Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) motoflug válasza izoli76 (#25566) üzenetére


motoflug
őstag

Igen,vigyázni kell sajnos!
Szerintem onnan tudod,hogy dominos,hogy ott van a számlán a dominos simkártya típusa/ára ilyesmi.

Más: letiltott telefonra érvényes a garancia?

(#25602) dedike válasza airmax_2.0 (#25598) üzenetére


dedike
addikt

Na azt nem tudom... :B

Jó szerencsét!

(#25603) tomy86 válasza motoflug (#25601) üzenetére


tomy86
addikt

Az semmit nem jelent. Nekem is van számlám, amin szerepel egy telefon és egy dominó kártya. A dominó kártyát öcsémnek vettem, a telefont meg az előfizetésemhez (részlet + hűség kombóval).

[ Szerkesztve ]

(#25604) Phreetsie válasza tomy86 (#25603) üzenetére


Phreetsie
tag

lenyegtelen.. mert a szamlan az elofizus simnek akkor is rajta kell lenni, nem? bar, ha hosszabitja a huseget nem tudom. de ertelemszeruen amit o beadott szamlat, azon tisztan latszik, hogy elofizus konstrukcio

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25605) pepe091 válasza Huroq (#25595) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

HA valaki hűséget írt alá Like 300-ra, akkor nem lehet sima Like ra menni, de ha pl a Like-ra írt hűséget, majd átmegy Like 300-ra, akkor később ha akar vissza tud váltani sima Like-ra.

(#25606) tomy86 válasza Phreetsie (#25604) üzenetére


tomy86
addikt

"lenyegtelen.. mert a szamlan az elofizus simnek akkor is rajta kell lenni, nem?"
Ha meglévő előfizetéshez veszed, akkor nincs rajta sim.

"tisztan latszik, hogy elofizus konstrukcio"
Miből? Nem kötözködni akarok, tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#25607) Phreetsie válasza tomy86 (#25606) üzenetére


Phreetsie
tag

ertem. de amit o adott be szamla azon van sim is, az a sim meg egy elofizus, mert a dominot maskepp tuntetik fel a szamlan /konkretan a szamlan domino tetelkent van irva/

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25608) .bruszli. válasza tomy86 (#25606) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerepelne a Domino csomag is rajta,mint pl itt :

Arról a korábban berakott számláról nekem az jön le,hogy előfizus,de legalább a telefon egy összegben ki lett fizetve ( szóval részlet-elmaradás miatt nem lesz tiltva )

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25609) Phreetsie válasza .bruszli. (#25608) üzenetére


Phreetsie
tag

:K

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25610) tomy86 válasza Phreetsie (#25607) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem rosszul közelíted meg a dolgokat. Attól, hogy valami egy számlán szerepel, nem feltétlenül tartozik össze. Ha nekem van egy számlám, amin egy Samsung mobil és egy Nokia töltő szerepel, az nem azt jelenti, hogy a számlán szereplő telefonhoz vettem a töltőt.
(#25608) .bruszli.: ok, értem. Nem jutott eszembe, hogy ha dominóval veszel telefont, akkor a dominós simnek mindenképpen szerepelnie kell a számlán.
"részlet-elmaradás miatt nem lesz tiltva"
Viszont, ha hűséget vállalt akkor tilthatják, ha nem fizeti a számláit, hiába van kifizetve a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#25611) .bruszli. válasza tomy86 (#25610) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez mondjuk elég gyakori és életszerű... :U
Viszont szerintem ez esetben is fel lenne tüntetve,hogy milyen SIM-hez vették a készüléket...

Szerk.

Direkt azért emeltem ki,hogy törlesztő miatt nem...ez nyilván nem zárja ki a számla nem fizetés miatti tiltást.

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25612) Phreetsie válasza tomy86 (#25610) üzenetére


Phreetsie
tag

amugy meg arra ne vegyen senkise merget, ha egy osszegbe fizeti ki a keszuleket, hogy az nem lesz tiltva. ha nem fizeti az elofizut meg ugyan ugy tiltjak/tilthatjak a telefont is, mert igy jutott kedvezmenyesebb vasarlashoz. /volt mar ra pelda/

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25614) tomy86 válasza .bruszli. (#25611) üzenetére


tomy86
addikt

Nem tudom másnál mennyire életszerű, de én többször is vásároltam úgy a T-től is, hogy több, nem összetartozó tétel volt a számlán.

Én visszanéztem több számlát is, de egyiken sem találtam utalást arra, hogy milyen simhez vettem a telefont.

(#25612) Phreetsie: igen, ezt írtam én is. Én eddig mindig (illetve egyszer vettem használt telefont) új telefont vettem hűségidővel (tudom nem vagyok normális :) ), viszont néhány ismerősöm gondolkozik használt telefon vásárlásán és ezért érdekel a téma.

(#25613) Zsolt_72: :K

[ Szerkesztve ]

(#25615) .bruszli. válasza tomy86 (#25614) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Úgy értem ez a 2 dolog együtt; hogy valaki egyszerre vesz 2 év hűségre új előfizetést,plusz a meglevő Domino szerződéséhez készülékcserével telefont.

