Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25701) kp78 válasza polonic (#25696) üzenetére

kp78
(addikt)

A stick amúgy tudná egyáltalán a 7,2-nél nagyobb sebességet? :U

(#25702) polonic válasza kp78 (#25701) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Nem stickről van szó. Mobilon mértem.

Igényeltem a netbővítő opciót és ott ugye 21 mbitesre növekszik a sebesség. Erre voltam kiváncsi. Ugyanolyat mérek most így, mint előtte.

(#25703) kali válasza polonic (#25702) üzenetére

kali
(legenda)

milyen mobiltelefon?

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#25704) polonic válasza kali (#25703) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Lumia 920.

(#25705) kali válasza polonic (#25704) üzenetére

kali
(legenda)

pedig annak húzni kellene - ha minden más feltétel adott...

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#25706) kp78 válasza polonic (#25702) üzenetére

kp78
(addikt)

Ja, akkor bocsánat. :B

(#25707) polonic válasza kp78 (#25706) üzenetére

polonic
(nagyúr)

Semmi baj. Én sem írtam le, hogy konkrétan milyen eszköz.

(#25705) kali

Igen. Pont ezért álltam neki kiváncsian a sebességtesztnek. Na sebaj. Lehet, hogy az itteni cella ennyit tud, mert túlterhelt. Nem tudom.
Majd este már máshol leszek, ott is mérek egyet.

(#25708) qfm

qfm
(senior tag)

Sziasztok,

vettem 2 hónap híján 2 éve egy like előfizetéses kártyát, telefon nélkül. Most gondolkozok rajta, hogy vennék egy telefont erre az előfizetésre. A probléma viszont, hogy már nincs diákim. Ha webshopból rendelem meg, 2 év hosszabbítással, akkor is kérik a diákit? Hogy ellenőrzik le abban az esetben? Vagy mi történne ebben az esetben?

Köszönöm

(#25709) szabogabor10 válasza polonic (#25707) üzenetére

szabogabor10
(Topikgazda)

Nálam is ugyanez a helyzet. Nem a túlterheltség miatt nem nőtt a sebesség, hanem mert egyszerűen nagyon kevés a HSPA+ cella. Szekszárdon is csak a déli városrész néhány pontján mértem ~9-11/2,5-3 megát. Budapesten is hasonlóan rossz a helyzet.

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#25710) dedike

dedike
(addikt)

Örömmel (?) tapasztaltam, hogy nem tudnék semmilyen módon készüléket rendelni a Webshopból egy lejárt hűségidős, nem aranykártyás, Fun díjcsomagú előfizetés mellé.... :Y :(((

Jó szerencsét!

(#25711) motoflug

motoflug
(őstag)

Vettem egy új független készüléket(Xperia U).A mobilnethez milyen beállításokat kell megejteni,hogy működjön?

(#25712) szabogabor10 válasza motoflug (#25711) üzenetére

szabogabor10
(Topikgazda)

Menj a Beállítások - Xperia - Internetbeállítások ponthoz. Ezzel letölti SIM kártya alapján a megfelelő beállításokat.

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#25713) Wa2x_

Wa2x_
(veterán)

Nagy OFF, de ez durva..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#25714) erikviking válasza Wa2x_ (#25713) üzenetére

erikviking
(senior tag)

:Y

(#25715) Fitzgerald

Fitzgerald
(addikt)

Hali!

Azt mondja mar meg nekem valaki legyszives, hogy hogy a rakba jon ki 93.75 forintra az atlag percdijam Dominoval? Nem tudom pontosan melyik csomagom van most, az ami alapbol be van allitva amikor megveszed a kartyat. 24 perc kimenom volt. Ennek kb. 60%-a halozaton belul, olyan 35% vezetekes halozatba, a maradek kb. 5% Telenor. 3000-et toltottem a kartyara, es 760 forint maradt rajta. Es igen, Androidot hasznalok, de a mobile data ki van kapcsolva. Mokasak ezek a percdijak...amikor Angliabol hazahoztam anno a Vodafone-os kartyamat, azzal kedvezmenyesebben tudtam beszelgetni itthon (!), mint a hazai szolgaltatok szolgaltatasaival. Rohej.

Melyik Domino csomagot tudnatok ajanlani, amivel halozaton belul tudok a legkedvezmenyesebben beszelni, foleg delutan, illetve este?

Koszi!

(#25716) csemberlen válasza Fitzgerald (#25715) üzenetére

csemberlen
(senior tag)

Perc alapon megy a hivás, te sokszor beszélsz röviden, vagy 1p10mp-et.

▲▼Hja kérem az élet nem egy habostorta.▲▼ ←←⌂⌂Ω Intelligens vezérlés. Ω⌂⌂ www.kerpen.hu←←

(#25717) dedike válasza csemberlen (#25716) üzenetére

dedike
(addikt)

És a Domino díjcsomag percdíjai hasonlítanak a hánydékhoz....

