Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24051) icecave válasza club1 (#24050) üzenetére

icecave
(nagyúr)

Köszönöm. Ahogy nézem, előbb be kell állítani, hogy arra is engedje levonni a pontokat, a mobilvásárlási részen, itt: [link]

Csak épp hiába adom meg az előfizetéskor megadott jelszavam, amit amúgy is használok, nem enged belépni :D Nyilván nem úszom meg, hogy felhívjam a T-t.

(#24052) Phreetsie

Phreetsie
(tag)

Mikor zarjak az adott honapot? Elvileg 1-en ugye, de nekem meg mindig az elozo havi leforgalmazott adatokat mutattja + a KapcsolatPontok se nottek. :F

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24053) meroly válasza club1 (#24047) üzenetére

meroly
(veterán)

club1 és djculture: köszönöm, észrevettem én is, feltöltöttük. :R

Impossible is nothing

(#24054) icecave

icecave
(nagyúr)

Felhívtam a T-t, megváltoztattuk a kártyajalszót. Akartam is vásárolni egy feltöltőkártyát, de amint beírom a kapcsolat kártya jelszót, kiírja a fent látható roppan informatív "figyelem" hibajelzést, és nem vonja le a pontokat, továbbra is kp-t szeretne tőlem.
Ötlet?

(#24055) troland26

troland26
(őstag)

üdv

Nincs valami táblázat arról , hogy miként változtak a készülék árak jan 2.-ától a Tmobile-nál ? Mi lett drágább mi lett olcsóbb ? ( azt kb tudni , hogy mi lett olcsóbb , csak arra vagyok kíváncsi minek mennyivel nőtt meg az ára )

(#24056) Vangelis válasza troland26 (#24055) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Én írtam pár új árat.

Elég sok lett drágább.

(#24057) troland26 válasza Vangelis (#24056) üzenetére

troland26
(őstag)

Igen olvastam , csak engem úgy az összes érdekelne . Szokott lenni ilyen rovat is lenni a mobilarénén T-s Telenoros , meg vodás is időnként az aktuális árváltozásokról .

(#24058) kp78 válasza icecave (#24054) üzenetére

kp78
(addikt)

A személyes vásárlás nagyon nem jó? Úgy tuti le tudják vonni feltöltőkártyára is. :U

(#24059) hawkfoto

hawkfoto
(tag)

Sziasztok!

Lehet buta kérdés, de a Domino Web csomagot bármelyik Domino tarifacsomaghoz megrendelhetem?

Köszi előre is!

(#24060) icecave válasza kp78 (#24058) üzenetére

icecave
(nagyúr)

Az is jó, csak akkor mi értelme az egész online dolognak,ha rohadtul nem tudom kihasználni? Most még rendben, amíg Pesten vagyok, de ha hazaköltözök vidékre, nem fogom tudni levásárolni arra, amire akarom,csak ha megyek 10 km-t az első T-ig? Na, majd még egyszer azért felhívom őket, csakazértis :D

(#24061) erikviking válasza icecave (#24060) üzenetére

erikviking
(senior tag)

Kipróbáltam már én is, mert zavarta a csőröm :DDD
Én is ugyan ezeket a hibákat tapasztaltam. De hát így szép a T rendszere... megszokottan naprakész és hibamentes.

[ Szerkesztve ]

(#24062) 1430 válasza kenny123 (#24039) üzenetére

1430
(senior tag)

Íme. :)

icecave
Mobil vásárlásnál csak a havi limited terhére tölthetsz Domino-t. Ha van előre feltöltött univerzális egyenleged, akkor annak terhére csak egy speciális üzenettel tudsz áttölteni Domino számra összeget.

Kapcsolat pontokból legfeljebb feltöltőkártyát tudsz venni, de az inkább személyesen praktikus, mert WebShop-ból rendelve 10 ezer alatt szállítási díja van (még ha az általad linkelt képen a várható szállítási költség nulla is, mert majd a szállítási mód választásnál írja ki a 950-et). Ami a hibaüzenetet illeti: be kell jelenteni a hibát. ;)

Amúgy meg a számla végén (a Telekom Kapcsolat Program információknál) elvileg rajta van a figyelmeztetés, hogy adott hónapban hány pontod fog lejárni. :P

