Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) club1 válasza zso73 (#24750) üzenetére


club1
veterán

Azért a biztonság kedvéért rákérdezek: Tudod mi a különbség a kb/s és a kB/s között? Nem kötekedés, komolyan kérdezem...
Amúgy pedig egyik mobilnet szolgáltatótól se várd el a maximális sávszélességet, ez ui. egy osztott erőforrásokra épülő rendszer. A 7.2 Mbps-ból is max. 7 Mbps mérhető a cella mellett közvetlenül, ha te vagy az egyetlen kliense a cellának. A 3.5 Mbps ha stabil, jó érték. Kb. 2 Mbps-ot garantálnak, és ezzel a garantált sebességgel egy 500 MB-os csomag adatforgalmi kerete 35-40 perc alatt elfogyasztható (persze nem böngészéssel).

(#24752) dedike válasza .bruszli. (#24749) üzenetére


dedike
addikt

szerintem telefonon használható utána is

Nekem annyira volt használható, hogy azonnal újraaktiváltam a Net&Roll 1 GB opciómat... :D

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#24753) .bruszli. válasza dedike (#24752) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Leírtam a kiragadott rész után,hogy én mire használtam,és arra megfelelt. Nyilván nem youtube meg torrent kliens futott rajta folyamatosan...heves FB postolgatás mellett.
Amúgy én "sajnos" nem vehetem igénybe az 1 GB netbővítő opciót. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24754) zso73 válasza club1 (#24751) üzenetére


zso73
veterán

Nem veszem annak. Arra akarsz célozni, hogy osszam el nyolccal a kapott eredményt ? :U

Most kipörgettem a kvótámat , és most megy 6-7 KB/s-el is a letöltés...... A speedtest még jobb eredményt mutat a lekorlátozás alatt....... Majd a kritikus helyről kipróbálom ma a dolgokat. Addig meg azt gondolom, hogy komolyan vették az üsz-en,hogy váltok, mert sz@r a net ........... :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24755) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Már előrendelhető az iPad mini! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#24756) zso73 válasza zso73 (#24754) üzenetére


zso73
veterán

Elkezdtek velem törődni. Már felajánlották a hang azonosítást is...... Na mi történik ? Valaki mégiscsak hallgatja a telefonos rendszer "minőségbiztosítási okok miatt rögzített hívásait " ? Helyes :)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24757) azigazimoris válasza 1430 (#24737) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Hasonlót szerettem volna én is kérdezni.
Szerdán rendeltem a webshopban egy telefont meglévő előfizetés meghosszabbításával. 01.28 délutánra ígéri a rendeléskövető.
Tegnap óta kiszállítás alatt státuszban van.
Elképzelhető, hogy szombaton megérkezik a PPP-ba ?
Mindenképpen telefonálnak vagy csak email és sms értesítés jön ?

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24758) Intel fan11 válasza azigazimoris (#24757) üzenetére


Intel fan11
őstag

Nem hív senki! Majd dudál a futár. Nálam arra lusta volt h kiszáljon és becsengessen! :DD

Battletag: hojszi#2983

(#24759) St3ven válasza Intel fan11 (#24758) üzenetére


St3ven
addikt

LOL :D

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#24760) catroot válasza 1430 (#24737) üzenetére


catroot
veterán

"catroot akár még jól is járhat, mert akár már szombaton átveheti a csomagját (bár szerintem új előfizetéses készüléket rendelt, és nem írta, hogy már jóvá is hagyták volna, de akkor meg nem tudom, hova ez a nagy sietség, mert jó, ha 28-áig felhívják"

Hát ja :D 23-án adtam le a rendelést 10 körül, de még nem hívtak fel. Egyébként ilyen "lassan" megy az ügyintézés új előfizetés esetén? Vagy nincs annyi kapacitása a T-nek?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24761) pepe091 válasza zso73 (#24756) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én is ma kaptam ilyen SMS-t. :D

(#24762) zso73 válasza club1 (#24751) üzenetére


zso73
veterán

Egy kicsit optimalizáltak a sebességemen. Korlát után is ment 6MB/s-el a .net. Most meg be van állítva 32kbps-re. És tényleg megy annyival.Mac network issue van.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24763) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Behalt a telefonom, leadtam szervizbe, de ők nem tudtak cseretelefont adni. Amugy is váltani készültem. Nem telt még le a 2 évem, de a 21 hónap már igen, igy tudok váltani. Azt tudja valaki, hogy mennyivel lenne drágább, ha most váltok? Egy Samsung Galaxy S3-at szeretnék részletre kihozni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#24764) Gery1987 válasza madmike (#24763) üzenetére


Gery1987
őstag

Ezt a boltban kell megkérdezni mert ez egyén és készülék függő. Utolsó infóm alapján ez kb 3-5 ezer ft lehet. De ha ki tudod várni az utolsó hónapot, akkor az aktuális listáról és az ott szereplő árakért elhozhatod bármelyiket.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24765) inferno88


inferno88
őstag

Sziasztok!

