Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) Pttypang válasza polonic (#24933) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerintem nem veszítesz semmit azzal, ha mondod, vagy a kérdése inkább arra irányult, hogy szükséges-e más módon is jelezned? o.O

Everybody lies.

(#24952) Phreetsie


Phreetsie
tag

a PPP az mas, de a GLS az 100%, hogy szombaton nem szallit hazhoz kiv. ha hetvege munkanapra esik unnep miatt (ledolgozas...stb)

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24953) azigazimoris válasza BroCreSt (#24949) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Hogy ki szállít, nem tudom, de legutóbb is szombaton hajnali 3-kor jött az SMS, hogy mehetek a csomagért. Kedd délutánra volt ígérve következő hétre 😊
Igaz, hogy 0-24-ig nyitvatartó PPP volt.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#24954) lugosi válasza Soulfly842 (#24870) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, nem kevés de ez van.

Más: nálatok nem produkált hibát ma a T? Telefonálásilag valami nagyon nem volt rendben, volt hogy én nem tudtam hívni, volt hogy engem nem tudtak... Valami térerőprobléma volt egész nap.

(#24955) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Már régebben feltettem a kérdést, de választ nem igen kaptam , úgyhogy ismét megkérdezném.
Vettem egy telefont részletre , 3 ezerért a készüléket meg + 20ezer, mert így felelt meg a tmobilenak, azt mondták azt a 20at lebeszélhetem , addig nincs + havidíj csak a telefon ára, na most ezt mytmobileba írja valahol, hogy éppen mennyi van abból a 20asból, vagy van egyáltalán olyan, hogy mutatja mennyit kell majd kifizetnem a hó végén ? :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24956) Pttypang válasza b4sxe (#24955) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem látod sehol a túlfizetést, csak a nullás számlák jönnek ki :)

Everybody lies.

(#24957) Phreetsie válasza b4sxe (#24955) üzenetére


Phreetsie
tag

de, a havi szamla kivonaton irjak, hogy mennyi van meg a mobilelolegbol
minden honapba fog jonni a "szamla" es azon lesz feltuntetve, hogy a mobilelolegbol mennyi hasznalhato meg fel (lesz benne egy nullas csekk is, "NEM BEFIZETENDO" felirattal)

[ Szerkesztve ]

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24958) polonic


polonic
félisten

Hogy van ez az elotorlesztes reszletfizetesnel? Meg lehet ezt oldani online feluleten, van erre opcio?

(#24959) Pttypang válasza polonic (#24958) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudtommal nem, a csaj anno azt mondta, hogy be kell mennem egy t pontba, és ott befizetni a kívánt összeget.

Everybody lies.

(#24960) b4sxe válasza Phreetsie (#24957) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Ez a nullas csekk mit takar?:)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24961) Pttypang válasza b4sxe (#24960) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyit, hogy kiküldenek egy csekket neked, amin az áll, hogy befizetést nem igényel.

Everybody lies.

(#24962) Phreetsie válasza b4sxe (#24960) üzenetére


Phreetsie
tag

ra van a csekkre nagybetukkel irva, hogy nem befizetendo. (osszeg sincs rajta, de ha nagyon erdekel, bescannelem - ha megvan meg, talan.)

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#24963) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát elég tré szituba keveredtem. Sikrült elhasználnom a díjcsomagomba foglalt adatforgalmam, és nyomnám a limitbővítő smst, de küldtek üzenetet, miszerint elsején állítják vissza a netsebességet. Így most a mai napot szenvedhetem át a korlátozott sebességgel ami valóban egyenlő a használhatatlansággal. Egy Opera Mini oldalt is nehezére esik betöltenie.
Ravasz a Té, eljátssza hogy nem kell túlfolrgalmazási díjat fizetni, cserébe kb. használhatatlan a sebesség, és elég erősen bazírozik arra hogy az userek 90%a használja a limitbővítőt.

All→M8

(#24964) Lehiñito válasza polonic (#24932) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Köszi az infót.

