Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) bubi92


bubi92
őstag

ha 3 hónap múlva 12.-én járna le a hűségem, akkor 5 nap múlva már vehetek telefont ugye?:D

(#25202) Harlequin


Harlequin
tag

Tegnap reggel rendeltem egy telót, előfizuval, részletre. Van rá esély, hogy jövő hét vasárnapig meg kapjam szerintetek? Vasárnap elutazom 5napra, ezért lenne fontos, hogy addig minden szirsz@rt be is tudjak állítani.
Esetleg, ha betelefonálok az üfsz.-ra a rendelés számmal meg lehet gyorsítani?

(#25203) Phreetsie válasza Llew (#25199) üzenetére


Phreetsie
tag

ertem. szerencsere nekem ugy volt, ahogy a honlap irta. nem volt se csuszas. elobb meg nem is johetett volna, mert masnapra mondtak.. idaig nekem a webshop mindig pontosan tajekoztatott. egyszer volt az, hogy felhivott a webshopos, hogy hozhatjak elobb is.. es, hogy kerem elobb vagy sem. mondtam kerem. akkor beragadt a webshopos datum es elobb kaptam meg.

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25204) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Domino hang díjcsomaghoz, minden 2500 Ft-os vagy annál nagyobb elektronikus feltöltéshez függően feltöltési bónusz percet adunk.

Melyik az a domino hang dijcsomag? ilyenről nem is hallottam még!

elektronikus feltöltés azt jelenti ha itt neten töltöm fel az egyenleg? Ha pl postán akkor arra ez nem vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#25205) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Sziasztok.
Biztos én vagyok béna, de szeretnék a telefonos ügyfélszolgálaton vkivel beszélni mert érdeklődnék egy előfizetéssel kapcsolatban, de eddig akár az " Akciók és díjcsomagok megismerése" menüpont alatt próbáltam, akár a " Szolgáltatások megismerése és megrendelése" alatt, a munkatárs kapcsolásánál is kér azonosítót. Valaki el tudná mondani hogy tudok eljutni egy ügyintézőig azonosító megadása nélkül?

Amugy új előfizuval szeretnék telefont venni részletre (pontosabban számhordozás lesz, de ez most lényegtelen) és érdekelne hogy a 990Ft-os kezdőrészlet (amit weboldalon láttam) az változtatható-e. Mert ha lehetséges akkor magasabb kezdőrészletet fizetnék és így kisebb törlesztőrészleteket.

(#25206) raziel01 válasza Intel fan11 (#25204) üzenetére


raziel01
veterán

Csak a netes feltöltésre vonatkozik. Domino hang azt jelenti, hogy mindegyik domino csomaghoz igénybe vehető amikkel tudsz beszélni mással.

ez_meg_emaz: nem változtatható

[ Szerkesztve ]

(#25207) Fecogame válasza ez_meg_emaz (#25205) üzenetére


Fecogame
veterán

Hívd fel ezt, egyből kapcsolnak: 06306363630

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25208) ez_meg_emaz válasza Fecogame (#25207) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Köszönöm! :R

(#25205) ez_meg_emaz: Hátha mást is érdekel: Részletre vásárolt telonál nem lehet módosítani a kezdőrészletet. Csak azokkal a feltételekkel lehet részletre vásárolni telefont ahogy a weboldalon szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#25209) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tudom, hogy ez t-mobile topic, de lenne egy vezetékessel kapcsolatos kérdésem.

esetleírás:

az előfizetés egy barátomé, aki egy idős néni, és mindent én intézek neki. az ő asztali telefonján működik a hívószámkijelzés. de amikor ő bárkit hív, (pl. engem), rejtett a szám.

az online felületen, az előfizetés testreszabásánál van ugye hívószámkijelzés opció, aktív is, de az ugye a bejövőkre vonatkozik. (ez az opció aktív volt idáig is.)

elmentem a számláját befizetni. árkád, üszolg, nő.
jelszót is tudtam. az ügyintéző a jelszót sem kérte, megértette a problémát.
azt állította, hogy ez csak az összhang csomag aktiválásával lehetséges, amit ő meg is tehet.
rákérdeztem, hogy ugye semmi változás, + szolgáltatást nem aktíválnak, csak az eredmény az lesz, hogy a kijelzés mindkét irányban aktív lesz.? igen, ő csak azt aktiválta, de 1-2 nap is lehet, mire működik. hát pesze...
ez volt 01.28. hétfőn.

