Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) raziel01 válasza callmeakos (#24800) üzenetére


raziel01
veterán

Esélytelen. 4 KB/s a sebesség a gyakorlatban. Chrome-hoz kevés.
Opera Minivel egész használható hírolvasásra de csodákat nem kell várni.

(#24802) tomy86 válasza callmeakos (#24800) üzenetére


tomy86
addikt

Mozaikhoz tudsz rendelni limitbővítő opciót.

(#24803) callmeakos válasza raziel01 (#24801) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az kemény :Y
A 32re meg akkor no comment :U

#24802) tomy86
Ezer hála :R
tegnap direkt rákérdeztem az ügyintéző kartárstól hogy van e ehhez hasonló opció, de tőle nem jött válaszként.

Az 1000ft/1GB nem is vészes. Ezelőtt a Telenornál ennyit fizettem 100megáért.

All→M8

(#24804) luke. válasza raziel01 (#24801) üzenetére


luke.
aktív tag

Ha elolvasod az apróbetűs részt akkor ott van, hogy a garantál fel- és letöltési sebesség 0 kb/s.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24805) callmeakos válasza luke. (#24804) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

azaz nem garantálnak semmit.

All→M8

(#24806) buca84


buca84
őstag

Aki használ Eco S díjcsomagot, az kb mennyit telefonál havonta?

Az 1950 Ft kb menyi percet takar? 50?

A hívószámkijelzésért miért kell fizetni? Ami a képen van, az számomra azt jelenti, hogy tartalmazza.

Az Eco Mix tartalmazza a hívószámkijelzést?

(#24807) pepe091 válasza luke. (#24790) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha már szervizben dolgozol, megtanulhatnád helyesen leírni: szerviz.
Nem piszkálódásként, csak rettentő zavaró olvasni hosszú í-vel. Köszi :)

(#24808) .bruszli. válasza buca84 (#24806) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ahogy nézem 50-54 perc közt,attól függ milyen irányban használod.
Csak a hívószámküldést tartalmazza az S és XS,a hívószámkijelzést nem ( tehát téged mindenki 'rejtettként' hív,ha nem aktiválod )
EcoMIX díja már a hívószámkijelzést is magában foglalja.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24809) luke. válasza pepe091 (#24807) üzenetére


luke.
aktív tag

Nem a helyesírásért fizetnek, és nem is magyartanárnak tanultam. Köszi.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24810) raziel01 válasza luke. (#24804) üzenetére


raziel01
veterán

Tudom, hogy annyi de ez hogy jön ide? Azt kérdezte, hogy korlátozás után milyen a net.
32Kbit/s-re korlátozzák ami 4 KB/s. Az esetek 100%-ban ennyi stabilan, hírolvasásra vagy emailre tökéletes még így is opera minivel.

luke.: vicces mikor más csak segíteni akar, hogy ne legyél buta és még neked áll feljebb. Ráadásul igaza volt. Tudja már leírni az ember helyesen azt ahol dolgozik. Szép ez a magyar nyelv, illene szépen helyesen írni. Ez nem csak neked szól.

(#24811) sarkanyolo2 válasza luke. (#24809) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pepe kritikája teljesen pozitív, és építő volt, ne kapd fel a vizet! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24812) zso73 válasza callmeakos (#24803) üzenetére


zso73
veterán

Én is nyígtam pár napja pont ezért. De ennyi a sebesség.(32kbps) Nekem a Dolphin is viszi a PH-t, ha m.prohardverbe lépek be. Operával a face is megy esetleg flipster. Bementem a kék ipszilonhoz. Ott is azt mondta az ügyfélszolgálatos csaj, hogy " belassítják annyira, hogy ne ehessen használni. A szolgáltatónak nem érdeke, hogy jó legyen a sebesség." Szóval ez is gáz. Kíváncsi lennék a Vodkázósokra is. ;]

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24813) inferno88


inferno88
őstag

Valaki erre?

Semper fi!

(#24814) kali válasza inferno88 (#24813) üzenetére


kali
legenda

ingyen cserélik, pláne, ha több telefonban is kipróbáltátok, és mindegyikben jelentkezett a hiba, illetve adott készülékekben más sim kártyákkal nem volt gond! :)

(#24815) BroCreSt válasza inferno88 (#24813) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Ha valóban a SIM produkálja az említett hibát, ingyenes a csere, mert hibás a kártya.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#24816) buca84 válasza .bruszli. (#24808) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!
Ez a hívószámkijelzés minden hónapban fizetendő vagy egyszeri?
Ennél a csomagnál nincs lehetőség egy számot kiválasztani, amit olcsóbban hívhatok?

