Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) 1430 válasza szamovar (#26800) üzenetére


1430
senior tag

Kártya alatt aranykártyát értesz? Az csak a külső partnerekhez kell, Telekomon belül nincs rá szükség.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26802) w333


w333
félisten

Üdv. mindenkinek :)
Azt szeretném megkérdezni hogy a T-mobile-nál mi határozza azt meg hogy egy mobiltelefont 9hó/részletre vagy 24/hó részletre lehet megvenni ?
Nemsokára lejár a hűségem csak ezért kérdem mert nekem a 24/hó lenne a legjobb választás :K
És még csak annyit hogy van arról valami hír hogy mikor lesz már Nexus 4 a T-nél ?
Válaszokat előre is köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26803) szamovar válasza 1430 (#26801) üzenetére


szamovar
tag

Csak az aranytárskártya megnevezés miatt kérdeztem. :R A további kedvezmény miatt elég ha a webshopban(további 10% kedvezmény a készülék árából) megvásárolom?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#26804) pepe091 válasza Wa2x_ (#26794) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha nem lenne hűséged sem lehetne ezt így megcsinálni.

(#26805) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Sziasztok.

Van itt olyan aki Hajdúböszörményben használ T-Mobile-os mobil internetet?
Ismerősömnek ma párszor megszakadt sőt 20 percig nem is jött vissza. Volt valami leállás? Vagy haldoklik a modem?
Nem szokott neki szakadozni sose.

Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#26806) St3ven


St3ven
addikt

Kb. 10 hónapos androidos telómmal (Huawei Y200) már visszatérő módon jelentkezik a "szellemhívás" és - az asztalon fekve - a random újraindulás jelensége.

A telefon nincs rootolva, gyári rom van rajta, semmi tuning, és csak Play-ről leszedett app van rá telepítve, a fentiek miatt gyári adatok visszaállítása már megvolt párszor. :(

A kérdésem, hogy mi lenne a szervizeléssel kapcsolatos legcélravezetőbb eljárás? Mármint csak vigyem be egy T-Ponthoz, mondjam el, mi a gond, és várjak? Kérjek cserekészüléket, vagy netán akkor nem sietik el annyira a dolgot? Mire figyeljek, hogy ne tudjanak később se lerázni?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26807) 1430 válasza szamovar (#26803) üzenetére


1430
senior tag

Igen, megrendelheted az eszközt WebShop-on is, és mikor visszahívnak az adategyeztetés miatt, mond, hogy Duplanet kedvezményre is igényt tartasz (rögzítenek figyelmeztetést az aktiválónak), illetve mikor átveszed és aktiváltatod telefonon, akkor is kérd (biztos ami biztos).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26808) Bailey


Bailey
senior tag

Ugye ha eddig GoNet L-ben voltam és váltok GoNet XL-re ha lejár a régi,akkor az első két hónap akciós lesz ott is?

(#26809) zoli62


zoli62
addikt

A T-Mobile mától minden díjcsomagjában ingyenes bizosítja a hívószámkijelzést.

(#26810) Vangelis válasza zoli62 (#26809) üzenetére


Vangelis
nagyúr

király....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26811) dedike válasza zoli62 (#26809) üzenetére


dedike
addikt

Hogy ettől miért nem esek hasra.... ;]

Na akkor!

Ilyen egy kcsg szolgáltatót...akkor akinek eddig is a díjcsomagjában volt, miért nem csökkentik a havidíját? :Y :W

( ;] :C )

Jó szerencsét!

(#26813) Vangelis


Vangelis
nagyúr

ezek lököttek.. megint 50 ezer alatt adjál a Sony Z-t 1 éves előfizuval...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26814) St3ven válasza Vangelis (#26813) üzenetére


St3ven
addikt

& zoli62: Ha-ha. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26815) St3ven


St3ven
addikt

Viszont a márc. 25. és ápr. 1. közöttre meghirdetett 20%-os dominós akció mintha nem működne valami flottul ma.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26816) dedike válasza #40993792 (#26812) üzenetére


dedike
addikt

Én sem gondoltam véresen komolyan, amit írtam... ;)

Jó szerencsét!

