Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) Llew válasza Llew (#24284) üzenetére


Llew
senior tag

Hát nem jött össze. Voltam a T-nél, de azt mondták nem cserélik helyben, mert a webshopból vásárolt cuccokat a webshop intézi. Vissza kell küldenem, visszakapom az árát és megrendelhetem újra.
Ez szerintem a vásárlástól való elállás, de az ügyintéző szerint nem. Pedig én nem igazán látom a különbséget.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#24302) Varszegig válasza hekkerman (#24300) üzenetére


Varszegig
veterán

Samsung cseréli. Prémium telefonokra akár háznál fél óra alatt, többire garanciafutár 1 munkanap múlva hozza vissza, addig ad cseretelefont.

[ Szerkesztve ]

(#24303) szilard28 válasza Llew (#24301) üzenetére


szilard28
aktív tag

szükséged van a telefonra?
ha igen:
3 napon belüli csere hibás terméknél a webshopra is vonatkozik, mivel te nem elállni akarsz a szerződéstől, hanem szavatossági igénnyel élni.

menj vissza és kérd el a vásárlók könyvét!

(#24304) rizso válasza Llew (#24301) üzenetére


rizso
addikt

Azt vettem észre, hogy az üzletek sokszor úgy tekintenek a webshopos vásárlásokra, mintha teljesen más szolgáltatótól vettük volna a telefont/bármit. Én egy ZTE GXI-vel mentem T-pontba, ahol két választási opcióban bíztam:
- helyben cserélik egy másikra
- visszaküldik ők a webshopnak (elvileg a szervizzel rendelkező T-pontoknak kötelessége lenne ezzel is foglalkozni).
A másodikról hallani sem akart az ügyintéző hölgy, merthogy szerinte a webshop teljesen más, nekik ahhoz semmi közük. De legalább a cserét összehoztuk a szervizessel (igazából az is volt a cél, nem a visszaküldés, majd újrarendelés).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24305) hekkerman válasza rizso (#24304) üzenetére


hekkerman
tag

de ez nemcsak náluk működik így, város, invitel pont, 15 kilóméterre levő faluba nem intézik el az invitel adslt,hanem csak neten keresztül lehet | nem lehetséges hogy aztmiatt van ez, hogy a t-pontok alvállalkozóké?legalábbis az üzletkeresőbe rákerestem random üzletekre és mindegyik valami magánszemélyé vagy vállalkozásé

[ Szerkesztve ]

(#24306) kp78 válasza hekkerman (#24305) üzenetére


kp78
addikt

Az üzletkeresőnél ahol T-pontot látsz, az a Telekomé. A többinél legtöbbször látszik is, hogy vmi kft vagy bt a tulaj.

(#24307) timea1991 válasza kp78 (#24306) üzenetére


timea1991
tag

Általában megyeszékhelyen találsz t- képviseletet

(#24308) kp78 válasza timea1991 (#24307) üzenetére


kp78
addikt

Nekem nem kell megmagyarázni ;) , viszont Bp-en nehezebb eldönteni, hogy melyik csak egy partner üzlet, és melyik "rendes" T-pont. :U

(#24309) dedike válasza timea1991 (#24307) üzenetére


dedike
addikt

Kivéve ez alól Komárom-Esztergomot... :(

Jó szerencsét!

(#24310) Llew válasza szilard28 (#24303) üzenetére


Llew
senior tag

a 3 nap csak akkor él a jogszabály szerint, ha "a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza."
és erre igazából megáll sajnos ez a kitétel

#24304
Így van, majdnem úgy néztek rám, mintha egy rossz fűnyírót akartam volna visszacseréltetni velük.
Szervizesig sajnos el sem jutottam.
A visszaküldésben az a vicc, hogy a honlapjuk szerint az üzletekben is átveszik, ha el akarnék állni a vásárlástól akkor is.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#24311) Llew válasza Llew (#24310) üzenetére


Llew
senior tag

Még egy kérdés
ha mégis elállok a vásárlástól és visszaküldöm a készüléket, akkor a pénzzel együtt a kapcsolat pontjaimat is vissza kapom? Csak mert azokat is felhasználtam a készülék vásárlásnál. Ergo az is pénz.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#24312) kali válasza Llew (#24311) üzenetére


kali
legenda

igen, minden az eredeti állapotra áll vissza!

