét értem. A nyilvántartott előfizetési cím szerinti értesítésnek nem sok értelme lenne...

(#26274) meroly válasza club1 (#26273) üzenetére


meroly
veterán

Akkor mégis bemérik. Az hogy lehet hogy ugyanebben a körzetben nálunk a 6 telefonból csak 1 kapott? És amúgy bent vagyunk a városban, tehát a pályán gondolom már más körzet van (ha a körzet=cella).
Kedvenc tárgyam volt a mobil az egyetemen, de egy normális kérdést nem bírok feltenni bakker. :(((

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#26275) kali válasza meroly (#26272) üzenetére


kali
legenda

nem arra gondoltam, hogy bemérik, bár a pozíció meghatározásának is van több szintje - pontosság, használt technológia, és jogi megfogalmazás szempontjából is -, csak kíváncsi vagyok/lennék, hogy miként választják ki bizonyos telefonszámokat!?!?

(#26276) pepe091 válasza kali (#26271) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem nem kezdték el szűrni, hogy hol van az illető. Mindenkinek küldik, minden számra. Indexen is írták, volt aki jelenleg külföldön van és ő is kapja..
A telefonszámok sorrendjében küldik, gondolom ezért nem kaptál mindegyik számodra még, édesanyám száma 30/25-el kezdődik, az enyém 30/29 és kb 30-40 perces csúszással kaptam meg, szóval elég sok időbe telik ez mire szétküldenek ennyi sms-t.

(#26277) adam3


adam3
aktív tag

A cellás hálózatok működéséhez szükség van arra, hogy Location Area szintjén tudja a hálózat, hogy hol vagy. Hiszen ha hívást kapsz, elég lassú és erőforrásigényes lenne a folyamat ha az egész országot végig kéne nézni utánad. Ennél kisebb a Routing Area, ez hasonló funkciót tölt be, csak ez az adatkapcsolat miatt kell. Ezt pedig már a site és a cella követi.

Hogy ezen SMS esetében melyiket használták a helyzet belövésére, az már jó kérdés. Én sztem mivel sok SMS félre is ment, valószínüleg LA szerint mentek ki, mert ez egy nagyobb területet fed le...

(#26278) Vangelis válasza meroly (#26269) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Minek üljek egész nap a motoron?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26279) Nescafé


Nescafé
őstag

Én is kaptam sms-t nemrég..

 iPhone 15 Pro

(#26280) meroly válasza pepe091 (#26276) üzenetére


meroly
veterán

Erre gondoltam én is egyébként, az a szám amire jött 30/22-vel kezdődik, a többi 40, 63 stb.... akkor majd idővel megérkezik arra is.

Impossible is nothing

(#26281) Vangelis válasza meroly (#26280) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem 835 el kezdődik... rám csak nagyon sokára fognak gondolni :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26282) .bruszli. válasza Vangelis (#26281) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nem szívesen lennék most kint,elakadva 9xxx kezdetű számmal... :(

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#26283) kali válasza pepe091 (#26276) üzenetére


kali
legenda

továbbra is csak az egyik társkártyámra küldtek, a többi számomra nem, pedig van olyan két telefonszám, amelyik között nem sok eltérés van, és az az érzésem, a főkártyámra nem is fognak, mert az mindjárt 16 éves szám, és mindenből kimarad - de komolyan, a szolgáltató is mindegyikre küld például ünnepi jókívánságokat, de arra nem! :U

.bruszli.; a főkártyám 9-es kezdetű, mert az ugye még 6 számjegyből állt anno, amikor előfizettem 1997 tavaszán.

[ Szerkesztve ]

(#26284) Đ10Đ4 válasza meroly (#26269) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Szintúgy kaptam.. vicces

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#26285) Vangelis válasza .bruszli. (#26282) üzenetére


Vangelis
nagyúr

HA segít az SMS--- gondolod küldhetek neked egyet.
Mert őszintén ? mit ér ez az SMS?:

Nekem most jött a 223-assal kezdődő számomra.

Náluk is esett egy kis hó de itt csak a szél fúj.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26286) Vangelis válasza .bruszli. (#26282) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igazából én semmilyen számmal nem szeretnék elakadva lenni. Főleg mivel motorral járok már pár hete.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26287) pepe091 válasza kali (#26283) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Lehet kiábrándultak belőled ;] Nem elég nekik a 16 éves hűséged.. :D
Amúgy én sem értem ennek az SMS-nek mi értelme, több mint a semmi, de mikor bejelentették, hogy küldenek SMS-t akkor én is azt hittem hogy cellainfó alapján megoldják, de ez így nem hatékony... Ha gyorsabban működne a rendszer akkor lehetne aktuális infókat küldeni, de így hogy mindenkinek küldik...

(#26288) Vangelis válasza pepe091 (#26287) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Inkább küldték volna azt, hogy le vagytok xarva.
Mert sok helyről az az infó jön, hogy nem megy a segítség.

Inkább küldtek volna egy 80 as számot, hogy lehet hívni ha gond van.
De ennek így semmi értelme! Max annyi, hogy tudják, hogy xar a helyzet.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26289) pepe091 válasza Vangelis (#26288) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen... Aztán majd verik a mellüket, hogy ők még SMS-t is küldtek minden ott rekedtnek... :U

(#26290) Vangelis válasza pepe091 (#26289) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Így nem nehéz kiválogatni a kint rekedteket.

Valós segítség kellene.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26291) Varszegig válasza .bruszli. (#26282) üzenetére


Varszegig
veterán

Az enyém 9-essel kezdődik, és már réges rég megkaptam, az elsők közt. Szóval ez sem áll. Ja és itthon ülök:)

(#26293) .bruszli. válasza Varszegig (#26291) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerintem értetted... ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#26294) blueye válasza kp78 (#26292) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem igaz. Több t-s számomra sem jött SMS.

(#26295) kp78 válasza blueye (#26294) üzenetére


kp78
addikt

Nálunk a 3 T-s számból egyre jött kb. 13-kor, de ezek a számok egy T-s folyószámlán vannak (egy csekk jön róluk).
Tehát lehet, hogy folyószámlánként csak egy számra küldenek. Vagy majd megjön később.
Nekem személy szerint nem jött, de nem is zavar, mert itthon vagyok szerencsére.
Csak azért linkeltem, mert erről volt épp szó, hogy ki kap, és ki nem.

(#26296) kali válasza kp78 (#26295) üzenetére


kali
legenda

utóbbi a valószínű, nekem is csak az egyik telefonszámra jött, a többire azóta sem.

(#26297) dedike válasza kp78 (#26292) üzenetére


dedike
addikt

Nekem a Telenoros készülékem már reggel óta halott... még jó, hogy a fontos emberek T-sek vagy Vodafone-osak a környezetemben... :)

Jó szerencsét!

(#26298) blueye válasza kali (#26296) üzenetére


blueye
veterán

Nem. Az egyik Dominós és arra sem jött.

(#26299) Varszegig válasza kali (#26296) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem megjött a tab-ban lévő domino web-es simre is:)

(#26300) kali válasza Varszegig (#26299) üzenetére


kali
legenda

hármat néztem - mind a három az én nevemen, azonos számlán -, és csak az egyikre jött.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.