(#26817) ottoyes válasza #40993792 (#26812) üzenetére


ottoyes
senior tag

áááá...Ő csak poénkodott..izé..poénkodni próbált az Öreg.. ehhehe :-D

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#26818) ShadowX válasza Vangelis (#26813) üzenetére


ShadowX
őstag

Milyen csomagban? Nálam minimum 140ezer...

(#26819) dedike válasza ShadowX (#26818) üzenetére


dedike
addikt

Ez egy ilyen nap... ;]

Jó szerencsét!

(#26820) ShadowX válasza dedike (#26819) üzenetére


ShadowX
őstag

A múltkori után nem tartottam kizártnak egy újabb rendszerhibát. :)
Az meg biztos, hogy eltörölném ezt a napot. :D Az egyedüli pozitív dolog, hogy ma nem kell dolgozni, de a sok pihentagyúnak ez nem jelent gondot úgy látom. :K

(#26821) Bailey


Bailey
senior tag

A GoNet mobilnetcsomag akciójának részleteinél találtam ezt:
"A kedvezményes ajánlat(ok) érvényesítéséhez kérjük, hívja a 1430 számot, (belföldön, hálózaton belül díjmentesen) ha online vagy SMS-ben rendelte meg a mobilinternet-csomagot!"

Ez most azt jelenti hogy nem elég csak sms-ben vagy online megrendelnem, hanem fel is kell hívnom a 1430-at hogy a kedvezményes árat vonja le?

(#26823) 9CS


9CS
senior tag

Sziasztok!

Nincs valakinek ZTE MF669T USB Modemje (T-Molbie)? Ügyesen kikapcsoltam, hogy ne csatolja fel a CD meghajtót. Így persze másik gépen nem tudom feltelepíteni, mert nem tud honnan drivert feltenni. Ha valaki használ esetleg ilyen sticket fel tudná tenni valahova ideiglenesen az eszköz által létrehozott CD-n lévő cuccokat? (toldacuccot vagy ilyesmi helyre)

Remélem ez nem warez téma.

Köszi előre is.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#26824) Vangelis válasza ShadowX (#26820) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nyugi én már ma lenyomtam 8 órát,

Azért vagyok ilyen pihent :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26825) kali


kali
legenda

na, végre valami jó is van a módosításokban, már mozaik xs, s és m csomagokhoz is adott a bővítős net&roll 1gb - lte opció is, nem csak a sima net&roll 1gb! :R
mindjárt le is tesztelem, hogy mit bír! :C
ja, és nem áprilisi tréfa ám; link :)

[ Szerkesztve ]

(#26826) Wa2x_ válasza kali (#26825) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ez tényleg jó hír :C

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26827) polonic


polonic
félisten

Amint lehetett, átváltottam net&roll 1 lte 1 gigás opcióra a simáról.
Ezután jött egy sms, hogy az adatforgalmi fordulónap minden hónap 5. napja. Ez miért van így most? Eddig ez nem volt. A sima megrendelésénél a múlt hónapban nem jött ilyen.

(#26828) Nescafé válasza kali (#26825) üzenetére


Nescafé
őstag

Kipróbálnám én is csak sajna nincs LTE a telón...