(#24313) sarkanyolo2 válasza Llew (#24311) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Menj be a szervizes T-Pontba és bassz az asztalra, hogy veled ne szórakozzanak, vagy jön a fogyasztóvédelem, vásárlók könyve. Egyből készségesek lesznek...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#24314) polonic


polonic
félisten

A T-home és mobile kapcsolat programot össze lehet vonatni, ha lesz a nevemen egy mobil előfizetés is?

(#24315) kp78 válasza polonic (#24314) üzenetére


kp78
addikt

(#24316) Zjunior


Zjunior
veterán

Mikor várható végre iPhone 5 64GB?
Tudja valaki? :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#24317) blueye válasza polonic (#24314) üzenetére


blueye
veterán

Igen, lehet.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24318) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

próbálom viszonylag röviden, (de jól körbeírva), így rövid válasz is jó lesz. (igen vs. nem.)
az ügyfélszolgálatokon van olyan sorszámhúzási lehetőség a régi, (nagyon régi, kiemelt, sokat fizető, üzleti, stb.). ügyfeleknek, ami soronkívüliséget biztosít? (nem előzetes időpontegyeztetésre gondolok, hanem a sorszámhúzó automata menüjén keresztül.)
tehát pl. a tel.szám beütése után a sorszámhúzónál külön sorszámot kap az "ilyen" előfizető, és az első szabad lehetőségnél hívják.

:U :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24319) dedike válasza szab.tam (#24318) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Hogy jelenleg van-e nem tudom, egy fél évvel ezelőtt még volt, a kiemeltségi szinttől függött a dolog. Igaz akkor még a telefonos üfsz is úgy működött.

Jó szerencsét!

(#24320) szab.tam válasza dedike (#24319) üzenetére


szab.tam
nagyúr

aktuális érdekelne, ha tudja valaki.
thx. :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24321) villamos


villamos
őstag

Üdv!
Van egy t-mobile -os usb stickem, benne sim -mel, ha beteszem a gépbe, működik. Ha kiveszem belőle a sim -et, és beteszem a telefonomba (Nokia x202), akkor a telefonnal is tudok netezni. Ez idáig ok.
Szeretném a készülékemet modemként használni adatkábel segítségével, amihez levettem a Pc Suite -ot, de valamiért mégsem tud kapcsolódni. Mit kellene beállítani?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#24322) villamos válasza villamos (#24321) üzenetére


villamos
őstag

Csak sikerült. A titok annyi, hogy a készülék kétkártyás, és úgy tűnik, hogy csak az elsődleges kártyával működik a megosztás. A sebesség igen lassú, de a készülék ennyit tud...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#24323) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg mix csomagom van, viszont telefont cseréltem, és szeretnék internetet is rá.
Nézegettem a csomagokat és találtam egy mozaik csomagot, xs-es kiadás lenne a legjobb, szerintem, 80+percet tudnék beszélni vele, és lenne 200mega netem is, viszont ebben a csomagban van túlforgalmazás.
Van olyanra lehetőség, hogy beállítsak egy korlátot, hogy 3200ft után ne tudjak sms-t küldeni meg hívni?

(#24324) dedike válasza OgKush (#24323) üzenetére


dedike
addikt

A Mozaik XS-ben túlforgalmazás? :Y

Nincs benne! :N

Egyébként csak személyesen fog menni a dolog, mivel SIM cserével jár.

Jó szerencsét!

(#24325) OgKush válasza dedike (#24324) üzenetére


OgKush
senior tag

Tényleg nincsen benne?
Akkor ha lebeszéltem a 3200ft-ot, meg a 200mega netet elhasználtam, akkor nem tudok vele csinálni semmit, hogy +ba kelljen fizetnem? Mert akkor király.

És a SIM csere +költségekkel jár?

(#24326) polonic


polonic
félisten

A fun aranytarskartyahoz lehet kerni a plusz 1 giga limitbovitesi opciot egy ezresert?