eljött a vasárnap dél. látom, hogy egymás után 3 rejtett számú hívás. ilyenkor nyomozás, melyik kedves
"rejtőzködő" nyugdíjas volt.
eljutottam a nénihez. hívom, 4-5. csörgés után bekapcsolt a hangposta. majdnem felrobbantam.
nem vette fel, mert már elvitték a kórházba, mint utólag kiderült.

összerakva a lényeg: a hívott félnél való hívószámkijelzést nem aktiválták, de lett hangposta, hívásvárakoztatás, hívásátirányítás, 3 résztvevős konferencia. az hab a tortán, hogy a 4-5 csörgésig, amikor a hangposta kapcsol, oda sem érne a telefonig...

felmentem az onlie felületre, most kikapcsoltam, (azaz így lemondás alatt státuszba került), ez a sok sz*, amit aktiváltak. a hívószámkijelzést hagytam. ami régen is volt. de ugye ez nem az az irányú, amit szeretnénk.

***

most hogyan tovább? :F :R

mielőtt bemegyek asztaltverni, azelőtt nála megnézem, (holnap jön ki a kórházból, így nincs a szobájában senki, aki felhívna), hogy véletlenül nem "kapcsolódott"-e be a kijelzés, de mivel vasárnap délben nem volt még aktív, és a nem kért hangposta meg lett, így gyanítom, hogy nem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25210) tjb007 válasza szab.tam (#25209) üzenetére


tjb007
nagyúr

Létezik külön T-Home topik is: [link]

(#25211) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
A Like díjcsomag 1620 Ft-os havidíjából mit lehet leforgalmazni?
Hívásnál csak a T-Mobile hálózatba indított hívást ugye? SMS-t viszont bármelyik hálózatba lehet küldeni, az nem lesz az 1620 Ft után felszámlázva? (persze ha ezt nem lépem túl)
Köszönöm!

(#25212) szab.tam válasza tjb007 (#25210) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R

(kerestem, nem láttam...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25213) raziel01 válasza pete_21 (#25211) üzenetére


raziel01
veterán

A hivatalos álláspont az volt ezzel kapcsolatban, hogy az SMS is csak T-mobile irányba számít bele.
Nekem 1 éve van Like díjcsomag. Eddig meglepő módon a Vodafone irányba küldött SMS-eket nem számolta. Volt olyan, hogy elküldtem 10-et és ugyan úgy 1620 Ft volt a számlám. Viszont 2-3 hónapja azt vettem észre, hogy mostmár azokat is beleszámolja így ilyen 1800 Ft körüli számlákat kapok.

(#25214) 1430 válasza Fecogame (#25193) üzenetére


1430
senior tag

Igen, egyszer kell aktiválni, utána minden - a feltételnek megfelelő - feltöltést követően automatikusan meg fogod kapni a kedvezményt. Ha pedig meggondolnád magad, még a soron következő feltöltés előtt érdemes átváltani más típusú kedvezményre.

Harlequin
3 munkanapon belül felhívnak, és még mindenképpen egyeztetnek a kiszállítás napjáról is, tehát ha nem férne bele az időbe (de jó eséllyel bele fog), akkor legfeljebb kérheted a rendelés törlését.

Intel fan11
Van internetes Domino díjcsomag és hang alapú Domino díjcsomag (pl. Domino 5, 7, Nap, Aktív, SMS...). Utóbbihoz jár a kedvezmény.
Elektronikus feltöltésnek számít gyakorlatilag minden mód, kivéve a feltöltő kártyás. Tehát ha a Postán nem "kaparós" feltöltő kártyát adnak, hanem egy terminálon kell megadnod a feltöltendő hívószámot, akkor az elektronikus lesz.

ez_meg_emaz
Ha nem adsz meg azonosítót, azért még kapsz ügyintézőt, csak kijelzi a rendszer (az ügyintézőnek), hogy sikertelen volt az azonosítás.

pete_21
Idézek a díjszabásból:
"2.1.4. Like díjcsomagok díjai
Havi díj (100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas, T-Mobile előfizetők felé indított hívásra, SMS, MMS küldésre valamint hangposta lehallgatására belföldön.)"

