Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26151) manchester85 válasza kali (#26150) üzenetére

manchester85
(addikt)

Röhej, hogy ilyen készülékárak mellett (elsősorban az iPhone-okra gondolok) van pofájuk még 15000-et elkérni egy legalább 2 éves telefonért...

i6 Silver

(#26152) kali válasza manchester85 (#26151) üzenetére

kali
(legenda)

igen, de nem nekik érdekük a dolog... :(

(#26153) manchester85 válasza kali (#26152) üzenetére

manchester85
(addikt)

Törvény kellene rá, hogy a szolgáltatók vagy ingyen, vagy nagyon olcsón kötelesek legyenek függetleníteni a készülékeket a hűség lejárta után. Ezzel az erővel ki is dobhatom a telefonomat 2 év után, ha szolgáltatót akarok/kell váltanom. Vagy legalább lenne időarányos a függetlenítés ára. Ez így egy vicc.

i6 Silver

(#26154) kali válasza manchester85 (#26153) üzenetére

kali
(legenda)

igaz, a hűség alatt megtermelik azt a kis felárat, az amúgy sem olcsón árusított függő telefonjaikhoz!

[ Szerkesztve ]

(#26155) dptrsk válasza kali (#26150) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

A listaáron vásárolt készülékekkel mi a helyzet?

(#26156) tjb007 válasza dptrsk (#26155) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Ugyanaz mint a nem listaáron vásároltakkal azzal a különbséggel, hogy itt ugye nincs kötbérfizetés (már persze ha valaki a hűségidő lejárta előtt szeretné elintézni) mivel nincs hűség.

[ Szerkesztve ]

(#26157) giigz

giigz
(veterán)

Sziasztok!

MédiaMánia XS díjcsomagom van, és az lenne a kérdésem, hogy azt nem lehet megcsinálni, hogy amikor átlépem a 150 MB ingyenes mobilnetet, akkor utána ne fizetni kelljen érte, hanem a sebességet korlátozza, mint a netcsomagoknál?

:R

[ Szerkesztve ]

(#26158) polonic válasza giigz (#26157) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Váltsd át mozaik xs-re. Ott 200 mega net és sebességkorlátozás van.

(#26159) giigz válasza polonic (#26158) üzenetére

giigz
(veterán)

Az nagyon jó lenne, de októberig még hűségem van. Gondolom a 3.450 Ft-os jelenlegi csomagomat nem válthatom 3.200-asra... :U

(#26160) polonic válasza giigz (#26159) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Nézd meg a szerződéseden, hogy mi van beleírva. Simán elképzelhető, hogy lehet.

(#26161) Soulfly842 válasza giigz (#26159) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Ugyanaz a tarifakategória, ha a díjcsomagra vállaltál hűségidőt akkor is válthatsz.

(#26162) giigz válasza polonic (#26160) üzenetére

giigz
(veterán)

Mondjuk a szerződésben még 3.000 Ft volt a havidíj :DDD Aztán jött +250 Ft és még +200 Ft váratlan emelés...

(#26161) Soulfly842: Ez jó hír! :R Még azt meg tudod mondani, hogy Like 300-ra nem válthatok véletlenül? :D

(#26163) Soulfly842 válasza Lehiñito (#25640) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Privát ment, ha esetleg már nem olvasnád, de a T-pontok szervizeiben egyébként a számlát ugyanúgy elfogadják a jótállási igényekkor, holott hivatalosan a garanciajegy is szükséges lenne.

Ha ragaszkodsz hozzá, ill. ha a Samsung garanciafutárnál/samsung márkaszerviznél is érvényesíteni akarod a jótállást akkor viszont szükséges a jótállási jegy, az üzletekben szokott lenni 'kézi verziója', seperc alatt kiállítanak neked egy ilyet, ha bebattyogsz egy számlával és személyes iratokkal.

(#26014) Gergi

Tévesen mondták neked. Ugyanaz a tarifakategória. Bár 'félig-meddig bevett' díjcsomag váltás, de minden gond nélkül és kötbér terhelés nélkül kivitelezhető.

(#26162) giigz

A Like díjcsomagokra továbbra is áll a korábbi tézis :)) :

"A díjcsomag új előfizetésként (akár számhordozással), Domino előfizetésről számlás előfizetésre való áttérés, valamint Like 50 díjcsomagról Like 300 díjcsomagra való áttérés esetén igényelhető. A díjcsomag új előfizetésként itt az interneten, a My T-Mobile-ban valamint T-Pontjainkban és partnereinknél, díjcsomagváltással pedig T-Pontjainkban és partnereinknél vásárolható meg."

