Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) polonic válasza Zoty4 (#24250) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell. A teljesítés dátuma a befizetés dátuma lesz.

(#24252) raziel01


raziel01
veterán

Hát nem aranyos ez a T-mobile? Galaxy Ace, 2 éves papírnehezék 50 helyett csak 40k-ba kerül. :D

(#24253) Fehercsoki válasza raziel01 (#24252) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Nem kötelező megvenni, ha a sok nem kellően körültekintő ember nem venné meg akkor nem ennyiért adnák, egyébként a telefonok 95%-a nem éri meg az árát.(vagy csak az többi van nagyon jó árban?:D)

[ Szerkesztve ]

(#24254) Zoty4 válasza polonic (#24251) üzenetére


Zoty4
őstag

értem, köszi

(#24255) Zoty4


Zoty4
őstag

polonic
Régen ha csekken fizettem be ott megtartottam a csekk kis cetlijét, igazolva a befizetést. Itt visszamenőleg mivel igazolom a teljesítést?

[ Szerkesztve ]

(#24256) Vangelis válasza Zoty4 (#24248) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN bankK val szoktam nekem mindig szinte rögtön eltűnik.

My tmobilban és my thome ban.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24257) Zoty4 válasza Vangelis (#24256) üzenetére


Zoty4
őstag

én a távszámlán belül fizettem szintén bankkártyával

(#24258) Vangelis válasza Zoty4 (#24257) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Olyat nem használtam soha.

Legközelebb fizesd mytmobilból! HA rám hallgatsz!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24259) Phreetsie


Phreetsie
tag

nekem szamla megint nem jon (bar nem is johetne, mert fizettem mobileloleget.. De! a keszulek torlesztoreszlete se jon) multhonapba mar beszeltem veluk.. azt mondta a csaj, hogy azert nem jott, mert a rendszer "megkavarodott" az eloleg miatt, de kovi honapba tuti jon. azota is jon. megint fizethetek my t-mobileba.. nekem meg kicsit macerasabb. bankkartyara tennem kell penzt otpbe, majd haza jonni es fizetni. T uzlet meg nincs a kozelben.. fas*a. ha 15-ig nem jon, hivom oket. csak mert pl szomszednak mar vagy 3 napja megjott a szamla, nekem meg semmi.

[ Szerkesztve ]

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24260) polonic


polonic
félisten

Nem kell parázni a távszámlától. Semmi baj nicns vele, teljesen jó rendszer.

Ők is tudják igazolni. Plusz a bankod is, látszik a számlakivonaton.

(#24261) Vangelis válasza polonic (#24260) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De egyébként miért kell távszámla?

Miért nem úgy van, hogy my tmobilban ott legyen a számla és a fizetési lehetőség is?!

Minek külön cég?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24262) polonic válasza Vangelis (#24261) üzenetére


polonic
félisten

A Magyar Telekom üzemelteti.

És azért van ez így, hogy T-homenál, áramszolgáltatóknál, gázszolgáltatóknál elkerüld a papír alapú számlát. És akár egyszerre egy csoportos beszedési megbízással is fizetni lehessen mindent. Itt nincs saját elektronikus számlájuk egyiknek sem. T-mobilenál viszont van, ha jól tudom. Ott végülis tényleg nem szükséges a távszámla, csak egy opció.

[ Szerkesztve ]

(#24263) erdoke válasza Vangelis (#24261) üzenetére


erdoke
titán

Egyikre sincs szükség. Levonják a bankszámlámról, és küldik az elektronikus számlát. A fene akar havonta megadott időpontban vacakolni bármilyen befizetéssel... A távszámla is teljesen automatikus.

A legjobb aláírás a héten

(#24264) 1430 válasza blueye (#24243) üzenetére


1430
senior tag

Nincs akadálya.

Frenky25
Készülékváltásból eredő részletfizetésed annyi lehet, ahány arany/platina előfizetésed. Új előfizetéshez tartozó részletfizetésből pedig egyszerre csak egy futhat (platina ügyfélnek kettő), amitől engedélyeztetést követően (pozitív válasz esetén) el lehet térni.