[ Szerkesztve ]

(#24327) Vangelis válasza OgKush (#24325) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze ha többet beszélsz mint 3200ft akkor azt ki kell fizetned :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24328) pepe091 válasza OgKush (#24325) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Dedike félreértette.
A netnél nincs túlforgalmazás, ő erre gondolt, viszont hívásnál van, szóval ha elhasználtad a a keretet, akkor utána pluszban számlázódik.

(#24329) OgKush válasza Vangelis (#24327) üzenetére


OgKush
senior tag

Értem, akkor jól gondoltam. :K

És valahogy lehet korlátozni a kimenő hívásokat, valami softverrel androidon?

(#24330) Vangelis válasza OgKush (#24329) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mivel perc alapú a számlázas, nem tudom.
De szerintem csak saccolni tudsz majd.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24331) dashed válasza OgKush (#24329) üzenetére


dashed
senior tag

Neten tudod kovetni.. Be kell szorozni 1.27-el mert netto arat ir.

Illetve en meg pluszba hasznalom a call meter 3g-t is.. Kirakod widgetbe es jelzi, hogy allsz..
Szabalyokat se kell beallitanod mert tudod importalni a softveren belul a mozaik xs csomagot :)

megj.: persze nem 100% pontos de nalam max. 100ft-os elteresek voltak eddig.

[ Szerkesztve ]

(#24332) 1430 válasza polonic (#24326) üzenetére


1430
senior tag

Nem. A honlapon egyébként fel vannak sorolva azok a díjcsomagok, amihez kérhetők.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24333) OgKush válasza dashed (#24331) üzenetére


OgKush
senior tag

Király, köszi! :C

(#24334) polonic válasza 1430 (#24332) üzenetére


polonic
félisten

Köszi. Valahogy odáig nem jutottam el. :D

(#24335) Hegasus


Hegasus
senior tag

Sziasztok van esély arra, hogy júniusban vásárolt (7 hónapos) htc one x-em (egyben fizetett, nem részletre, előfizetés mellé) lecserélik, vagy beszámítják egy galaxy s3-ra a T-mobile-nál? Vagy ez teljesen felejtős...
Viszont akkor ha nem részletre vettem előfizetés mellé, nyugodtan el tudom adni a garancia papírral, semmi hátránya nem lesz ebben a vevőnek és nekem. (letiltás, vagy a telefon csak az előfizetésemmel működik, stb...)

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#24336) kali válasza Hegasus (#24335) üzenetére


kali
legenda

- a szolgáltató nem számít be használt telefont!
- eladhatod!

(#24337) hr2


hr2
őstag

Üdv.
A My-Tmobile-ban, havi számla terhére, lehet e Blue Mobil egyenleget tölteni?

(#24338) dedike válasza pepe091 (#24328) üzenetére


dedike
addikt

Értette a bal fülem... a túlforgalmazási díj alapból az internetnek volt a sajátja...
..alapból feltételezem, hogy ha valaki előfizetéses, az tudja, hogy annyit fizet, amennyit beszél. Ha semmit nem beszél, akkor a havidíjat, ha 100 ezret, akkor azt.... :Y

(Így utólag belegondolva, Mix-ről váltana...valahol félreérthető is lehetett... )

Jó szerencsét!

(#24339) wody21


wody21
tag

Sziasztok T-mobile guruk!

Az lenne a kérdésem, hogy Like dijcsomag megrendelése esetén, mikor kell meghatarozni a 3 db ingyen hivhato 30-as szamot? Kozvetlenul az internetes rendelesnel? Esetleg kesobb? Koszonom a segetseget.

Udv!
mod: most olvasom... megsporolhatta, volna egy hszolast :)

Az előfizető három hálózaton belüli alapdíjas számot összesen havi 100 óra erejéig 0 Ft-os percdíjjal hívhat. A 3 választott T-Mobile szám beállítására az előfizetőnek lehetősége van a szerződéskötéskor személyesen a T-Pont üzletekben, illetve a továbbiakban pedig honlapukon keresztül, személyes vagy telefonos ügyfélszolgálatunkon vagy a telefonos önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkon. A kedvezményezetti kör havonta egy alkalommal módosítható.

[ Szerkesztve ]

(#24340) Vangelis válasza Hegasus (#24335) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Olyan csak a vodafonnál van

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24341) akipapi


akipapi
tag

Sziasztok!