(#25613) Zsolt_72 - Feltéve ha nem kompletten,papírostul-dobozostul ellopott pre-paid készüléket vesz az ember...mert az eredeti tulajdonos kérésére,rendőrségi feljelentés alapján az is tiltható.
Ha már kekeckedik itt mindenki. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25616) tomy86 válasza .bruszli. (#25615) üzenetére


tomy86
addikt

Ez mondjuk jogos :)

(#25617) .bruszli. válasza tomy86 (#25616) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Persze. Nem lenne túl költséghatékony... :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25618) airmax_2.0 válasza dedike (#25602) üzenetére


airmax_2.0
tag

Mindegy köszi, majd utánajárok... :)

(#25619) dptrsk válasza .bruszli. (#25608) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem úgy rémlik 1430 azt írta, ha vevőazonosító van akkor domino-s, ha folyószámlaszám akkor előfizetéses.
A te képeden látszik, hogy dominos, mert vevőazonosító van a korábban linkelt, pedig előfieztéses, mert azon folyószámlaszám van.
1430 írása:[link]

(#25620) .bruszli. válasza dptrsk (#25619) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Webshopos utánvétes rendelés volt ( ha ennek van jelentősége... ).

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25621) tomy86 válasza .bruszli. (#25620) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy néz ki, hogy nincs jelentősége. Most, hogy pietrasko linkelte 1430 hozzászólását, megnéztem a legutolsó rendelésemet. Folyószámlaszám van nálam is a számlán és nem vevőkód. Szintén webshop, utánvétes vásárlás. Meglévő előfizetéshez vettem telefont.

[ Szerkesztve ]

(#25623) .bruszli. válasza #40993792 (#25622) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ennyi - csak a pre-paid kártyás vásárlás ad biztonságot (ilyen téren).

Csak azért írtam,hogy ez sem ad 100 % biztonságot... ;) Sajnos kollegám épp ilyenbe futott bele tavaly nyáron.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#25624) csabyka666 válasza club1 (#25600) üzenetére


csabyka666
addikt

Azt én is tudom, hogy nincs túlforgalmazási díj. Lehet, hogy az érzékem csal, de máskor lassabb szokott lenni a 32kbit/s. De inkább felhívom őket, megkérdem, mi a helyzet. Max hülyének néznek, de inkább az legyen, mintsem én nézzek a hónap végén...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#25625) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a SIM kártya módosítása ingyenes?

Nekem eddig egy Nokia Lumia 800 telefonom volt. T-mobilnál vettük 3 hónapja.
Anyukám telefonjára lejárt egy 2 éves hűség nyilatkozat, így ő vesz új telefont. Az a telefon az enyém lenne, és a Nokia Lumia 800 pedig övé, tehát cserélnénk.
Csak az a baj, hogy a SIM kártya mérete nem ugyan az. Samsung Galaxy S Advence lenne a telefonom.
Mind a 2 szám egy néven van! Ha bemegyek a T-mobile hoz nekem kicserélik a nagy SIM-et kicsire és a kicsi SIM- et nagyra ingyen?
Ha nem ingyen. mennyiért?

(#25626) Pttypang válasza Antraxon (#25625) üzenetére


Pttypang
veterán

Bemész, szépen megkéred, hogy cseréljék már ki neked mert halott, vagy ha jó fej a humanoid, akkor kicseréli neked arra is, h a másik telóba olyan kell.
[Ingyen]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#25627) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.

Kb. 3-4 hete vettünk egy sgs advance-t új előfizetéssel és ez idő alatt 2 szer volt olyan, hogy nem érzékelt hálózatot. Se hívni sem smseket nem tudtam fogadni.
Ez mitől lehet?
Így olyan mintha ki lenne kapcsolva a telefon.
Újraindítás után természetesen megtalálja a hálózatot, de elég kellemetlen.

Van rá valami gyógyír erre a hibára, vagy javaslat, hogy mit lehetne tenni ez ügyben?

(#25628) Pttypang válasza Lehiñito (#25627) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerintem ez inkább telefonhiba, a saját topicjában kérdezz rá :P

Everybody lies.

(#25630) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Megkérdezem ott is, hátha...

Elég szomorú, hogy egy pár hetes telefont szervizbe kell vinni, de lehet nem fogom tudni elkerülni.
Köszi Nektek.

(#25631) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy meglévő elifzetésem mellé (1 év múlva jár le), lehet-e új előfizetést venni?

(#25632) Deck válasza Dákesz (#25631) üzenetére


Deck
titán

Igen vehetsz. Elvileg 3 havonta vehetsz új előfizetést.

PS5

(#25633) Dákesz válasza Deck (#25632) üzenetére


Dákesz
tag

;)

(#25634) Dákesz


Dákesz
tag

Amugy a mobilelőleg az mitől függ? Ha eddig rendesen fizettem a számlákat, kérhetnek előleget?

(#25635) Deck válasza Dákesz (#25634) üzenetére


Deck
titán

Előleget csak új előfizetőktől kérnek. Ha van már előfizetésed náluk nem fognak.