Jó szerencsét!

(#25718) motoflug válasza szabogabor10 (#25712) üzenetére

motoflug
(őstag)

Koszonom,mukodott:)

(#25719) szilard28 válasza Fitzgerald (#25715) üzenetére

szilard28
(aktív tag)

http://prohardver.hu/tema/voip_telefonalasrol_beszelgessunk/friss.html

3,5 ft-os percdíj bárhova a freevoipdeal-lel.

(#25720) St3ven

St3ven
(addikt)

Mi a T-Mobile mail-to-sms gateway címe?

Egyáltalán van a magyar T-nek ilyen? :F Mert az osztrák, német, amcsi T-Mobile-é megvan csak a magyarét nem találom sehol. :(

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#25721) club1 válasza St3ven (#25720) üzenetére

club1
(veterán)

Ha lenne ilyen, ki a frász küldene fizetős sms-t T irányba?

(#25722) St3ven válasza club1 (#25721) üzenetére

St3ven
(addikt)

Aki bekapcsolni se tudja a számítógépet. :DDD Viccet félretéve, azért sokan. Pl. nekem T irányba havi 30 sms ingyenes. Nem fogok kikelni az ágyból, hogy sms-t írjak. Meg így megvan a komplett társalgás a telefonomon.

Konkrétan arra kellene, hogy értesítést kapjak a beérkező emailekről. Feladó, tárgy. Nekem ennyi elég lenne.

De most komolyan, még a horvátoknál is van.

(#25723) Gergőke88

Gergőke88
(addikt)

Sziasztok! At szeretnek iretni egy elofizetest mas nevere. De van rajta 1husegido illetve 1 ev tarifahuseg. Milyen feltetelei vannak es mennyibe kerul? Koszonom a segitseget!

(#25724) prannk

prannk
(őstag)

Amikor új telot veszek és kapok 120 díjmentes perecet. Azt meddig tudom elhasználni? Meddig szól? Az adott hónapra?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#25725) polonic válasza prannk (#25724) üzenetére

polonic
(nagyúr)

30 napon belül használhatod fel az aktiválástól számítva.

(#25726) kali

kali
(legenda)

kap a t-mobile egy pirosat; tegnap délelőtt rendeltem webshop útján egy xperia z telefont, hétfő délutánra - következő munkanap - igazolták vissza a ppp átvételt, erre jön hajnalban (04:38) az sms és e-mail, hogy megérkezett az átvételi helyre, így át is vettem délelőtt.
olvastam régebben 1430 tollából (billentyűzetéből), hogy gyors a dolog ha budapesti ppp, ráadásul 0-24 üzemidős omv esett útba, ezért oda kértem, de ilyen hajnali kiszállításra nem gondoltam volna, pláne szombaton! :C
ja, és délután már jött is az sms, hogy a 120 díjmentes perc hálózaton belüli kedvezmény is aktiválva lett!

[ Szerkesztve ]

(#25727) pepe091 válasza kali (#25726) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Mikor PPP-s OMV-re kértem csomagot, nem csak a T-től mástól is, mindig ilyen hajnali fél 5 körül írtak nekem is. :D

(#25728) bubi92 válasza polonic (#25725) üzenetére

bubi92
(őstag)

és ez mikor aktiválódik?:D mármint magától vagy nekem kellene?

[ Szerkesztve ]

(#25729) kali válasza bubi92 (#25728) üzenetére

kali
(legenda)

érkezik sms értesítés, hogy aktiválták!

(#25730) .bruszli. válasza kali (#25726) üzenetére

.bruszli.
(aktív tag)

Ez az "akciós" Z ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25731) kali válasza .bruszli. (#25730) üzenetére

kali
(legenda)

nem, én 2 év hűségre vettem, és sosem írok alá díjcsomagra hűséget!

(#25732) .bruszli. válasza kali (#25731) üzenetére

.bruszli.
(aktív tag)

Én erre gondoltam... ;)

Mondjuk én alapban hűséget se írok alá... :DD

(#25733) kali válasza .bruszli. (#25732) üzenetére

kali
(legenda)

tudom, hogy mire gondoltál, két másik témában is kitárgyaltuk már korábban, de én nem élek (vissza) az ilyen lehetőségekkel! :))

(#25734) .bruszli. válasza kali (#25733) üzenetére

.bruszli.
(aktív tag)

Kinek mi. Mondjuk az lenne a korrekt ár alapban...de hát ez van.