Phreetsie
Ha papír alapú számlát kapsz, akkor még bőven időben van a megérkezése.
Amúgy jól értem, hogy a múlt hónapban a My T-Mobile-on keresztül fizetted ki a készülék törlesztőt, de nem kaptál a törlesztő részletről számlát? Próbáltam visszakövetni a vásárlásod, és egy december 2-ai bejegyzésben írtad, hogy majd kedden jön a telefon. Lehetséges, hogy november 30-án hívtak a szállítás egyeztetése miatt?

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24265) Varszegig válasza erdoke (#24263) üzenetére


Varszegig
veterán

Apró különbség, hogy a banki csoportos beszedés (aminél levonják a számládról) minden banknál neked kerül pénzbe. A kártyás fizetés meg nem. Sőt, ha jó kártyád van (nem hitelkártyára gondolok), akkor akár hó végéig a kártyás vásárlás összege neked kamatozik tovább, illetve 1% visszatérítést is kaphatsz. Tudom kis összegek, de sok kicsi sokra megy, és a mai világban ott húznak le, ahol hagyod. Ehhez képest nem nagy nyűg, hogy amikor a távszámlára bejön a számla, és jön róla mail, beírom a naptáramba, figyelmeztetéssel, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#24266) Phreetsie válasza 1430 (#24264) üzenetére


Phreetsie
tag

ahogy mondod

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24267) polonic válasza Varszegig (#24265) üzenetére


polonic
félisten

Nem, nem kerül minden nanknál pénzbe a csoportos beszedési megbízás. Pl nekem sem, cib-nél online csomag. De van még ilyen jópár számla máshol is.

Az új fantasztikus tranzakciós adó hatására meg van olyan bank, ahol már a kártyás fizetés után is jutalékot számolnak fel (pl citi, budapest, talán rafi, ami így eszembe jut hirtelen)

[ Szerkesztve ]

(#24268) Varszegig válasza polonic (#24267) üzenetére


Varszegig
veterán

Sok banknál februártól lesz fizetős ami addig nem volt. Szóval az ingyenesség egyre inkább megszűnik. A kártyás fizetés a Visa-sok esetében kerül pénzbe mert ott az alacsony jutalék már nem bírta el a tranzakciós adót. De különben az igaz, mindenki nézze meg a banki konstrukcióit. Nekem a kártyás sokkal előnyösebb.

(#24269) 1430 válasza Phreetsie (#24266) üzenetére


1430
senior tag

Nos igen. Erre a jelenségre az a magyarázat, hogy a vásárlás technikailag novemberben történt (novemberben állították ki a vásárlási számlát), hiába csak decemberben kaptad kézhez a készüléket. Így viszont az első törlesztő részlet decemberben már esedékessé vált. Ugyanakkor a hívószám még nem volt aktív, nem kellett fizetned havi vagy forgalmi díjat novemberre, ezért normál havi számlád nem keletkezett. Viszont a törlesztő részlet számla a havi számla melléklete, így ha nem megy havi számla, törlesztő számlát sem kapsz. Ne lepődj meg, de most két törlesztő számla is lesz a borítékban, és mivel a decemberit már rendezted, csak a januári keltezésűt kell befizetned. :D

Ilyesmi előfordulhat üzletben való vásárláskor is, ha a hónap utolsó napján történik a vásárlás, illetve számhordozásoknál is jellemző, ha az időablak átcsúszik a következő hónapra.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24270) 1430


1430
senior tag

Akit érint, tudjon róla, hogy ha készülékváltásos konstrukcióban micro SIM-es készüléket vesz a WebShop-ból (és nem micro SIM kártyája van), annk már nem küldenek postán micro SIM-et a meglévő hívószámhoz, tehát be kell majd mennie üzletbe SIM-et cseréltetni. Aki iPhone 5-öt vesz, annak továbbra is küldenek nano SIM-et. Természetesen új előfizetéses vagy Domino konstrukció esetén az új hívószámhoz eleve micro SIM-et adnak.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24271) Vangelis válasza polonic (#24262) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A T-home nál is van BK befizetési opció. Ott még a havi számla is látszik.