Barátnőm nem mindig elérhető,annak ellenére,hogy a telefonja be van kapcsolva.Ezt többen is megerősítették.
Telefon:Galaxy S Advance(régi SE-vel is volt ilyen),a SIM kártya több,mint 5 éves.

Jól sejtem,hogy a sim-mel lesz a gebasz?T-pontban ingyen cserélik,ha elmondom a problémát?

Semper fi!

(#24766) 1430 válasza der_ (#24746) üzenetére


1430
senior tag

Igen, sajnos Domino esetében a megújítás nem igazán akar működni, mert ugyebár a kikapcsolása is körülményes, és gyakorlatilag ennek úgy kellene működnie, hogy a "megújításkor" ki-be kapcsolja a rendszer a szolgáltatást.
Azért nem tapasztaltál levonást, mert most promóciósan az első 3 napi díjat nem kell kifizetni (vásárlástól számított 180 napon belül). Viszont azért is korlátoztak le 10 MB-nál, mert ezek szerint még nem aktiválták be az ajándék 100 MB-ot (5 munkanapon belül aktiválják, és talán még SMS is megy róla, de utóbbit nem mondom biztosra), tehát ténylegesen a Go!NapiNet-et használtad.

azigazimoris
Vidékre rendelted vagy BP-re? Mert utóbbi esetben akár már ma este is kivihették az átvevő helyre, de biztos ami biztos kérdezd le a neten, és csak akkor menj, ha már átvehető az átvevőhelyen (csomagkód: pc0000001478xxxxxxx, ahol az xxxxxxx a 7 jegyű WebShop rendelési azonosítód).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24767) azigazimoris válasza 1430 (#24766) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Vidékre.
Megnéztem a linken, de azt írja, hogy a számhoz nem tartozik csomag... :F

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24768) 1430 válasza azigazimoris (#24767) üzenetére


1430
senior tag

Akkor ebből holnapra nem valószínű, hogy átvétel lesz. :(

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24769) azigazimoris válasza 1430 (#24768) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Viszont ha hétfőn nem terítenek PPP-re, akkor hétfőn délután sem... :(((

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24770) azigazimoris válasza 1430 (#24768) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Felhívtam a 1430-at :D és azt az infot kaptam, hogy már tegnap este kiszállításra került a PPP-re.
Úgyhogy 10 után melóból robogok érte a benzinkútra.
Igaz nem értem, miért nem jött sem sms sem email, de most örülünk :DD
Sajnos holnap reggel mennem kell micro SIM-ért, adig majd csak nézegetem a telefont :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24771) tollhegy


tollhegy
tag

Sziasztok, van egy dominós iphone 5 telefonom amit nem én vettem de minden papírja doboz stb nálam van és természetesen nem lopott(esetleg probléma lesz e, hogy nem én vettem bár a telefon papírjain nincs név de rendszerben biztos a domino szerződéshez). 2013.január 10.én cserélte a T wifi probléma miatt az egész telefont de amit adott az gyárilag kopottvolt a két szélén(minimális de észrevehtő) plusz a felső lezáró gomb kotyog (minimális ezis de a 1,5 éves i4 esemé semmit sem) ha ezt visszaviszem garanciába megint akkor mint kárpótlás a csomó utánajárás meg elvesztett fólia( a mostanin is elég drága van) miatt kérhetem hogy adják vissza a pénzt vagy adjanak egy 32 esetleg 64Gb modellt? Ha esetleg itt valaki járatas az üzletszabályzatban vagy volt hasonló problémája megköszönném ha válaszolna már csak azért, hogy mire készüljek és ne hagyjam, hogy hazugságokkal leszereljenek. Köszönöm

(#24772) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Ha előfizetős vagyok akkor esélytelen hogy mondjuk my tmobile-ba kövessem, hogy éppen hol tart az adott havi számlám ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24773) b4sxe válasza azigazimoris (#24770) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Telefon mellé nem kaptál alapból micro simet? Nem olvastam az előzményeket, csak kérdezem , mert én is kövi héten megyek a telefonomért :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24774) club1 válasza tollhegy (#24771) üzenetére


club1
veterán

Miért vetted át a cserekeszüléket, ha nem felel meg?

