Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) [CS]Blade2 válasza #99546112 (#24840) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A 2127-re még rámegy +27% áfa, így a 3200-ból eddig 2700-at használtál el. A bruttó percdíjból ki tudod számolni, de 500Ft kb 13-14perc hívásra elég.

(#24852) Varszegig válasza #99546112 (#24847) üzenetére


Varszegig
veterán

Tényleg ne vedd bántásnak, de már az eredeti kérdés az áfáról is érdekes (van ember Magyarországon, aki nem tudja, hány % az áfa???), de amikor megírják neked, akkor miért nem tetszik a válasz? Tökmindegy mi van egy mintacsekken, pláne ami 2 éves, az áfa 27% és pont.

(#24853) dedike válasza #99546112 (#24847) üzenetére


dedike
addikt

Na, szerinted mennyi lehet az ÁFA távközlési szolgáltatás esetében? Ha Magyarországon élsz, s erre nem tudod csípőből a választ, akkor azt hiszem nincs miről beszélni. Főleg úgy, hogy le is írták... :Y :W

Jó szerencsét!

(#24854) polonic válasza dedike (#24853) üzenetére


polonic
félisten

Nem elég annyit mondani, hogy kurva sok? :DDD
:O

(#24855) #99546112 válasza [CS]Blade2 (#24851) üzenetére


#99546112
törölt tag

Köszönöm a választ! :)

(#24856) rayoliviero


rayoliviero
veterán

-Mobile-nál ugye lehet Ikon 400-ról Ikon LTE 400-ra díjmentesen váltani, ha hűségem van? Mert bemondja az automata, hogy hűségem van és ha díjcsomagot akarok váltani száz valahányezer Ft-ot kell kifizetnem... :F

(#24857) Soulfly842 válasza rayoliviero (#24856) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ugyanaz a tarifakategória, tehát kötbér nem fog terhelődni. Ha bizonytalannak érzed magad akkor hívd fel a 1430-as számot, vagy menj be egy üzletbe, ahol ugyanezt a megerősítést fogod kapni a telefonos ügyintézőtől/értékesítőtől.

(#24858) rayoliviero válasza Soulfly842 (#24857) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R

(#24859) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Most vettem at az s3 mam, minden mukodik de uj simet kaptam be van rakva , es azt irja nincs regisztralva a halozaton:Ss mit csinaljak????

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24861) bobooo válasza b4sxe (#24859) üzenetére


bobooo
addikt

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, mert aktiválni kell a kártyát..

(#24862) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Hogy hivjam fel ha nem enged hivni? Probaltam a 1430 at meg meg egy szamot de ugyan azt irja ki, enis arra gondolok hogy kell egy kis ido aktivalni... de hat f@sz kivan.. nem ertem

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24864) bobooo válasza b4sxe (#24862) üzenetére


bobooo
addikt

Másik telefonról hívd fel az ügyfélszolgálatot... Istenem ehhez aztán sok ész kell :DDD

(#24865) b4sxe válasza bobooo (#24864) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Es hogy ha nincs?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24866) bobooo válasza b4sxe (#24865) üzenetére


bobooo
addikt

Akkor beballagsz egy üzletbe, vagy vársz

(#24867) 1430 válasza b4sxe (#24865) üzenetére


1430
senior tag

Megjegyzem, a papírkötegben (amit kaptál) egy egész A4-es lapot szenteltek annak a felhívásnak, hogy a hívószámot jelszó ellenében telefonon aktiválják... De persze ha nincs lehetőséged betelefonálni, akkor marad az üzlet (vagy vársz kb. 2 hetet, és akkor a Házhozszállítás beaktiválja).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24868) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Megoldodott haverom es a ti segitsegetekkel; koszonom :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24869) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Bocsesz biztos utána lehet nézni, de hátha valaki tudja fejből, mennyibe kerül egy számcsere a t-nél? Egyik ismerősöm nem fogta fel a privát és a céges szám közti különbséget és most a maszek számomon hív egy csomó kretén esténként.

(#24870) Soulfly842 válasza lugosi (#24869) üzenetére


Soulfly842
addikt

6500 HUF.

(#24871) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv! Lehet vhogy nézni adatforgalom egyenleget, hogy pontosan mennyi van még? Van Net S net csomagom + kaptam ajándék 300 megát karácsonykor + egyenlegfeltöltésért 30 megát és igazából fogalmam sincs mennyim van még amit elhasználhatok! Vki tud ebben segíteni?

