Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) tomy86 válasza azigazimoris (#25948) üzenetére


tomy86
addikt

Mindenkinek igaza van, csak onnan indult a kavarodás, hogy az eredeti válasz a MozaikXS csomag+Net&Roll 1GB limitbővítő kombinációról szólt. Ott valóban 21Mb/s lesz a sávszél. Míg a Net&RollXS csomagban valóban nem.

[ Szerkesztve ]

(#25952) sifarr válasza guppy_83 (#25950) üzenetére


sifarr
senior tag

Értem én hogy gőzgép de mi hajtja???
...én nem a t-nél írtam alá minden?....

Nem értem a kérdésed, illetve többféleképpen is érhető.

A T-től vetted, a T a forgalmazó, a T köteles a garanciát biztosítani.
De ezt a T, mint bármely más forgalmazó, többféle módon is biztosíthatja.
Megtehetné pl. azt is, hogy egyáltalán nem foglalkozik ő maga, közvetlenül garanciális ügyekkel.

Mert a forgalmazó biztosíthatja úgy is a garanciát, hogy szerződött szervizeken keresztül intézteti a dolgot. Ha a gyártónak van Mo-n saját üzemeltetésű vagy szerződött márkaszervize, akkor azzal is. Ha nincs, akkor más szervizzel.
Ebben az esetben a garanciajegyen szerepelnie kell a szervizek országos listájának, a vásárló pedig odamehet probléma esetén és csak oda.

A T közvetlenül is intézi a garanciális ügyeket. A Nokia márkaszerviznek biztos van szerződése a T-vel, ezért fogadja be közvetlenül is javításra a T-s készülékeket.

Írtam már: a jótállási kötelezettség a forgalmazóé, a módban viszont a forgalmazó dönt.
Ha pedig esetileg nem elégedett valaki a garanciális ügyének elintézésével, akkor mehet panaszra a hatóságokhoz. Aztán vagy igazat adnak neki, vagy nem.
Ennyi.

(#25953) guppy_83 válasza sifarr (#25952) üzenetére


guppy_83
tag

Értem, köszönöm.

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#25954) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következőt szeretném kérdezni. Rendelkezem egy T-Mobile előfizetéssel, amin 2 éves hűség van, ami szeptemberben jár majd le. Ezt az előfizetést hogyan tudnám megszüntetni, vagy felfüggeszteni? Előre is köszi a segítséget

(#25955) polonic


polonic
félisten

Megérkeztek az első számláim az online felületen. Viszont nem tudom megnézni a részleteket. Miért van ez?

(#25956) Soulfly842 válasza polonic (#25955) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hamarabb kapod a tájékoztatást róla, minthogy elérhető lenne a számlakép... várj 1-2 napot :)

(#25957) polonic válasza Soulfly842 (#25956) üzenetére


polonic
félisten

Értem. Csak a számla keltének a mai nap van írva.
Akkor távszámlán is csak később jelenik meg?

(#25958) .bruszli. válasza 1430 (#25932) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Határeset...így a 600 ft-os Domino kártyából pont kijön a 3 havi díj az M-csomaggal. :DD

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25959) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Részletre vettem telefont és szeretném befizetni a lemaradást.Olyan funkció nincs hogy küldenek egy számlaszámot és befizetem a bankba? Mert így most továbbít az OTP oldalra.Kér számlaszámot stb.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#25960) Beca1990


Beca1990
senior tag

telefonrészlettel hány napot lehet késni? ha pl. 5.-én fizetem be akkor az már késő?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#25961) Nescafé válasza Beca1990 (#25960) üzenetére


Nescafé
őstag

Én 5-én szoktam fizetni eddig nem volt gond
Minden hónap vége a határidő nekem.

