Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25151) Soulfly842 válasza zoli62 (#25150) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Ha jól emlékszek mindkét 'csatornát' igénybe véve 1000 HUF lesz. Szüneteltetéssel a kapcsolat pontok, a kiemeltség elveszhetett bizony. :) de a szerződés időtartalmáért járó bónuszokat visszakapcsolást követően szerintem tényleg megkapod. :)

[ Szerkesztve ]

(#25152) Soulfly842

Soulfly842
(őstag)

Cilindrik, 1430!

Nem csak platinakártyásoknak, hanem aranykártyás ügyfeleknek is van erre lehetőség. Továbbá minőségi készülékcserétől független ez (bár technikailag úgy néz ki a rendszerekben mint egy készülékcsere, de nulla forintos kötbér tartozik hozzá és a készülékváltásokat nem zárja ki, nem köti le).

Konkrét kiadható árlistával nem tudok szolgálni (csak egy belső használatra hasznosítható excel táblázat van) de ha leírod, hogy milyen tartozék érdekel, akkor tudok benne segíteni.

(#25153) lugosi

lugosi
(félisten)

Volt tegnap valami üzemzavar a T hálózatán? Volt több megszakadt hívásom, illetve (megyeszékhelyen) "Nincs szolgáltatás" is. Aztán estére helyreállt.

(#25154) t-bali3

t-bali3
(senior tag)

Most olvasom, h a Telenornál megjelent a Nexus 4. Nincs valakinek infoja, hogy itt a a T-nel számíthatok-e a megjelenésére?

(#25155) catroot válasza t-bali3 (#25154) üzenetére

catroot
(veterán)

T-mobil FB oldalán nem írtak semmit, hogy lesz a közeljövőben (ugyanis kérdezték).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25156) Breki

Breki
(veterán)

Sziasztok, ittis megkérdezném ezt, hogy hogy lehet külföldön a roamingot beállítani új telefonnál

[link]

Ezt olvastam, de itt új előfizetés és nem volt ilyen kérés

Külföldre utazom havidíjas előfizetéssel. Mit kell tennem, hogy külföldön is telefonálhassak?

Barangolás (roaming) szolgáltatásunkat a világ mindazon országaiban használhatja, melyekkel a T-Mobile nemzetközi roaming megállapodást kötött. A roaming lehetősége minden díjcsomagban alapszolgáltatásként szerepel. Amennyiben Ön régebbi előfizetéssel rendelkezik, vagy korábban a szolgáltatás szüneteltetését kérte, kiutazás előtt kérjük, hívja a 1430-at és a # gomb megnyomásával válassza az önkiszolgáló ügyfélszolgálatot, ahol a Szolgáltatások módosítása címszó alatt, a tiltó szolgáltatások/külföldi telefonhasználattal kapcsolatos tiltó szolgáltatásokon belül a "roaming tiltása" menüpontban ellenőrizheti és szükség esetén módosíthatja beállításait.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#25157) t-bali3 válasza catroot (#25155) üzenetére

t-bali3
(senior tag)

Köszi!

Ez nem túl bíztató, bár Telenornál is került többlet az árára bőven, így lehet nem is érné meg.

(#25158) lugosi válasza t-bali3 (#25157) üzenetére

lugosi
(félisten)

Ott általában drágábbak a készülékek amennyire én emlékszem.

(#25159) tomy86 válasza Breki (#25156) üzenetére

tomy86
(addikt)

Belépsz T oldalán a My T-mobile-ba és ott az előfizetés testreszabásánál be tudod állítani a roamingot (hívások menü) és tudsz adatroaming csomagot (mobilinternet menü) is választani (nem olcsó).

(#25160) tylerddd válasza Gergosz2 (#25147) üzenetére

tylerddd
(addikt)

Lehet, azt nem figyeltem, de a 16-os iPhone 5, lejött 10k-val, ha jól nézem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#25161) 1430 válasza Breki (#25156) üzenetére

1430
(senior tag)

Ezek közül lehet választani.

És így is lehet aktiválni:

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25162) feedme

feedme
(tag)

Hali!

Olyan kérdésem lenne hogy a htc szervizről mik a tapasztalatok? Most van ott másodszorra a készülék és nem nagyon akartak vele bármit is csinálni először csak szoftverfrissítés . Most van harmadszorra szervizben, a képernyő nem nagyon akart működni(htc wildfire s).

(#25163) kali válasza Gergosz2 (#25147) üzenetére

kali
(legenda)

igen, pedig már elgondolkodtam egy i4s -> sgs3 lte cserén, mert jó árban volt, de így (most) nem, vagy nem a t-től...

