Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) luke.


luke.
aktív tag

Webshopba lehet csak előfizetést rendelni mobil nélkül PPP átvételel? Csak azért, mert ott több lehetőség van a telefonszámok válogatására. Jól tudom, hogy csak előfizetésnél nincsen hűség?

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#25102) Soulfly842 válasza luke. (#25101) üzenetére


Soulfly842
addikt

Abban az esetben a belépési díj 5000 Ft - vagy pedig megkötöd hűségidővel és akkor viszont a belépési díj (csak kártyára) 762 Ft.

Mondjuk szinte mindegy, hogy melyiket választod, mivel a feltételes kedvezmény kötbér hűségidő vállalása mellett az 5000 és a 762 Ft közötti árdifferencia (4238 Ft).

(#25103) 1430 válasza polonic (#25100) üzenetére


1430
senior tag

Természetesen az előleg függ a tarifahűség kategóriától, így viszont az XS esetén 10 ezres előleggel számolhatsz.

luke.
Ha hűség nélkül kérnéd az előfizetést (5000 Ft-ért), akkor írd bele a szállítási információkba (a rendelés során) illetve külön térj ki erre a telefonos visszahíváskor.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25104) dokee78


dokee78
félisten

Az 1GB Net&Roll 100Ft ugye? Limit bővítő opció az mi?
Ezt úgy tudom,nem lehet kérni Mediamánia XS-hez.
ECO-hoz lehet kérni?

[ Szerkesztve ]

(#25105) Pttypang válasza dokee78 (#25104) üzenetére


Pttypang
veterán

1000 ft lesz az szerintem.

Everybody lies.

(#25106) HofiZoli válasza 1430 (#25095) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Elektronikus számlára természetesen regisztráltam. Beléptem my t-mobile-ba és látom az összeget, de a számlát nem. Úgy meg nem szívesen fizetnék (ha nem muszály) hogy nem látok számlát.. De ha csak akkor látható miután befizettem, akkor természetesen fizetek, majd várok.. Fura lenne ha így lenne, ezért kérdeztem itt.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#25107) Vangelis válasza 1430 (#25095) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem t-home ban olyan mint neked.

De t-mobileban nem látom így a számlákat?!

Ez miért van?

Egyiknél sincs elektronikus számlám.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25108) Soulfly842 válasza dokee78 (#25104) üzenetére


Soulfly842
addikt

Médiamánia XS-hez nem lehet, mozaik xs-hez viszont igen. mozaik-hoz, ikonhoz bármelyikhez kérhető, a régi - már lezárásra kerülő - médiamánia díjcsomagoknál S-től felfele...

Ez egy forgalombõvítő és mivel az Eco egy 'fapados' csomag, ami nem tartalmaz netet azon nem igazán van mit bővíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#25109) dokee78 válasza dokee78 (#25104) üzenetére


dokee78
félisten

Közben kiderült hülye vagyok ugyanis Mozaik XS-em van,ahhoz lehet,
viszont sajnos ECO-hoz nem lehet kérni. :(

(#25110) catroot válasza polonic (#25098) üzenetére


catroot
veterán

Én Mozaik S-el rendeltem új előfizetést (csak szolgáltatói hűséget írtam alá) és nem kértek előleget.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25111) polonic válasza catroot (#25110) üzenetére


polonic
félisten

Én szerintem a tarifahűséget is aláírom, úgy még olcsóbb. Ennél a csomagnál lejjebb úgy sem váltanék.

Meg mondjuk neked van T-mobileos előéleted, nem?

(#25112) catroot válasza polonic (#25111) üzenetére


catroot
veterán

Igen, de csak kártyásként. Elvileg az nem számít, szóval úgy kezelnek, mint új ügyfelet.

Viszont, ha aláírsz tarifára is, akkor írja alul az oldal, hogy esélyes, hogy kérnek előleget.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25113) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Üzletben azt mondták, lehet tartozékokat részletre is venni, de a webshop-ban ez nemigen látszik.
Van erről valami info vagy árlista?
köszi

(#25114) golya87


golya87
őstag

Hello

Segítségetek szeretném kérni. Céges(T-Systems) Flat díjcsomagom van és Lumia 920-am. Netet és MMS-t szeretném beállítani, de semmi konkrétumot nem találtam a T honlapján és a 1430 is kicsöng, üdvözöl a hölgy és már bontja is a kapcsolatot... A T-s fizetős dolgokat már leszedte (infoSMS, autopályadíj, toto, lottó, keno...) egy saját menübe, de a net és mms beállításokat nem. Netre már próbáltam menni, semmi változás.