(#24965) raziel01 válasza callmeakos (#24963) üzenetére


raziel01
veterán

Nálam az opera minivel pár mp alatt bejönnek az oldalak ha nincsenek tele képpel. (prohardver, sg.hu, m.index.hu, stb...)

(#24966) adam320


adam320
senior tag

Üdv!

Előfizetéses vagyok és havonta fizetek 1000forint készülékbiztosítást, ez konkrétan mi(k)re vonatkozik?

(#24967) polonic válasza adam320 (#24966) üzenetére


polonic
félisten

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24968) b4sxe válasza adam320 (#24966) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Gondolom (lopás?), vagy bármilyen sérülés amit amúgy nem szervizelnének :)

Na már meg is kaptad a választ :R

[ Szerkesztve ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24969) Vangelis


Vangelis
nagyúr

ARC-S javítása. :(

Szerviz 12 hétt...... király.

Hát meggondolom, hogy beviszem e...

Kbarcikára biztosan nem.
Miskolc meg oda vissza 100km... kétszer..

Ezt írták:

>Az Ön által említett rendellenesség esetén garanciális időn belül javítást
> végzünk el. Előlap csere esetén azonban sajnos nem tudunk azonnali javítást
> elvégezni, tekintettel arra, hogy az IMEI matricát is pótolnunk kell. Ha a
> készüléket a miskolci szervizünkben (Miskolc Plaza, Szentpáli u. 2-6.) adja
> le a szervizelés 2-3 napot vesz igénybe. Emellett lehetősége van a telefont
> a kazincbarcikai képviseletünkön is (Kazincbarcika, Szabadság tér 4.)
> leadni, azonban ez esetben az előlap csere ideje 12 hét is lehet.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24970) b4sxe válasza Vangelis (#24969) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Sakk matt :Y :Y :Y :Y :Y De én biztos nem várnék annyi időt, akkor inkább a kocsikázás, drága drága, de hát mi jobbat tudsz csinálni ..

[ Szerkesztve ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24971) attila199207


attila199207
tag

Itt csak hozzá nem értő emberek dolgoznak ? :F

vagy itt

[ Szerkesztve ]

(#24972) Vangelis válasza b4sxe (#24970) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen.

Elég xar szervizelési módszer.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24973) callmeakos válasza attila199207 (#24971) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

MENNYI??? :Y :Y

Holy shit, ez most fájt :O

All→M8

(#24974) attila199207 válasza callmeakos (#24973) üzenetére


attila199207
tag

kártyásan persze, máshol kártyafüggetlenül 170 körül van de nem számít!

[ Szerkesztve ]

(#24975) adam320 válasza b4sxe (#24968) üzenetére


adam320
senior tag

Ha külső sérülés saját hibámból?
Cserélik a készülékházat?

(#24976) tomy86 válasza attila199207 (#24974) üzenetére


tomy86
addikt

törölve

[ Szerkesztve ]

(#24977) b4sxe válasza adam320 (#24975) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Baleseti okból történő meghibásodás (pl. véletlen leesés, törés, működést befolyásoló egyéb hirtelen sérülés)

Elvileg ez benne van a tiedbe, szóval igen .

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#24978) adam320 válasza b4sxe (#24977) üzenetére


adam320
senior tag

Köszönöm, szerinted kb mennyi időt vehet igénybe a csere/javítás?

Mert igazából csak esztétikai.

[ Szerkesztve ]

(#24979) dedike válasza attila199207 (#24971) üzenetére


dedike
addikt

Ezzel most mi a problémád? :F

A szolgáltatók már egy jó ideje szolgáltatást szeretnének értékesíteni, nem készüléket.
Ha valami valahol olcsóbb, természetesen ott kell megvásárolni! :)

Jó szerencsét!

(#24980) attila199207 válasza dedike (#24979) üzenetére


attila199207
tag

a logika :)

(#24981) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

2 napja vagyok T-mobilos és szeretném megtudni, hogy wap-on van lehetőség figyelemmel kísérni a mobilnet csomagom éppen hol tart?
1Gb-os van az előfizetés mellé.

Telenornál van ilyen a wap oldalon, gondolom itt is, csak nem tudom, hogy érem el.