T-mobilnál nem látszódik a számla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24272) polonic válasza Vangelis (#24271) üzenetére


polonic
félisten

Ez igaz. De bamba vagyok. . .
Mindegy. Nekem nem számít a miért. De a jó a távszámla.

(#24273) dedike


dedike
addikt

Nos, mit szóltok a T új szolgáltatásához, az élő chat-hez? Szerintem valami nagyon szuper dolog! :C

Szerk.: Közben rájöttem, hogy félkövéren a "nagybetűsök" írnak munka közben... :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#24274) sarkanyolo2 válasza dedike (#24273) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

2x volt hozzá szerencsém. Egyszer ráfelejtettem és kilépett az operátor, egyszer meg 10 percig vártam, de nem írtak, mondom HELLO! :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24275) buca84


buca84
őstag

Várható tarifa emelés? Ha igen, akkor kb mikortól és kb mennyivel?

(#24276) polonic válasza buca84 (#24275) üzenetére


polonic
félisten

Ezt senki sem tudhatja innen közülünk. Aki meg tudná is, az meg úgy sem árulja el.

Viszton az én személyes véleményem:

El tudom képzelni. Igaz, a különadó megszűnt. De a telefonadó mértéke nőtt, plusz van közműadó a vezetékek után.

[ Szerkesztve ]

(#24277) dedike válasza polonic (#24276) üzenetére


dedike
addikt

van közműadó a vezetékek után.

Belegondoltál ennek a mondatnak a "súlyába"? :DDD

Jó szerencsét!

(#24278) polonic válasza dedike (#24277) üzenetére


polonic
félisten

Most itt mire gondolsz? :)

Nagyon reggel van még. :D

(#24279) kp78 válasza polonic (#24278) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem arra gondolt, hogy egy mobilszolgáltatónál vezetékekről beszélni vicces dolog. :U
Viszont a Magyar Telekomnak van bőven vezetéke itt-ott. :U

(#24280) polonic válasza kp78 (#24279) üzenetére


polonic
félisten

Márpedig vannak, rengeteg vezeték. Mivel szolgálják ki azt a rengeteg bázisállomást az országban?

(#24281) blueye válasza polonic (#24280) üzenetére


blueye
veterán

Mikrohullamu atjatszokkal?
(foleg a nagyvarosokon kivul)

[ Szerkesztve ]

(#24282) polonic válasza blueye (#24281) üzenetére


polonic
félisten

Biztos van ilyen sok helyen. De szerintem nem mindenhol azt használja.
És a földben lévő optikai kábel még mindig stabilabb, biztonságosabb, mint egy rádiós jeltovábbítás.

[ Szerkesztve ]

(#24283) blueye válasza polonic (#24282) üzenetére


blueye
veterán

Ez igy van. Jobb dedragabb. Sokkal.
De majdjon egy tavkozlesi mernok es jol megmondja nekunk a tuttit. :)

(#24284) Llew


Llew
senior tag

Vettem egy Samsung Galaxy S Advance-t a T webshopján keresztül, ma délben hozta a futár. Elkezdtem kicsomagolni, és ahogy kivettem a zacskójából meg elkezdtem leszedni róla az öntapadós fóliákat azt vettem észre, hogy a hangerő szabályozó gomb alatt egy kb 0,5 mm átmérőjű pontban le van pattanva a festés. Tapintásra is érződik.
Ha beviszem egy T üzletbe még ma, akkor van rá esély, hogy ez miatt kicserélik egy másik készülékre?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#24285) sarkanyolo2 válasza Llew (#24284) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szervízbe kell vinni, ott szó nélkül ki is cserélik, ha van éppen raktáron.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24286) Llew válasza sarkanyolo2 (#24285) üzenetére


Llew
senior tag

igen, olyan üzletbe akarom vinni, ami szervízként is fel van tüntetve

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#24287) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Ugyan nem kimondottan T-mobile specifikus kérdés, de: milyen módon tudom itthonról a legkedvezőbb feltételekkel (lényegében legolcsóbban) hívni Ausztriát? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24288) TheMarci válasza rizso (#24287) üzenetére


TheMarci
addikt

Skype, Viber pl. Wifi, vagy mobilnet kell hozzá, de cserébe ingyen van.

