Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) PhoenixSzG válasza 1430 (#25400) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Okes, akkor azt hiszem maradok a T-Pontnal :)

(#25402) catroot válasza 1430 (#25396) üzenetére


catroot
veterán

Köszi a választ.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25403) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Érdekes, hogy az akciós mobiltelefon árlistában a HTC 8X sem szerepel, de a készülékeknél ki listázza,
és rendelhető is. :U

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#25404) 1430 válasza BroCreSt (#25403) üzenetére


1430
senior tag

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25405) Phreetsie válasza 1430 (#25404) üzenetére


Phreetsie
tag

:DD

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25406) BroCreSt válasza 1430 (#25404) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Attól még az árlistában bent kellene lennie.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#25407) Rolly válasza Soulfly842 (#25379) üzenetére


Rolly
veterán

ez az új árlista mit takar? Jelenleg magánszemélyként vagyok T-s mozaik S céges csomagra vagy másik szolgáltatóra váltanék ha nem kapok valami jó ajánlatot új készülékre és céges csomagra. Ezt hogy és merre lehetne. Ja a céges "flotta" 1 telefon :D

(#25408) sarkanyolo2 válasza 1430 (#25404) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez a villanykörte nagyon jó! :DD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#25409) andrás47 válasza dedike (#25392) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia !

Köszönöm.

Üdv !

(#25410) Rolly válasza Rolly (#25407) üzenetére


Rolly
veterán

Ja meg annyi, hogy 11 eve van meg ugyanaz a szam, s semmi extra akcio nincs...

(#25411) dedike válasza 1430 (#25404) üzenetére


dedike
addikt

A rutin, az évek meg a tapasztalat.... ;] :P

Mondjuk tetszik.... ;)

Jó szerencsét!

(#25412) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Domino mobilnetem van. Ha lemondom a 30 nap előtt, akkor egyből megszűnik vagy kivárják míg lejár és csak utána szüntetik meg?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#25413) szilard28


szilard28
aktív tag

mikorra várható olyan akció, ami év végén volt (pl. OT 918 15 e ft-ért)? mert most kissé magasak az "akciós" árak.

(#25414) Soulfly842 válasza Rolly (#25407) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nézd, alapjában véve elég sok lehetőséged van, ha magánvállalkozó vagy/céged van. Már egy kisvállalkozói díjcsomagban is lényegesen jobbak a percdíjak, mint pl. egy mozaik S-esben. Addig amíg ott perc alapon beszélsz 34/37 forintos percdíjjal az én cégemben másodperc alapon beszélhetnél és a beszélgetési szokásaidnak megfelelően lehetne 'beparaméterezni' a szerződésedet. Mennyi szokott havi szinten lenni a számlád? Mennyire aktívan használod ki a mobilinternetet? Mert igazából ezek a perdöntőek, h. valóban megéri-e a mozgolódást, avagy sem. :) (nem csak egy kisvállalkozói díjcsomag/t-mobile kontextusában, hanem úgy általában). Ezek a fentebb említett speciális kedvezmények olyan díjcsomagokra vonatkozóan inkább jó ajánlatok, ahol az ügyfél nem akar nagyobb havidíjra/internetre hűségidőt vállalni, hanem pusztán csak alap havidíjjal 'az előfizetésre' és nem a díjcsomagra/internetes díjcsomagra vállalt hűséggel akar az ember kedvezőbben készülékhez jutni.

Speeedfire

Nem azonnal lövik ki, hanem a továbbiakban "nem fog megújulni", ergó a már előre kifizetett időszak végig ketyeg :)

1430

HTC 8S-sel kapcsolatban ellátási gondok vannak most? - vagy netán követni fogja a HTC 8 X üzletpolitikáját (üzletmentes politikáját :)) ). Üzletek nem igazán kapnak, holott szerepel az árlistában és még igény is lenne rá. Tudsz erről valamit? - 'készletértesítőt' bár küldtek, de ennek a beható tanulmányozása most elmaradt :)

[ Szerkesztve ]

(#25415) Rolly válasza Soulfly842 (#25414) üzenetére


Rolly
veterán

a gond, hogy elég keveset telefonálok ... Tehát most mozaik xs csomagom van és erről szeretnék váltani valami jobb percdíjas megoldásra és, hogy több net legyen benne (4500 körüli havi díj még beleférne ...)