Tudnátok beállításokat küldeni?

Köszönöm!

(#25115) Llew


Llew
senior tag

Annyira jó időzítése van a T-nek. :O Volt egy webshopos vásárlásom tőlük, aminek elállás lett a vége. Két hete várom, hogy visszautalják a pénzt, közben hogy valaminek örülhessek is, a készülék, amit venni akarok olcsóbb lett. :C Ma reggel visszautalták a pénzt, de közben vissza is emelték a készülék árát. :W

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#25116) tomy86 válasza golya87 (#25114) üzenetére


tomy86
addikt

APN beállítások (amelyik sort itt nem látod, azt hagyd alaphelyzetben):

Név: Web
Hozzáférési pont neve: wnw
MCC 216
MNC 30
Hitelesítés típusa: PAP
Hozzáf.pont-név típusa: default,supl
APN protokoll: IPv4

Név: T-Mobile MMS
Hozzáférési pont neve: mms
Felhasználónév: mms
Jelszó: mms
MMSC: http://mms.t-moible.hu/servlets/mms
MMS-proxy: 212.051.126.010
MMS-port: 8080
MCC 216
MNC 30
Hitelesítés típusa: PAP
Hozzáf.pont-név típusa: mms
APN protokoll: IPv4

(#25117) golya87 válasza tomy86 (#25116) üzenetére


golya87
őstag

Köszönöm a segítséget!
Ezzel csak annyi a baj, hogy nincs is ennyi rubrikám és más névvel is vannak, amiből nem derül ki, hogy mi mivel kompatibilis. Megkérdem a Lumia topicban hátha.

(#25118) Phreetsie válasza Llew (#25115) üzenetére


Phreetsie
tag

az szeeeep :DDDD

mas: ma adtam le egy dominos megrendelest. rogton "szallitasra var" lett az allapot.
elv. holnap hozzak. tenyleg hozni is fogjak? ilyen hamar?

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25119) Pttypang válasza Phreetsie (#25118) üzenetére


Pttypang
veterán

Telefonon értesítenek róla, nem?

Everybody lies.

(#25120) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Üdv!
Nemrég kaptam egy sms-t hogy elértem az arany szintet.
Ez mit jelent? Ha esetleg készüléket szeretnék váltani a T-nél, ezzel az arany szinttel lehet-e olcsóbban készüléket venni?
Köszi

(#25121) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Párom Like 300 díjcsomaggal szeretne szerződést kötni a T-nél. Tanulói jogviszonya megvan az egyik debreceni egyetemen,viszont diákigazolványt még nem kapott. Kikért egy ideiglenes igazolást (A/4 lapon nyomtatva,pecsételve,aláírva) de ezt online megrendeléshez nem tudta használni,mert az igazolás azonosítója több karakterből áll,mint amit be lehet írni megrendeléskor(diákigazolvány azonosítója).
Kérdés az lenne,hogy személyes ügyintézésnél elfogadják-e,illetve ebben az esetben érvényesítik a 10% engedményt készülék vásárlás esetén?

(#25122) Pttypang válasza xyzikeee (#25120) üzenetére


Pttypang
veterán

[link]

Everybody lies.

(#25123) Phreetsie válasza Pttypang (#25119) üzenetére


Phreetsie
tag

elv. nem. csak akkor ha "jovahagyas alatt" lenne. de mar rogton "szallitasra var", gondolom, holnap meg mar "szallitas alatt" lesz a dolog. csak csodalkoztam, mert elofizunal majd 1 het mire kijon a csomag. ezert kerdeztem

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25124) Llew válasza Phreetsie (#25118) üzenetére


Llew
senior tag

Kicsit bosszantó volt.

Mikor rendelted, illetve mit írt ki várható szállításra megrendelésnél? Aszem 14:00-ig le kell adni, hogy másnap esetleg kihozzák. A "szállításra vár" nem sokat jelent ilyen szempontból. Nekem is azt jelezték vissza kb. fél órán belül, de még kell lennie egy olyannak, hogy futár "szállításra átvette", na ha azt is megkapod ma akkor reménykedhetsz a holnapi szállításban, egyébként csak szerdán.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#25125) Phreetsie válasza Llew (#25124) üzenetére


Phreetsie
tag

akkor remelem neked lesz igazad, remenykedem :U

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25126) Llew válasza Phreetsie (#25125) üzenetére


Llew
senior tag

Miért nem lenne jobb mielőbb megkapni? Ha nem jó a holnap, akkor elvileg módosíthatod az időpontot későbbre (leghamarabb csütörtök).