Mondjuk a tel számlát is ugy szoktam hogy hónap elején pedig az meg minden hónap 19-e.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#25962) catroot válasza prannk (#25959) üzenetére


catroot
veterán

Tehát ha jól értem most készpénzzel szeretnéd befizetni? Akkor nem lenne egyszerűbb, ha bemész a T-hez és ott befizeted?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25963) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Go!Net L for 500 HUF!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#25964) Beca1990 válasza sarkanyolo2 (#25963) üzenetére


Beca1990
senior tag

azzigen. tehát ha most megrendelem akkor május végéig 490 Ft / hó? előfizus vagyok

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#25965) sarkanyolo2 válasza Beca1990 (#25964) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Így van! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#25966) alien19 válasza Soulfly842 (#25919) üzenetére


alien19
tag

Köszi a vàlaszt :)
Arany kártyás vagyok nemrég hosszabbitottam az előfizetésem. Azt hiszem nyáron beruházok egyre :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#25967) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Megrendelném a GO!NetL mobilinternet csomagot, de azt írja belépési díj 2000 HUF. :( Ezmiez? Máshol ilyennel nem találkoztam.. Flottás díjcsomagom van, ami nem tartalmaz internet-előfizetést.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#25968) 1430 válasza HofiZoli (#25967) üzenetére


1430
senior tag

Azért ír annyit, mert annyiba kerül. A kedvezményes havidíj automatikus jóváírással teljesül, ha a feltételek adottak.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25969) HofiZoli válasza 1430 (#25968) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Azt értem. Írja hogy havidíj 2000, és Belépési díj 2000 HUF. Az utóbbit nem értem..

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#25970) PhoenixSzG válasza HofiZoli (#25969) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ah, most latom az uj Go!Net akciokat..En meg tegnap rendeltem meg a Kapcsolat NET-et magamnak..
Ha most atvaltok Go!Net L-re, akkor (2/31)*590+(29/31)*490-et fogok fizetni ugye? Egyaltalan tudok egy honapban tobbszor netcsomagot valtani?

Szerk: nem valaszkent akartam, na mindegy..

[ Szerkesztve ]

(#25971) 1430 válasza HofiZoli (#25969) üzenetére


1430
senior tag

Havidíjas díjszabás 2.6. Mobilinternet díjcsomagok működésére vonatkozó további feltételek
"Az Előfizetőnek Go!Net S, Go!Net M, Go!Net L, ikon Net 2 GB, Net&Roll 200 MB opció, Net&Roll 1 GB opció, Net&Roll 1 GB – LTE opció, Net&Roll XS, Net&Roll S , Net&Roll M, Net&Roll L, Aranytárskártya Net&Roll XS , Aranytárskártya Net&Roll L, Paletta Trió Mobinternet díjcsomag, a Kapcsolat Net aktiválására vagy díjcsomagra váltásra naptári hónaponként egyszer van lehetősége díjmentesen. Szolgáltató minden további díjcsomag váltás vagy újra aktiválás után a választott díjcsomag havidíjával/opció azonos mértékű aktiválási díjat számít fel."
Ez a gyakorlatban úgy valósul meg, hogy a rendszer minden, a bekezdésben felsorolt, így a Go!Net L adatcsomag aktiválásakor is aktiválási díjat terhel (a My T-Mobile-ban belépési díjként van feltüntetve), amiből időrendben az elsőt jóváírja. Sőt a számlán technikailag sajnos csak úgy tudták kivitelezni, hogy előbb látszik a jóváírás, mint maga a terhelés.
Tehát ha márciusban még nem aktiváltál Go!Net-et, és most megteszed (illetve nem aktiválsz új csomagot helyette a hónap során), akkor a szolgáltatás részarányos havidíján kívül (amiből a feltételek teljesülése esetén levonják a kedvezményt) lesz egy -2000 Ft-os és egy +2000 Ft-os tétel is. Az alábbi példakép elég régi, de a lényeg látható (akkor még Net 100 MB-ból váltottak a számon RelaxNet XL-re).

PhoenixSzG
A képleteden annyit helyesbítenék, hogy már az aktiválás napjára is számlázódik a csomag, tehát az új csomag esetében 29/31 helyett a 30/31 a helyes, de a fentiek rád is érvényesek.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25972) HofiZoli válasza 1430 (#25971) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszönöm! :R

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#25973) PhoenixSzG válasza 1430 (#25971) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ertem, koszi!
Akkor varok aprilis 1-ig :)

(#25974) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv
Előző hónapban aktiváltam a Netroll-t, és utolsó nap lemondtam, hogy ebben a hónapban ne vonják le.
Azóta nincs net, az se ami a csomaghoz járna alapból. (Mozaik XS)
Mit csináljak?

Switch Tax

(#25975) kali válasza MasterMark (#25974) üzenetére


kali
legenda

a telefonos ügyfélszolgálat visszaállítja neked!