(#25416) Soulfly842 válasza Rolly (#25415) üzenetére


Soulfly842
addikt

Úgy viszont nem lennél előrébb egy megoldással sem. Akkor lenne benne ráció, ha több GB adatforgalmat kihasználsz és nagyobb a forgalmad. Maximum egy-egy nagyvállalati flottához való csatlakozási lehetőség segítene ki, de ezekben vagy nincs net, vagy minimális (ehhez meg a megfelelő jogosultságot/hozzájárulást/meghatalmazást/munkáltatóit villantani kell - ez úgy általánosságban igaz).

Mobilinternet sticket/nagyobb internetet nem használnál ki?

Mert van egy olyan variáció is (nettó árakban), hogy éncégem start díjcsomag 1900 HUF-ért, másodperc alapú számlázással (az alap havidíj viszont hálózaton belül és vez. irányba forgalmazható le), viszont 22 forint lenne hálózaton belül és vezetékes irányba, más mobil irányba viszont 26 Ft. A másodperc alapú beszélgetést sokan alulbecslik, de nem mindegy, h. 3-4 mp beszélgetésért teljes percet fizetsz, vagy csak azt a 3-4 másodpercet :)

Ez állna szemben a 34/37 HUF-os beszélgetéseddel.

Alapban ez még kevés lenne, mivel kb 8 HUF lenne egy MB adatforgalom, viszont ha megtoldod egy Businessnet M-vel (7GB adatforgalom 3000 forintért+400 HUF-ért egy tandem sim kártya (ehhez nulla forintért sticket is vihetnél el (ez utóbbit ki lehetne használni táblagéppel/laptoppal/számítógéppel))). Akkor egyidejűleg használhatnád a mobilodon és egy második eszközzel ugyanazt a mobilinternetet.

Ha ilyenekre nincs szükséged, akkor felejtős, más megoldás (a megfelelő flottás jogosultságok igazolása nélkül) nem kommunikálható :DD

6/7. oldal Üzleti díjszabásban az éncégem:
Üzleti díjszabás 2013 Jan.

Ebben a megoldásban egyébként a normál árlistához képest elég jelentős készülékkedvezmények vannak. Pl. egy iphone 4 8 GB, egy ötvenessel lesz soványabb (de több egyéb készülék is).

Ez utóbbihoz külön árlista van (éncégem M - Bármelyik alap lebeszélhetőség/éncégem díjcsomag + Bnet M-re vállalt hűség)

[ Szerkesztve ]

(#25417) prannk


prannk
őstag

Üdv! Új telefon vásárlásnál lehet választani ajándékot. Azt 30 nap alatt lehet elhasználni? utána már nem él?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#25418) polonic válasza prannk (#25417) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Én úgy tudom, hogy úgy van.

De ha jól emlékszem, ki is írja a webes felületen a részleteket, amikor leadod a megrendelést.

(#25419) Speeedfire válasza Soulfly842 (#25414) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#25420) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Bátyám holnap kimegy Romániába, neki T-s előfizetése van, itthon T-s Domino. Oda-vissza mennyibe kerül a telefonálás?
Mozaik XS díjcsomagja van, gondolom kint nem fogja tudni használni a mobilnetet. Ez alapból le van tiltva?

(#25421) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Nálatok működik a *111# ? nálam azt írja a munkamenet megszakadt!

Mi lehet a gond?

Battletag: hojszi#2983

(#25422) dedike válasza [CS]Blade2 (#25420) üzenetére


dedike
addikt

Parancsolj!

De tudja használni a mobilnetet....

..azért az árra figyeljetek, a linken az is ott van! ;)

Jó szerencsét!