Gondolkodom rajta, hogy áttérek T-Mobile flottás előfizetésre. Pár szóban valaki leírná előnyeit, és hátrányit?

(#24342) dedike válasza Vangelis (#24340) üzenetére


dedike
addikt

Hm... és milyen jó áron! :DDD ;]

(#24341) akipapi:

Ezt talán a flotta szervezőjétől/vezetőjétől kellene megkérdezni, hiszen teljesen más feltételekkel tud működni, mint egy publikus tarifa.

Jó szerencsét!

(#24343) Vangelis válasza dedike (#24342) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De van lehetőség :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24344) kali válasza dedike (#24342) üzenetére


kali
legenda

olyan árakat kínálnak, hogy itt az aprón ha annyiért tenném fel a 4s telefonomat, esetleg még verekednének is érte, de legalábbis nem kellene napokat várnom, hogy elvigyék... :)

(#24345) dedike válasza kali (#24344) üzenetére


dedike
addikt

Csak nem?... ;] :P

(Azért szólj előtte, megbeszéljük! ;) )

Jó szerencsét!

(#24346) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Sziasztok!
Tavaly szeptemberben váltottam RelaxNet M mobilinternet díjcsomagról, RelaxNet L díjcsomagra, amelynek 4.300 Ft volt a havidíja egészen január 1.-ig, ugyanis kiküldtek egy csekket, melyen 6.500 Ft áll.
Felhívtam őket és azt mondták, hogy megváltoztatták a csomagok neveit és az árukat. Jelenleg is 4.300 Ft-ba kerül a 8 GB-os csomag, ami nekem van, csak most már 6.500 Ft-ot kell fizetnem érte. Ki érti ezt? Ha én hűségnyilatkozatot kötöttem egy bizonyos csomagra, már pedig kötöttem (2 év), akkor nem változtathatják meg a csomag havidíját! Most nagyon berágtam a T-Mobil-ra! :W Miért fizessek 6.500 Ft-ot, ugyanazért az adatmennyiséget, amit eddig 4.300 Ft-ért biztosítottak nekem?

[ Szerkesztve ]

(#24347) kali válasza dedike (#24345) üzenetére


kali
legenda

nagyon elégedett vagyok vele, csak azért cserélném, mert nem szoktam ilyen sokáig használni egy típust, de jelenleg nincs olyan típus a szolgáltató kínálatában, amire örömmel cserélhetem... :(
amiket néztem/próbálgattam; az i5 nem kimondottan jött be, a wp8 érdekelne, specifikációban a lumia 920 tetszene - még a nagy méretet is elviselném, pedig nem szeretnék ekkora telefont -, de recseg-ropog - még egy újonnan kibontott darab is! -, a galaxy s3 nagy és nem tetszős kinézetű - pedig a 2 gigabyte ram verziós biztos harap -, illetve az xperia t gondolkodós még, de a fene tudja...

(#24348) 1430 válasza Goldwin (#24346) üzenetére


1430
senior tag

Valami zavaros a történetben... Ha Relaxnet L-re váltottál, akkor annak a havidíját kell fizetned. Ugyanakkor ha a RelaxNet M-re írtál alá hűséget (4050 Ft), akkor elvileg visszaválthatsz. Azért csak elvileg, mert már nem lehet RelaxNet-be váltani, lévén lezárták őket. Viszont Net&Roll S-be leválthatsz, mert annak 4300 Ft a havidíja, (tehát a 4050-nél több) és ugyebár abban is 8 GB van.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24349) Goldwin válasza 1430 (#24348) üzenetére


Goldwin
aktív tag

RelaxNet M-ről (4 GB) váltottam L-re és csak 200 Ft-al emelkedett a havidíjam, viszont 8 GB-ot forgalmazhattam, további 2 év hűségért cserébe. Még egy új stick-et is kaptam. Szerződéskötéskor azt mondta az eladó az üzletben, hogy a havi díjam változatlan lesz a köv. 2 évben, erre a héten kézhez kapott csekken 6.500 Ft szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#24350) dedike válasza Goldwin (#24349) üzenetére


dedike
addikt

Lejárt hűség, újabb két évre aláírva, 3 hónapig akciós havidíj.... szerintem.

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.