Köszi

(#24982) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Ma néztem, a Vodánál is megjelent a teló smart store-ban, nem kevesebb mint 105k ropogós magyar fizetőeszközért cserébe. Ebből bőven az látszik, hogy nem fog csökkeni a T-nél mostanában, ugye? :F

(Ha valaki otthonosabban mozog a T árképzési stratégiájában)

Üdv, sarkanyolo

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24983) dedike válasza attila199207 (#24980) üzenetére


dedike
addikt

Éppen ez az! Csak szolgáltatást vegyél, a készülékekkel kapcsolatos egyéb feladatokat meg le lehet passzolni... bár ez is egy idő után visszaüthet, hiszen évi ezer készülék után is van egyéb feladat...

Az meg, hogy durván túlárazottak a készülékek (legfeljebb Mozaik XXL esetében van elfogadható készülékár) sajnos igaz...

(#24982) sarkanyolo2:

Az, hogy egy adott készülék a többi szolgáltatónál mennyiért van, kb semmit nem jelent... :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#24984) adam320 válasza adam320 (#24978) üzenetére


adam320
senior tag

Szóval?

(#24985) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Kérdésem lenne:
Ipad megrendelésénél belépek webshopba nézem a konstrukciókat és nem dobja fel az összes részletfizetési lehetőséget, gondolok itt a legkissebb csomagokra pl ikon net 2 gb, az egyel nagyobb csomagra adja a részletfizetés lehetőségét.
Tudom azt irja részlet csak arany és platinakártyás figuráknak van.
Szóval azért nem dobja mert csak aranykártyás vagyok és a legkissebb konstrukcióhoz platina kellene?

Köszi

(#24986) dedike válasza Cilindrik (#24985) üzenetére


dedike
addikt

Azért nem, mert ahhoz a csomaghoz nem lehetséges részletfizetéssel megvenni. Ez egy i tulajdonság, ha megnézed a telefonjuknál is ez van! ;)

Jó szerencsét!

(#24987) catroot


catroot
veterán

Érdeklődnék 1-2 dologban.

A mai napon vettem át a készülékemet (új előfizetéses konstrukcióban) Pick-pack-ponton. Az eladó nem igazán volt képben.

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: a T-mobile-os csomagon van egy "Összesítő bizonylat megrendelések átvétellel történő teljesítéséhez" nevű lap, amin a megrendelő adatai vannak (szóval a saját adataim), illetve a csomag tartalma és az, hogy ezt csak én vehetem át. Illetve, hogy elismerem, hogy mindent hiánytalanul átvettem.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ezt nekem nem kellett volna a boltban aláírnom és otthagynom?

Másik kérdés, hogy nem találtam semmi útmutatót, hogyan aktiváljam a sim-kártyámat. Ez ügyben a 1430-at kell majd hívnom, vagy ennek mi a menete?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24988) polonic válasza catroot (#24987) üzenetére


polonic
félisten

Jajj már a bullshit dumával.

Inkább köpd már el miféle kukarobit vettél.

:DDD :DDD :DDD

Azt hiszem igen, 1430-at kell hívni az aktiválásért. Az első kérdésre én nemtom a választ.

(#24989) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

A trémobilnál van túlforgalmazási díj? A Mozaik xs-ben vagyok 200MB adatforgalommal. Ez mikor nullázódik egyébként, a szerződéskötés napján? Január 7-én vettem előfizetéssel telefont.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#24990) blueye válasza #99546112 (#24989) üzenetére


blueye
veterán

Mozaiknál nincs, 1-én nullázódik.

(#24991) Pttypang válasza callmeakos (#24963) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem a lumia 610-el az ie-vel nincs probléma, csak annyi változik a lassítás után, hogy nem tudok jutubozni, egyébként ugyanúgy betölt mindent.. :)

(#24988) polonic
Szifont, kettőhetvenér :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#24992) catroot válasza Pttypang (#24991) üzenetére


catroot
veterán

Nem, de már lehullt a lepel a jövevényről. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24993) 1430 válasza Llew (#24927) üzenetére


1430
senior tag

Igen, összevonhatók a kedvezmények.

polonic
Az előfizetés aktiválásakor is kérheted, mert az előfizetés aktiválását követő 24 órában kell aktiválni a Duplanet 400 kedvezményt.

