Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24351) Goldwin válasza dedike (#24350) üzenetére

Goldwin
(aktív tag)

Én többször is megkérdeztem az eladótól, hogy nem-e fog változni a 4.300 Ft-os havidíj x hónap után, de ő megnyugtatott, hogy a hűségidő alatt fix marad.

[ Szerkesztve ]

(#24352) csemberlen válasza Goldwin (#24351) üzenetére

csemberlen
(senior tag)

Akkor irásban reklamáld meg, hivatkozz a beszélgetésre.

▲▼Hja kérem az élet nem egy habostorta.▲▼ ←←⌂⌂Ω Intelligens vezérlés. Ω⌂⌂ www.kerpen.hu←←

(#24353) 1430 válasza Goldwin (#24349) üzenetére

1430
(senior tag)

Nos, elsőre azt mondanám, hogy csak simán megkaptad a három hónapos havidíj promóciót (ahogy dedike is írta). Ha szeptemberben írtad alá a hűséget, akkor szeptember, október és november hónapban érvényesült a 3000 Ft-os havidíj kedvezmény (mondjuk ez még így is 4500 Ft és nem 4300). Decemberre meg a normál havidíjat kell fizetni, ami a januári számlában jelenik meg.
Szerintem erről lehet szó. (Biztos nem 4500 Ft volt a korábbi két számla?)
A másik nagy kérdés, hogy vajon melyik díjcsomagra írtál alá hűséget, mert ha a RelaxNet L-re, akkor most Net&Roll S-re sem válthatsz le...
Az "eladó" kifejezésből arra gondolok, hogy ez üzletben történt, ahol nincs hangfelvétel. Ettől még persze megreklamálhatod, csak bizonytalanabb a kivizsgálás kimenete.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24354) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Tisztelt fórumtársak ! Egy sokáig még mai napig vitatott témára szeretnék választ kapni. Veszek egy kéz alatti T-mobilos készüléket. Na most ezen van 2-év hűségidő , amit tegyük fel 3-hónap után az illető nem fizet mármint a számlákat. A telefont is letiltják vagy csak az előfizetést ? Válaszotokat előre is köszönöm.

kengyel

(#24355) 1430 válasza 1430 (#24353) üzenetére

1430
(senior tag)

Most, hogy kicsit utána számoltam, helyesbítenék: Biztos, hogy nem 3500 Ft volt a korábbi két számla?

(#24356) kp78 válasza 1430 (#24355) üzenetére

kp78
(addikt)

Nem lehet, hogy vmi duplanet kedvezmény kavar(t) be a mobilnet árába, ami ha minden igaz, pont szept-től volt 25%.
Lehet, hogy összekapcsolták vmi vezetékes nettel, de az meg megszűnt, vagy ki tudja. :U

(#24357) 1430 válasza kp78 (#24356) üzenetére

1430
(senior tag)

De a 6500 Ft-ból adott 25% kedvezmény esetén 4875 Ft-ot kellett volna fizetni. Minden esetre az könnyen kideríthető, hogy volt e Duplanet kedvezmény a hívószámon.

(#24358) kp78 válasza 1430 (#24357) üzenetére

kp78
(addikt)

A számok így sem, úgy sem stimmelnek :(

(#24359) Gery1987 válasza kengyel (#24354) üzenetére

Gery1987
(senior tag)

A helyzet:

Ha az előfizető nem fizeti az előfizetés részleteit először az ahhoz tartozó számot korlátozzák, legvégső esetben a telefont is tilthatják. Ezt meg kell oldani hogy fizetve legyen. Ha nem akkor meg ne vedd mert csak kidobod a pénzed!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24360) kengyel válasza Gery1987 (#24359) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Köszönöm a választ ,akkor ez kockázatos variáció.

kengyel

(#24361) 1430 válasza kengyel (#24354) üzenetére

1430
(senior tag)

"Egy sokáig még mai napig vitatott témára szeretnék választ kapni."

Mi ebben a vitatott? Benne van az ÁSZF-ben. ;)
"7.5.2.4. Mindaddig, amíg a Díjfizetési határidő letelte után a tartozását nem fizeti meg, a Szolgáltató az Előfizetői (SIM) Kártyát nem kapcsolja ismét a Szolgáltatásába, valamint a Készüléket annak IMEI száma alapján felfüggesztheti."

kp78
Ez igaz és végül is a Duplanet logikusabb magyarázatnak tűnne.
Remélem ha kiderül a megoldás, azt is megírja. :)

(#24362) kengyel válasza 1430 (#24361) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Köszönöm most már így világos. Ennyire mélyen nem olvastam bele :)

kengyel

(#24363) BroCreSt válasza Llew (#24301) üzenetére

BroCreSt
(aktív tag)

Így van, cserélik bármely T-Pontban!

