Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26098) g0n21


g0n21
senior tag

Sziasztok!

Első körben hozzátok fordulnék, hátha van valakinek személyes tapasztalata, majd csak eztán a T-hez:
2011 Novemberében egy tisztességes(nek tűnő), megbízható(nak hitt), közel sem nincstelen barátom, ki korilag apám lehetne, megkért, hogy vegyünk már a nevemre előfizetést. Akkori körülmények között (én barom, és kérlek ne mondjátok el tízen, hogy mekkora barom vagyok :R ) ez nem tűnt problémának.
Sokáig nem is volt. két előfizetés lett kötve, egy médiamánia S és egy M egy nokia nemtudommivel, és egy galaxy ace /ace2-vel.

nem volt probléma egészen 2012. szeptemberéig, mikoris a havi számlán megjelent két emelt díjas sms és hang. 2x1600 Ft + FA összegben ez 4000 Ft.
Váltig állította, hogy sem ő, sem a lánya nem telefonált / vett igénybe szolgáltatást.
Utánajártam a számnak 0690619939, ha jól emlékszem, de nem találtam semmit, csak hogy a telenor üzemeltetésében van, és netlogic kft bérli, akiket az életben nem sikerült utolérni. Még a g-portál astro jósdája használja ezt a számot, de ki tudja mióta, vagy mióta nem.
Mikor a számlán megláttuk az összeget, én egyből tiltattam a T-mobile-nál, telefonon az emelt díjas szolgáltatásokat.

Ezt a számlát még befizette, majd azt állította, hogy a Fogarasi úti tesco T-mobile-jában az ügyintéző rögzítette a jóváírási igényt (mire fel?), és a következő haviból (2012.10) majd jóváírják, emellett, hogy ő ügyvéddel is volt bent.. Értelemszerűen ez nem történt meg, mivel az ügyintézésre kizárólag én vagyok jogosult, meghatalmazása tőlem nem volt.

Odáig fajult a dolog, hogy 3 elmaradt számla után jan.23-ra kikapcsolták a bejövőt, kimenőt.
Az össz. számlatartozás 59.xxx Ft.
Noszogattam, hogy kaparja össze a pénzt, nem jött be.

a T szerintem teljesen jogosan rácsapta a kötbért, amire én részletfizetést kértem, kaptam is, 10 havit, tehát havi 19.540 Ft.
Az első részlet befizetési határideje eljött, a pénzre annyit mondott, hogy nincs, ergo kénytelen voltam befizetni, nem viselek el a nevemen adósságot.

Ő perelni akarja a T-t, mert jogtalanul számlázták ki a 2x2000 Ft-ot, én nevem alatt ez nem fog megtörténni.
Egyébiránt ez baromság, mert nem tudja bizonyítani, hogy nem küldte el.
Felajánlottam, hogy a két készüléket adja nekem, és levonom a tartozásból, persze ez sem jó megoldás neki. Azt is feldobtam, hogy megveszem az autóját kétszázzal kevesebbért, az sem jó megoldás.

Véleményetek szerint, van-e bármilyen lehetőségem azon kívül, hogy k.rva drága tanulópénzt fizessek???

Peres eljárást kerülném. Van olyan opció a T-nél vajon, hogy átvállalja rólam az ember a tartozást (az előfizetést)?
Mivel semmilyen HIVATALOS papír nincs, ezáltal én nem támadhatom őt, tény fasz voltam, most kiutat keresnék.

Válaszokat előre is köszönöm!

gonzi

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.