(#25976) VágniValó


VágniValó
addikt

Sziasztok! Egy "kis" segítséget szeretnék kérni T-Mobilos tapasztalaitokból adódóan.

Szolgáltatót készülök váltani (T a jelenlegi Voda helyett), és előfizetés telefont készülök vásárolni érdekelne, hogy a BIS-el járó 500 mega felhasználása után (amit szerintem rohadtul nem fogok egyébként túllépni), hogy működik a túlforgalmazási díj?

Ha pl. úgy gondolom, az 5400 Forintos előfizu elég és ehhez a 3 email fiókos BIS (690 Ft), akkor a BIS-be való belépésnek van e még ezen felül bármi extra költsége, vagy tényleg csak 690 Forint havonta? Tényleg megkapnám 6090 Forintért havonta, vagy nagyon nem olvastam el valamit? :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#25977) MasterMark válasza kali (#25975) üzenetére


MasterMark
titán

De akkor mit hívjak ilyenkor is van hétvégén? És egyáltalán miért kapcsolódik ki.

Switch Tax

(#25978) kali válasza MasterMark (#25977) üzenetére


kali
legenda

1430, saját hálózatból díjmentes, bármikor hívható, adott telefonszámhoz kell a kód (5 számjegy).
nem tudom, csak a szolgáltató - adott illetékése - tudja...

[ Szerkesztve ]

(#25979) MasterMark válasza kali (#25978) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen kód?

Switch Tax

(#25980) kali válasza MasterMark (#25979) üzenetére


kali
legenda

minden előfizetéshez/telefonszámhoz tartozik egy jelszó, amit a szerződés megkötésekor kell megadni.

(#25981) Geri86


Geri86
csendes tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a T-mobilos üzleti előfizetésről?: http://www.t-mobile.hu/uzleti/tarifak/dijcsomagok/encegem/encegem
apukám egyéni vállalkozó és ezt szeretnénk választani. Kérdésem még az lenne hogy ha beviszünk + 5 számot akkor mind az 5 telefonszámnak 1-enként lesz bruttó 3810 Ft +508 Ft -os hívidíja azon kívűl hogy még nem beszélt más hálózattal? vagy pedig csak az 508 forintot kell kifizetni és amit telefonál.
Én úgy gondolnám hogy csak apunak kell a 3810 ft-ot fizetni.
Segítsetek mert nem értem.
Sziasztok!

(#25982) MasterMark válasza kali (#25980) üzenetére


MasterMark
titán

Én ilyenre nem emlékszem. Ez az amivel a weboldalon is be lehet lépni?

Switch Tax

(#25983) kali válasza MasterMark (#25982) üzenetére


kali
legenda

igen, a my t-mobile belépéshez is ez kell.

(#25984) Beca1990


Beca1990
senior tag

ha a jelenlegi Fun csomagomhoz rendelek egy ilyen akciós Go!Net L internetet és mondjuk 2 hónap után lemondom akkor visszaáll a gyári 40MB adatforgalom?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#25985) MasterMark válasza kali (#25983) üzenetére


MasterMark
titán

Köszönöm. :R

Switch Tax

(#25986) sarkanyolo2 válasza 1430 (#25968) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ugye dominósnál nincs 2000 Ft belépési díj? :F

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#25987) prannk válasza catroot (#25962) üzenetére


prannk
őstag

Mert a T 25 km-re van tőlem.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#25988) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Hűségidős MédiaMánia S díjcsomagot lehetséges Net&Roll S díjcsomagra váltani? (persze kötbér és hasonlók nélkül) :U

(#25989) 1430 válasza Beca1990 (#25984) üzenetére


1430
senior tag

Nem, ügyintézővel kell majd aktiváltatni az alapcsomagot.

sarkanyolo2
Domino-nál nincs ilyen díj, mert nem részarányos a számlázás.

prannk
A számlán szereplő számlaszámra át is utalhatod az elmaradásod, csak a közleménybe írd be, hogy x havi készüléktörlesztés és a T-Mobile-os folyószámlaszámot (szintén számlán van) hogy tudják, hová kell könyvelni (illetve a neved, ha nem a saját számládról utalod a pénzt).

