Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Phreetsie válasza Huroq (#24680) üzenetére


Phreetsie
tag

pontosan. a masik, hogy semmilyen tajekoztatast errol nem kaptam, hogy letezik ilyen. mert, nem azon a 10ezren mulik a dolog.. csak nem szoltak. bar, azt mondta, hogy o csak tajekoztat.. hogy van ilyen is. szoval, meg nem allitottak ki elv. szamlat. csak azt nem ertem, mire kiallitja a szamlat, mig eljon.. feladom stb. mar, boven 1-e elmult.. akkor meg mar siman levonhatna az elolegbol. ki erti ezt? ezeknek is csak iskolajuk van..

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24702) BroCreSt válasza b4sxe (#24690) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Szerintem a kérdésekre adott válaszok alapján ítéli meg a rendszerük az előleget.

Én is SGS3-at rendeltem, és nem kértek semmit.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#24703) b4sxe válasza BroCreSt (#24702) üzenetére


b4sxe
aktív tag

De valaki meg azt mondta, hogy attól függ az előleg, hogy voltam e már tmobile előfizető, de a helyzeten nem változtat, hogy miért +20.000 a kezdőrészlet, a lényeg hogy addig nem kell fizetnem a díjcsomagot amig nem beszélem le a 20K-t

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24704) dokee78


dokee78
félisten

Azt lehet tudni vagy sejteni,hogy egy adott készüléket meddig forgalmaz a T-mobile?
Gondolom a felsőbb kategóriás eszközöket tovább forgalmazzák.
Egy konkrét típusra lennék kíváncsi,hogy októberig vajon forgalomban lesz még,mert egy topiktárs ezt írta.

Ennyi idő alatt csökkenhet-e az ár 5-10k-t?
De gondolom ez is készülékfüggő.

(#24705) szilard28 válasza dokee78 (#24704) üzenetére


szilard28
aktív tag

az ár csökkenhet, de azt hogy októberben mi lesz, azt most januárban szvsz még a t-mobilos beszerzési vezető sem tudhatja.

(#24706) 1430 válasza Phreetsie (#24675) üzenetére


1430
senior tag

Pontosan mi lett a vége? Ragaszkodnak a hóközi befizetéshez vagy miután felhívtad a figyelmet a befizetett előlegekre, elköszöntetek egymástól? Mert ÁSZF szerint "az Előfizető a Szolgáltatást az előleg mértékéig veheti igénybe. Az előleg teljes felhasználását követően az Előfizető újabb előleget fizethet be, ellenkező esetben az 5. fejezetben (egyedi értékhatár) szabályai érvényesülnek." Vagyis míg tart az előleg, addig nem veszik figyelembe az egyedi értékhatárt (melynek részleteit az ÁSZF 4.2.2. pontja tartalmazza).

catroot
Új előfizetőnek minősülsz, a Domino múlt nem számít.

b4sxe
A készülék törlesztőket fizetned kell, de a havi számlákat addig nem, míg tart a 20 ezres előleg. Mivel az Eco XS havidíját túl lehet forgalmazni, akár a havidíjnál magasabb számláid is lehetnek.

Gabe123
A számlában is látható, meddig van hűség a hívószámon.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24707) b4sxe válasza 1430 (#24706) üzenetére


b4sxe
aktív tag

De akkor ha én 2 évig el vagyok abból a 20 ezres feltöltésből (ami kizárt, de tegyük fel) akkor nem kell csak a telefon törlesztőt fizetnem ? :))

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24708) kriszraikone


kriszraikone
csendes tag

Hali!
Akciós árlistában az S3 úgy van írva 2 éves előfizetéssel, hogy 2 900 Ft +24 X 4 990 Ft. Nekem jelenleg aranykártyám van és van rajta pont. Ha bemegyek az üzletbe és egy új Fun(ami hozzákötődik az aranykártyához) szeretném megvenni, akkor ott beválthatóak ezek a pontok. És ott helyben akkor a 2900Ft-ot - a pontok árát kell fizetni, vagy az első hónapi törlesztőrészletet is?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#24709) Phreetsie válasza 1430 (#24706) üzenetére