(#24817) polonic válasza buca84 (#24816) üzenetére


polonic
félisten

Minden honapban. 203 ft. . .
Nagyon gaz, hogy meg ilyen van

(#24818) buca84 válasza polonic (#24817) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!
Ezért tépelődöm, mert a drágább csomag alapból tartalmazza, de akkora összeget meg soha nem beszélnénk le.

(#24819) fkrinya


fkrinya
tag

Hali!

A Sony Xperia T topikból irányítottak ide a problémámmal, hátha itt tudtok segíteni :)

Leírom a történetemet a meghiúsult telefonvásárlásomról a T-nél és kíváncsi vagyok, hogy van-e ötlete valakinek
A következő történt. Nem tudták teljesíteni a rendelést, mert új előfizetőként rendeltem a telefon ugyan azzal a díjcsomaggal amiben akkor voltam, amihez kellett a diákig. viszont két előfizetéshez egy azonosító nem játszik, szóval törölték a megrendelésem. Azóta már a honvédségi flottában vagyok és a meglévő hűségem szeptemberig tart amivel leghamarabb júniusban tudok készüléket vásárolni.
Szerettem volna neten rendelni részletre, de azt mondták, hogy ezt vagy júniusban tudom megtenni, vagy megrendelem dominóban, viszont arra nincs részlefizetési lehetőség és drágább is.
Szóval most maradtam a döglődő defy-vel és próbálok kiskaput találni amivel meg tudnám rendelni a T-t...
Ötlet? :F

Köszi! :R

(#24820) .bruszli. válasza buca84 (#24816) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Minden hónapban fizeted.
Van rá lehetőség,de csak külön opcióként ( Te + Én ) ami újabb 260 ft

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24821) buca84 válasza .bruszli. (#24820) üzenetére


buca84
őstag

Ha a Mozaik XS-t választanám és 3 tel.szám tartozna a nevemhez, akkor mindegyik sim-re igénybe vehetem extra kedvezményként a kedvenc szám féláron opciót?

(#24822) dedike válasza .bruszli. (#24820) üzenetére


dedike
addikt

Esetleg a családbarát még, igaz az ingyenes, és többe kerül.

(#24821) buca84 :

Igen.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#24823) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Barátnőmnek van egy régi Nokia telefonja, amit ha hívunk csak 4et csörög, majd kisípol. Természetesen t-mobile-os a Domino benne. Meg lehetne oldani, hogy többet csörögjön?

(#24824) hr2 válasza pana0017 (#24823) üzenetére


hr2
őstag

Hangpostát és az átirányításokat törölni.

(#24825) tomy86 válasza pana0017 (#24823) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem be van kapcsolva az az opció, hogy ha x másodperc csörgés után nem veszed fel, akkor hangpostára irányítja a bejövő hívást. Telefon menüjében a hívásátirányítások beállításait ellenőrizd ("átirányítás, ha nem válaszol" vagy ehhez hasonló beállítást keress)!

[ Szerkesztve ]

(#24827) fkrinya válasza #40993792 (#24826) üzenetére


fkrinya
tag

XXL-ben vettem gyártói garival. Ha az 2 év, akkor márciusig van

(#24829) polonic


polonic
félisten

Most látom, hogy van duplanet 400 kedvezmény

Pl a mozaik xs így 2800 lenne.

Ha rendelek weboldalon egy készüléket, akkor a telefonhívásnál mondjam, hogy kérném ezt a kedvezményt?

A feltételn az teljesül, mivel decemberben írtam alá 2 év hűséget egy t-home csomagra.

(#24830) fkrinya válasza #40993792 (#24828) üzenetére


fkrinya
tag

Hát a Defy-nek be van repedve a kijelzője, innentől kezdve nem tudom, hogy foglalkoznának-e vele.

Egy előfizetéshez több szám? Én arról tudok, hogy 5 sim-et kérhetek ki maximum, de ezek külön vannak számlázva. Amit mondasz az az lenne, hogy van két sim és mind2 egy számlára megy?

