Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) raziel01 válasza #40993792 (#24549) üzenetére


raziel01
veterán

Hát Like díjcsomagom van szóval esélytelen az arany szint. Alapból részletre vettem telót de azt már kifizettem.
Szóval ha teljesen lejár a hűség akkor majd újra adnak majd részletre telefont?

(#24552) 1430 válasza raziel01 (#24551) üzenetére


1430
senior tag

A jelenleg érvényes szabályok szerint ha lejárt a hűséged, és nincs még arany szinted, akkor csak üzletben vásárolhatsz részletre. De 2012-ben áprilisban és szeptemberben is változtattak a szabályokon, úgyhogy térjünk vissza a dologra inkább egy év múlva. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24553) atila4 válasza dedike (#24273) üzenetére


atila4
senior tag

Hol találom ezt a chat funkciót?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#24554) ad4m1337 válasza 1430 (#24550) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Kb. 2 percre lakok egy irodától és útba is esett, 0,5perc alatt átállították. A 1777-es számon meg nincs türelmem végighallgatni az automatát :D Egyszer megpróbáltam de csak információt kaptam a díjcsomagokról, stb. Mindegy, sikerült ez a lényeg. És kösz a segítséget mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#24555) 1430 válasza atila4 (#24553) üzenetére


1430
senior tag

Ez nem egy ügyfélszolgálati funkció, lényege, hogy a WebShop használatban segítsen.
Tehát a rendelés során jön fel a chat lehetősége, illetve most ha valaki rendelés közben az oldalon "vesztegel", akkor egy idő után magától felugrik a chat ablak. Továbbá ez munkanapokon napközben üzemel, mikor az erre delegált emberek belépnek a chat alkalmazásba (ezért is van a képen, hogy nem jelenleg nem elérhető).

ad4m1337
2,5 perc alatt az önkiszolgálón is beállítható a dolog, és linkeltem a menütérképet is.
Mindegy, a lényeg, hogy megoldódott, de ha kedvezményes számot akarsz hozzáadni/cserélni, tegyél egy próbát az önkiszolgálón (ha létrehozol a 1777-en egy jelszót, a My T-Mobile-ban is csinálhatod). Egyszer kell megkeresned a funkciót, utána mindig könnyen megtalálod. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24556) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Mennyi idő amíg webshopból kihozza a futár a telefont? Pár napot írnak de látom senkinek nem sikerül annyi idő alatt kézbesíteni, de most akkor én új számot fogok kapni a telefonhoz vagy a régi marad? Micro simet meg adnak vagy hogy fogom ezt megoldani ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24557) 1430 válasza b4sxe (#24556) üzenetére


1430
senior tag

Amennyiben a rendelés nem tartalmaz új havidíjas előfizetést, akkor a felajánlott legkorábbi napon vagy az általad választott későbbi napon megtörténik a kiszállítás, mert ezek automatizált folyamattal mennek.
Ha új havidíjas előfizetést is tartalmaz a rendelés, akkor a Házhozszállítási csoport 3 munkanapon belül fel kellene vegye veled a kapcsolatot. Ha megpróbálják, de nem vagy elérhető és megadtál email címet, üzennek neked. Ha nem jelentkeznek se így, se úgy 3 munkanapon belül, hívd fel a 30/9303030-as számot, és rögzítik a visszahívási igényed.

Ha micro SIM-es készüléket rendeltél, és a készülékhez hívószámot is kapsz (havidíjas vagy Domino), akkor az új hívószámhoz már eleve micro SIM-et fognak adni. Ha meglévő hívószámhoz vásárolsz micro SIM-es készüléket, akkor üzletbe kell menni kártyát cseréltetni. Ha csak SIM-et (havidíjas vagy Domino) rendelsz, akkor normál méretű SIM-et kapsz. Ha iPhone 5-öt rendel valaki, az új hívószámhoz nano SIM-et kap, illetve meglévő hívószámhoz (készülékváltáskor) 1-2 napon belül postán kap nano SIM-et, amit telefonon kell aktiváltatni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24558) luke. válasza b4sxe (#24556) üzenetére


luke.
aktív tag

Én már 5 napja várok arra, hogy fölhívjanak... A rendelésemet visszaigazolták 23.-ai délutáni szállítással, ezt teljesíteniük KELL ebben az esetben. Az érdekesség az, hogy a nyomon követésnél sokat tolódott ez a dátum...