Phreetsie
Ajánlott olvasmány, különösen a 2. bekezdés. ;)

hawkfoto
Nem, Domino Web-et csak Domino Net díjcsomaghoz lehet aktiválni, hang alapú díjcsomagokhoz nem. Domino Net díjcsomagot pedig csak külön SIM vásárlással lehet igényelni (pl. Domino Web SIM csomag = olyan Domino Net díjcsomagos SIM kártya, amin alapból aktív a Domino Web szolgáltatás), tehát hang alapú Domino díjcsomagot nem lehet Domino Net-re, illetve Domino Net-et nem lehet hang alapú Domino díjcsomagra váltani.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24063) icecave válasza 1430 (#24062) üzenetére

icecave
(nagyúr)

Nulla volt, és most is az. 1,5 éve vagyok előfizető. A múlt hónapban még 6140 pontom volt, most meg nézem, 5020 lett mára... Ezért nem értem a dolgot. Most hozzáadta ehhez az előző havi pontokat, ami 359 pont (ennyi szokott lenni átlagban havonta). Akkor miért vont le 1120 pontot? elvett egyszerre 3 hónapot, majdnem 4-et? Az ünnepek miatt nem tudtam utalni a számlámat, ezért a fiz. hat. után 2 nappal ért be, lehet ez a baj? Mondjuk elég szánalmas ha ennyi miatt ekkora pontlevonással büntetne...

(#24064) 1430 válasza icecave (#24063) üzenetére

1430
(senior tag)

Ez alapján nem elévültek a pontjaid, hanem valamire be lettek váltva. Nézd meg a számládat! Például nem lottóztál vagy egyéb mobilvásárlási termékre nem költöttél?

(#24065) icecave válasza 1430 (#24064) üzenetére

icecave
(nagyúr)

Lottózok, de az be lett állítva, hogy arra ne használjon kapcsolat pontokat. Más vásárlás nem történt. Ha csak nem nullázta le elsejével a beállítást, akkor nem az a bűnös. Itt van előttem az előző pdf-es számla, de azon még ez nem látszik, ha bári költés lett volna, a mostanit meg nem látom meg, csak ha kész a pdf. Pedig már kiállította a T a rendszerben. Kíváncsi vagyok, várom, hogy letölthető pdf-ben is meglegyen, nézem is meg egyből.

(#24066) kenny123 válasza 1430 (#24062) üzenetére

kenny123
(addikt)

Király, akkor mégsem tettek fel. :D

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.

(#24067) p06

p06
(senior tag)

Sziasztok!

Az miért van, hogy én Júliusban MozaikXS előfizetést kötöttem 3000Ft havidíjjal, erre most 3700Ft kell befizetni? (Nem volt túlforgalmazás, anno küldtem 2db emelt díjas sms-t vörös kereszt-nek vagy hasonlónak talán, nem tudom)

Előre is köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#24068) Varszegig válasza p06 (#24067) üzenetére

Varszegig
(veterán)

A mozaik xs havidíja már 3200 (köszönőlevél mehet ártunk és ormányunk címére), a maradékot meg csak te tudod, ha megnézed a számlád.

(#24069) p06 válasza Varszegig (#24068) üzenetére

p06
(senior tag)

Kösz!

Akkor az 3200Ft csak a T hálózatán belül beszélhető és sms-hető le? :F

(mert össz vissz 1400FT-ot telefonáltam sms-eztem el....)

[ Szerkesztve ]

(#24070) Varszegig válasza p06 (#24069) üzenetére

Varszegig
(veterán)

Nem, a felhasználási feltételek nem változtak, továbbra is belföldi irányba lebeszélhető, és sms-ezhető.

(#24071) p06

p06
(senior tag)

Hát akkor X-akta.

Ha valaki tudná nekem ezt értelmezni akkor megköszönném:
Számla
Ez az előző ahol 3569-et fizettem szerintem 3200 helyett. (A mostani számlát még nem látom a rendszerben)

Biztos egyértelmű a dolog de én nem látom még a rendszert ebben. :(

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#24072) Varszegig válasza p06 (#24071) üzenetére

Varszegig
(veterán)

A kék szám lesz a gond! Az nem számít bele a lebeszélhetőségbe.