(#25423) polonic válasza [CS]Blade2 (#25420) üzenetére


polonic
félisten

(#25424) [CS]Blade2 válasza dedike (#25422) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ha jól értem, akkor oda-vissza: aki hív, annak 106,8Ft aki fogadja 29,4Ft, díjcsomagtól függetlenül?
A My-T-ben látjuk, hogy a világjáró EU aktív.
(viszont ha kintről hívna (vagy akár fogadna) egy kinti mobilt, akkor is 106,8 és 29,4?)

Mobilnethez:
"Az Ön Mozaik XS díjcsomagja 200 MB havi adatforgalmat tartalmaz."
Alatta az adatromaing-nél egyiknél sincs ott, hogy aktiválva lenne.

Akkor 0,2519 Ft/1 kB -al ketyegne, ha nem tiltja le? Illetve akkor, mivel tudja addig letiltani, amíg kint van?

(#25425) 1430 válasza Speeedfire (#25412) üzenetére


1430
senior tag

A 30. nap végéig használhatod még, utána nem fog megújulni. Hátránya, hogy ilyenkor már nem lekérdezhető, hogy mennyi van még a keretből és mikor jár le a 30 nap.

BroCreSt
Ha ott lenne tizedik csillagozásként az árlistában, hogy csak a WebShop-ból rendelhető, észrevennéd?
Ha nem vetted észre, és felhívják rá a figyelmed az üzletben erre az apróságra (miután kivártad a sorod) ideges lennél? ;)

Soulfly842
Én is csak onnan tudom elérni ezt az infót, ahonnan Te is. ;)

[CS]Blade2
Először is aktiválni kell a Roaming szolgáltatást, ha még nincs (*104# hívásindítás).
Ha ez megvan, de nincs legalább 1125 Ft egyenlege, akkor külföldön legfeljebb SMS-t tud fogadni (mert az díjmentes).
Ha elegendő egyenlege van, akkor Romániából 106,8 Ft/perc a hívásindítás (másodperc alapú), és 29,4 Ft/perc a hívás fogadás (30 mp után másodperc alapú). Tehát ezeket a díjakat ő fizeti, akkor is ha magyar, akkor is ha román számokat hív. Ha Te belföldön vagy és felhívod, akkor Te a normál percdíjat fizeted, mint máskor.
Még egy apróság: ha az ottani Vodafone hálózatára csatlakozik fel, akkor a hívásindítás csak a *101*nemzetközi telefonszám# kódsorral fog működni (pl. *101*+36301234567#).
Mobilinternet: csak akkor működik, ha van aktív roaming adatcsomagja (T&S L Dominohoz nem aktiválható). Ha neki megfelel a 0,2519 Ft/KB díj, akkor a WORLD GPRS / WORLD GPRS LIMIT szolgáltatást már most is aktiválhatja, T&S-öt csak kint érdemes aktiválni, mert elkezd ketyegni a felhasználási idő (ha esetleg amúgy is tölt az egyenlegére, akkor akár ajándék T&S S csomagot is kaphat).

Intel fan11
Nekem is ezt írja ki. Míg meg nem oldódik, próbálj meg másik önkiszolgáló csatornát használni.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25426) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#25421) üzenetére


Intel fan11
őstag

erre tud vki vmit?

Köszi 1430! Akkor nem nálam van a hiba!

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#25427) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#25416) üzenetére


Soulfly842
addikt

na vazz... :) Írom itt fejből az ötven rugós iphone spórolást, erre most nézem, h. hosszú időszak után változott az az ár... :DDD :B

Intel fan11

Nálam kb 5-10 perce működött :)

[ Szerkesztve ]

(#25428) [CS]Blade2 válasza 1430 (#25425) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ő az előfizetéses mozaik xs-el, a világjaró EU aktív, az adatroaming-nél mindegyik rendelhető, egyik sincs aktiválva.