(#24775) raziel01


raziel01
veterán

Családbarát kedvezménynél mindegy, hogy az adott domino szám milyen díjcsomagban van ugye?
Van egy előfizetés ami fizeti a díjcsomagot meg van a domino csomag. Anyám állítja, hogy csak Domino aktív díjcsomaggal működik. Szerintem meg hülyeség.

(#24776) blueye válasza tollhegy (#24771) üzenetére


blueye
veterán

Nem adnak majd dragabb keszuleket neked.

(#24777) azigazimoris válasza b4sxe (#24773) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Gondolom új elöfizuhoz adnak új kártyát, de én a régit hosszabbítottam és ugye a kártyám a mostani telefonomban van használva, úgyhogy azt kell kicseréltetnem.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24778) tollhegy válasza club1 (#24774) üzenetére


tollhegy
tag

A csere telefont nem en vettem at, hozzam azutan kerult, hogy a T egy teljesen ujra cserelte de ezzelmeg ezek a problemak amit leirtam.

(#24779) 1430 válasza azigazimoris (#24770) üzenetére


1430
senior tag

De akkor elírtad a számsort? Mert a PPP oldalán így néz ki egy átlag rendelés története:

b4sxe
Neked is kötelező olvasmány... :P

raziel01
A díjszabásban szereplő minden hang alapú Domino díjcsomaggal igénybe vehető a Családbarát (tehát a Domino Net-hez nem, de ott a telefonálás alapból nem megy).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24780) b4sxe válasza 1430 (#24779) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Nekem még most se nagyon világos, akkor my tmobileban tudom nézni, hogy épp mennyit kell majd fizetnem a hónap végén/elején ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24781) azigazimoris válasza 1430 (#24779) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Akkor valami nagyon el lett szabva...
Tegnap éjjel berobogtam, a csomag nem volt még ott. Ma hajnalban 3-kor jött az sms, hogy megérkezett.
Reggel átvettem, simet cseréltem és minden sínen van :)
Egyébként a sim csere kb 2 perc volt. Nagy ;) a Tpont dolgozónak :)

Most is, hogy megnézem, nem is volt ilyen csomag... Nemtom :(
Némileg utál engem a rendszer, de minden oké :DD

Köszi a segítséget !!!!!

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24782) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Ez a stick kompatibilis tabletekkel is ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24783) luke. válasza .bruszli. (#24782) üzenetére


luke.
aktív tag

Tapasztalatom az, hogy a tabletek úgy vannak megalkotva direkt, hogy NE legyen kompatibilis. Ha mobilnetet akarsz tableten akkor direkt 3G verziót kelljen vegyél.

(#24771) tollhegy A T által adott cserekészülék át lett véve, a helyszínen kellett volna jelezni a problémákat. Ha beadod garanciába akkor a szervíz a kopást természetes ehasználódásnak veszi (több tesztben volt, hogy használatnál kopik) a gombot meg cserélik rajta vagy javítják, de lehet az is használatból eredő lötyögés.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24784) 1430 válasza b4sxe (#24780) üzenetére


1430
senior tag

Igen, belépés után a főoldalon is látható az aktuális (nettó) forgalmi egyenleg.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24785) kali válasza luke. (#24783) üzenetére


kali
legenda

iphone esetén - kicsiny hazánkban - nincs javítás, sem alkatrész csere, az egész készüléket cserélik felújított (refurbished) példányra - ha betudják olyan hibának, ami indokolja a garis ügyintézést...

[ Szerkesztve ]

(#24786) tollhegy válasza luke. (#24783) üzenetére


tollhegy
tag

4napos telefonnal eleg nehez belemagyarazni a hasznalattol kopik at miez radir?

(#24787) .bruszli. válasza luke. (#24783) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Elvileg kezelnek 3G-s sticket,de engem az érdekelne,hogy ez a konkrét típus milyen eszközökkel kompatibilis. Erre nem találtam semmit...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24788) club1 válasza .bruszli. (#24787) üzenetére


club1
veterán

Általában a tabletnél kell keresni a 3G modem hardver kompatibilitási listát, és nem fordítva. Hiszen egy modemet nagyságrenddel több különféle tabletbe bedughatsz, mint ahány fajta 3G modemet dughatsz be egy tabletbe.