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#25164) Breki válasza 1430 (#25161) üzenetére

Breki
(veterán)

köszönöm mindkettőtöknek az infókat :K

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#25165) Csabi88888

Csabi88888
(csendes tag)

Sziasztok!

Szeretnék előfizetéssel részletre venni egy telefont interneten keresztül. Jelenleg dominós vagyok. A következő kérdéseim lennének:
1, Szeretném a mostani számomat megtartani, megoldható? Ha igen, mi a menete?
2, Olvastam, hogy van hitelképesség vizsgálat. Ennél csak arra pár kérdésre lehet számítani, amiket fentebb írtatok?

Köszönöm

(#25166) zoli62 válasza Soulfly842 (#25151) üzenetére

zoli62
(őstag)

Köszi, a két csatorna azt jelenti, hogy papírban, vagy elektronikusan, (mert akkor jogos a díj, mert csak egy hívásrészletezőt kötelező ingyenes biztosítani a törvény szerint) vagy ha mindkettő elektronikus, akkor is?

A gond az, hogy egy év tényleg elveszett, ráadásul a szüneteltetés is kevesebb volt 45 napnál, így az aranykártya kiemeltségnek se kellett volna megszűnnie.

(#25167) 1430 válasza 1430 (#25138) üzenetére

1430
(senior tag)

HofiZoli
No így is elérhető, mikor betöltődik az elektronikus számla, és még nem fizetted be (ha befizetted, a számlák menüpontban akkor is megnézheted, egyébként meg email is érkezik a betöltődésről).

Csabi88888
1. WebShop-ban vagy új előfizetéssel rendelsz készüléket, vagy Domino-ról havidíjasra váltasz (csak SIM), de a kettő együtt nem megy (csak üzletben). Ha legalább aranykártyás vagy, akkor az működhet, hogy Domino-ról havidíjasra váltasz, és ha aktív az új havidíjas SIM, a meglévő hívószámhoz rendelsz készüléket a WebShop-ból.
2. Igen, nagyjából annyit kérdeznek (illetve olyan szintű dolgokat).

zoli62
Igen, ezt jelenti a két csatorna (még ha a számlát amúgy elektronikusan kapja is meg az ügyfél, így a számla mellékletéül szolgáló részletezőt is). Tehát vagy számla mellé vagy külön célszerű kérni a részletezőt, a kettő együtt már pénzbe kerül (jogi személyeknek a számla melléklet mindenképpen fizetős).
Amúgy - ha jól tudom - az EHR-en (elektronikus hívásrészletező) az alapból 0 Ft-os forgalmak is megjelennek (ami a számla részletezőben nem, mivel nem terhelt érte díjat a rendszer). Ilyen például a flottán belül folytatott beszélgetés. Ez neked rajta van?

Ami az aranykártyás ügyet illeti, arra ne itt várj választ, mert ehhez a konkrét adatok kellenek, így csak annyit lehet rá mondani, hogy nem veszhet el csak úgy egy év. Ami a 45 napos felfüggesztést illeti, kérdés, hogy előtte és utána hogy volt felfüggesztve? Mert nem az számít, egy huzamban mennyit volt felfüggesztve a szám, hanem hogy fél éven belül összesen volt e 45 nap. Aztán persze lehet nem is ezért vesztette el az arany szintet, hanem számlaelmaradás vagy alacsony hathavi pontszám miatt...

[ Szerkesztve ]

(#25168) zoli62 válasza 1430 (#25167) üzenetére

zoli62
(őstag)

Szia. Megnéztem, a csoporton belüli illetve ingyenes hívások nem szerepelnek az EHR-ben. Amúgy hónap elején elég hamar betöltődik a lista, nekem pl. általában 5-e körül. Gondolom eszámlánál akkor, amikor megjelenik a számla. Az elektronikusnak van annyi előnye is, hogy a papír alapú 10-i körüli dátumhoz képest jóval előbb betöltődik?
A másik kérdésemre, azaz a KAP pontok egy teljes éves kiesése (sőt aranykártya szint lenullázódása is, bár a szüneteltetés kevesebb volt, mint 45 nap), mi az ötleted?

[ Szerkesztve ]

(#25169) HofiZoli válasza 1430 (#25167) üzenetére

HofiZoli
(senior tag)

Köszönöm, pontosan így megjelent, már be is fizettem :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#25170) tylerddd

tylerddd
(addikt)

Ha neten állok át másik díjcsomagra, miközben októberben írtam alá 2 év hűséget egy olcsóbb díjcsomagra, akkor az aktiválástól indul a 2 év hűség az új csomagra?! Ettől függetlenül az októberi dátum lesz a kedvezményes készülékváltás időpontja, mert telót is vettem akkor!