(#25429) Intel fan11 válasza Soulfly842 (#25427) üzenetére


Intel fan11
őstag

nálam nem megy már vagy 2 hónapja. Azt írja mindig a munkament megszakadt :(

Battletag: hojszi#2983

(#25430) 1430 válasza [CS]Blade2 (#25428) üzenetére


1430
senior tag

Azt hiszem, pihennem kéne, már a szövegértés sem megy... :D

Egyébként akár válthat Világjáró EU-ról Travel & Talk-ra is, ami kedvezőbb percdíjú, bár akkor perc alapú lesz a számlázás.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25431) club1 válasza 1430 (#25430) üzenetére


club1
veterán

Jelezhetnéd a megfelelő helyen, hogy a roaming oldalaitokból nem derül ki, hogy roaming során mi az adatforgalom számlázási egysége:
Adatforgalmi díj
Az Európai Unión belül a kerekítés egysége 1 kB, minden más esetben 100 kB. Minden megkezdett egység díjköteles.
Ausztriában ez alatt 61 Ft szerepel, Horvátországban 174-398 Ft.
Tehát a kérdés, hány roaming kB kerül 61 ill. 174-398 Ft-ba?

(#25432) xtevo


xtevo
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni kedden este vásároltam egy ZTE Grand X In telefont előfizetéssel, részletre, ezalatt a 2-2,5 nap alatt elég idegesítő hibákat fedeztem fel benne, a készülék tetszik, csak nem "tökéletes", ha visszaviszem holnap este, akkor ugye az még 3 napos vásárlásba beleszámít, és cserélni fogják a készüléket?
Problémák: 2mp-ig miután felvettem a telefont nem lehet hallani engem, a kameránál a vaku és a fókusz nincs összhangban, előbb készül el a kép, mintsem a fókusz, wifi problémák, bill.zár esetén eldobja kapcsolatot... végül gps jel, nagyon harmatos és pontatlan...

A telefon tetszik, nem véletlenül szerettem volna ilyet, csak ezek a problémák nélkül szívesebben élnék. :)

Köszi a válaszokat előre is. :R

(#25433) 1430 válasza club1 (#25431) üzenetére


1430
senior tag

Rendben, jelezni fogom, hogy a Travel&Talk oldalal probléma van (ellenben a Világjáró EU roaming díjcsomag oldala rendben van, ott 0,2519 Ft-os egységárat írnak, ami az általad is idézet szövegnek megfelelően 1 KB-onként értendő = WORLD GPRS), viszont az a része a szövegnek rendben van, hogy az EU-n kívüli országoknál 100 KB-os egység van, így például Horvátországban is (mondjuk az ár itt is ellenőrizendő Travel&Talk esetén, mert az a 174 inkább 147 kellene legyen).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25434) Pttypang


Pttypang
veterán

A kézbesítési értesítő sms, amit sms elküldése után kapok, hogy az üzenetem megérkezett-e a címzetthez, ingyenes, ugye? :F

Everybody lies.

(#25436) Pttypang válasza #40993792 (#25435) üzenetére


Pttypang
veterán

Köszi :) :R

Everybody lies.

(#25437) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Jelenleg Telenoros vagyok,de nemrég vettem egy T-s domino kártyát,amit most szeretnék feltölteni. Gondoltam megnézem a weboldalon,hogy milyen címletekkel lehet feltölteni. Létezik,hogy benzinkúton 3500 a legolcsóbb? Mert a T weboldalán ez áll. :U Ez így elég vicces...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25438) catroot válasza Foose (#25437) üzenetére


catroot
veterán

Itt nem jobb?

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25439) biroatis


biroatis
tag

Sziasztok!

