Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) thomeef válasza dedike (#24190) üzenetére


thomeef
őstag

Ha ez lett volna az első.....a mai világban már örülni kell annak ha az ember a pénzéért azt kapja, amit ténylegesen vásárolni szeretett volna. Az meg vicc hogy valaki azért pénzt kap az ügyfélszolgálatnál hogy tájékozatlan, hozzá nem értő, hamis információkat szolgáltasson.

(#24195) kali Senki nem írta le hogy cserélnek, és mást sem. annyi tanácsot kaptam hogy egy próbát megér, megérte:) Nem is lézezik pontos tanács, mivel a T-mobilos dolgozók hangulatuktól függően szolgálják ki az ügyfeleket. Hol így, hol úgy. Az a szerencse hogy néha ki lehet fogni kedves embereket is, de ez ritka.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#24202) kali válasza thomeef (#24201) üzenetére


kali
legenda

pedig de, olvass csak vissza, többen is leírtuk - nem is egyszer!
a jogszabály a mérvadó, nem pedig a szolgáltató illetékesének a hangulata és/vagy a tudatlansága!

[ Szerkesztve ]

(#24203) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Használtan készülök venni egy t-mobileos telefont ami micro simes, viszont nekem csak sima sim kártyám van. Ingyen kicserélik nekem a t-mobilnál? Mennyibe kerül egy új micro sim?

(#24204) lupus_l válasza Fehercsoki (#24203) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ingyen csak akkor cserélik, ha náluk veszed a telefont. Zug-GSM boltokban olcsóbban átalakítják a régi SIM-et microSIM-re. Ha ez nem sikerül valami miatt (pl. elszúrják a vágást), akkor ajánlatos cserélni.

Ha jól tudom, 4.500 HUF a T-mobile-nál, GSM boltban a vágás ehhez képest 500-1000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#24205) spanyoll


spanyoll
addikt

Üdv, két kérdésem lenne. Egyik az, hogy ha a webshopban egy telefon "nincs készleten", akkor 100%, hogy a "kisboltjaikban" sem lesz készleten? Csak mert azt mondták nekem a boltjukban, hogy holnap jön áru, nézzek be, hogy érkezett-e az áhított telefon, de a webshop szerint még mindig hiány van belőle.

Más, kicsit offosabb: ez komoly, hogy nincs egy rohadt T-mobile üzletnek telefonja? Felmegyek a hivatalos oldalra, kikeresem az üzletet, három telefonszám is van rendelve az egyikhez (mert két bolt van), 1 a másikhoz. Felhívom a nagyobb bolt számát, egy 06/80-as szám, szerviz info + ajánlatok. Köszi...
Másik három számból egyik nem veszi fel egyáltalán, a másik egy magánszám????, a harmadikon meg közlik, hogy a kis üzlettel beszélek, és a nagy boltnak nincs publikus telefonszáma.
Ez mi, ha valamit kérdezni akar az ember, hogy hé parasztok, odaadnám a pénzem, csak mondjátok meg, hogy van-e xy készüléketek raktáron, mert ezért fölöslegesen rohadtul nem akarok a napomból majd' 1 órát áldozni arra, hogy bemegyek, akkor nem lehet őket elérni?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24206) sarkanyolo2 válasza spanyoll (#24205) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szögezzük le! Van a websop, és vannak a T boltok. A kettő nagyjából külön működik, tehát ha nincs a neten, attól még nyugodtan lehet egy T-pontban.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24207) spanyoll válasza sarkanyolo2 (#24206) üzenetére


spanyoll
addikt

Köszi, csak mert azt mondta a csajszi a boltban, hogy ha a neten nincs, akkor hú országos hiány van, de hátha jön alapon nézzek be. Köszi a választ! :C

