Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Vangelis válasza solyom76 (#25250) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sima egyenlegből nem lehet...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25252) raziel01 válasza solyom76 (#25250) üzenetére


raziel01
veterán

Emeltdíjas SMS? Hülyeség bárhova is küldeni.

(#25253) solyom76 válasza raziel01 (#25252) üzenetére


solyom76
senior tag

A lányom játszik a barátnőivel valami lovas játékon és oda kellene ...a többieknek sikerült szintén dominórol...

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#25254) solyom76 válasza Vangelis (#25251) üzenetére


solyom76
senior tag

akkor mi kellene hozzá?valamit aktiváltatni kell?

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#25255) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Sziasztok!

Nem olvastam utána, ezért kérdezek:

Ismerősöm felhalmozott előfizetéséből egy szép kis összeget a T-Mobile-nál.
Most ismét tervezné - de másik szolgáltatónál - hogy előfizetést hoz ki.

Létezik a mobilszolgáltatóknál "összevont feketelista" ?
Konkrétan arra gondolok, hogy tartozása van a T-nél, és a többi szolgáltatónál sem vehet telefont?

Válaszotok előre is köszönöm! :R

(#25256) sonyxperia


sonyxperia
csendes tag

Üdv dominos sim cseréjéhez (ha fizettetnek velem pénzt, ha nem) pontosan milyen papírok kellenek? Gondolom csak úgy nem cserélik, ki, hogy odamegyek, itt a kártya x számmal cserélje ki.

(#25257) solyom76


solyom76
senior tag

Sziasztok,ha már itt kérdeztem akkor gondoltam meg írom ,hogy megoldódott ..annyi volt a történet nyitja ,hogy feltöltöttem még egyszer a telot net bankról és így már az összeg vásárlásra is használható lett .Így sikerült is.Köszönöm a segitségeket.

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#25258) dedike válasza Csaszykj (#25255) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Igen, szerencsére létezik! Sőt, ha rendezte tartozását a T felé, utána sem fog vele a többi szolgáltató sem előleg nélkül szóba állni...

(Többet nem fűznék hozzá, mert az legalább két hét ban lenne nekem... :Y )

(#25256) sonyxperia:

A Domino egyedi előfizetői szerződésed jó, ha ott van. ;)
(Ha nincs meg, akkor sincs gond, leírjuk mi a teendő!)

(#25257) solyom76:

Persze, csak az univerzális egyenlegből tudsz vásárolni! ;)
(Vangelis sem ma kezdte... :) )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#25259) Gergőke88 válasza Csaszykj (#25255) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezért drágák itthon a percdíjak, előfizetések, mert vannak ilyen .... emberek.

(#25260) Csaszykj válasza dedike (#25258) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors válaszod.

A kíváncsiság hajtott, mert nem voltam ezzel tisztában én sem.
Nem árt tudni a mai kutya világban mik a helyzetállások.

További kérdésem ez ügy kapcsán :

Jelenleg a T-Mobile küldi még a leveleket.
Kérdésem az lenne, hogy miután elküldi behajtócéghez a tartozást, és kijön a behajtó, akkor mit visz ?
Bejelentett lakcímen többen laknak, semmi sincs a tartozó nevén, csak oda van bejelentve. Mit visz ilyenkor a behajtó ?

[ Szerkesztve ]

(#25261) sonyxperia válasza dedike (#25258) üzenetére


sonyxperia
csendes tag

Nem hiszem, hogy megvan még, több mint 10 éves kártya. micro sim miatt kéne.