 iPhone 15 Pro

(#26829) kali válasza Nescafé (#26828) üzenetére


kali
legenda

közben olvasom a részletes leírást, hogy a net&roll 1gb - lte bővítés esetén az internet sebessége nem változik, a meglévő díjcsomagban maghatározott sebesség érvényes, ami esetemben a mozaik xs esetén 7.2 megabit/sec, szóval lesz lte hálózatom, de lomhább sebességen (7.2 megabit/sec), mint a jelenlegi, mivel most a sima net&roll 1gb miatt 7.2 helyett 21 megabit/sec adott!?!?
igaz, eddig sem izgatott a sebesség, mobilon böngészni a 7.2 megabit/sec is bőven elég, csak furcsa...
nagyobb díjcsomagra ugranom nincs értelme, a mozaik xs sem kerül leforgalmazásra, kevés kimenő hívásom és sms üzenetem...stb van, jellemzően engem hívnak, meg sebesség szempontjából a mozaik s és m is csak 21 megabit/sec, szóval ott lennék, mint most a sima - nem lte - bővítéssel, a mozaik l pedig már jelentősen felesleges kiadás lenne, csak a mobilinternetes sebesség miatt.
azért csak kipróbálom azt az lte bővítést, már csak kíváncsiságból is, aztán majd visszaállítom, ha nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#26830) erdoke válasza kali (#26829) üzenetére


erdoke
titán

Háát, azért nem mindegy, főleg feltöltésnél... Az összes fotóm automatikusan megy a felhőbe, néha videók vagy egyéb fájlok is. HSPA+-nál a gyakorlatban kb. örökkévalóság, mire 20-30-40 képet feltölt, LTE-n viszont általában veszett gyors, gyakran 30 Mbps közeli.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#26831) Nescafé válasza kali (#26829) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekem is mozaik xs van de van itthon egy mozaik S csomag is.
Mondjuk egy sima készüléken ami nem LTE és mozaik S csomagos azon gyorsabb a net mint egy adott másik telón amin mozaik xs csomag van?
Neked mien telód van?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#26832) kali válasza erdoke (#26830) üzenetére


kali
legenda

persze, vannak helyzetek, ahol nagyon hasznos, bár én nem töltögetek fel olyan sokat, néhány kép meg nem a világ, inkább csak böngészgetek, ott meg kevésébé látványos a dolog.
neked nagy ikon lte csomagod van, ahol papíron 60/22 van, ugye?

Nescafé; xperia z

[ Szerkesztve ]

(#26833) erdoke válasza kali (#26832) üzenetére


erdoke
titán

Mozaik XL vagyok, ritkán +1 GB kiegészítővel. Azért csak ritkán, mert van egy LTE hotspotom is 30 GB adattal. :K
Persze elsősorban nem a telefonhoz... :N

A legjobb aláírás a héten

(#26834) dedike válasza polonic (#26827) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem ebben benne van a válasz... ;)

Jó szerencsét!

(#26835) kali válasza erdoke (#26833) üzenetére


kali
legenda

ja, úgy más a helyzet, bár a mozaik xl is 60-as lte.
közben aktiválva az lte bővítés, fordulónap 7-én, hogy nem bírta a hónap első napját dobni... :)

[ Szerkesztve ]

(#26837) Varszegig válasza kali (#26829) üzenetére


Varszegig
veterán

Most ezt nem értem. LTE bővítés, és a sebesség marad 7,2? Akkor ebben mi az LTE? Ezt valaki értelmezze már nekem:)

(#26838) Comes


Comes
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szükséges-e munkáltatói igazolás a kamatmentes törlesztés igényléséhez, és ha igen, akkor ezt a formanyomtatványt a szolgáltató adja, vagy nekem kell a munkáltatómtól beszereznem ?

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#26839) ShadowX válasza Varszegig (#26837) üzenetére


ShadowX
őstag

Gondolom csak simán ki lesz vezetve a közeljövőben az "alap" 1 GB Net & Roll bővítő opció...