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#25127) Phreetsie válasza Llew (#25126) üzenetére


Phreetsie
tag

igazabol nem akkora gond, csak azt hittem itt is van ilyen varakozas vagy valami /idaig fokent elofizut vettem naluk/

reggel majd hivom a futart ha nala lesz, hogy mikor jojjon :DDD

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25128) #54362112


#54362112
törölt tag

Sziasztok
A rendeléstől számítva mikor hívnak fel ?

(#25129) catroot válasza #54362112 (#25128) üzenetére


catroot
veterán

Kb. 3 munkanap. De ez változó.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25130) #54362112 válasza catroot (#25129) üzenetére


#54362112
törölt tag

Köszönöm a választ

(#25131) catroot válasza #54362112 (#25130) üzenetére


catroot
veterán

Nincs mit!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25132) Soulfly842 válasza GLOCK34 (#25121) üzenetére


Soulfly842
addikt

Üzletben elfogadják, de a 10%-os kedvezményt érvényesíteni nem tudod.

Más:

Kapcsolat Program ponthatárok változása
2013.02. 01-jével változtak a Kapcsolat Program ponthatárai az alábbiak szerint.

 T-Mobile:
 arany: 340
 platina 1250

 T-Home:
 arany 260
 platina 650

(#25133) Phreetsie válasza Llew (#25126) üzenetére


Phreetsie
tag

jelentem szallitas alatt van, szoval elv. holnap tuti jon :C
elinteztem azt is, hogy holnap at tudjam venni. szoval no problem. mar csak varnom kell ;)

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25134) Nordik


Nordik
őstag

Ha nem kérek papír alapú számlát, csak elektronikust viszont személyesen fizetem be a számlámat valamelyik T-be, akkor se kell fizetnem azt a száz valahány forintot a számlabefizetés után?

Csak mert ha nem kell, akkor váltanék, fölösleges nekem a csekk...

(#25135) Lehiñito válasza Soulfly842 (#25132) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Nekem a Thome-nál 1235 pontom van de még mindig arany tagnak ír.
Ezek szerint már platina tagnak kellene lennem?

(#25136) Beca1990


Beca1990
senior tag

most akkor mennyi pont kell az arany szint eléréséhez? nekem még nem arany, de azt irja még 420 pont kell hozzá... amikor tudtommal 260 pont

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#25137) polonic


polonic
félisten

A közös pontgyűjtésnél hogy lesznek a szintek?

(#25138) 1430 válasza Vangelis (#25107) üzenetére


1430
senior tag

Ha nincs elektronikus számlád, akkor nem is láthatod úgy, mint a korábbi HSZ-ben a képen.
T-Home esetén is elvileg csak akkor látszik ennyi, ha elektronikus számlád van, egyébként csak az aktuális +3 havi számla látható (bár T-Home-ban nem vagyok jártas).

HofiZoli
Akkor ha nem fizeted be a számlát, egy idő után a számlaszám alatt megjelenik egy magenta link, valami olyasmi szöveggel, hogy megnézem a számlát (most még nekem sincs ott). Ha befizeted, akkor majd a számlák menüpontban lesz elérhető a számla.

Cilindrik
Úgy tudom, csak platinakártyás ügyfeleknek, és csak üzletben van lehetőség tartozék részletre vásárlására (új előfizetés vagy készülékváltás esetén).

Phreetsie
Ha 13 óra előtt rendelted, akkor ma délután már átadhatták a szállítónak, és ha GLS futár viszi, akkor holnap már meg is kaphatod (PPP esetén legfeljebb budapesti PPP üzletbe érhet ki holnap délutánra).

xyzikeee
Mivel ezek szerint Domino számod van, ha legalább egy éve aktív már a szám, akkor kb. azon az áron vehetsz készüléket, mint új Domino csomag esetén (és csak üzletben).

Nordik
2012.11.17. óta törvényellenes ezért pénzt terhelni.

Májküll
Mivel 02.01-től van az új ponthatár, a következő vizsgálatok pedig 02.10-e körül várhatók, így csak ekkor adja meg a rendszer legkorábban az új pontszám alapján a kedvezményjogosultsági szinteket, ami 03.01-el lép érvénybe.
Egyébként még felhívom rá a figyelmet, hogy itt a "hathavi" pontszám határokról van szó, tehát ha esetleg a beváltható pontjaid száma lenne 1235 pont, akkor...