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24559) b4sxe válasza 1430 (#24557) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Na megrendeltem minden fasza, kár , hogy 8 napot kell rá várni :W T-mobile oldalán nem mutatja a rendelést ? Hol találhatom meg ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24560) 1430 válasza b4sxe (#24559) üzenetére


1430
senior tag

Íme.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24562) kali válasza #40993792 (#24561) üzenetére


kali
legenda

nekem is mindig hozták 1 - 2 napon belül, és nem is hívtak fel emiatt, mert régi, aranyos előfizető vagyok! :DD

(#24563) akipapi


akipapi
tag

Sziasztok!

T-Home platinakártyás előfizető vagyok, szeretnék T-mobil-nál akciósan mobiltelefont vásárolni. Hogy tudom kivitelezni úgy, hogy utána be tudjak lépni flotta előfizetésbe?

(#24565) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

Szegény anyám nélkülem ment el telót venni előfizujához és vett egy hóóóttt ratyi Samsung E2600-t! Minden bemeneten kis ajtó van, tuti le fogja őket törni. Olyan gyengén szól, h a felhúzott hangerejű mp3 fájl is alig érzékelhető. Nem beszélve arról, h gyakorlatilag egy szappantartó az egész, recseg-ropog ha megfogod.

Van e arra lehetőség, h visszavigye X időn belül a készüléket és másikat kérjen?! Tegnap vette egyébként! Egy Samu S5610 jobb lenne neki, nagyon dicsérik és a vicc, h egy darab ezressel drágább, mint a fenti borzalom! Az S5610-ről mindenhol jót hallottam, állítólag a hasonló árkategóriájú Nokiákat is megszorítja. Dominoval is csak 22k a T-nél. Gondolom az aláírt hűséggel már nem kezdhet semmit ??? :(

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#24567) Beca1990 válasza #40993792 (#24566) üzenetére


Beca1990
senior tag

tegnap hívtak hogy rendelésem jövő hét kedden(22.) fogják kézbesíteni...
valahogy megoldható lenne hogy át tegyem másik napra a kézbesítést?
ilyenkor már a GLS -t kellene hivnom?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#24568) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Tavaly kötöttem új előfizetést a T-nél. Businessnet M internetem van. Tavaly amikor kötöttem 4 giga volt ebben a csomagban. Most látom hogy idén már 7 gb van.
Vajon az én már megkötött csomagokban automatikusan emelkedett a keret?

(#24569) luke. válasza #40993792 (#24566) üzenetére


luke.
aktív tag

3 napon belül bármikor visszaviheted, de lehet ez csak cserére vonatkozik ha rossz.

(#24568) lugosi Emelkednie kellett.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24571) 1430 válasza lugosi (#24568) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a meglévők is emelkednek, és elvileg januárban állt át a kereted, de ha nem, a február 1-ei fordulónapon már mindenkél az új keretnek kell megújulnia.

Beca1990
A GLS a szállítás napjáig azt sem tudja, hogy csomagot fognak kivinni neked, tehát még ne a GLS-t hívd, hanem a T-Mobile ügyfélszolgálatot. Ettől még hétfőn délután kiadják a csomagot a GLS-nek, de üzennek nekik, hogy csúsztassanak rajta (legfeljebb 5 munkanapot lehet). Ha kedden a GLS-sel beszéled meg, az is működhet.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24572) lugosi válasza 1430 (#24571) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

És luke

Köszi a választ!