Gergi
Ügyintéző tud hang alapú díjcsomagot mobilinternet díjcsomagba váltani (és fordítva), de amennyiben tarifahűséged van és nem szerepel az engedélyezett díjcsomagok között (ezt fejből nem tudom), akkor nem válthatsz rá.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25990) VágniValó válasza 1430 (#25989) üzenetére


VágniValó
addikt

Látom te kellően 'updated' vagy. Segítenél a lent megírt kérdések megválaszolásában? :R (25976-os kommentem)

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#25991) puszedlia


puszedlia
csendes tag

sziasztok,

pls segitsetek. T-mobilos netet vásároltam (domino kártya) valami Go!Net L, megnéztem a honlapon aktiválvan van a netem.
Na mar most, kurvara nem akar mukodni. Megjelent egy [origo] ikon ami jelezne a netet, rakattintok azt irja ki, hogy nem tudok csatlakozni, nezzem meg a settingsbe hogy mizu.
Mit es hol kell beallitani?
Ezt mar probaltam:
Name: T-Mobile H
APN: internet
MMSC: http://mms.t-mobile.hu/servlets/mms
MMS Proxy: 212.51.126.10
MMS Port: 8080

es ezt is, aminel azt irja ki, hogy nem tudjak azonositani a telom.: http://www.t-mobile.hu/uzleti/szolgaltatasok/mobilinternet /keszulekbeallito

Elore is koszi!!!!!!!!

(#25992) kali válasza puszedlia (#25991) üzenetére


kali
legenda

szia,

ez így nem jó, mms nem kell - legalábbis a nethez -, netes hozzáférési pont kellene!
milyen telefon/firmware verzió?

[ Szerkesztve ]

(#25993) puszedlia válasza kali (#25992) üzenetére


puszedlia
csendes tag

Koszi a valaszt.
Egy samsunk galaxy S fuggetlen telom van.

PDA: I9000XWJW5
PHONE: I9000XXJW4
CSC: I9000XENJV6

(#25994) tomy86 válasza puszedlia (#25991) üzenetére


tomy86
addikt

Net beállítás:
-Név: Web
-APN: wnw
-MCC: 216
-MNC: 30
-Hitelesítés típusa: PAP
-Hozzáférési pont típusa: default,supl

PDF formátumban: Galaxy S APN beállítások (T-mobile)

[ Szerkesztve ]

(#25995) polonic


polonic
félisten

Párszor panaszkodtak arról, hogy nem tudnak engem felhívni. A szám pillanatnyilag nem kapcsolható üzenetet hallanak. Holott a telefonom végig be van kapcsolva, a hálózat is rendben van, városban vagyok végig.

Mi lehet a probléma?

(#25996) puszedlia válasza tomy86 (#25994) üzenetére


puszedlia
csendes tag

Koszi kiprobaltam de nem mukodik, mindent beirtam, de az utolsonal, nincs olyan hogy default, spul csak három opcio kozul valaszthatok Internet, Internet + mms, vagy MMS (az internetet valasztottam ki)

Mi lehet a gond?

(#25997) kali válasza puszedlia (#25996) üzenetére


kali
legenda

a netes hozzáférési pontnál van zöld pötty?
mert csak akkor aktív!

(#25998) puszedlia válasza kali (#25997) üzenetére


puszedlia
csendes tag

persze

(#25999) 1430 válasza VágniValó (#25990) üzenetére


1430
senior tag

Bár BlackBerry-ben nem nagyon vagyok otthon, mert arra van egy 80-as szám (80/630-160), de díjak szempontjából amit leírtál, az rendben van. Túlforgalmazási díj nincs (ha jól gondolom, Mozaik S-hez kéred majd), külföldi adatforgalmi díjakról pedig itt olvashatsz.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#26000) puszedlia válasza puszedlia (#25998) üzenetére


puszedlia
csendes tag

Annyit meg, hogy a telefon kulfoldon lett vasarolva, de fuggetlen. Sok eves domino kartyam van benne (feltoltos), tegnap vettem ra Go!Net L csomagot 500 Ft-ert interneten. Sms-t nem kaptam rola, de a t-mobile -hoz belepve latszott hogy levontak az egyenlegbol, meg azt irja hogy van mobile netem.
A "Use packet data" BE van kapcsolva.
Valami mast ellenorizzek esetleg?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.