Jártam már én is így, hogy hibás volt a Webshop-ból rendelt készülék, és cserélték minden gond nélkül.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#24364) Dusee

Dusee
(őstag)

hello
lehet venni nanoSIM-es Dominó csomagot T-Pontokban?
ha igen mennyiért?

(#24365) dptrsk válasza Dusee (#24364) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Szerintem lehet, 4050(2700 lebeszélhető) magyar forint, ha szólsz, hogy nano kell szerintem azt adnak

(#24366) Dusee válasza dptrsk (#24365) üzenetére

Dusee
(őstag)

értem, köszi szépen :R

(#24367) kp78 válasza Dusee (#24364) üzenetére

kp78
(addikt)

Szerintem meg nincs nano sim-es Domino csomag egyelőre, mert azért valljuk be, elég kevés telefon igényli. Micro simes van, de ha Neked nano kell, akkor így is-úgy cserélni kell azt, amit megveszel.

(#24368) b4sxe

b4sxe
(aktív tag)

Sziasztok ! Ha valaki x éve tmobileos annak jár valamiféle kedvezmény készülék vásárlás esetén?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24369) b4sxe válasza b4sxe (#24368) üzenetére

b4sxe
(aktív tag)

Úgy hallottam, hogy gyűlnek ilyenkor a pontok rajta .

(#24370) sarkanyolo2 válasza b4sxe (#24368) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Hűségprogram! :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#24371) b4sxe válasza sarkanyolo2 (#24370) üzenetére

b4sxe
(aktív tag)

Köszi, de hogy megy ez? Haverom több mint 10 éve ugyanazzal a kártyával telefonál , meg arra tölt pénzt, akkor most neki elvileg van egy csomó pontja? Vagy hogy lehet ezután érdeklődni ?

(#24372) szab.tam

szab.tam
(nagyúr)

megint újra hi. :)

van egy számom.
volt főnököm, ex (majdnem) apósának, kinyomozhatatlan utólérhetetlen szerződés szerinti, (domino?) kártyás....

induló cég volt, ezt kaptam telfonal együtt, ügyfelek ezt mentették el, azóta hirdetések is ezen futnak...
használom kb. 8 éve. (mindenki ment szanaszét.)
feltöltöttem évente, hogy érvényes legyen. (szinte csak bejövő hivások vannak a hirdetésekre, néha emelt díjas sms-ekre elköltöm az egyenleget.)

szeretném a számot meghagyni. nem akarom elvinni máshová, sem megszűntenti. csak érvényben tartani, birtokoni.
mit lehet tenni? (pl. ha bedöglik a sim, ugye parter helyzet keletkezne, met nincs jogosultsásgom újat kérni.)

:F

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24373) Dusee válasza kp78 (#24367) üzenetére

Dusee
(őstag)

kell lennie, mert iPhone 5-öt lehet dominóban is venni, csak kérdés, hogy külön kapható-e.
mindegy, egy próbát megér, max microSIM-et veszek és megvágatom valahol, mert a mostani SIM-em a régebbi, nagy chip-es, meg úgyis leakartam cserélni ezt a számot egyéb okok miatt.

(#24374) club1 válasza b4sxe (#24371) üzenetére

club1
(veterán)

A hűségpontok nem örződnek meg örökké, ha mostanábannem telefonál a haverod, idővel elfogynak.

[ Szerkesztve ]

(#24375) sarkanyolo2 válasza b4sxe (#24371) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Ha jól tudom egy 10 éves kártya már automatikusan arany, a forgalomtól függetlenül. Az aktuális pontjairól mindenki tájékozódhat egy egyszerű regisztráció után a mytmobileban. Pontosabban majd egy T-s, vagy egy ebben jártasabb ember szerintem estig leírja tapasztalatait.

(#24376) bocsizoli

bocsizoli
(csendes tag)

Sziasztok!

Arra tudja-e valaki a választ, hogy ha Like 300 díjcsomagom van, és az egyik ingyen hívható számos telefon épp külföldön van, akkor nekem azt mennyibe kerül felhívni? Ugyanúgy ingyenes, vagy kell nekem is fizetni valamennyit? Azt tudom, hogy a hívottnak is kell fizetnie, de az nem világos, hogy velem mi a helyzet a fenti csomag esetén.