(#24073) p06 válasza Varszegig (#24072) üzenetére

p06
(senior tag)

Akkor megvan mi lesz a másiknál is a gond. :W

KÖSZÖNÖM!!!! :R :R

(#24074) Gergőke88

Gergőke88
(addikt)

Valaki érdeklodott a nexus 4 t-mobile megjelenéséről.
Itt van egy hír ami érdekes lehet számára.
[link]

(#24075) tjb007 válasza Gergőke88 (#24074) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Amennyiben az USA -ban él úgy biztosan érdekes lehet.

(#24076) bopeti98

bopeti98
(őstag)

Miért ingadozik ennyire a sebesség? Letöltés közben hol felugrik 1.5 MB/s köré majd 5 perc múlva 10 kB/s-el hasít és 10 perc múlva meg 800 kB/s-el. YouTube-nál különösen zavaró. Elején még szépen megy a videó és a felénél elkezd akadozni majd a videó vége fele meg megint akadozás nélkül megy. Mitől van ez? Most kedden kezdte el ezt először csinálni.

(#24077) szilard28

szilard28
(aktív tag)

még mindig érvényes a 90 ft-os netakció?

(#24078) Phreetsie válasza 1430 (#24062) üzenetére

Phreetsie
(tag)

Koszonom a valaszod! Mar le is nullazodott mara :)

Arra meg kivancsi lennek, hogy pontokat miert nem kaptam? Meg mindig 0 pontom van a KapcsolatProgramban, pedig lassan 2 honapja elofizeto vagyok.. ..es fogadtam hivast nem is keveset + leforgalmaztam vagy 10 rugot. Otlet?! Vagy ez is kesik par napot?! :F

(#24079) dedike válasza Phreetsie (#24078) üzenetére

dedike
(addikt)

Valóban, ez is késik, a KAP információk kb. hónap közepén válnak relevánssá.

De, ha jól emlékszem, akkor ezzel 8 hónapig nem is érdemes foglalkoznod... :N

a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapos időszak első 6 hónapja során az előfizetői szerződés havi pontértékeinek összege elérte a Programszabályzat 1. számú mellékletében meghatározott mennyiséget;

Programszabályzat

Jó szerencsét!

(#24080) Phreetsie válasza dedike (#24079) üzenetére

Phreetsie
(tag)

koszonom!

(#24081) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Holnap a "Mi legyen akcióba" programban mindenki szavazzon az L9-re pls... :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#24082) cskamacska

cskamacska
(addikt)

Jól látom hogy az elmúlt napokban erősen megugrottak a T-webshop mobiltelefonos árai? :U
A "csökkent az ára!" felirat a 200Ft 380Ft!-os tecskó akciókra emlékeztet a zakciós mobiltelefon-árlistán. :DDD

Xperia U-val szemezgettem, mint bőven a legjobb ár/teljesítmény arányú készülékkel, de úgy néz ki kifutottam az ünnepi időlimitből, most vehetném majdnem Sony webshop áron. :W

Aranykártya előnye pedig továbbra is kizárólag a kapcsolat pontok gyűjtögetéséig(amit persze szorgosan törölnek is, mert "lejár" :((( ) terjed ahogy látom, egy köszönömöt nem kapok az évtizedes T hűségért. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24083) Vangelis válasza cskamacska (#24082) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Nyugi máshol sem.

Én 10 év után vodánál se kaptam semmit.

Csak még drágább árakat mint itt T nél.

Igaz tény, hogy most szépen felverték az árakat.

Nekem lehet szerencsém volt, hogy decemberben megvettem amik kellettek.

(#24084) 1430 válasza cskamacska (#24082) üzenetére

1430
(senior tag)

Nem szeretnék Rick4-es magaslatokba emelkedni, de...

Tényleg ennyien lepődtök meg azon, hogy a Karácsonyi akciózások után árat emelnek? :Y
Ez minden évben így van, szóval teljesen váratlan és kiszámíthatatlan lépés volt... ;]

[ Szerkesztve ]

(#24085) dptrsk

dptrsk
(Topikgazda)

Az lenne a kérdésem hogy letudnátok írni a tarifahűség árszintjeit?
Arra gondolok, hogy pl. én még régen MM Sre vállaltam hűséget és a szerződésben szerepelt, hogy azt kell vállalnom hogy 3661Ft alá nem megy a havidíj, nem pedig hogy konkrétam az MM S díja alá nem váltok.
Tehát ezekre a "tarifaköltség kategóriákra" lennék kiváncsi, ha lehet hangalapú és mobilnetes kategóriákban is.
Kerestem a T oldalán de nem találtam róla semmi infót. Segítségeteket előre is köszönöm

(#24086) DS39 válasza cskamacska (#24082) üzenetére

DS39
(veterán)

Várható volt hogy a karácsonyi nagy akciózásnak vége lesz, és visszaáll minden. A legtöbb készülék esetében egy hónapod lett volna megvenni olcsóbban.