(#24832) fkrinya válasza #40993792 (#24831) üzenetére


fkrinya
tag

Ja, igen viszem be a családot a flottába, de előfizetésesek ők is szóval csak egy szimpla díjcsomagváltás lesz.
Abban az esetben viszont, ha valakinek már lejárt a hűsége, akkor tudna venni készüléket is ugye?

(#24833) zso73 válasza inferno88 (#24765) üzenetére


zso73
veterán

Lehet, hgoy kártya, de lehet, hgoy a 3G,2G átkapcsolás miatt nem jó a dolog. Én is jártam úgy, hogy nem voltam elérhető az automata átváltás miatt.... Próbáld kézi 3G, vagy 2G üzemmódban.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24834) .bruszli. válasza fkrinya (#24832) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24835) dokee78


dokee78
félisten

Lehet olyat kérni a T-nél,hogy ha új készülék kerül a kínálatba,
vagy változik az árlista,akkor emailben értesítenek?
Vagy RSS hírfolyam?

(#24836) inferno88 válasza zso73 (#24833) üzenetére


inferno88
őstag

Mivel nem használ a leányzó mobilnetet a telón,ezért "2G only" módban van.A SE k550i meg gondolom nem váltogat a módok között.

Az az érdekes,hogy csak ritkán,teljesen random módon történik,hogy nem elérhetőnek mutatkozik a szám.

Semper fi!

(#24837) luke. válasza sarkanyolo2 (#24811) üzenetére


luke.
aktív tag

Nem kaptam föl magyarból mindig szar voltam, ez az igazság! Bár az utóbbi 5 évben javulgatok...

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24838) catroot válasza catroot (#24760) üzenetére


catroot
veterán

Na, most hívtak. Csütörtökön vehetem át, és nem kell mobilelőleg.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24839) Fooler89


Fooler89
őstag

Sziasztok

Keresés után nem találtam a választ, így megkérdezem.
Vásároltam használtan egy telefont aminek a garanciája a T-mobilhoz szól viszont csak egy jótállási jegyet kaptam.

Ebben az esetben érvényesíthető a garancia vagy csak is számlával?

(#24840) #99546112


#99546112
törölt tag

Hali!

Írtam már a Trének ez ügyben, de 1 hete semmi válasz, így inkább itt kérdezem meg.
A my-t-mobile-ban van egy olyan hogy: Aktuális havi forgalom (nettó): 2 127 Ft
Namost erre rámegy még az áfa, (ha igen, mennyi %) vagy ténylegesen ennyit kell fizetni?! 3200Ft-os havidíjban vagyok, mennyit lehet elérni max, hogy a 3200Ft-ot elérjem, márha még rámegy az áfa?!

Előre is köszi a válaszokat!

(#24841) dokee78 válasza dokee78 (#24835) üzenetére


dokee78
félisten

UP!

Lehet olyat kérni a T-nél,hogy ha új készülék kerül a kínálatba,
vagy változik az árlista,akkor emailben értesítenek?
Vagy RSS hírfolyam?

(#24844) dedike válasza #99546112 (#24840) üzenetére


dedike
addikt

Egy kis olvasnivaló... :)

Jó szerencsét!

(#24845) Lenry


Lenry
félisten

ha hirtelen támadt igényem van egy microSIM-re, mert az N9-be az kell, akkor kapok másikat, ha bemegyek egy T-boltba, vagy pluszban fizetni kell érte?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24846) HuMarc válasza Lenry (#24845) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha eddig is MicroSIM-ed volt, akkor azt hiszem, ingyen van, de ha nem az volt, akkor talán fizetni kell érte. De ez nem biztos.

(#24847) #99546112


#99546112
törölt tag

Ebből nemsokmindent tudtam meg, hogy igazából hány % is az áfa rajta, mert láttam egy minta csekket, de azon csak 19%-os áfa volt, ami még 2 éves volt. Szóval a kérdésem még mindig adott!

(#24848) .bruszli. válasza Lenry (#24845) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ha a T-nél vetted az N9-est,akkor ingyen kicserélik. Ha nem,akkor 4500 ft a csere. Viszont ha van hátszeled,ismerősöd vagy kifogsz egy jófej ügyintézőt,akkor megúszhatod ingyen.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24850) Lenry válasza .bruszli. (#24848) üzenetére


Lenry
félisten

nem a T-nél vettem, gyári független.

szóval akkor van ingyen, ha náluk veszek egy microSIMes cuccot.
akkor pénzzel készülök.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.