Mozaik XS-re váltanék, ami 100%-ban leforgalmazható, 3200Ft/hó. Ebben úgy néztem, olyan 100 percnyi beszélgetés van, főleg ha a belföldi mobil/vezetékes ingyenes kedvezményt választom hozzá, hiszen akkor ugyanannyiért hívom őket is. Én olyan 50-60 percet szoktam beszélni havonta. Akkor elvileg ha kipengetem a 3200-t , akkor azon felül nem kellene extrát fizetnem, magyarul 3200 lenne a számla összege?! Ehhez még a +1GB-os netet venném igénybe, tehát 4200Ft/hó és ennyi?! (főleg a net miatt kellene a csomag, a jelenlegi Eco XS-hez az 500MB/2e Ft nem valami szimpi)

(#25171) Fecogame

Fecogame
(addikt)

Elvileg aktiváltam a "Bónuszperceimet". Hol tudom lekérdezni, hogy hány áll (még) rendelkezésemre?

Gyenge a hálózati jel? 4G/LTE antennák, raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25172) Csabi88888 válasza 1430 (#25167) üzenetére

Csabi88888
(csendes tag)

Aranykártyás vagyok, de az a baj, hogy addig nem tudom megnézni a telefon árakat és részletfizetési lehetőségeket, amíg nem váltok át előfizetésre. Ha boltba megyek, akkor ott megoldható a szám megtartás és mellé részletre telefont venni? Azt tudom, hogy úgy nincs 10% kedvezmény.
Köszönöm

(#25173) azigazimoris válasza tylerddd (#25170) üzenetére

azigazimoris
(aktív tag)

A két éved októbertől ketyeg, díjcsomagváltással nem hosszabodik meg. Annyiszor váltasz díjcsomagot, ahányszor akarsz.
Csak az a lényeg, hogy olcsóbbra ne válts, mint amit aláírtál. Felfelé mehetsz a csillagos égig... :)
És úgy van, ahogy gondolod: ha nem léped túl a díjcsomagban foglalt perceket, akkor a számlád 3200 lesz mindig.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+

(#25174) krisi047

krisi047
(aktív tag)

Sziasztok! Mennyi most annak a díja, hogy a hűség nélküli előfizetéses kártyámat feltöltőkártyás csomagra átváltsam? Köszi!

(#25175) Gery1987 válasza krisi047 (#25174) üzenetére

Gery1987
(senior tag)

2700 HUF amit a kártyára rátesznek és le lehet beszélni. De csak akkor ha a hűségidő lejárt.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25176) tylerddd válasza azigazimoris (#25173) üzenetére

tylerddd
(addikt)

Értem, köszi! És ugye azt is jól látom, h Mozaik XS-hez is kérhető a limitbővítő Net&Roll 1GB???

(#25177) tomy86 válasza tylerddd (#25176) üzenetére

tomy86
(addikt)

Igen, nekem is az van XS-hez.

(#25178) tylerddd válasza tomy86 (#25177) üzenetére

tylerddd
(addikt)

Köszi! :)

(#25179) tylerddd válasza tylerddd (#25178) üzenetére

tylerddd
(addikt)

Basszuskulcs, átmentem Mozaik XS-re, de az ingyenes kedvezményt hol tudom beállítani?!

(#25180) tomy86 válasza tylerddd (#25179) üzenetére

tomy86
(addikt)

Milyen ingyenes kedvezményre gondolsz? Belépés után kipipálod melyik kedvezmény kell és ennyi.

(#25181) tylerddd válasza tomy86 (#25180) üzenetére

tylerddd
(addikt)

Ez az, nem gondoltam, h ezt utólag is érzékeli! Thx!

(#25182) 1430 válasza zoli62 (#25168) üzenetére

1430
(senior tag)

Az aranykártyás dologra már írtam az előbb is.

Fecogame
Egész pontosan milyen bónusz percekről van szó?
Talán Domino feltöltési bónusz?

Csabi88888
Igen, ott megy egyszerre.

(#25183) 1430 válasza tylerddd (#25181) üzenetére

1430
(senior tag)

Mit érzékel rajta utólag?

A My T-Mobile-ban válaszd az Előfizetések testreszabása menüpontban a Hívások alpontot, és ha Mozaikban vagy, akkor ott lesznek az Extrák, amiket külön-külön megrendelhetsz. Ezt tetted?

[ Szerkesztve ]

(#25184) tomy86 válasza tylerddd (#25181) üzenetére

tomy86
(addikt)

1430 megelőzött

[ Szerkesztve ]

(#25185) tylerddd válasza 1430 (#25183) üzenetére

tylerddd
(addikt)

Ok, ok! Megvan. Olyan 2 órája léptem át és akkor nem találtam ezeket a lehetőségeket, amit képen belinkeltél. De már megvan! :) Köszönöm!