Tehát a válasz a kérdésedre: SMS-ekből is csak a hálózaton belüli - alapdíjas - SMS-ekre használható fel a havidíj.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25215) Intel fan11 válasza 1430 (#25214) üzenetére


Intel fan11
őstag

Postán számbemondós terminálon szoktam tölteni és domino 5 dij csomagom van. Tehát akkor rám is vonatkozik a kedvezmény?

Battletag: hojszi#2983

(#25216) ez_meg_emaz válasza 1430 (#25214) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem kapcsolt, vártam vagy 5 percet, de csak a robot mondott vmit a hangazonosításról és azt ismételte.

(#25217) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nálunk mikor lesz ilyen?

Havi 8 Euro :

1000 perc, 1000 sms, korlátlan net.

Ha 600 perc marad hó végére, akkor csak 6,80 Euro.

Feltöltőkártya, telefon nélkül.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25218) Harlequin válasza Vangelis (#25217) üzenetére


Harlequin
tag

Apróbetűs részen mi van?

(#25219) Harlequin válasza 1430 (#25214) üzenetére


Harlequin
tag

köszi

(#25220) Varszegig válasza Vangelis (#25217) üzenetére


Varszegig
veterán

Lesz, csak nem 8, hanem 80 euroért :DD

(#25221) Vangelis válasza Varszegig (#25220) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igaz, hogy lerágott csont már az árszabás... De azért idegesítő még mindig sajnos.

Amikor kint voltam angliában kevesebb volt a hazatelefonálásom mint most, hogy ahogy itthon telefonálok.
Pedig kintről is hívtam mindenkit kártyásról.

4 ft volt egy szaros perc.. itt meg 32ft alatt nem úszom meg...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25222) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok!

a mobilnetes adatforgalmat le tudom kérni valahol ingyenesen?
a my-tmobileba nem találtam ilyen opciót

(#25223) blueye válasza eastsider (#25222) üzenetére


blueye
veterán

Nem. Appot hasznalj!

(#25224) pete_21 válasza 1430 (#25214) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ.
Igen, ezt láttam, de nem tudtam, hogy az SMS-re is vonatkozik-e az, hogy T-Mobile előfizetők felé... Szvsz értelmezhető külön is, így számomra nem volt egyértelmű.
Köszi.

(#25213) raziel01: Köszi Neked is. Igen, így visszagondolva nyáron még mintha tényleg nem számolta volna a Vodás SMS-t. De azt már nem tudom, hogy a Telenorosat számolta-e külön... Az lehet, hogy akkor is külön ment.

(#25225) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Hűség programban, hogy lehet pontokat szerezni és hogy lehet vki aranykártyás?

Mi a különbség a 2 között?

Domino 5 feltöltési bónusz.

Feltöltési adat bónusz kedvezmény.

Ha dominó 5-be vok kétszer kapok kedvezmény feltöltésnél ha más dominó dijcsomagban vok akk meg csak a feltöltési adat bónusz kedvezmény jár?

Battletag: hojszi#2983

(#25226) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Èrdeklődni szeretnèk. Vettem egy telefont Like dìjcsomagban, de most szeretnèm a kèszülèket eladni. Az ùj kèszülèstulajdonosnak csak a garancialapot kell odaadnom a kèszülèkkel vagy előfizetèsnèl van más kötelezettsèg is?

Köszi előre is a segìtsèget.

iPhone 5S

(#25227) Gery1987 válasza SziberTomi (#25226) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló!

Elég csak a készüléket és ami hozzá jár+garanciapapír illetve arra is garanciát kell vállalnod, hogyha részletre vetted a telefont azt fizeted/kifizeted. Ha egy összegben vetted, akkor persze az utóbbi rész kimarad.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25228) SziberTomi válasza Gery1987 (#25227) üzenetére


SziberTomi
tag

Köszönöm szèpen! :)

iPhone 5S

(#25229) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok!