Ergo: Arra nem. :)

De aktiválj mellé egy olyat is amíg hűségidőd van... :) gyorsan, amíg lehet :) Gondolj bele, egy családbarát oda-vissza áráért szinte már meg van, h. három számot null' HUF-ért hívj és a percdíjak is jobbak :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26164) Lehiñito válasza Soulfly842 (#26163) üzenetére

Lehiñito
(senior tag)

Köszi a választ. Voltunk bent azóta és kaptunk A5-ös méretű garlevelet. Nem feltétlen szeretném a Tnél gariztatni, inkább beviszem a márkaszervízbe, ha már adott ez a lehetőség is.

(#26165) Soulfly842 válasza Lehiñito (#26164) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Utaltam a garanciafutárra is :) Az még jobb... nagyon korrektek, házhoz mennek, csere készüléket biztosítanak és nekem pl. amikor dolgom volt velük 3-4 nap múlva hozták is vissza a készüléket :)

Samsung szervizfutár

Ha regisztrálod a samsung oldalán a telódat akkor pár hónap extra jótállást is kapsz az Advance-hoz, ha jól tudom :)

Odafigyelnek a Samunál a részletekre... :)

[ Szerkesztve ]

(#26166) pepe091 válasza 1430 (#26146) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Azt vettem észre, hogy nálam csak a más hálózatba küldött SMS-eket nem számolja pluszban, a hívásokat igen. Magyarul az leforgalmazható lenne?

Ezt írják:

"100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas,
T-Mobile előfizetők felé indított hívásra, SMS, MMS küldésre
valamint hangposta lehallgatására belföldön"

Lehet hogy az SMS előtt nem vessző hanem egy pont kellett volna, és akkor már úgy érthető lenne, hogy belföldön SMS küldésre de arra már nem vonatkozik a T-mobile előfizető feltétel.

(#26167) giigz válasza Soulfly842 (#26163) üzenetére

giigz
(veterán)

Az mit takar pontosan, hogy aktiváljak a jelenlegi mellé?

(#26168) Soulfly842 válasza giigz (#26167) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Új/plusz előfizetést :) ;]

(#26169) giigz válasza Soulfly842 (#26168) üzenetére

giigz
(veterán)

És akkor annak is ez lesz a telefonszáma, vagy hogy? Ezt nem értem pontosan. Mert ha másik száma lesz, egyelőre az sem probléma, de októberben amikor lejár a mostani, akkor már azt a Like díjcsomagot szeretném a saját számomra.

(#26170) Soulfly842 válasza giigz (#26169) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Dehogy is... :) teljesen új telefonszámmal lehet csak... Találkoztam már olyanokkal, akik hiába volt már egy számuk vitték a Like-ot is a meglévő mellé, hogy ezzel csökkentsék a költségeiket (a főszám havi forgalmát visszafogva/nagyobb havi számlák okán - az olcsóbb percdíjak miatt) és azt követően a régebben használt számot simán megszüntették :) De ugyebár az két havidíj addig is... :) Viszont úgy veszem ki a soraidból, hogy te viszont inkább vársz októberig. :)

[ Szerkesztve ]

(#26171) giigz válasza Soulfly842 (#26170) üzenetére

giigz
(veterán)

Ha azt mondod, hogy van rá esély, hogy megszüntessék a Like díjcsomagot, akkor nem várok októberig. Ha valószínű (legalább 99,9% :D), hogy marad addig, akkor meg várok.

Ha esetleg nem marad addig, akkor pedig most váltok egy olyat is. Viszont azt hogy fogom tudni megcsinálni, hogy októberben a Like-ra menjen át a mostani a számom, a mostani díjcsomag meg októberben szűnjön meg, és csak a Like maradjon a mostani számommal? :D

(#26172) Soulfly842 válasza giigz (#26171) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Nézd meg a régi like díjcsomag díjszabását és az új likeot, amit valahogy már jobban preferál a t-mobile oldala is :)

Like

Előfizetői díjszabás, 7. old.: régi Like

Egyelőre, hogy mi lesz a like 300 sorsa arról nem tudni semmit, de rossz ómen szerintem, hogy a kisebb like szépen lassan 'át fog alakulni' (természetesen csak az új előfizetőknek, a régieknek marad).

Októberig még sok idő van, én is csak találgatni tudnék.