(#25262) 1430 válasza sonyxperia (#25261) üzenetére


1430
senior tag

Lehetőségeid:
1. A neveden van, ezért elég bemutatni a személyid és lakcímkártyád.
2. Más nevén van és együtt bementek. Neki az azonosításhoz kellenek az előző pontban említett iratok, neked pedig azért érdemes vele menned és bemutatni a papírokat, hogy rögzítsenek Domino Felhasználónak, így később egyedül is intézkedhetsz.
3. Más nevén van és fogalmad sincs, kién. Mivel a Domino szerződás - állításod szerint - nincs meg, de nálad van a (normál méretű) SIM, ezért mutasd be a SIM-et és rögzítenek mint "ideiglenes" Domino Felhasználó. Erről levélben értesítik a Domino Előfizetőt, és ha nem jelentkezik, hogy ehhez nem járul hozzá, akkor 30 nap után "végleges" Domino Felhasználó leszel, ekkor pedig (személyi ellenében) már kicserélik a SIM-et micro-ra.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25263) BroCreSt válasza Csaszykj (#25260) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Semmit nem visz.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#25264) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Váltanék Vodáéktól a T-hez. Szeretném megtartani a telefonszámom, viszont élnék a 10%-os kedvezménnyel, ezért webshopból rendelnék. Egy ilyen ötletet már kaptam. Esetleg van ettől egyszerűbb?

üdv.

(#25265) dedike válasza Csaszykj (#25260) üzenetére


dedike
addikt

Elsősorban készpénzben próbálják meg behajtani rajta a követelést. Aztán meg ez alapján fognak eljárni. Szerintem ebben részletesen fel van sorolva minden. Úgy a 84. §-tól...

(#25264) kertsa:

De ebben az esetben semmilyen hűséget ne vállalj a hordozáskor, azaz fizesd ki az ötezer belépési díjat!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#25266) Gery1987 válasza kertsa (#25264) üzenetére


Gery1987
őstag

Ez a tökéletes megoldás. Előbb legyél T-s ügyfél onnantól sima ügy az egész.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25267) 1430 válasza kertsa (#25264) üzenetére


1430
senior tag

Ez azért nem járható út, mert ha úgy hozod át a számod, hogy nem vállalsz hűséget (bár itt nem is a hűségen van elsősorban a hangsúly, hanem hogy...), új előfizetőként akkor is 7 hónapot kell várnod, hogy a meglévő előfizetéshez új készüléket vehessél. :(
Ráadásul részletfizetéshez nem elég kivárni a 7 hónapot, hanem az arany szintet is el kell érni.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25268) Vangelis válasza Csaszykj (#25260) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Behajtó cégnek adja ki.

Az csak levelekkel bombáz először.

A végrehajtó foglalhat és hajthat be követelést.

A behajtó céget meg nyugodtan le is szarhatod. De van, hogy tartozás kiegyenlítése szempőontjából jobban jársz a behajtó céggel mert van, hogy a tartozásod akár felét is elengedik csak fizesd ki.
Ugyanis a behajtó cég a tartozásodat inggombért veszi meg.

De egy 25-30% elengedést is simán felajánlonak.

Nagyon ritkán adják át rögtön végrehajtónak mert nekik kell kicsengetni előre a elég nagy összegű per és munkadíjakat.

Ha kicsi az összeg akkor szerintem meg egyezz meg velük de jobb lenne a tmobillal.

Sok sikert! Ha kérdésed van privát.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25269) Csaszykj válasza dedike (#25265) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Köszönöm! :R

Nem nekem van hálistennek gondom velük, ismerősömnek, helyette érdeklődök. :R

[ Szerkesztve ]

(#25270) dedike válasza 1430 (#25267) üzenetére


dedike
addikt

Hmm... azt hittem a 7 hónap csak Domino->havidíjas vonatkozásban van... :B :Y

Jó szerencsét!

(#25271) kertsa


kertsa
senior tag

Most akkor melyik? Megoldás, vagy nem megoldás? :)

(#25272) dedike válasza kertsa (#25271) üzenetére


dedike
addikt

A 10%-ot nem fogod tudni megjátszani. Tehát nem megoldás.

Jó szerencsét!