Beca1990
Mivel legkorábban a 8. hónapban léphetsz arany szintre, szerintem még várj ezzel a kérdéssel. ;)

polonic
A közös pontgyűjtésnek csak a beváltható pontok szempontjából van jelentősége, a T-Home és a T-Mobile szolgáltatások ettől függetlenül külön-külön érik el az arany vagy platina szinteket (sőt, T-Mobile esetén hívószámonként kell/lehet elérni az arany vagy platina szintet).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25139) Phreetsie válasza 1430 (#25138) üzenetére


Phreetsie
tag

13:13kor rendeltem.. de mar a GLS-nel van, ugyanis a csomagkovetes megy. holnap jon. :C

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25140) 1430 válasza Phreetsie (#25139) üzenetére


1430
senior tag

Valójában 13:30-ig van a határidő (akkor fut az utolsó diszpozíció, ami aznapi szállításra viheti), de jobb, ha mindenki a 13-at jegyzi meg. ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25141) Vangelis válasza 1430 (#25138) üzenetére


Vangelis
nagyúr

THX

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25142) pepe091 válasza 1430 (#25138) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt esetleg meg tudod mondani, hogy hol lehet - vagy egyáltalán lehet-e - megnézni, hogy egy szám mikor fog újabb évet lépni, vagy hogy mikortól használom?

(#25143) 1430 válasza pepe091 (#25142) üzenetére


1430
senior tag

Ezt ügyintéző tudja megmondani (mikor léptél szintet, illetve mikor ugrott 5 ponttal legutóbb az évek utáni pontszámod).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25144) pepe091 válasza 1430 (#25143) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendben, köszönöm. :)

(#25145) tylerddd


tylerddd
veterán

Ha neten, My T-Mobile-on keresztül váltok másik előfizus csomagra, akkor mi a dolog menete?! Tehát kapok majd levélben szerződést vagy nem?!

Más: ezt a 100%-ban lebeszélhető csomagokat hogyan kell elképzelni. Hülye vagyok, nem értem, h működik. Most Eco XS-em van, ami 1950Ft/hó. Én még csak véletlenül sem beszélek le 2000 forintot, a végén mégis kapok legjobb esetben 1500-1600 Ft-os számlát. Az hogy???

Most Mozaik XS-be mennék, elsősorban a +1000Ft/1GB bővítő miatt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#25146) 1430 válasza tylerddd (#25145) üzenetére


1430
senior tag

Nem kapsz semmit, legfeljebb egy SMS-t, hogy 1-én van a fordulónapod, illetve az oldalon is megjelenik, hogy sikeres volt a díjcsomagváltás.

Ha még a havidíjat sem kell teljes egészében kifizetned, akkor van valami kedvezményed. Keress a számlán negatív előjelű tételeket (az utolsó, bruttó oszlopban), az lesz a magyarázat az alacsonyabb számlára.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#25147) Gergosz2


Gergosz2
veterán

én látom rosszul vagy tényleg ~ 20k-t dobtak rá az S3 LTE, illetve a NOTE 2 LTE árára?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25148) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ehhh...elegem van a Trémobilból... :D

(#25149) zoli62 válasza 1430 (#25095) üzenetére


zoli62
addikt

Ez külön örvendetes, hogy bár több hónap időbe telt, de a letölthető számlák láthatóságát egy évre visszamenőleg megoldották a T-Mobile-os it-sek :) Ezzel kapcsolatban van egy keresztkérdésem hozzád, bár sejtem választ, de egyértelműsíteni szeretném. Amennyiben registsztrálok elektronikus számla szolgáltatásra és kérek rendszeres hívásrészletezést, de van folyószámlaszintű jelszóval EHT hozzáférésem, akkor ezentúl két helyen is meg tudom nézni?

(#25150) zoli62 válasza 1430 (#25143) üzenetére


zoli62
addikt

Minden betöltött éb szerint öt kapcsolatpont ját. Az mitől lehet szerinted, hogy egy év kiesett? Múltkor véletlenól vettem észre. Lehet az az oka, hogy az egyik év végén és másik év elején (2010 november 28 2011 január 10) kb. egy és fél hónapot szüneteltetve volt? Ezáltal az arany szintemet is elvesztettem. Ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy a szüneteltetés nem befolyásolja a betöltött éveket.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.