Van ötletetek esetleg, hogy hova tűntek a kapcsolat pontjaim? o.O
Nem költöttem el semmire, még nem telt le a pontok lejárati ideje se tudtommal, szóval.. :F

Everybody lies.

(#25230) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#25225) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ebben tud vki segíteni? :B

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#25231) 1430 válasza Intel fan11 (#25225) üzenetére


1430
senior tag

Egyébként megpróbáltál utána olvasni a T-Mobile honlapján? Mert annyira szerintem nincs elrejtve. ;)

Pontgyűjtés: Hol is lehet a honlapon? Nézzük a főmenüt: Kezdőoldal, Akciók, ..., HŰSÉGPROGRAM! EZ AZ! De ott vajon melyik menüpont lesz? Kedvezmények? A programról? Ügyintézés? A programról logikusnak tűnik... És azon belül? A pontgyűjtésről a Pontgyűjtés menüpontban írhatnak? És igen! Ráadásul még ki is van emelve, hogy miből áll össze a havi pontszám, sőt még példát is írnak? Hát ez szuper! ;]

No de hogy lesz valaki aranykártyás? Lehet hogy a Részvétel menüpontban írnak róla? Bingó! Szóval a havonta gyűjtött pontok közül minden hónapban összesíti a rendszer az utolsó hat havit, és ha ez eléri a 340-et, akkor arany szintre lépek? Igen! ;]

"Mi a különbség a 2 között?
Domino 5 feltöltési bónusz.
Feltöltési adat bónusz kedvezmény.

Ha dominó 5-be vok kétszer kapok kedvezmény feltöltésnél ha más dominó dijcsomagban vok akk meg csak a feltöltési adat bónusz kedvezmény jár?"

Tehát az új (általános) feltöltési kedvezmények minden (hang alapú) Domino díjcsomaghoz járnak, így Domino 5-höz is, de a Domino 5 feltöltési bónusz csak a Domino 5-höz jár. Vagyis Domino 5-höz két kedvezmény is járhat egy feltöltésért (nem feltétlen az adatot kell kérned az általános feltöltési kedvezmények közül).

Crytec210
Mivel "még nem arany" a szinted, így nem lehetnek beváltható pontjaid.

------------------------------------------

Más. Korábban szó volt róla itt a fórumban, hogy az arany szint határa 360-ról 340 hathavi pontszámra, míg a platina szint határa 1890-ről 1250 hathavi pontra csökkent. Ehhez annyit tennék hozzá, hogy az átállás szakaszosan, fél év alatt történik meg. Tehát például a februári vizsgálatnál 1/6-od arányban számít a 340-es új, és 5/6-od arányban a 360-as régi ponthatár, ami 357 pontot jelent. Márciusban már 2/6-od lesz az új, és 4/6-od a régi pontszám aránya, ami 353 pontot jelent. Így kiszámolható, hogy júliusban lesz az első olyan vizsgálat, ahol 6/6-od részben számít az új és 0/6-od részben a régi határ. Az arány és az átállás folyamata természetesen platina szintnél is ez lesz.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25232) Pttypang válasza 1430 (#25231) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig január elején határozottan volt 31 beváltható pontom, ezért azt hittem, hogy eltűnt, de ezek szerint nem :)
Köszi :R

Everybody lies.

(#25233) Intel fan11 válasza 1430 (#25231) üzenetére


Intel fan11
őstag

köszönöm, de azért kevésbé cinikusabban is leírhattad volna!

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#25234) Pttypang válasza Intel fan11 (#25233) üzenetére


Pttypang
veterán

Mivel csak szabadidejében, hobbiból csinálja, szerintem ennyit bőven elnézhetsz neki :P

Üf. dolgozóként biztos nem foglalkoznék ilyesmivel munka után, vagy legalábbis valami nagyon erős indok kéne hozzá.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#25235) Intel fan11 válasza Pttypang (#25234) üzenetére


Intel fan11
őstag

ennyi erővel kár a topik mert minden ott van a honlapon ami nincs azt meg ügyintéző elmondja!