(#24087) djculture válasza 1430 (#24084) üzenetére

djculture
(félisten)

Én azon se lepődtem meg hogy idén a karácsonyi akciózás is elég drága árakkal kombinált.

[ Szerkesztve ]

(#24088) Regirck

Regirck
(senior tag)

(#24089) Vangelis

Vangelis
(nagyúr)

lehet szavazni az ár emelt ócsó telefonokra :)

(#24090) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Látom, ma raktátok ki az árváltozásokat. Nagyon hamar lement a HTC Desire X ára, az LG Optimus L9-nél is történhetne valami változás. :(((

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#24091) Szdani22

Szdani22
(csendes tag)

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy van-e oka annak hogy a tableteknél eltűntek a különböző hűségkedvezményes vásárlások, valamint a részletfizetés arany és platinakártyásoknak?

Konkrétan az xperia tablet S érdekelne, de a többinél sincs.

Vagy ez csak ideiglenes honlap probléma, mert szoktak lenni érdekességek?

Előre is köszi.

Dani

(#24092) djculture válasza Vangelis (#24089) üzenetére

djculture
(félisten)

Én már meguntam mérgelődni, szerencsére lehet függetlenül is telefont venni olcsóbban sokszor mint 2 év rablánc aláírásával.

[ Szerkesztve ]

(#24093) Phreetsie

Phreetsie
(tag)

no! kedden hozzak a telefonomat! nem is erdekelte oket, hogy 3 hete vettem uj telefont! :)

(#24094) Beca1990 válasza Phreetsie (#24093) üzenetére

Beca1990
(senior tag)

mit vettél milyen csomagban?

(#24095) Vangelis válasza Phreetsie (#24093) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Nekem is kiküldték pár nap eltéréssel mind a kettőt.
Pedig már volt egy részlétem.

Tudják, hogy jó ügyfél vagyok :)
meg akkor te is!

(#24096) dedike válasza Vangelis (#24095) üzenetére

dedike
(addikt)

..vagy éppen el kell adni, s ilyenkor ugye.... ;] :R

Jó szerencsét!

(#24097) Vangelis válasza dedike (#24096) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Lexarom :) nekem jól jött főleg a mostani árakhoz képest :)

De 2 év alatt még járhatok rosszul...., de igazából még a kötbér sem érdekel+!!!!!!

Titok, hogy miért :)

(#24098) puskas1993 válasza Vangelis (#24097) üzenetére

puskas1993
(tag)

Sziasztok.

Nincs itt véletlenül valaki aki megtudná nekem mondani, hogy egy bizonyos telefon van-e a T-nél vagy nincs?

Mert a leveleimre nem hajlandóak válaszolni. Vagy ha válaszolnak akkor csak annyit, hogy vegyem fel a készletértesítőre és kész. Csakhogy ettől már agybajt kapok. :W

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#24099) dedike válasza Vangelis (#24097) üzenetére

dedike
(addikt)

Persze. Megértelek. ;)

Szerintem nem fogsz rosszul járni. :N

Jó szerencsét!

(#24100) ShadowX

ShadowX
(senior tag)

Szeretnék díjcsomagot váltani a mostani Mozaik XS helyett lenne a cégem flottája (szintén T-s). A mostani csomagom mellé igényeltem a +1GB net opciót havi 1000 Ft-ért, amivel nagyon megvagyok elégedve. Igaz az átlag forgalmam nem éri el az 500 MB-ot, de ennyiért még mindig ez volt a legjobb ajánlat. A céges flottában nincs mobilnet akciósan, így csak lakossági csomagokat lehet igénybe venni.
Komolyan nincs más, csak ez a 100 meg 500 mega ami még megfizethető? A 100 mega kevés lenne, az 500 mega árát meg túl drágának tartom 2000 Ft-ért...semmi más opció nincs? :F

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.