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24208) sarkanyolo2 válasza spanyoll (#24207) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az országos hiányban is lehet persze igazság. Például az LG L9-et alig lehet kapni mert viszik mint a cukrot... :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24209) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Feltöltőkártyás telefonnál meg lehet oldani, ha bemegyek az egyik T-Mobil üzletbe, hogy egy adott számról letiltsák a bejövő hívásokat?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24210) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. Like díjcsomag esetében meg tudom nézni valahol mennyi adatforgalmat használtam el eddig a hónapban a keretből?

iPhone 5S

(#24211) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Mennyiért lehet most legolcsóbban sim kártyát venni?
(a lebeszélhető összeg nem számít csak az új szám)

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24212) pepe091 válasza SziberTomi (#24210) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

ICS és JB alatt a gyári android rendszer méri.
Ha GB-t használsz, akkor feltelepítesz valami appot, ami figyeli, vagy a My T-mobile-ban lekérdezed, azt hiszem 57 Ft-ért.

(#24213) raziel01 válasza SziberTomi (#24210) üzenetére


raziel01
veterán

50 MB a keret azon mit akarsz mérni? :D pikk-pakk elfogy.
Amúgy programot tudsz felrakni hozzá. [link]

(#24214) vj0c1 válasza vj0c1 (#24209) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Tudja valaki?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24215) spanyoll


spanyoll
addikt

Végül volt készleten, bár egy összetapizott egy kicsit fura darabot akartak odaadni, de én bontattam újat :) Kedvesek, jófejek voltak, bár a csajszi nem volt a helyzet magaslatán, a hátlapot nem tudta leszedni magától, de mindegy az :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24216) slice14 válasza spanyoll (#24215) üzenetére


slice14
veterán

Persze hogy nem tudta leszedni, ha nem bontható házról van szó. :D

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#24217) spanyoll válasza slice14 (#24216) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor biztos varázslóknak van kitalálva a telefon, mert máshogy nem igen lehet bejuttatni a simkártyát :U

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24218) slice14 válasza spanyoll (#24217) üzenetére


slice14
veterán

Biztos féltette a körmét. :))

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#24219) sarkanyolo2 válasza spanyoll (#24215) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Na ennek örülök! :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24220) vj0c1 válasza vj0c1 (#24209) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Vagy teljesen nyilvánvaló dolgot kérdeztem és béna vagyok hogy nem találok választ, vagy senki nem tudja. :)

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24221) dptrsk válasza vj0c1 (#24220) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

szerintem a legjobb ár/érték arány(és lehet h a legolcsobb is) 2790Ft, ingyenes kiszállítással a T-mobile webshopban.

Ha Budapesten vagy, esetleg valami áruházban(tesco, auchan, mediamarkt...), 2-3 ezer forintért szokott lenni egy telefon s domino SIM mellette.

[ Szerkesztve ]

(#24222) vj0c1 válasza dptrsk (#24221) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Igazából eredetileg az érdekelt volna, hogy a szolgáltató tud-é letiltani bejövő hívást egy adott számról, és ahogy olvasgattam csak némelyik telefonon lehet beállítgatni, de azt hiszem egyszerűbb ha új sim-et veszek, mert a tiltást ki lehet játszani ha másról hív ugyanaz a személy.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24223) pepe091 válasza vj0c1 (#24222) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Troll mode on: Ki kell fizetni a tartozást, és akkor nem fog hívogatni.. :D ;] ;]

(#24224) vj0c1 válasza pepe091 (#24223) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Nincs szó semmilyen tartozásról. Édesanyám telefonjáról van szó, egy ősrégi sz.r és 100%-ra veszem, hogy nincs olyan opció rajta, hogy bejövő hívó szám letiltás, és szeretnék tenni az ügyben hogy ne zaklassa egy idióta jehova fan rokonja, így az érdekelt, tehet-e valamit a szolgáltató ez ügyben, de köszi szépen a kedves hozzáállást a kérdéshez.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24225) pepe091 válasza vj0c1 (#24224) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Elnézést, humornak szántam.
Rágugliztam a problémádra, és sajnos a szolgáltató nem tud ilyet csinálni, csak magában a telefonban lehetne, de azt mondtad az nem tudja. Így nincs más opció, mint az új szám.
De fentebb írták, hogy webshopból ~2800 körül van, és amennyibe kerül, azt le is beszélheted.
ITT találod.