(#24377) dptrsk válasza bocsizoli (#24376) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

szerintem te ingyen hívod, s ő fizeti a roamingot. ha nem így van majd kijavítanak, de legjobb tudomásom szerint te belföldről a belföldi árakon, a belföldi kedvezményekkel hívod akkor is ha külföldön van, a roaming őt terheli.

[ Szerkesztve ]

(#24378) erikviking válasza dptrsk (#24377) üzenetére

erikviking
(senior tag)

Ezt csak megerősíteni tudom.

(#24379) kp78 válasza bocsizoli (#24376) üzenetére

kp78
(addikt)

Téged nem terhelhetnek költséggel,hisz honnan tudná az ember,hogy akit hív épp merre koricál:-) Neked ez ugyanúgy ingyenes,bárhol is van az illető T-s.

(#24380) bocsizoli

bocsizoli
(csendes tag)

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

(#24381) sssent

sssent
(senior tag)

Üdv! Ha az előfizetésem terhére töltök Domino-t, akkor melyik előfizetésen íródnak jóvá a kapcsolat pontok?

(#24382) luke. válasza kengyel (#24354) üzenetére

luke.
(aktív tag)

Ne vegyél úgy, hogy nem íratod át.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24383) 1430 válasza szab.tam (#24372) üzenetére

1430
(senior tag)

Bemész üzletbe, bemutatod a SIM-et és a személyidet. Rögzítenek, mint ideiglenes Felhasználó, és írásban értesítik a Domino Előfizetőt, hogy Felhasználót fognak rögzíteni a számhoz, ha ezt nem szeretné, akkor 30 napon belül jelezze. Ha nem ellenkezik, 30 nap után végleges Felhasználó leszel, és el tudsz járni a hívószám ügyeiben.

b4sxe
"Haverom több mint 10 éve ugyanazzal a kártyával telefonál , meg arra tölt pénzt, akkor most neki elvileg van egy csomó pontja?"
Akkor most Domino számról van szó? Mert az nem gyűjt beváltható pontokat.

sssent
Mobil vásárlás után (így például Domino feltöltésért) nem jár pont. A Domino a feltöltött összeg elköltése után pedig csak "technikai" pontszámot kap, ami az arany/platina szint megállapításához kell.

(#24384) dedike válasza 1430 (#24383) üzenetére

dedike
(addikt)

Hogy Te mennyire el tudod rontani egyesek hangulatát... :P :R

Jó szerencsét!

(#24385) sarkanyolo2 válasza 1430 (#24383) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Akkor rosszul tudtam, bocsi.... :C

(#24386) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Sziasztok!

Csináltam egy a t-mobile online árait nyomon követhető táblát, keresővel, felhasználóbarátra.
Ha bejön nektek kérem jelezzétek és akkor folytatom. Jelenleg csak az okostelefonok vannak bene.

ITT letölthető! :D

(#24387) 1430 válasza sarkanyolo2 (#24385) üzenetére

1430
(senior tag)

A 10 év egyébként majdnem stimmel. Jelenleg legalábbis fél éven belül 360 pont kell az arany szinthez, vagyis havi átlag 60 pontot kell gyűjteni. Tehát ha minden betöltött év után havi 5 pontot gyűjt a hívószám, akkor 12 év után alapból megvan a havi 60 pont. ;)

(#24388) .bruszli. válasza sarkanyolo2 (#24386) üzenetére

.bruszli.
(aktív tag)

Ezek milyen online árak ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24389) pepe091 válasza .bruszli. (#24388) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Ahogy nézem a dominós árak webshopos rendelés esetén.

(#24390) .bruszli. válasza pepe091 (#24389) üzenetére

.bruszli.
(aktív tag)

Én is azt hittem,de akkor valami nem stimmel...
A honlapon vagy az árlista van elírva,vagy a dominos vásárlásnál feltüntetett ár ( pl hogy kicsit hazabeszéljek, az Xperia T 149990 vs. 144990 ) Nem néztem mindet,csak ennél az elsőnél már gebasz volt,aminél néztem...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24391) szab.tam válasza 1430 (#24383) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

:R :C

nem tudtam, hogy konkrétan van ilyen.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24392) ForRedGlory válasza Goldwin (#24346) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Ezt írd le értelmesen is, mert amit leírtál annak 90%-a hülyeség, már bocs ;]