Phreetsie
tag

en mondtam neki, hogy nekem van eloleg befizetve. de o csak hajtotta a hulyeseget. -kicsit ossze is akasztottam vele a bajszom- mindenesetre, ha kijon a szamla hivatkozni fogok az altalad belinkelt afsz pontra. egyelore nem maradtunk semmiben csak abba, hogy felhivta ra a figyelmemet, hogy nagy a forgalmam ebben a honapban -16 ezer forint nagynak szamit ugylatszik naluk, foleg ha az egyik havi dija csak 12 rugo, na mindegy- (mondjuk ehhez sem ertem mi koze van a T-nek, hogy mennyit forgalmazok -foleg, ha az elolegbol fedezve van a koltseg-). konkretan nem mondta, hogy kifogja kuldeni a 10ezres szamlat. csak, hogy lehetseges, hogy lesz ilyen es tajekoztat. nem akartam mondani neki, hogy fa*za, hogy most tajekoztattok.. mikor mar alairtam a 2ev huseg/szerzodest. igy meg ugye az ember mehet a fenebe. mindenesetre en se ertem, hogy milyen hokozi penzre hivta fel a figyelmem.. mikor 77 ezrem van naluk, pont a hivasok/forgalmazasok fedezesre.

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24710) catroot válasza 1430 (#24706) üzenetére


catroot
veterán

Értem. De ha rendeléskor nem írták a mobilelőleget (pl. ha aláírok tarifahűséget ott feltüntetik alul), akkor elvileg nem is kérik, igaz?

Nem azért, mert gond lenne befizetni az előleget, csak kíváncsi vagyok.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24711) club1 válasza b4sxe (#24707) üzenetére


club1
veterán

Leragadtál egy olyan kérdésnél, ami kizárt. Akkor mi értelme a kérdésnek? :F Logikus, hogy nem fognak csak akkora előleget kérni, amit a havidíjak önmagunkban elfogyasztanak a hűségidőszak alatt. Ha pedig többet kérnek, az sem megoldhatatlan feladat, amikor ui. a végén a szerződésed felmondod, visszakéred a túlfizetést...

(#24712) 1430 válasza catroot (#24710) üzenetére


1430
senior tag

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy tarifahűségnél tuti kértek volna előleget, így viszont nem feltétlen. De inkább készülj fel rá, hogy így is fognak kérni. ;)

Phreetsie
Akkor még lehet Happy End. :D

kriszraikone
Számomra furán fogalmaztad meg a kérdést, de igen, Fun-nal is ennyi az ára, és ha részletre veszed, csak a kezdőrészletet kell befizetned vásárláskor, illetve a pontokat csak a kezdőrészletre tudod beváltani (ha esetleg több mint 2900 pontod lenne).

b4sxe
Attól eltekintve, hogy 10 hónapnál tovább nem tart ki az előleged, de igen, addig csak törlesztő részlet számlákhoz kapsz befizetendő csekket.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24713) catroot válasza 1430 (#24712) üzenetére


catroot
veterán

Ok, köszi a választ!

Remélhetőleg már holnap csörögnek és okosabb leszek :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24714) b4sxe válasza 1430 (#24712) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Most már világos, köszönöm ! :R :R

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24715) luke.


luke.
aktív tag

Blue mobil válasza arra, hogy miért nem lehet a volt T-Mobile függő, hivatalosan függetlenített készüléket használni a Blue Mobile-nál. És, hogy tudnak e valamiféle IMEI lock-ról vagy adatbázisról amiből ki kellene szedni az IMEIt hivatalos függetlenítés után, hogy működjön.
Amúgy meglepő 1 nap alatt válaszoltak. A T-Mobile válaszára még várok.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24716) szilard28 válasza luke. (#24715) üzenetére


szilard28
aktív tag

"
Amúgy meglepő 1 nap alatt válaszoltak. "

sokat érsz a válasszal.
Lényegében nem válaszoltak semmit, holott ők tiltják a telefont.