(#24573) b4sxe válasza 1430 (#24560) üzenetére


b4sxe
aktív tag

:R Kurva szájukat, orrbaszájba reklámozzák, hogy 2-3 nap és házhoz hozzák, persze, majd 9 nap múlva esetleg elmehetek érte :C

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24574) luke. válasza b4sxe (#24573) üzenetére


luke.
aktív tag

15.-e óta várok, hogy hívjanak ÚGY, hogy egybe fizetem nem is részletre.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24575) b4sxe válasza luke. (#24574) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Elvileg az oldalon írják mikortól veheted át, vagy mikor viszik.

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24576) luke. válasza b4sxe (#24575) üzenetére


luke.
aktív tag

Az a dátum minden nap tolódik egy nappal. Szerintem kedden rájuk boritom az asztalt, itt vannak 5 percre tőlem! Arra nem méltatják az embert, hogy telefonáljanak mi is van...

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24578) Beca1990 válasza luke. (#24574) üzenetére


Beca1990
senior tag

engem hívtak pénteken a szállítással kapcsolatban./tehát 3 munkanapon belül/.
Az 1-3 napos szállítás csak Domino -ra érvényes... Nekem pl. már másnapra kihozták a domino-s telefont.

előfizetéses telefonra bizony várni kell 5-8 munkanapot...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#24579) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok! Erdeklodnek hogy 2 honapos, dominiban vasarolt keszuleket lehet-e hivatalosan fuggetleniteni T-mobile boltban, es ha igen, mennyiert?
Koszonom elore is

(#24580) Ádám16 válasza Ádám16 (#24579) üzenetére


Ádám16
addikt

Apropo, garancia elvesz ezzel a muvelettel?

(#24581) Vangelis válasza Ádám16 (#24580) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Biztosan nem veszik el, ha Ők csinálják!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24582) kali válasza Ádám16 (#24579) üzenetére


kali
legenda

25 e ft-ért megcsinálják, és a garancia nem ugrik!

(#24583) club1 válasza Ádám16 (#24580) üzenetére


club1
veterán

Viszont nagy valószínűséggel a függetlenítés után sem fog benne Blue Mobile-os kártya működni (csak szólok ha esetleg ezért akarnád függetleníteni).

(#24584) Ádám16 válasza kali (#24582) üzenetére


Ádám16
addikt

Ennyiért irreálisan sok.
club1: Telenoros előfizetésem van, csak új telefont szeretnék venni (45.000HUF, amit egy hirdetőnél kinéztem), csak az T-mobile függő. Így nekem nem éri meg.
Köszönöm a válaszokat. :)

(#24585) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a T-mobile mennyire veszi szigorúan a hűségidő lejártát új készülék és díjcsomag kisebb díjcsomagra váltással kapcsolatban?
Konkrétan, ha 26-án jár le az hűsignyilatkozatom, akkor 24-25-én tudok a meglévő számhoz új előfizetést kötni és új készüléket venni kötbér kifizetése nélkül? Aranykártyás a szám, ha ez lényeges.
Előre is köszi a választ! :)

(#24586) club1 válasza gyantaszuz (#24585) üzenetére


club1
veterán

Utoljára az előző oldalon kérdezték ezt, és ott már a kérdező is tudta, hogy aranykártyásként 3 hónappal a hűség lejárta előtt is elhozhatsz új készüléket...

(#24587) kali válasza Ádám16 (#24584) üzenetére


kali
legenda

ez van, a szolgáltatónak nem érdeke, hogy más szolgáltató sim kártyájával használd a tőlük vásárolt készüléket!
az előfizetéses készülék függetlenítése olcsóbb, ha lejárt a hűség...stb, mert ott már leróttad feléjük a "tartozásodat"! :))

(#24588) gyantaszuz válasza club1 (#24586) üzenetére


gyantaszuz
tag

Természetesn jó pár napja követem a fórumot, és jó néhány oldalt visszaolvastam.
Itt nem csak készülékváltásról van szó, hanem kisebb díjcsomagra váltásról is, ami a hűségidőn belül kötbérköteles. A kérdésem pedig még mindig az lenne, hogy kb. 2 nappal a hűségidő lejárta előtt is ilyen szigorúan veszik ezt?