Do You Dream?

(#24289) rizso válasza TheMarci (#24288) üzenetére


rizso
addikt

Viber csak Viber felhasználók között működik (tudtommal), Skype-nál pedig fel kell tölteni az egyenlegemet, hogy tudjak telefonálni, ami a percdíjakat illetően ennyibe kerül +15% ÁFA az egyenleg összegéhez.

Esetleg ennél is olcsóbb/jobb megoldás? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24290) szilard28 válasza rizso (#24289) üzenetére


szilard28
aktív tag

http://prohardver.hu/tema/voip_telefonalasrol_beszelgessunk/friss.html

https://www.freevoipdeal.com/rates
Austria (Landline) FREE* FREE* FREE*
Austria (Mobile) € 0.025 € 0.029

Hungary (Landline) FREE* FREE* FREE*
Hungary (Mobile) € 0.010 € 0.012

(#24291) Gedeon31 válasza dedike (#24273) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez nem annyira új, már decemberbe is használtam :)

(#24292) Debesq


Debesq
tag

Sziasztok!
Régen volt mobilinternet előfizetésem, de a hűség lejárta után nem sokkal lemondtam, és ugye csak a simet kellett vissza adni, a modem megmaradt. Most viszont újra szükségem lenne mobilnetre, így hogy van modemem, így is kell hűséget aláírnom? Ugyanúgy előfizetésest szeretnék, vagyis hogy havonta küldjék a csekket, a feltöltőkártyás nem tetszik.

(#24293) Huroq válasza Debesq (#24292) üzenetére


Huroq
senior tag

Természetesen lehet.
Akkor viszont 762 forint helyett előfizetés nélkül a belépési díj 5000 Ft.

(#24294) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv!

Szeretnék vásárolni egy használt t-mobile-os lumia 800-ast. Garancia papírról azt mondta van egy papír amin a vásárlás dátuma szerepel, létezik hogy csak 1 ilyen papír a garancia lap?

(#24295) Gery1987 válasza pethYeti (#24294) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia! Igen létezik, a T-nél ez ilyen. Egy komplett A/4-es kiterjedésű papírlap a garanciajegy.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24296) pethYeti válasza Gery1987 (#24295) üzenetére


pethYeti
addikt

Remek, köszi. :R

(#24297) Varszegig válasza Huroq (#24293) üzenetére


Varszegig
veterán

Viszont ilyen esetben (csak sim vásárlás) a kötbér = 5000-alap belépési díj különbözete, azaz nem vesztesz semmit a hűsggel, mert ha lemondod, max akkor kell kifizetni az 5000-et nem belépéskor.

(#24298) rizso válasza pethYeti (#24296) üzenetére


rizso
addikt

Ilyen a T-s jótállási jegy (nem saját kép).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24299) pethYeti válasza rizso (#24298) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi a képet.

(#24300) hekkerman


hekkerman
tag

Üdv!

Van egy kb másfél hónapos galaxy s advance-om, nemrégen vettem észre, hogy egy pixel kéken világít. Nem annyira feltűnő mert a képernyő alján van, de mégis a zavar, hogy tudom, ott egy döglött pixel. Meg mielsz ha meghal, akkor meg fekete pont lesz ott? Mert mintha s-amoledről ilyesmit olvastam volna, hogy pont a kék "öregedik" a legjobban?

Ezzel foglalkoznak egyáltalán manapság, vagy csak ha több lesz?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.