(#24717) luke. válasza szilard28 (#24716) üzenetére


luke.
aktív tag

Nem nem ők tiltják, ők akkor tiltanák ha Blue-s függetlenitett mobillal nem tudnál fölmenni T-re... Tőlük csak arra voltam kíváncsi gerincesek-e, mert nem létezik nem tudják mi miért van.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24718) Beca1990


Beca1990
senior tag

Egy összetett kérdésem lenne:
1. Vettem részletre egy telefont Fun csomaggal és nem kaptam olyan szerződés kiegészitést amiben az áll hogy 24 hónap a hűségidőm és ha felmondanám akkor mennyi a kötbér összege. érdekes. akkor ez most határozatlan szerződés? és felmondhatom bármikor?
2.Van a Fő kártya amihez ugye tartozik a Fun. Ahhoz az előfizetéshez is részletre vettem telefont. Ebben persze szerepel a kötbér összege és a 24 hónap hűségidő.
Ha szeretném felmondani a Fő kártyát, akkor azt a kötbért kell kifizetni ami a szerződésben van? és hogy a kötbérben belevan számolva a készülék ára is? És a Fun díjcsomag ez esetben milyen csomagra kerül átváltásra?
Köszönöm a segitségeket.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#24719) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Domino kártyás vagyok! Szeretném megrendelni a Go! Net M csomagot ami 1000 ft/ 100mb

Kérdésem az volna ha lejár a 100 mb akkor van net csak lassabb?

Gondolom mivel kártyás vagyok az egyenlegemből tudja levonni havonta az 1000 ft-t, de mivan ha nincs a kártyámon pénz? akkor nem tudja levonni és akk olyan mintha felmondanám a csomagot, tehát új feltöltésnél újra aktiválni kell a csomagot?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#24720) club1 válasza Intel fan11 (#24719) üzenetére


club1
veterán

Szerintem az összes kérdésedre megtalálod a weblapon a választ.

(#24721) club1 válasza Intel fan11 (#24719) üzenetére


club1
veterán

Kiegészítés a fenti weboldalhoz:
Az előfizető által megrendelt időszaki díjas szolgáltatásokat a Szolgáltató felfüggeszti, amennyiben az előfizető egyenlege nem elégséges az adott szolgáltatás díjának levonásához. Feltöltéskor az egyenleg miatt felfüggesztett időszaki díjas szolgáltatásokat automatikusan visszaaktiváljuk az új egyenleg erejéig.

[ Szerkesztve ]

(#24722) Intel fan11 válasza club1 (#24720) üzenetére


Intel fan11
őstag

Igen! köszönöm. De most nézem a GO! Net S-re első 2 hónapra csak 90 ft-t kell fizetni igaz csak 30 mb de utána is van net csak lassabb! Ezeket a net előfizetéseket bármikor le lehet mondani nem? Mármint arra gondolok hogy 2 hónap eltelik utána lemondanám és át váltanék GO! Net M-re!

Battletag: hojszi#2983

(#24723) .bruszli. válasza Intel fan11 (#24722) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Persze,bármikor módosíthatsz rajta. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24724) Intel fan11 válasza .bruszli. (#24723) üzenetére


Intel fan11
őstag

Igen már látom. Megrendeltem a GO net s-t két hónapra 180 ft aztán majd váltok net mre mert azért inkább 1000 ft legyen 100 mega mint 600 ft 30 mega! Amúgy ha elfogy a 30 mega nagyon észre lehet venni h lassú lesz a net?

Battletag: hojszi#2983

(#24725) raziel01 válasza Intel fan11 (#24724) üzenetére


raziel01
veterán

Opera mini használatával nem vészes. Híroldalakra teljesen jó. Bár én a 9gag-et is szoktam nézni ahol meg csak kép van és vállalható a sebesség.