(#24789) .bruszli. válasza club1 (#24788) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Köszi,kerestem; csak rosszul...Huawei E3131As néven megtaláltam. :R

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24790) luke. válasza tollhegy (#24786) üzenetére


luke.
aktív tag

Mivel már a gyártból úgy kapják meg a tulajok sok esetben, hogy kopott oldalt ezért lehet inkább radír, mint telefon. :D

(#24787) .bruszli. A probléma mindíg a driver szokott lenni, de ha szerencséd van és találsz akkor működik. Több tabletet néztem és az a tapasztalatom amit írtam.

(#24785) kali Szervízben dolgozom tudom mit jelent a csak cserélünk nincs javítás dolog, meg a többi.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24791) kali válasza luke. (#24790) üzenetére


kali
legenda

attól még igaz, amit írtam, meg ugye le is követhető a dolog! :U
meg is nézném, hogy a t-s szervizes belenyúl egy iphone készülékbe, cserél benne alkatrészt, majd úgy visszaadja az ügyfélnek...

[ Szerkesztve ]

(#24792) luke. válasza kali (#24791) üzenetére


luke.
aktív tag

El vagy tájolva! Nincsen olyan, hogy T-Mobile, Telenor, Vodafone, AT&T, Virgin... szervíz. Mind egy helyre megy, globális szervízekbe amikkel szerződést kötöttek. Ezek a szervízek meg a gyártótól kapják az utasításokat, minőségi, szerelési és mindenféle kritériumokat.
Itt nálunk HTC, RIM, Huawei (ZTE is lesz lehet) javítás van jelenleg Európa összes országából jönnek telefonok. Minden az adott gyártó előírásai szerint történik, nincs semmi kamikaze akció.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24793) kali válasza luke. (#24792) üzenetére


kali
legenda

tudom, nem vagyok eltájolva, pont ezért írtam, amit!
az utolsó kijelentésedre - sajnos - tudok ellenpéldát, volt is belőle gond rendesen... (nem szolgáltatós, hanem szerződéses szervizre gondolok!)

(#24794) luke. válasza luke. (#24792) üzenetére


luke.
aktív tag

Sok esetben az új azt jelenti, hogy felújított javított, itt is történnek ilyenek gyártói utasításra. Egy IMEI vagy S/N, P/N csere meg pikpak megvan.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24795) tollhegy válasza luke. (#24794) üzenetére


tollhegy
tag

Vajon, ha nem kerek uj keszuleket se dragabbat, akkor levasarolni engedik a penzt?

(#24796) kali válasza luke. (#24794) üzenetére


kali
legenda

visszaolvasva láthatod, hogy külön írtam a felújított/refurbished készülékről - bár volt már rá példa, hogy ezen szolgáltató ténylegesen új készüléket adott cserébe, de ez a fehér holló esete...
ettől függetlenül, egy hivatalos állásfoglalás szerint - ami az általam korábban említett problémás eset kapcsán íródott -, ezen országban nem kerülnek felújításra iphone készülékek - vagy ez mostanság változott volna? bár mostanság inkább szigorítások lesznek, mert leleményes ember a magyar, de apple sem hülye, megúnták a sok itteni sumákolást, nyerészkedést...stb!

tollhegy; törvényes sorrend; javítás, csere (azonosra), szerződéstől elállás - ekkor pénz vissza!
levásárlás - mint olyan - hivatalosan nincs, utóbbi verzióban visszakapod a pénzt, és abból vehetsz náluk is másik/másmilyen készüléket!

[ Szerkesztve ]

(#24797) tollhegy válasza kali (#24796) üzenetére


tollhegy
tag

Ezmar a 2. csere lesz es en a penzt szeretnem vissza elsosorban de ezt meg ugye ok nem akarjak majd, csak kerdes hogy kinek van szerzodesi feltetelek alapjan igaza.

(#24798) luke. válasza tollhegy (#24797) üzenetére


luke.
aktív tag

Próbálj meg egy harmadik cserét, ha annak is ilyen a minősége akkor az összeg levásárlásába inkább belemennek, mint a visszafizetésbe. Az meg egyértelmű, hogy ilyen összegeknél kifogástalan minőséget kell, hogy kapjál.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24799) tollhegy válasza luke. (#24798) üzenetére


tollhegy
tag

Rendben koszi holnap bemegyek itt Debrecenben meglatjuk mit mondanak.

(#24800) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tegnap újra visszatértem a téhez és az előfizetéses konstrukcióhoz.
Mozaik XS díjcsomagot választottam mert az nekem bőven elég. Annyi kérdésem volna hogy mennyire vészes a netsebesség ha levan korlátozva? 32kb/s-t írtak, de ezt gyakorlatban nem tudom milyen...
Példának vegyünk mondjuk egy Chrome-os Mobilaréna főoldalt teljes verzióban.

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.