"Hogy van ez az elotorlesztes reszletfizetesnel? Meg lehet ezt oldani online feluleten, van erre opcio?"
A készülék részletek is megjelennek minden hónap 1-én 0 órakor a My T-Mobile-ban, és ott is befizetheted.

kircsi28
Az m.origo.hu oldalon a T-Mobile menüpontban valahol megtalálod az adatforgalmi egyenleg lekérdezését, de szerintem egyszerűbb egy SMS-ben elküldeni a G betűt (G mint GPRS) a 1730-as számra (57 Ft/alkalom). Adatforgalmi lekérdezési lehetőségek >>

KajakFéreg
Mint bármi más szervizeltetés? :U

Cilindrik
Mivel az iPad árlistában szerepel ilyen konstrukció is, ezért ez csak a szokásos WebShop-os bug...
Lévén erre nincs WS kedvezmény, ha teheted, vedd meg a kijelölt üzletekben.

catroot
Ha valamit aláírtál az átvételkor, akkor ezzel már nem kell foglalkoznod. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24994) catroot válasza 1430 (#24993) üzenetére


catroot
veterán

Igen, most jutott eszembe, hogy aláírtam egy A4-es lapot is. :B

Ez most elég idióta kérdés, de ha felhívom a 1430-at, hogy aktiválni szeretném a kártyámat, akkor mi alapján azonosítanak be, mint ügyfelet? Az ok, hogy mondom a nevemet, de még mit kérdezhetnek? Milyen telefonszámot akarok aktiválni, vagy esetleg kell a szerződésszám is?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24995) 1430 válasza catroot (#24994) üzenetére


1430
senior tag

Elkérik az aktiválandó telefonszámot és a rendeléskor megadott jelszót, de siess, ha még reggel előtt akarsz aktiválni!

Jut eszembe, ne lepődj meg, de ha csak ma vagy holnap aktiváltatod, akkor februárban nem kapsz számlát, de az első részlet (ha részletre vetted a telefont) esedékes lesz, szóval ha teheted, My T-Mobile-ban fizesd be, vagy üzletben. Itt írtam róla bővebben.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24996) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Emlékszem régen volt valami kód, amit ha a telefonszám elé irtírtam akkor elküldte a számomat, másik kóddal meg letiltotta. Nem emlékeztek mik ezek?

(#24997) 1430 válasza lugosi (#24996) üzenetére


1430
senior tag

#31#-et kell a telefonszám elé beütni, és akkor nem küldöd a számod (pl. #31#+36301234567-et tárcsázva).
A *31#-tel pedig biztosan küldöd.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24998) .bruszli. válasza lugosi (#24996) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Saját hívószámunk továbbításának engedélyezése egy hívás erejéig:
*31# hívószám

Saját hívószámunk továbbításának letiltása egy hívás erejéig:
#31# hívószám

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#24999) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Köszi srácok!

(#25000) luke.


luke.
aktív tag

Imádom a rózsaszínt!!! 2 hetet várok rá, hogy fölhívjanak a webshop rendelés óta. A 45 ezres mobilra (egybe nem részletre) kérnek +20 ezeret, mert nem bíznak bennem plusz az előfizetésre 10 ezer előleg... tehát a 45 ezerből rögtön lett 75 ezer! Mondom a csajnak nem gond kiperkálom csak várja meg az 5.-ét, hogy a válasz megérkezzen az ügyfélszolgálattól a függetlenítéses dologban és akkor ha megfelelő a dolog mehet a biznisz. Azt mondja oké, erre kapom az emailt, hogy rendelés törölve.
No komment, hogy én várok 2 hetet (14.-én rendeltem) ők meg pár napot nem tudnak 75 ezerért.

(#24996) lugosi Sőt SMS kézbesítés jelentő is van: *a#

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.