(#24726) Intel fan11 válasza raziel01 (#24725) üzenetére


Intel fan11
őstag

Azt olvastam ha elfogy 32 kbit/secre csökken a sebesség! Normálba mekkora a sebesség?

7,2 MBit/sec lenne?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#24727) raziel01 válasza Intel fan11 (#24726) üzenetére


raziel01
veterán

Változó amúgy. Általában pár 100 KB/s de úgyis elfogy gyorsan ilyen sebességgel. :D

(#24728) catroot


catroot
veterán

Lenne még egy olyan kérdésem, hogy a rendelésem ideje és a kiszállítás várható időpontja között egy 7 van (PP-pont). Azt tudom, hogy ez a dátum nincs kőbe vésve, de lehet rá esély, hogy hamarabb történik a kiszállítás? Vagy legjobb esetben 7 nap (rosszabb esetben +1-2 nap).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24729) sarkanyolo2 válasza catroot (#24728) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Tapasztalataim szerint hamarabb semmiképp.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24730) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

Hétfőn berendeltem a helyi T-mobilenál egy készüléket. azt mondták, hogy lehet, hogy vagy megkapják vagy nem. ha igen, akkor péntekre, de szólnak.

ez hogyan lehetséges? ennyire tehetetlenek a viszonteladók, vagy hogy?

(#24731) Soulfly842 válasza eastsider (#24730) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyfelől: Egyfajta dinamikus rendelés van, ami automatikusan próbálja az eladott darabok utánpótlását ellátni, vagy a felesleges többletet kiszűrni
Másfelől: Időszakos készlethiány - mint az értékesítésben úgy általában - felléphet (gyártó, beszállítás, hirtelen megnövekvő igény, stb miatt).

Rendelhetik, de mindkettő felülírhatja az üzlet várakozásait, azt, h. kapnak-e vagy sem.

(#24732) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
A T-is korlátozza mobilnetnél a Viber és a Skype hanghívását 500megás adatforgalomnál?
A voda korlátozza és lehet átmennék a T-hez.

(#24733) catroot válasza Lehiñito (#24732) üzenetére


catroot
veterán

Nem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24734) 1430 válasza Beca1990 (#24718) üzenetére


1430
senior tag

1. Attól, hogy nincs róla papírod (értsd: nem találod), még lehet érvényes hűséged. A kötbér összegéről az ügyfélszolgálat is tud tájékoztatni.
2. A Fun díjcsomagot Eco Mix-re váltja a rendszer, ha megszűnik a fő szám (vagy visszaesik alap szintre, és több mint 1 FUN van a fő számhoz rögzítve).

catroot
Ha az volt a rendszer által felajánlott legkorábbi időpont, akkor előbbre nem hozható a kiszállítás.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24735) Huroq válasza 1430 (#24734) üzenetére


Huroq
senior tag

Nekünk ma hozta a futár a csomagot annak ellenére, hogy várható szállításra 28. van írva.
Nem tudom van -e különbség PPP-re küldés és házhoz szállítás között, de gondoltam megemlítem.

(#24736) pepe091 válasza 1430 (#24734) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Többször említetted ezt a "visszaesik alap szintre" dolgot.
Eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ha egyszer valaki már arany szintű ügyfél, akkor azt el is veszítheti...
Én dominó alatt lettem arany szintű, tehát akkor még csak technikai pontjaim voltak, így is el tudom veszíteni az arany szintemet hogyha nem gyűjtök 6 hónap alatt 360 pontot?
Jelenleg Like díjcsomagos előfizetésem van ami 55 pontot szokott hozni a konyhára ami 330 pont 6 hónap alatt...