(#24226) vgyuri válasza vj0c1 (#24222) üzenetére


vgyuri
őstag

Okostelefonban be lehet állítani tiltást, de ha csak új szám kell, akkor a Tesco sim 500 forint, 3 hónapig él, 1000-rel töltve +1 évet kap.

(#24227) vj0c1 válasza pepe091 (#24225) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Semmi gond, csak nincs túl jó kedvem a zaklató miatt. Egy Motorola c139-ről van szó, bárki aki rákeres láthatja, hogy egy hulladék, bár nem sokára hazaér és megvizsuálom a dolgot, de nem látok rá sok lehetőséget, úgyhogy marad a number change.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24228) Fehercsoki válasza pepe091 (#24225) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Ezt kérhetem micro simmel is? Vagy megrendelés közben valahol ki lehet választani hogy milyen kell?

(#24229) pepe091 válasza Fehercsoki (#24228) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem nem lehet, de ha telefonon beszélsz egy ügyintézővel, ő biztos el tudja intézni, hogy micro legyen.

(#24230) 1430 válasza pepe091 (#24229) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem meg nem tudja. :P

Fehercsoki
Sajnos nem lehet micro vagy nano SIM-et választani, hanem normál (mini) méretű Domino SIM-et kapsz.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24231) szilard28 válasza vj0c1 (#24227) üzenetére


szilard28
aktív tag

Automatikus hívásfogadás?
Előbb-utóbb elfogy a pénze, így abbahagyja.

(#24232) vj0c1 válasza szilard28 (#24231) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Már tökmindegy, sikerült tönkrevágnom a simet, úgyhogy holnap új sim vétel.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24233) dptrsk válasza szilard28 (#24231) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Talán Voda RED, esetleg hasonló korlátlan flottás csomagja van és korlátlan hívási lehetőség...

(#24234) pepe091 válasza 1430 (#24230) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Hát akkor ez elég szégyen... :U
Ha veszek valamit, hagy döntsem már el milyet kérek, ne úgy ahogy belemarkolunk, aztán lesz amilyen lesz alapon... :U

(#24235) kp78 válasza 1430 (#24230) üzenetére


kp78
addikt

Fehercsoki
Menj T-pontba, ott van micro simes dominio csomag, de 4050.-
Vmit vmiért. :U

[ Szerkesztve ]

(#24236) Fehercsoki válasza kp78 (#24235) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Köszönöm már meg is vettem:)

(#24237) andreijj


andreijj
tag

Sziasztok!

A 2011 decemberében vett xperia minim épp az egy év lejárta előtt volt T-pontban, különböző okok miatt. Aksit kicserélték, de a mikrofonhoz nem nyúltak, pedig arra is panaszkodtam. A mai nap felmondta a szolgálatot, olyan szinten, hogy egyáltalán nem hallok semmit telefonálás közben. Ma viszem vissza, ezért az lenne a kérdésem, hogy:
- 1 vagy 2 év garanciát vállal a T-pont a telefonokra?
- amennyiben 1 évet vállal, van-e értelme valamilyen panaszt tenni? Ugyanis én már az egy éven belül is jeleztem a mikrofon meghibásodását, de a szervízlapon nem tüntették fel hogy foglalkoztak volna vele.

Köszi a válaszokat, minden jót!