Battletag: hojszi#2983

(#25236) Soulfly842 válasza Pttypang (#25234) üzenetére


Soulfly842
addikt

Vannak ilyen beteg fajzatok, akiknek a munkájuk néha még a szórakozásuk is... :) (félreértés ne essen, szembesítés önnön magammal is :DDD )

Intel fan11

Szerintem több száz, több ezer szolgáltatásról, alszolgáltatásról, azoknak különféle kezelési módjairól van szó, amire közel sem lehet választ találni csak azt a részt bújva. Itt meg célzott válaszok jönnek. Ennyi erővel neked sem kellett volna kérdezni, mert már minden megválaszolt valahol a világhálón. Ez egy kicsit 'csacsiság'.

Félre ne érts: rossz szándék és támadási szándék nélkül írom ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#25237) kali válasza Intel fan11 (#25235) üzenetére


kali
legenda

a tagok egy része nem képes a szolgáltató honlapján böngészgetni, pláne telefonálni nem, és nem teljesen mellékesen; 1430 rendelkezik akkora szakmai tapasztalattal és tudással, hogy olyat kérdéseket is megválaszol, amit sok telefonos ügyintéző nem - vagy nem jól - tudna!

(#25238) 1430 válasza Intel fan11 (#25233) üzenetére


1430
senior tag

Elismerem, szándékosan írtam ilyen cinikusra, de bocsánatot kérek, ha ezzel megbántottalak, mert az nem állt szándékomban! :R

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25239) Intel fan11 válasza kali (#25237) üzenetére


Intel fan11
őstag

ott a pont :) nem vok képes rá, mert igazán igyekeztem megpróbáltam de nem ment ezért gondoltam felmerem tenni a kérdést :)

1430 igazad volt én vok a béna :B Egyébként feltennék még 1 kérdést ez az aranykártya program ugyanúgy vonatkozik dominó kártyásra is mint bármilyen havidijas előfizetőre?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#25240) kali válasza Intel fan11 (#25239) üzenetére


kali
legenda

nem konkrétan rád értettem - tudod, hogy a jelenlévők mindig kivételek :) - , sokkal alapvetőbb kérdéseket is találsz ezen témában, mégis ide írták le először, nem pedig a szolgáltató honlapján nézték meg!

(#25241) Intel fan11 válasza kali (#25240) üzenetére


Intel fan11
őstag

mire gondolsz? Hogy mi a t-mobile hívószáma? 30 ? :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#25242) dedike válasza 1430 (#25238) üzenetére


dedike
addikt

Nekem tetszik az új stílus... :D ;)

Jó szerencsét!

(#25243) Pttypang válasza dedike (#25242) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem is ;]

Everybody lies.

(#25244) Pr3no


Pr3no
tag

Hello!

Webshop-on rendeltem egy Nexus 7-et, amit pixelhiba miatt másnap vissza is vittem. Adtak egy visszárú nyomtatványt, és mondták, hogy majd újra meg kell rendelni, ha visszaérkezik hozzájuk. Erre kb 2 napot mondtak, azóta minimum egy hét eltelt, és még semmi, ügyfélszolgálatosok meg mindig mást mondanak. Valaki tudja mit kéne csinálni? Csak várni még pár napot, vagy írni nekik valahol, stb?

(#25245) sarkanyolo2 válasza 1430 (#25231) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:DDD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#25246) dedike válasza Pr3no (#25244) üzenetére


dedike
addikt

Kicsit félre ment a kérdésed ez a T-Home topik... :)

Jó szerencsét!

(#25247) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem a T mobilnál is van olyan szolgáltatás mint a telenornál a klikk ami 3 hónapig ingyenes internetet biztosít?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#25248) Gery1987 válasza begrimisu (#25247) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló!

Nincs, max. promócióban a mobilnetes csomagot akciózzák.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25249) begrimisu válasza Gery1987 (#25248) üzenetére


begrimisu
aktív tag

:R

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#25250) solyom76 válasza begrimisu (#25249) üzenetére


solyom76
senior tag

Sziasztok lehet ,hogy nem is ide tartozik ,de talán itt van megoldás....

Galaxy mini...minden jól beállitva t-mobil domino egyenleg 3000ft ,és nem tudok egy emeltdijas 2032 ft-os sms-t elküldeni...mindig sikertelen küldés...esetleg valaki????/más sms az elmegy/

THX!!!

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.