(#25186) Dákesz

Dákesz
(tag)

Sziasztok!
Kérdésem: Van 1 elöfizetésem most 1 éve és szeretnék uj készüléket kihozni, ez lehetséges?Vagy dominósan lehet részletre venni? :R

(#25187) Gery1987 válasza Dákesz (#25186) üzenetére

Gery1987
(senior tag)

Domino-nál nincs részlet. Ha nincs törlesztő a készülékre csak az előfizetésre van hűség akkor igen...új előfizetést lehet...

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25188) Dákesz válasza Gery1987 (#25187) üzenetére

Dákesz
(tag)

Szóval akkor csak akkor lehet, ha uj elöfizut csinálok uj simmel?

(#25189) Phreetsie válasza Dákesz (#25188) üzenetére

Phreetsie
(tag)

ha alairtal 2 evet, akkor legkorabban ha arany szintu vagy 21 honap elteltevel lehet szerintem. ha nem vagy arany, akkor 24 honapot megkell varni. amugy meg igen, igy vagy domino (de arra nincs reszlet) vagy uj simmel vehetsz

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25190) Dákesz válasza Phreetsie (#25189) üzenetére

Dákesz
(tag)

Köszönöm a gyors választ :R

(#25191) Fecogame válasza 1430 (#25182) üzenetére

Fecogame
(addikt)

Igen. arról :K

Gyenge a hálózati jel? 4G/LTE antennák, raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25192) 1430 válasza Fecogame (#25191) üzenetére

1430
(senior tag)

És azóta fel is töltötted az egyenleged és kaptál SMS-t a bónusz beállításáról?
Mert amúgy a bónusz keret elfogyásáról is megy SMS, illetve úgy emlékszem, hogy a 1777-en az egyenleg lekérdezés menüpontban van ezzel kapcsolatos lekérdezési lehetőség.

(#25193) Fecogame válasza 1430 (#25192) üzenetére

Fecogame
(addikt)

Bónusz beállításáról kaptam, de azóta még nem töltöttem fel a kártyám. Ugye ezt csak egyszer kell aktiválni?

(#25194) Crytec210 válasza Phreetsie (#25189) üzenetére

Crytec210
(veterán)

Ha nem 24, hanem 21 hónap után vállalsz ismét hűséget, és veszel ugye telót az előfizuhoz, akkor mennyivel rosszabb ajánlatot kapsz?

Everybody lies.

(#25195) Phreetsie válasza Crytec210 (#25194) üzenetére

Phreetsie
(tag)

elv. semmivel. mert az csak kivaltsag arany szinten. de uat az ajanlatot kapod, mind aki megvarja a 24 honapot. szerintem.. max bevalthatod a pontokat ha arany szintu vagy. de pontosan ennyire en se tudom

[ Szerkesztve ]

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25196) Crytec210 válasza Phreetsie (#25195) üzenetére

Crytec210
(veterán)

Akkor 1430 remélem majd tud vmit mondani a dologra, mondjuk még erősen ráérek ezzel, de nem árt tisztában lenni a dolgokkal.

Everybody lies.

(#25197) dedike válasza Crytec210 (#25196) üzenetére

dedike
(addikt)

Mondjuk olyan 6ezerrel fizetsz többet. Kb.

Jó szerencsét!

(#25198) zoli62 válasza 1430 (#25182) üzenetére

zoli62
(őstag)

Nos nem alacsony pontszám, számlatartozás, és több mint 45 napos felfüggesztés miatt vesztette ell az aranykártya szintet. A jó hír, hogy tegnapelőtt bejelentettem, és tegnap visszahívtak, hogy intézik a visszaállítást. Az egy év kiesése viszont továbbra is rejtély, a rendszerben is három év van kettő helyett.

(#25199) Llew válasza Phreetsie (#25133) üzenetére

Llew
(tag)

Nálam elég viccesen alakult. Kedden egész nap vártam a futár átvette sms-t, de semmi. Szerda reggel a T oldalára belépve néztem, hogy várható szállítás valamiért átcsúszott csütörtökre. Ehhez képest szerda délbe keres a futár, hogy hozta a csomagot. Mondom neki, hogy azt írták holnap jön, azt válaszolja hamarabb megkapta ezek szerint a csomagot. Ezek után ma 0:15-kor kapok egy sms-t az új telefonra arról, hogy a futár átvette szállításra, ma hozza. :F

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#25200) catroot válasza Llew (#25199) üzenetére

catroot
(veterán)

Én január 31-én már mehettem a telefonért, holott február 4-ét írtak az oldalon.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.