(#24737) 1430 válasza pepe091 (#24736) üzenetére


1430
senior tag

A Domino is visszaeshet "alap" szintre, az elv ugyanaz, legfeljebb annyi a különbség, hogy előfizetőként nem csak a pontszám csökkenés, hanem a számlaelmaradás is okozhatja a visszaesést.
Ha csak havi 55 pontot gyüjtesz, akkor törvényszerű, hogy 360 pont alá megy a hathavi pontszámod. Jó hír, hogy ha idő közben betölt a hívószámod egy újabb évet, azzal kaphatnál havi +5 pontot, így meglenne a havi 60, másrészt viszont rossz hír, hogy ha addig eljön az éves felülvizsgálat... Hogy mikor lesz az éves felülvizsgálat illetve mikor tölti be a számod az újabb évet, megkérdezheted az ügyfélszolgálattól.

erikviking
A GLS kiszállítás úgy működik, hogy dálután megkapja a cégtől a GLS, és a következő munkanapon már viszi is. Tehát ez gyors átfutású, ha ma délelőtt rendelt valaki, holnap már meg is kaphatja (kivéve az új előfizetéses rendelést, mert azt jóvá kell hagyatni).

A PPP kiszállítás némileg másként működik. Itt is délután adja át a cég a szállítónak, aki beviszi egy központi raktárba, ahol másnap szortírozzák, és a budapesti átvevőhelyekre még aznap délután kiviszik, de a vidékiekre csak az azt követő nap délelőtt. Tehát ha valaki ma délelőtt rendelt, holnap csak akkor veheti át, ha Bp-re rendelte, ellenkező esetben csak szombaton (kivéve az új előfizetéses rendelést ugyebár).
Ugyanakkor 28-a hétfőre esik. Ez azért fontos, mert a fenti logika alapján hétfőn nincs vidéki terítés, mert a hétfőn átveendő csomagokat még előző hét szombaton kiszállítják. Ilyen szempontból catroot akár még jól is járhat, mert akár már szombaton átveheti a csomagját (bár szerintem új előfizetéses készüléket rendelt, és nem írta, hogy már jóvá is hagyták volna, de akkor meg nem tudom, hova ez a nagy sietség, mert jó, ha 28-áig felhívják :D ).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24738) polonic


polonic
félisten

A közös pontgyűjtés hogy megy? Ott hogy vannak a szintek? Vagy nem változnak?

(#24739) pepe091 válasza 1430 (#24737) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Értem, köszönöm a gyors választ. Jelenleg My-tmobileban ezt látom:

(#24740) zso73


zso73
veterán

Van egy pár kérdésem ezzel a szuper céggel kapcsolatban.
1: 7,5 MB/s helyett max. 3,5-el megy a netem a telefoon Budapesten.Több helyen mérve. Ha bekorlátoznak, mert túllépem a 30,100, vagy 500MB-os megvett internet csomagomat,akkor még siralmasabb a helyzet. A 32kb/s helyett 2-4 kb/s-el megy a net ugyanazon a helyen,ahol addig 3,5 MB/s-el ment. A telefon Galaxy SII. Nem valami gagyi. Használtam net gyorsító alkalmazásokat is, de nem javult a helyzet. Az ügyfélszolgálat javaslatára újraindítottam a telefont, meg minden marhaságot megcsináltam, amit akartak. A helyzet nem változott.

Mit tudok tenni ? :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24741) 1430 válasza zso73 (#24740) üzenetére


1430
senior tag

Válts nagyobb csomagra, ha nem elég az adatkeret.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24742) der_


der_
tag

Tudna segíteni valaki?
Go!NapiNet-em van elkezdtem netezni és jött az sms hogy lejárt a 10 mb és küldjem vissza az sms-t akkor megint leránt 195ft-ot és folytathatom a netezést. Visszaküldtem de azt írja "az ön által megadott kulcsszó hibás". Mit kell visszaküldeni hogy folytatni tudjam a netezést?