[ Szerkesztve ]

(#24589) b4sxe válasza gyantaszuz (#24588) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Miért nem várod ki az a 2 napot :F

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24590) gyantaszuz válasza b4sxe (#24589) üzenetére


gyantaszuz
tag

Mert türelmetlen vagyok. :)

(#24591) club1 válasza gyantaszuz (#24588) üzenetére


club1
veterán

Ha van tarifahűséged (nem csak a készülékre írtál alá), akkor meg kell várd a végét a lefelé váltással. Ha nincs, akkor már rég válthattál. Egyébként pedig próbáld ki a My t-mobile -on (ki fogja írni, ha van tarifahűséged és kötbérköteles a váltás).

(#24592) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok, T-nél a Samsung Galaxy SIII-at 1 vagy 2 GB rammal adják?

(#24593) kali válasza Mirman (#24592) üzenetére


kali
legenda

melyik verziósat vennéd?
sima vagy lte?

(#24594) luke. válasza club1 (#24583) üzenetére


luke.
aktív tag

Komolyan függetlenítés után a független mobilba nem működik bármilyen SIM kártya? Ez mi?

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#24595) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

interneten nem tudok előfizetni a Like 300-ra készülékkel?
(nincs T-s előfizetésem jelenleg, se domino se semmi)

[ Szerkesztve ]

(#24596) 1430 válasza gyantaszuz (#24588) üzenetére


1430
senior tag

30 nappal a hűség vége előtt már azon az áron vehetsz készüléket, mint hűség lejárta után.
Viszont ha a korábbi vásárláshoz tarifahűséget vállaltál, akkor kisebb csomagra nem válthatsz, csak a tarifahűség lejárta után.
Ha van tarifahűséged, és az új készüléket is tarifahűséggel vennéd (hogy olcsóbb legyen), azt csak azonos vagy magasabb kategóriával teheted meg a tarifahűség végéig.

club1
Sajnos a My T-Mobile-nál ez (tudtommal) még nem megoldott (csak egy bekeretezett általános figyelmeztetés van). Ellenben a 1430-as önkiszolgálójában van konkrét figyelmeztő bemondás, ha kötbérköteles lenne a módosítás.

eastsider
De igen. Kiválasztod a készüléket, aztán a rendelés folyamán a díjcsomagnál a Like-ot.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24597) eastsider válasza 1430 (#24596) üzenetére


eastsider
nagyúr

megvan :)

viszont még mindig nem jó, mert 54ezer ft-ot ír ki nekem a t-mobile weboldala, mikor 42ezer körüli összeknek kellene kijönnie (annyi a készülék webshopban)
vagyis nem vonja le a 10% kedvezményt, ami járna

[ Szerkesztve ]

(#24598) gyantaszuz válasza 1430 (#24596) üzenetére


gyantaszuz
tag

Köszönöm a kimerítő választ! :)

(#24599) eastsider válasza eastsider (#24597) üzenetére


eastsider
nagyúr

az lehet a gond, hogy nem lehet tarifahűséget vállalni a Like-ra?

de itt 47 760-at ír az S advancera

[ Szerkesztve ]

(#24600) club1 válasza luke. (#24594) üzenetére


club1
veterán

Ez az, hogy a T hálózatát használja a Blue is, ezért az eredetileg T függő készülékek nem tudnak a Blue hálózatára rájelentkezni, mert a saját hálózatkódjukhoz nem fogadják el a Blue hálózatazonosítót.

@1430: Kösz a pontosítást, megkaphatnád már a szakértői rangot...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.