(#25735) hermanyi

hermanyi
(őstag)

Urak egy egyszerű kérdés van egy T függő SE mini pro telefonom ami T függő . A kérdés ,hogy nem tudjátok e ,hogy a T mennyiért függetleníti ki?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25736) kali válasza hermanyi (#25735) üzenetére

kali
(legenda)

előfizetéses, vagy domino konstrukciós?
előbbi esetben - lejárt hűséggel - 15 e ft, utóbbi verzióban pedig 25 e ft!

(#25737) hermanyi

hermanyi
(őstag)

elöfizus :D
De amit írtál kicsit vicces összeg :D Akkor inkább megy a kukába nem ér annyit a telefon :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25738) St3ven válasza St3ven (#25722) üzenetére

St3ven
(addikt)

Megoldottam Gmaillel. :)

(#25739) kali válasza hermanyi (#25737) üzenetére

kali
(legenda)

igen, sajnos aránylag drága, pláne olcsóbb telefonok esetén tűnik annak, de ugye a szolgáltatónak nem érdeke olcsón függetleníteni...

(#25740) hermanyi válasza kali (#25739) üzenetére

hermanyi
(őstag)

Persze megértem ,csak nem oly rég a másik cégnél töredékéért csinálták meg .
Kokányolni meg rootolni nekem meg nincs hozzá kedvem .

[ Szerkesztve ]

(#25741) dedike válasza kali (#25739) üzenetére

dedike
(addikt)

Meg ne haragudj, de ezek a "függetlenítési" árak már a hatalmas pofátlanság kategóriájába tartoznak! :(((

A normális az lenne, hogy a lejárt hűségidejű készülékek függetlenítését ingyen, vagy mondjuk ezer forint ügyintézési díjért elvégeznék, ha már egyszer így, vagy úgy, de kifizetted az árát a készüléknek! Persze tisztában vagyok vele, hogy nem jótékonysági intézményt játszanak, de ezek a függetlenítési árak a lehúzás és a sz@rrágás kategóriájába tartoznak. Érdek vagy nem.

Szerintem.

Persze tarthatnánk róla szavazást, ki hogyan gondolja.... :D

Jó szerencsét!

(#25742) raziel01 válasza dedike (#25741) üzenetére

raziel01
(veterán)

Tényleg pofátlanság mondjuk én mindig is T-s leszek úgyhogy nem érint.
Már kb 2001 óta az vagyok.(Westel)

(#25743) hermanyi válasza raziel01 (#25742) üzenetére

hermanyi
(őstag)

Én is T-s vagyok jó rég óta ,de a megunt kézibeszélőtől könnyebb elválni ha független.

(#25744) tomy86 válasza dedike (#25741) üzenetére

tomy86
(addikt)

+ 1 szavazat :)
Nem tudom, hogy ez a lista mennyire fedi a valóságot, de ha igen, akkor magasan a T kéri a legtöbbet a sim lock feloldásért.

(#25745) dedike válasza raziel01 (#25742) üzenetére

dedike
(addikt)

Nekem sem ezzel van gondom, én is az vagyok már nagyon régen, s maradok is, csak az elv az, ami elszomorít... főleg tomy86 listája után.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#25746) kali válasza dedike (#25741) üzenetére

kali
(legenda)

én egy szóval sem mondtam, hogy teljesen rendben vannak a függetlenítési árak, de ugye a szolgáltató nem feltétlenül a készülékek eladásából él, hanem inkább a szolgáltatások értékesítéséből, amin pedig kevés a nyereség, vagy másnak tesz/tenne vele szívességet, azzal ugye kevésbé szeretnek foglalkozni - és ez nem csak adott szolgáltatóra igaz...

raziel01; 1997 áprilisa óta nyomom ezzel a szolgáltatóval - illetve jogelődeivel -, több mint 20 mobilteelfont vettem már tűlük, mondhatni mindig a drágább kategóriából, és sosem okozott problémát függőn eladni, bár volt néhány olyan is, amit függetlenül adott a szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#25747) dedike válasza kali (#25746) üzenetére

dedike
(addikt)

Én sem állítottam, hogy azt mondtad. Csak a véleményemet tartom fenn arról, hogy nevetségesek és szánalmasak egyben ezekkel a szolgáltatási díjakkal. A többi szolgáltatót meg nagyjából.... szóval teszek rájuk, de Te ezt már úgyis tudod! ;)

Jó szerencsét!

(#25748) Vadmeggy

Vadmeggy
(aktív tag)

Sziasztok!

A tmobile hónap első napjától a következő hónap első napjáig számolja az adatforgalmat?

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#25749) bubi92 válasza Vadmeggy (#25748) üzenetére

bubi92
(őstag)

nekem igen:D

(#25750) kp78 válasza Vadmeggy (#25748) üzenetére

kp78
(addikt)

Nem mindegy, hogy milyen csomagról van szó, van ahol 1-31-ig, de vannak mobilnetes csomagok, ahol nem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.