(#26840) Wa2x_ válasza Comes (#26838) üzenetére


Wa2x_
veterán

Személyi, lakcím- és adókártya kellhet hozzá, más elvileg nem. Plusz még megkérdezhetik mennyit keresel havonta.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#26841) kali válasza Varszegig (#26837) üzenetére


kali
legenda

sebességtől függetlenül, már az is lte, ha azt jelzi ki a mobiltelefon, tehát azon a hálón lóg, nem? :) már amennyiben szűken vesszük a leírtakat. :)
a szolgáltató által leírtak szerint;
lte hálón lóg a telefon már a legolcsóbb mozaik xs + net&roll 1gb - lte bővítéssel! ez igaz, most próbáltam ki!
a mozaik xs alapban csak 7.2 megabit/sec képes! ez igaz, kipróbáltam!
a mozaik xs + net&roll 1gb bővítés által 7.2 helyett már 21 megabit/sec háló adott! ez is igaz, kipróbáltam, a mai napig így használtam!
a mozaik xs + net&roll 1gb - lte esetén a meglévő díjcsomagban maghatározott sebesség érvényes, tehát a mozaik xs 7.2 megabit/sec sebessége lenne? legalábbis a szolgáltató leírása szerint! ez nem igaz, még úgy is mérek 21 megabit/sec felett, hogy a mobilról wifi útján osztom a netet a notira, illetve a feltöltés is jóval több, mint 5.7 megabit/sec! :C

[ Szerkesztve ]

(#26842) Comes válasza Wa2x_ (#26840) üzenetére


Comes
tag

:)

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#26843) DS39


DS39
nagyúr

ez a hűségprogram nekem fura.

Arany kedvezményjogosultsági szint
Arany szint eléréséhez szükséges pontmennyiség 6 hónapos időszak alatt: 340 pont.

De ha bejelentkezek, akkor azt írja hogy a következő szint (ami az arany lenne) eléréséhez 389 pont kell.
mínuszból indulok? :D (kb. egy éve vagyok domino-s, és igaz hogy ezt a mobilomat leginkább netezésre használom, nem annyira beszélgetésre) de csak kevesebb kellene legyen a szükséges pont az arany eléréséhez, nem több vagy rosszul értelmezem?

(#26844) St3ven válasza Kalandor (#26836) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, csak külön SIM kártyán lehet igénybe venni, azaz pl. hang alapú díjcsomag mellé nem aktiválható.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26846) St3ven válasza Kalandor (#26845) üzenetére


St3ven
addikt

Nem tudom, hogyan sikerült neki meglévő SIM-re aktiváltatnia, már ha valóban sikerült. :N

Azt még esetleg el tudom képzelni, hogy "átváltották" neki Domino Webes kártyára a bármilyen dominós vagy előfizetéses kártyáját, de hogy utána úgy működött, hogy csakis Domino Web volt rajta mindenféle hang alapú szolgáltatás nélkül, az 100%.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26848) Varszegig válasza kali (#26841) üzenetére


Varszegig
veterán

Az még furább lenne, ha az 1GB többet tudna, mint az 1 GB LTE. Gyanítom valami elírás szaladgál itt. Pláne, hogy at tapasztalod, hogy megvan a 21. Ami még mindig csak HSDPA ugye...
Mondjuk az LTE-n a ping is lerövidül, ez tény.

(#26849) kali válasza Varszegig (#26848) üzenetére


kali
legenda

a sima 1gb bővítéssem hiába voltam h+ hálón, sosem mértem ki a névleges 21 megabit/sec sebességet - tudom, nincs is meg sok helyen -, most lte hálón felette is mérek.
a mozaik s és m csomagban is csak 21-es sebességet írnak, hiába lett lte képes.
a ping lte alatt 26 lett, h+ esetén sosem volt ilyen jó.
lehet, hogy nincs még - teljes - lte korlátozás, ezért nem álltak be a kiírt sebességek, vagy a fene tudja, de reklamálni nem fogok, hogy a kiírt sokszorosát kapom, az biztos! :)
(a t-home sem szólt egy évig, hogy hékás, nálad elérhető a digi is, ezért jóval olcsóbban is adhatnánk a netet, tévét...stb, nekem kellett kiharcolni.... :U )

[ Szerkesztve ]

(#26850) kali


kali
legenda

a t-mobile lte hálózata annyira erős, hogy elnyomja a másik két szolgáltató lte hálózatát, ezért azoknál csak a 2g és 3g jelenik meg!

lte

;]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.