(#25273) 1430 válasza dedike (#25270) üzenetére


1430
senior tag

Éppen ez az, hogy ha valaki Domino számról vált előfizetésre, akkor lehet, hogy már az átváltáskor arany szinten van, vagy ha nem, akkor mivel a Kapcsolat Programban "folytatódik" az életútja, akár 1-2-3... hónapon belül arany lehet, és aranykártyásként már vehet készüléket. Ezzel szemben egy vadonat új előfizetés legkorábban a 8. hónapban léphet arany szintre, tehát előbb nem tud készüléket venni (ha a 8. hónapban nem lép arany szintre, akkor is vehet már készüléket, de nem olyan áron, és nem részletre).

kertsa
Ha működne is valami alternatív megoldás (pl. WS-on rendelsz új előfizetéses készüléket és a 70-es számot áthozod Domino-ra, aztán megszünteted és számcserélsz a 30-as előfizetésen a 70-esre), szerintem többet buknál jajta, mint amennyit nyersz a 10%-on. Vedd meg üzletben...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25274) kertsa válasza dedike (#25272) üzenetére


kertsa
senior tag

Akkor marad a személyes ügyintézés és a sorbaállás :O Köszi :)

(#25275) polonic


polonic
félisten

Megrendeltem a készüléket díjcsomaggal együtt.

Az volt a weboldalon, hogy legkorábbi szállítás 15, péntek. Ettől lehet eltérés korábbi időpontra?

(#25276) .bruszli. válasza polonic (#25275) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Lehet,nálam is 1 nappal korábban jött. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25277) Vilagos


Vilagos
csendes tag

Sziasztok!
Van egy társkártyás előfizum. Mint magánszemély nyitni szeretnék egy újat netes telefonvásárlással. A kérdésem az lenne hogy miután megvan a telefon és az új szám, lehetséges-e az hogy megszüntetem a régi előfizetést, és az új számot a régire cseréljem?

(#25278) 1430 válasza Vilagos (#25277) üzenetére


1430
senior tag

A régi számhoz új készülék vásárlása nem jöhet szóba?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25279) Vilagos válasza 1430 (#25278) üzenetére


Vilagos
csendes tag

Lehetséges, igazából szerettem volna ha a számla a saját nevemre jön. De ha nincs erre lehetőség, akkor valószínűleg a régi számhoz veszem a telefont, a szám megtartása miatt.

(#25280) 1430 válasza Vilagos (#25279) üzenetére


1430
senior tag

Át is lehet írni a nevedre az előfizetést, az ugyanúgy 6500 Ft, mint a számcsere.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25281) timea1991


timea1991
tag

bolti terminálos feltöltésnél is jár bónusz?

(#25282) adam3 válasza timea1991 (#25281) üzenetére


adam3
aktív tag

Igen, jár. Ahol nem kapargatod a kártyát, ott mindenhol jár.

(#25283) raziel01 válasza timea1991 (#25281) üzenetére


raziel01
veterán

Igen.

"Kártyádat más módokon is feltöltheted elektronikusan az ország több ezer pontján: többek között bankautomatáknál, benzinkutaknál, bankok internetes ügyfélszolgálatain, postákon, újságárusoknál, SMS-ben és üzleteinkben is."

(#25284) Vilagos válasza 1430 (#25280) üzenetére


Vilagos
csendes tag

Köszönöm! a segítséget Ezt nem tudtam, akkor ez lesz a megoldás.

(#25285) .bruszli. válasza adam3 (#25282) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Amúgy hol lehet venni feltöltőkártyát ? Múltkor egy ismerős megkért,hogy vegyek neki...végigjártam a várost és csak online feltöltés volt mindenhol; végül az lett,de meglepődtem,hogy ennyire 'kiment a divatból' a kártya. :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25286) hr2 válasza .bruszli. (#25285) üzenetére


hr2
őstag

Postán általában szokott lenni, illetve újság árusoknál.

(#25287) dedike válasza .bruszli. (#25285) üzenetére


dedike
addikt

Én három éve próbáltam, de nekem sem sikerült. Kénytelen voltam online feltölteni. Webshopban talán még van...

Jó szerencsét!

(#25288) .bruszli. válasza hr2 (#25286) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Néztem természetesen több hírlaposnál is...ahol volt mód feltöltésre,ott csak online ment. Ahol nem volt terminál,ott meg kártya sem...szóval 10-15 helyet végigjártam,aztán feladtam.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25289) hr2 válasza .bruszli. (#25288) üzenetére


hr2
őstag

Nálunk a Postán mindig van.