Battletag: hojszi#2983

(#24872) sarkanyolo2 válasza Intel fan11 (#24871) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

My-Tmobile internet/mobilinternet részében.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#24873) Lenry válasza Intel fan11 (#24871) üzenetére


Lenry
félisten

amikor elhasználtad 75%-át, akkor kapsz egy SMS-t

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24874) Intel fan11 válasza sarkanyolo2 (#24872) üzenetére


Intel fan11
őstag

mobilnetnél csak azt mutatja milyen net csomagom van azt h hány mega áll rendelkezésre azt nem találom!

Battletag: hojszi#2983

(#24875) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma felhívtak a T-től, valami biztosítást akartak ajánlani és a srác úgy elhadarta a felolvasni valót, h fel se fogtam miről van szó, csak a végén kérdezi: Aktiválhatom akkor a biztosítást?! Mondom dehogy uram, nem is értettem, h miről van szó. Erre 1 fokkal visszavett a sebességből és kezdtem érteni, h mit akar. Igazából nem is figyeltem mit mond, mert úgyis NEM lett volna a válasz rá :D Igazából annyira unszimpatikus volt ezzel a hadarással, h mikor kérdezte miért nem, mondtam: csak! Elköszöntünk és viszlát. Komolyan nem fogom ezentúl felvenni a rejtett számos hívásokat, mert 90%-ban ilyen kö**ögségekkel keresnek meg!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#24876) Lenry válasza Intel fan11 (#24874) üzenetére


Lenry
félisten

persze ennél egyszerűbb valami adatforgalommérő programot telepíteni még a forgalmazás megkezdése előtt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24877) catroot válasza Intel fan11 (#24874) üzenetére


catroot
veterán

Neked nem Lumiád van véletlenül (wp7.5)? Ha igen, akkor tedd fel a Számlálók alkalmazást. Ismerős vagy az L800-as topikból.

Viszont, ha egyáltalán nem Lumiád van, akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24878) Intel fan11 válasza Lenry (#24876) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ha jól látom te előfizetéses vagy! Én domino kártyás és nekem nincs ilyen menüpont. Mobilnetnél csak a Go! Net S csomagom látom meg h módosíthatom. Adatforgalom egyenleget nem, de ahogy látom 56 ft 1 lekérdezés! Szóval inkább maradok az adatforgalom mérő proginál :)

Catroot:De az van! Azt fogom tenni!

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#24879) catroot válasza Intel fan11 (#24878) üzenetére


catroot
veterán

Nekem - amíg volt - mobilnetem domino esetén, ingyen meglehetett nézni az aktuális egyenleget, sőt még azt is, hogy hányadikan fog a szolgáltatás újraaktiválódni.

Bár nekem Domino Go!Net L volt.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24880) Intel fan11 válasza catroot (#24879) üzenetére


Intel fan11
őstag

Azt én is látom h mikor aktiváltam és h mikor fog újra aktiválódni, de adatforgalom egyenleg lekérdezést nem látok! Mind1 végülis felrakom a számlálókat meg amúgy is csak böngészésre használom a netet, meg netes játékokhoz pl texas holdem poker! Ezekhez meg úgy hallottam ha lejár az adatforgalom akkor is van net csak lassabb!

Battletag: hojszi#2983

(#24881) catroot válasza Intel fan11 (#24880) üzenetére


catroot
veterán

Igen, akkor lassítanak.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24882) Intel fan11 válasza catroot (#24881) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ezzel a lassúsággal 1 IE böngészés mennyire lassú vagy pokerezés?

Battletag: hojszi#2983

(#24883) catroot válasza Intel fan11 (#24882) üzenetére


catroot
veterán

Nekem lassú. De lehet, hogy neked, másnak még elfogadható. Én inkább ráhagyom ilyenkor (hozzátartozik a történethez, hogy kb. másfél év alatt 2x volt csak lassításom). A levelek viszont jönnek továbbra is és a csempék (pl. időjárás) is frissülnek.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24884) Intel fan11 válasza catroot (#24883) üzenetére


Intel fan11
őstag

Én Igazából ha tehetem wifit használok, Cégnél van számítógép netezni! Szóval ezért is rendeltem meg ezt a NET S csomagot ami igaz csak 30 mega + havonta töltöm a kártyám 3500 ft-al domino 5 csomagban amire kapok még 30 mega adatforgalmat! Majd látom mire elég, de sztem nekem megfog felelni!