Ha nagyon ragaszkodsz a számhoz, akkor egy 6500 HUF-os számcserével. :)

Vagy játszhatsz akár biztonsági focit is. Csinálsz egy dominó kártyát, átváltod havidíjasra (hűségidő nélkül) Like 300-ra, kihasználod az előnyöket, ha októberben lesz még ilyen csomag, akkor örülsz, megszünteted a régit és eljátszod a régi díjcsomagoddal a hűségidőn kívüli Like-ra transzformálást. Ha nem, akkor okosabb voltál a rendszernél és két évig v. még tovább élvezheted a like díjcsomag adta a lehetőségeket. :) Ez a kivitelezés nem jár számcsere díjjal és egyebekkel.

[ Szerkesztve ]

(#26173) giigz válasza Soulfly842 (#26172) üzenetére

giigz
(veterán)

Az biztos, hogy az egyetemistáknak ez a Like 300 ajándék. 15/25 Ft ami kb. semmi, olcsó havidíj, és 300 MB net... Akinek van esze, az ebben a díjcsomagban van...

(#26174) raziel01 válasza giigz (#26173) üzenetére

raziel01
(veterán)

Hát én sose voltam előfizetéses de mikor megláttam a Like díjcsomagot rögtön aláírtam 2 évre és vettem hozzá telót. :D
Ennyiért tényleg ajándék. Főleg, hogy 3 számot ingyen lehet hívni.

(#26175) Soulfly842

Soulfly842
(őstag)

Apropó, nem tudom, hogy volt-e itt szó korábban róla, de sokan hiányolták a nagyobb forgalombővítést a like-nál. Like 300-ra már lehet igénybe venni net&roll opció 1GB-s forgalombővítést is néhány napja ;)

[ Szerkesztve ]

(#26176) giigz válasza Soulfly842 (#26172) üzenetére

giigz
(veterán)

Köszi a segítséget :R

(#26177) 1430 válasza giigz (#26171) üzenetére

1430
(senior tag)

A "sima" Like díjcsomag május 1-től le lesz zárva, vagyis onnantól csak az használhatja, akinek van, újonnan csak a Like 50 és 300 lesz választható. Rajta van a számlád végén. ;)
"A Szolgáltató megszünteti a Like díjcsomag értékesítését. Ezen díjcsomagot használó előfizetők a díjcsomagot változatlan feltételekkel vehetik igénybe, de új hűségidő vállalására már nincs lehetőség (Ált. Díjszabás 2.1.4.)."

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26178) giigz válasza 1430 (#26177) üzenetére

giigz
(veterán)

Mi az, hogy sima Like? :D Nekem Like 300 kell, tehát az akkor lesz később is?

(#26179) tween

tween
(őstag)

Ha közel egy éve előfizető vagyok, akkor lehet még előfizetésem? gy dominós készüléket vennék.

(#26180) sarkanyolo2 válasza tween (#26179) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Az simán.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#26181) pepe091 válasza pepe091 (#26039) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Nos ma sikerült dominóról sima Like-ra váltanunk, és készüléket is tudtunk hozzá rendelni webshopból. Így legalább sikerült megcsípni 2 évre még a sima Like-ot.

(#26182) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

Esetleg ha valakit érdekel:

A Nokia Lumia 800 olcsóbb 1éves hűséggel pl Fun (1750ft/hó)társkártyával mint mozaik M(8600ft/hó)-el.

[link]

(#26183) berbatov2

berbatov2
(senior tag)

Fater ezer éve T-mobilos, csináltam neki accot a mytmobileban, viszont sehol nem látom a kapcsolat pontjait. Időszerű lenne a készülékváltás neki, de jó lenne valami kedvezmény.
Valaki tudna segíteni, hogy hol keressem a kapcsolat pontokat?

(#26184) 1430 válasza berbatov2 (#26183) üzenetére

1430
(senior tag)

De ugye nem Dominos!?

(#26185) Rosszarcu01 válasza 1430 (#26184) üzenetére

Rosszarcu01
(tag)

Hello!

Ha veszek egy dominos karit ami vki nevén van akkor simán a tulaj nélkül át tudom iratni a nevemre? Vagy mi a menete?
Nem tom kinek a nevén van a kari.

(#26186) berbatov2 válasza 1430 (#26184) üzenetére

berbatov2
(senior tag)

Ez a kérdés sok jót nem sejtet :D! Igen dominós!

(#26187) dptrsk válasza berbatov2 (#26186) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Ha dominós nem gyűjt beváltható pontokat, csak az arany illetve platina szint eléréséhez.

(#26188) berbatov2 válasza dptrsk (#26187) üzenetére

berbatov2
(senior tag)

Ez azt jelenti, hogy semmilyen kedvezménye sem lesz?