PS5

(#25636) Dákesz válasza Deck (#25635) üzenetére


Dákesz
tag

:R

(#25637) HofiZoli válasza Deck (#25635) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Újaktól sem mindenkitől.. Tőlem nem kértek.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#25638) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Egy illetékestől szeretném kérdezni, hogy ha nem kaptam új készülék vásárláskor garjegyet a telefonhoz és ha ez kb. hét múlva tünt fel, akkor pótolja a mulasztást a szolgáltató?
Azt hozzáteszem már ki volt bontva a doboza amikor elénkhozta a telefont.

(#25639) 1430 válasza airmax_2.0 (#25598) üzenetére


1430
senior tag

Go!Net hűség esetén sajnos nem válhatsz Net&Roll opcióra.
@dedike: kártyacsere Eco Mix-nél lenne. ;)

pepe091
Sajnos nem. Like > Like 300 járható, Like 300 > Like irány nem engedélyezett.

Májküll
Jótállási jegy pótlására nincs lehetőség, de a vásárlási számla ellenében - legalábbis T-Mobile szervizen keresztül - lehet intézni garanciális javítást.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25640) Lehiñito válasza 1430 (#25639) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Reméltem, hogy felbukkansz.
Olynkor mi van, ha az ügyintéző elfelejti odaadni a garancialevelet?
Megtudnád erősíteni a többiek infóját abban, hogy az Sgs advance telóhoz T-s nyomtatott garancialevelet ad a szolgáltató? Ha valóban így van, akkor azt érvényesíteni tudom a samsung márkaszervizben is?

[ Szerkesztve ]

(#25641) vzsolti09


vzsolti09
csendes tag

Sziasztok!
Biztosításom van a Tnél. A szerződésben azt írták h a teló leadásánál az összes rendelkezésre álló tartozékot le kell adni. Hiányzik a memóriakártya amit sztem vele kaptam. Szerintetek cserélik?
köszi előre is.

(#25642) 1430 válasza Lehiñito (#25640) üzenetére


1430
senior tag

Ezt már egyszer én is megírtam Neked, amire vissza is válaszoltál, hogy nem találtál ilyen nyomtatott lapot. ;)
Természetesen a Telekom által nyomtatott garanciajegyet is elfogadja (illetve esetedben elfogadná) a Samsung.
Mivel ezt a garanciajegyet automatikusan nyomtatja a rendszer, ezért biztos, hogy készült ilyen. Soulfly842 talán jobban tudja a választ, de feltételezem, ha a szolgáltatói szerződés-példánnyal együtt véletlenül a garanciajegy is továbbításra került a központ felé, akkor archiváláskor észreveszik, és kipostázzák.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25643) dedike válasza 1430 (#25639) üzenetére


dedike
addikt

..opsz...akkor ezt elb...izé..rontottam... :B :R

A Go!Net hűség megszüntetése sok kötbérrel jár?

Jó szerencsét!

(#25644) 1430 válasza dedike (#25643) üzenetére


1430
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, mert elvileg csak annyi volt a kötbér, amennyivel olcsóbban kapta a készüléket (tehát ez akár pár ezer Ft-ból kijöhetne), de az Eht. változásokkal ezek oly módon változtak, hogy kvázi egybe kerültek a készülék és a készülék árkedvezményt biztosító tarifakötbérek, így félő, hogy a teljes kötbért ki kellene fizetnie. :U

vzsolti09
A választ nem tudom, de gondolom megoldható, hogy az új készülékből kivegyék a memóriakártyát, ha ragaszkodnak hozzá... :DDD

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25645) dedike válasza 1430 (#25644) üzenetére


dedike
addikt

Akkor erre érdemes lenne mindenkinek odafigyelni! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#25646) Otisz válasza Lehiñito (#25638) üzenetére


Otisz
őstag

Beballagsz egy T-Pontba (lehetőleg központiba), és adnak újat.
Már 2x jártam úgy, hogy szükségem volt rá, de nem találtam. Adtak.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#25647) vzsolti09 válasza 1430 (#25644) üzenetére


vzsolti09
csendes tag

Köszönöm 1430, erre nem gondoltam. :) Végülis én sem a 2 GB-os kártya, hanem a szabályzat szempontjából néztem a dolgokat. Az már nem oszt nem szoroz :D

(#25648) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy gyors kérdésem ma letiltották a kimenö hivásaimat 14000 forint lejárt tartozás miatt aminek az esedékessége január 31.-én volt! Az lenne a kérdésem hogy nem 30 nap után korlátozzák a kimenö hivásaimat?

(#25649) dedike válasza zsoleer (#25648) üzenetére


dedike
addikt

Amint a mellékelt ábra mutatja, nem....

...mondjuk nálam 5 munkanap lenne ez az idő, a T úgy tűnik szeret jótékonykodni.... :Y

Jó szerencsét!

(#25650) andrás47 válasza Otisz (#25646) üzenetére


andrás47
senior tag

Ha számlád megvan mindenképpen kellene ,hogy adjanak.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.