Mi legjobb választás mobilinternetből egy telora???

eddig telenoros vtam kb 100-200 Mb adatforgalom vt max 500MB kéne most is!!

előre is köszi

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#25440) Foose válasza catroot (#25438) üzenetére


Foose
addikt

Ezt magamtól is kitaláltam volna,de mivel nincs pénz a számlámon,ezért akarom benzinkúton tölteni. Láttam egyébként mielőtt kérdeztem volna,hogy ezen a módon van 1500ft is... :K

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25441) raziel01


raziel01
veterán

1 éve részletre vettem telót. Like díjcsomag. A telefont kifizettem. 1 év hűség még van.
Új előfizetéssel most vehetnék a neten Mozaik XS díjcsomaggal szintén részletre telót?
És akkor 1 évig párhuzamosan fizetném mind a kettőt, majd lemondanám a Like díjcsomagost.

(#25442) catroot válasza Foose (#25440) üzenetére


catroot
veterán

Ja, ok. Csak azt hittem, hogy véletlenül elsiklottál felette. :B

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25443) Foose válasza catroot (#25442) üzenetére


Foose
addikt

Nem :) De végülis megoldódott,mert annak ellenére hogy weben azt írják hogy 3500ft meg attól fentebb van feltöltés(benzinkúton),tudtam venni 1500ft-os feltöltést is... :K

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25444) Deck


Deck
titán

Sziasztok! Kérném a segítségeteket.

Szeretném bekapcsolni a családbarát kedvezményt a barátnőm és köztem amihez ugye kell mindegyikünk jelszava. Én előfizetéses vagyok ő nem. Nekem be van állítva neki nincs. Ezért, ma elment a T mobilehoz és beakarta kapcsolni de nem tudták neki bekapcsolni. Valami hiba van nála vagy mi nincsenek meg neki menüpontok ha felhívja a 1777et vagy 1430at és így nem tudták bekapcsolni neki. Sem a *111#nélHa ők nem tudják akkor kik? Örülök, hogy olyanok ülnek a Tmobilnál is akik nem értenek semmihez.

Mi a megoldás?? Új sim kártyán kivül..

Hívom telefonon a T-t de a szolgáltatás jelenleg nem elérhető amiben tudnék beszélni ügyintézővel :W

[ Szerkesztve ]

PS5

(#25445) Rolly


Rolly
veterán

szerintetek a T hogyan csinálhat olyat, hogy:
- anyósom bement egy szolgáltatást (családbarát) állítani, hogy én is bele kerüljek és ingyen hívhassuk egymást. (mármint ők engem, gondoltam lehet egyirányú is a dolog)
- azóta a szolgáltatást nekem is aktiválták (és szerintem fel is számolták mert 4300 körüli lett a 3200-as havi díjam)
- viszont ugye kaptam számla értesítőt, hogy új számlám érkezett de a my-t-ben nem találom valószínűleg anyósomék számlájával összevonták...

(#25446) torrente777_ válasza Rolly (#25445) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni,hogy ha csak sim kártyával kötöttem előfizetést de telefont nem vettem akkor mikor vásárolhatok telefont mert most nézem már előrendelhető az xperia z.

Rommer.

(#25447) kütyüli


kütyüli
csendes tag

sziasztok! előre is elnézést, ha rossz helyre megy, de lapozgattam és látom, hogy azért nem mindenki elégedett a szolgáltatójával ilyen olyan okok miatt. ismerős érzés, én ezt szoktam ajánlani ismerősöknek ha a különbségekre kíváncsiak szolgáltató és szolgáltató között: http://www.internetet.hu/mobiltelefon.html

(#25448) dedike válasza torrente777_ (#25446) üzenetére


dedike
addikt

...egy vadonat új előfizetés legkorábban a 8. hónapban léphet arany szintre, tehát előbb nem tud készüléket venni (ha a 8. hónapban nem lép arany szintre, akkor is vehet már készüléket, de nem olyan áron, és nem részletre). by 1430

Jó szerencsét!

(#25449) Bogyó bá' válasza kütyüli (#25447) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Már ne is haragudj, de a linkeld oldalad tömény f*szság: szerény kisvárosomat beírva (irányítószám 6300) felhoz tíz olyan szolgáltatót, aki a környéken sem szolgáltat, viszont azt a hármat nem is említi, aki valóban elérhető! :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.