Egyébként ha pl letelik a hónap és marad adatforgalmam az elveszik vagy hozzáadódik a fenn maradó a következő havihoz?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#24885) catroot válasza Intel fan11 (#24884) üzenetére


catroot
veterán

Az elfog veszni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24886) Lenry válasza Intel fan11 (#24882) üzenetére


Lenry
félisten

eléggé...

(a korábbi hsz-ből töröltem a képet. rajta maradt a telefonszámom :B )

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24887) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Éncégem +Mozaik L díjcsomagom van (iPhone5). Már elérhető az LTE a tegnapi FW-vel,de nekem ugye nem LTE-s az előfizum mint az Ikon-os iPhone-osoknak,a rendszer engedi használni az LTE-t vagy marad ezek után is "csak" a 3G amíg le nem jár a hűség vagy a lefedettség ki nem bővül eléggé?Jelenleg nem vagyok a lefedettségi területen ezért sem tudom kipróbálni,de sokat tartózkodom ott.

(#24888) Zoty4


Zoty4
őstag

Srácok, i5-öm van 6.1 softtal Mozaik L díjcsomaggal, bekapcsoltam az LTE-t és fent a T-mobile H mellett továbbra is csak 3G van, nem LTE, mi lehet a gond?
Budapest, 3. kerület (bécsi út és szentendrei közötti rész)

Möhe: mozaik L -hez is jár elvileg az LTE: íme

[ Szerkesztve ]

(#24889) raziel01


raziel01
veterán

Már nem azért de minek LTE ilyen kis fos csomagokhoz?
1-2 GB akkor is pikk-pakk elfogy ha csak 200 KB/s-el netezik az ember.

(#24890) Zoty4 válasza raziel01 (#24889) üzenetére


Zoty4
őstag

tök mindegy, ugyanaz az adatmennyiség fog betöltödni max gyorsabban.

(#24891) Möhe válasza Möhe (#24887) üzenetére


Möhe
addikt

BiszniszNet L nem mozaik, bocs! Erre már nem vonatkozik? Csak a mozaikosokra? Elvileg ugyan az csak üzleti és egyéni vonalon más a neve?!?!

(#24892) bobooo válasza Möhe (#24891) üzenetére


bobooo
addikt

Azonos kategóriában lévő, vagy drágább előfizetésre bármikor válthatsz, hűség időn belül is..

(#24893) TheMarci válasza bobooo (#24892) üzenetére


TheMarci
addikt

Vajon ikonra is? Csak mert nem ikon díjcsomaggal vettem az iphonet, akkor vajon már esélytelen, hogy ikon csomagom legyen?

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#24894) bobooo válasza TheMarci (#24893) üzenetére


bobooo
addikt

Mivel vetted? Egyébként bármelyikre lehet csak az előző hsz.-emben foglaltaknak kell, hogy megfelelő legyen.

Én mikor bementem T-Mobileba ikon 400 LTE-re váltani, az ügyfélszolgálatos ott ajánlgatta a drágább éncégemes csomagokat ;)

[ Szerkesztve ]

(#24895) TheMarci válasza bobooo (#24894) üzenetére


TheMarci
addikt

Úgy vettem, hogy bármilyen előfizetésem lehet, csak legyen valamilyen, nem tudom, mi a hivatalos neve az opciónak, és attól féltem, hogy ikon csak úgy lehet, ha a vásárláskor választom.

De akkor köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#24896) Pttypang


Pttypang
veterán

Nos hali újra :)

Az előfizunak ugye lebeszélhető a díja, ami az esetemben 3200ft..
Az emelt díjas hívások/sms-ek pedig ezen a 3200ft-on felül számlálódnak, ugye? Tehát nem tudom rá felhasználni a havi keretemet, hanem mindenképpen annyival többet fizetek, ugye? :)

Everybody lies.

(#24897) polonic válasza Pttypang (#24896) üzenetére


polonic
félisten

Így van.

(#24898) Dusee


Dusee
őstag

üdv
EcoMix csomaghoz sehogy sem lehet LTE-s netet rendelni? :(

(#24899) Pttypang válasza polonic (#24897) üzenetére


Pttypang
veterán

Túl szép lett volna.. :DDD
Azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#24900) bobooo válasza Dusee (#24898) üzenetére


bobooo
addikt

De lehet. Át mész ikon LTE-be vagy Mozika LTE-be ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.