Andris

(#24238) blueye válasza andreijj (#24237) üzenetére


blueye
veterán

A telefonodra kettőt vállal, ott van a garanciajegyeden :)

[ Szerkesztve ]

(#24239) andreijj válasza blueye (#24238) üzenetére


andreijj
tag

Ezer kösz, eléggé elbambáztam akkor :)

(#24240) Fooler89


Fooler89
őstag

Sziasztok

Olvastam, tudom sokszor volt téma a sim -> micro simre váltás viszont azt szeretném kérdezni, hogy előfizetéses kártyának a cserélése microsimre is pénzbe kerül?

üdv:
Máté

(#24241) blueye válasza Fooler89 (#24240) üzenetére


blueye
veterán

Hát ha olvastad akkor láthattad hogy elvileg igen (ha épp nem vásároltok készüléket hozzá), gyakorlatban változó.

(#24242) vj0c1 válasza vj0c1 (#24227) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Azt mondja meg nekem valaki, hogy mi az a "feloldó kód" és hol vagy min találom meg? A tegnapi régi telefonban nézem a biztonsági beállításokat, és ott van a pin1 és pin2 kód megváltoztatás, és ott van ez a "feloldó kód" de a dominó kártyán amiből a sim-et kiveszik csak a pin1 pin2, puk1, puk2 van ugye, nem tudom ez a "feloldó kód" hol lelhető fel.
Köszi előre is!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24243) blueye válasza vj0c1 (#24242) üzenetére


blueye
veterán

Függő telefonba akarsz más szolgáltatói kártyát behelyezni?

Más. Adott egy cég ahol mondjuk a nevére 3 számlát küld a t 3 különböző folyószámlaszámmal, 3 különböző borítékban. Az egyik szám ÉnCégem díjcsomagra váltana, a többi szám maradna más publikus díjcsomagban. Van ennek akadálya?

[ Szerkesztve ]

(#24244) vj0c1 válasza blueye (#24243) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Igen, tegnap megpróbáltam, hogy jó-e bele a telenor-os kártyám, és kérte ezt a feloldó kódot, de nem tudom mi ez, honnan lehet megtudni.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#24245) blueye válasza vj0c1 (#24244) üzenetére


blueye
veterán

Ez a SIM Lock, így gondolom már érted. :)

"A készülékek csak T-Mobile magyarországi előfizetői kártyával használhatók! A hálózati korlátozás (SIM Lock) feloldásának díját a Magyar Telekom Nyrt. mobil rádiótelefon hálózaton nyújtott szolgáltatásokra vonatkozó mindenkor hatályos díjszabása tartalmazza."

[ Szerkesztve ]

(#24246) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok.Egy kis infót kérnék, lakossági előfizetőnek, hány részletfizetése lehet, mert a nevemen 3 előfizetés van, ebből 1 aranykártyás, és December. 5-én vettem egy telefont részletre, és most lejár a másik csomagon is hűség időtartama, és ezt szeretném meghosszabbítani, és hozzá egy telefont családtagnak. Ez megoldható így, vagy van valami türelmi időszak?:D

[ Szerkesztve ]

(#24247) erdoke válasza Frenky25 (#24246) üzenetére


erdoke
titán

Nekem 4 előfizetésből most hármon ketyeg a kamatymentes, de biztos vagyok benne, hogy a negyedikre is tudnék most vásárolni. 2 platina, 2 arany.
Majd ha lesz jó áron Lumia 620. :K

A legjobb aláírás a héten

(#24248) Zoty4


Zoty4
őstag

Tegnap reggel f10kor befizettem távszámlán a mobiltelefonszámlámat, de belépve a My Tmobilba még mindig ott van, a nem fizetett számla. Távszámla és a T között mennyi az átfutási idő?

[ Szerkesztve ]

(#24249) polonic válasza Zoty4 (#24248) üzenetére


polonic
félisten

2 nap szokott lenni.

(#24250) Zoty4 válasza polonic (#24249) üzenetére


Zoty4
őstag

és akkor ha mondjuk 21-én jár le a számla, akkor legkésőbb 18-19-én be kell fizetni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.