(#24743) zso73 válasza 1430 (#24741) üzenetére


zso73
veterán

Opera minivel a PH kiválóan ment a 30MB/s csomaggal is. Nem kell hozzá sávszél. De most egy kalap, mióta hipersebességet erőltető fejlesztéseik vannak. Amúgy meg a legnagyobb csomagom van, 500 MB-os. Miért nem megy a telefonomon a szuper sebesség ? Ajánljon valaki nekem helyet, ahol menni fog a 7,2 és kipróbálom... :K

Der: Az adott napi adatmennyiség felhasználása után aznap nem áll rendelkezésre további forgalmazási lehetőség. Az adott napi adatmennyiség felhasználásáról a SMS üzenetben tájékoztatunk. A tájékoztató SMS üzenet 1430-as hívószámra való
továbbküldésével lehetőség van további 10 MB adatmennyiség igénybevételére további 195 Ft-ért, amely az adatdíjcsomaggal
megegyezően az adott nap végéig (23:59:59-ig) használható fel. A 10 MB-os forgalombővítő opció egy nap többször is igénybe
vehető.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24744) Intel fan11 válasza der_ (#24742) üzenetére


Intel fan11
őstag

sztem válts Go! Net S-re most akciósan két hónapig havi 90 Ftért van 30 mb. Ha ez elfogy akk is van net csak lassabb! Utána pedig akár le is tudod mondani vagy továbbiakban 600 ft 1 hónapra. Sztem jobban megéri mint napi nettel szarakodni!

De ha itt tartunk nekem is lenne 1 kérdésem! Karácsony előtt kaptam a t-mobiltól ajándék 300 mb ingyen adatforgalmat, amit feb 28ig lehet elhasználni! Ma my mobilba beléptem és szétnéztem láttam aktiválva volt a napi net! Mondom ez nekem nem kell és töröltem! Aztán azt vettem észre nem jön a net 3G-n keresztül. Aztán váltottam erre a net S-re. A kérdésem az volna h napi neten keresztül aktiválták volna azt az ingyen 300 mb-ot, amit most így elvesztettem???

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#24745) zso73 válasza Intel fan11 (#24744) üzenetére


zso73
veterán

igaza van !!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#24746) der_


der_
tag

Most ezt a bónusz 100mb-ot akarom lenyomni amit kaptam mint új előfizető. De nem tudom mért állított meg 10mb-nál. Pénzt azt nem vont le :U
Ha elfogy azt megrendelem amit írtál :) Köszi

zso73: Visszaküldtem de azt írja "az ön által megadott kulcsszó hibás"

[ Szerkesztve ]

(#24747) .bruszli. válasza Intel fan11 (#24744) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

A 300 MB marad,s ha még ebben a 30 napos ciklusban ( a mostani Go!Net S aktiválása utáni ) elfogy,utána jön még a 30 MB,s csak azt követően lassítanak.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24748) Intel fan11 válasza .bruszli. (#24747) üzenetére


Intel fan11
őstag

Értem! Akk az a lényeg vmi féle net előfizetéssel rendelkeznem kell hogy tudjam használni az ajándék 300 MB-tot. Ami a napi net volt eddig csak töröltem! Egyébként ez a korlátozás mennyire érzékelhető?

Battletag: hojszi#2983

(#24749) .bruszli. válasza Intel fan11 (#24748) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen,ezekhez az ajándék adatmennyiségekhez a Go!NapiNet-et aktiválják alapban,hogy legyen netes csomagod és fel tudjad használni. Azt persze lemondhatod,módosíthatod később.
Észre lehet venni a lassítást,de szerintem telefonon használható utána is,én Opera Minivel böngészek,főleg csak leveleket nézek ha nem vagyok épp gépközelben,ill. ide szoktam felnézni...ennyit megér,és nyilván kevésbé költséges,mint a túlszámlázás esetén lenne. :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24750) zso73 válasza .bruszli. (#24749) üzenetére


zso73
veterán

Neked mennyi a sebességed a korlátozás után ? Helyileg hol méred ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.