(#25290) .bruszli. válasza hr2 (#25289) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én a főpostán voltam,de ott is csak online volt. Végülis nem téma,mert nem napi szükségletem...csak meglepett kicsit a dolog. ( nekem 7-8 éve nem volt már Domino kártyám,vagyis volt 1-1 db netre csak nem töltöttem; miután 'lefogyott',kidobtam... )

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25291) sarkanyolo2 válasza Gergőke88 (#25259) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+1 :U

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#25292) dokee78


dokee78
félisten

Van 2 társkártyám.
Ha lejár a hűségidő rájuk akkor felonthatják a szerződést nélkülem is vagy kellek hozzá?

(#25293) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Sziasztok!

Adódott egy lehetőség számomra. Van egy barátom, aki rendelkezik egy iPhone 4-gyel. Ezt én átvenném tőle, de t-mobile függő, nekem azonban független kéne. Mivel az övé, ikon200-zal lett véve és idén augusztusban jár le a hűsége, így eddig tiszta a dolog. A kérdés az, hogy aláírhat-e már mondjuk május-június környékén újabb 24 hónapot, vagy meg kell várnia az augusztust? Úgy tudom, hogy aranykártyás már.

Illetve, ha aláírhat előbb, akkor az aláírás pillanatában elindíthatja-e a függetlenítést, vagy azzal várni kell augusztusig?

Remélem érthető volt. :D

Köszi a választ előre is!

Üdv.:
Dani

(#25294) dokee78 válasza hdanit610 (#25293) üzenetére


dokee78
félisten

Szolgáltatónál bármikor függetlenítheti.

(#25295) hdanit610 válasza dokee78 (#25294) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Igen, amennyiben a kedvezményt (ami kb. 120.000Ft) befizeti mellé a kötelező díj mellé. :)) Másik esetben megvárja a hűség lejártát és azt követően 15.000Ft egyszeri díjért megcsinálja (tavaly ez még "csak" 10k volt ~ 50% emelés...). Én az utóbbit szeretném, de ha a lejárat előtt köt újra 24 hónapot, akkor vajon onnan számít az új hűség, vagy a függetlenítéssel meg kell várni az erdeti lejáratot? Ez itt a kérdés!

(#25296) 1430 válasza hdanit610 (#25293) üzenetére


1430
senior tag

Ha 24 hónapos hűsége van és tényleg aranykártyás, akkor 21 hónap után vehet új készüléket.
Ugyanakkor a régi hűség és az új az utolsó hónapokban párhuzamosan fog élni, és ha ez idő alatt függetleníteni akarja a készüléket, akkor az eljárás 15 ezer Ft-os díján felül a készülékhez tartozó kötbéreket is ki kell fizetnie.

dokee78
Te is kellesz a megszüntetéshez, de intézheted akár egyedül is (írásban és telefonon is).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25297) hdanit610 válasza 1430 (#25296) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Oké, köszi szépen! Akkor marad az augusztusig malmozás. :)

(#25298) polonic


polonic
félisten

Össefolgalnék pár dolgot. Erősítsétek meg kérlek, hogy 100 %-ig biztos legyek benne.

Amikor megérkezik a készülék az új előfizetéssel, akkor a szerződést ott a futárnál írom alá, igaz?

Aztán fel kell hívnom a 1430-at, hogy aktiváljam az új előfizetést?

Ekkor, ha szeretnék igényt tartani a duplanet kedvezményre, ezt is meg kell említenem. Plusz még, ha össze szeretném vonatmi a kapcsolat pontgyűjtést, akkor azt is megtehetem ekkor.

(#25299) dokee78 válasza 1430 (#25296) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi szépen.

(#25300) jmakk


jmakk
őstag

Valaki tudna tippet adni, hogy vajon külföldi használatra melyik a leghasznosabb Domino csomag?
Nagy részben hívásfogadás, és néha hívás valamint egy kicsi netezés (<500MB/hó) lenne a használat aránya.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.