(#26189) 1430 válasza berbatov2 (#26188) üzenetére

1430
(senior tag)

Ha aranykártyás, nagyjából azon az áron kap készüléket az üzletben, mint az új Domino-s árak (illetve ha van havidíjas T-Mobile vagy T-Home is a nevén, akkor annak a pontjait beszámíthatják a Domino készülékváltásba).
További kedvezmények >>
Feltöltési bónuszok >>

Rosszarcu01
Esetedben a legegyszerűbb megoldás szerintem az lesz, ha bemutatod a SIM-et, a személyidet (+lakcímkártya) és 30 napon belül ha nem jelentkezik az eredeti tulaj, akkor végleges Domino Felhasználó leszel. Megjegyzem a Domino Előfizető továbbra is teljes joggal fog rendelkezni a hívószám felett. Továbbá megjegyzem, hogy WebShopból díjmentes házhozszállítással 2790 Ft egy új Domino SIM, amiből 2700 lebeszélhető...

(#26190) Okean válasza 1430 (#26189) üzenetére

Okean
(tag)

Ha aranykártyás, nagyjából azon az áron kap készüléket az üzletben, mint az új Domino-s árak (illetve ha van havidíjas T-Mobile vagy T-Home is a nevén, akkor annak a pontjait beszámíthatják a Domino készülékváltásba).

Lehetséges a meglévő Like díjcsomagot lemondani, majd egy másik számra újból igényelni? Így talán aranykártya hiányában is meg lehetne oldani az új előfizetőkre vonatkozó kedvezményes készülékvásárlást.

(#26191) Rosszarcu01 válasza 1430 (#26189) üzenetére

Rosszarcu01
(tag)

De nekem egy konkrét szám kell ami vki nevén van és tőle akarom megvenni. Messze van szal postázza a simet.
De sehogyan sem lehetek teljes joggal rendelkező.

(#26192) Gery1987

Gery1987
(senior tag)

Sziasztok!

Egy hozzá értőtől kérdezném, hogy olyankor mi a helyzet, hogy az általam kinézett telefon, az akciós listában nem szerepel, ugyanakkor az online rendelésnél igen? Ha nincs a listában akkor a boltokban nincs is? Ráadásul kifutó készülék. Meddig lehet az még? Eredetileg egy céges előfizetésbe lennék bevonva április elején, és ahhoz vennék egy újat a mostani helyett és nagyon megtetszett a készülék. Konkrétan a Samsung Galaxy Ace 2-ről lenne szó. Van erre valami megoldás?

Előre is köszönöm!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26193) raziel01 válasza Gery1987 (#26192) üzenetére

raziel01
(veterán)

Samsung Galaxy S Advance olcsóbb is és jobb is.

(#26194) Gery1987 válasza raziel01 (#26193) üzenetére

Gery1987
(senior tag)

Abból már van itthon 1 és nem szeretnék két tök egyforma telefont. :) De egyébként igazad van.
Másrészt az Ace 2 jobban tetszik, és ha úgy veszem meg a T-nél olcsóbb mint az S Advance.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#26195) nooooorb

nooooorb
(csendes tag)

Üdv! Tudtok abban segíteni, hogy 20 hónapos előfizetéssel jogosult vagyok-e már készülékváltásra, vagy ki kell várnom még a hátralévő 4-et? Illetve akadályt jelent az ügyben, ha korábban többször volt késedelmes fizetésem? Nem volt korlátozás, csak 1-2 hét késés. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#26196) bognar110

bognar110
(őstag)

Sziasztok most szeretnék telefont vásárolni zte grand x in. Az lenne a kérdésem szerintetek milyen díjcsomag lenne kedvező számomra nem kell hogy sok pénz legyen rajta.

Xbox ONE:Bognar1HUN

(#26197) FatalEror válasza bognar110 (#26196) üzenetére

FatalEror
(addikt)

Media Mania XS.Szerintem ha részletre veszed,meg amúgy is,nem sokkal olcsóbb maga a készülék,a havidíjakhoz képest.

HardCore is my LifeStyle

(#26198) raziel01 válasza FatalEror (#26197) üzenetére

raziel01
(veterán)

Az már lezárt csomag. Mozaik XS van.
Amúgy meg Grand X IN-t mindenki adja el. Én lebeszélnélek róla.

[ Szerkesztve ]

(#26199) bognar110 válasza raziel01 (#26198) üzenetére

bognar110
(őstag)

Én nem ezt hallatom elég sokaknak be jön. Ár/érték arányban elég jó kis teló.

[ Szerkesztve ]

Xbox ONE:Bognar1HUN

(#26200) FatalEror válasza raziel01 (#26198) üzenetére

FatalEror
(addikt)

Arra gondoltam én is.Havonta 3,2k.

HardCore is my LifeStyle

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.