Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109397) ubyegon2 válasza 4Grider (#109392) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Terrorizmus ellen hozott jogszabályról van szó, ki más rúgná rád az ajtót, mint a TEK?

Kicsit logikai ellentmondásba keveredtél az előző hsz-edben elmondottakkal, mert azt mondod nem a tulajra akarják rárugni az ajtót. De a mobil szót nem véletlenül húztam alá. Lehet a nevemen több kártya is és azt én oda is adhatom akár családon belül is, így az én regisztrált ajtómat rugják mégiscsak? Nem gondoltad túlzottan át a válaszaid szerintem.
Vagy kinek az ajtaját rugják be? Mert ugye mobil az eszköz, jönnek mennek vele. Vihetik mondjuk idegen országba is.

Ha jutalékmentes melóval kell foglalkozzál, akkor egy idő után te is húzni kezded a szádat.

Na ettől a mentegető magyarázattól tartottam, ma hazánkban minden idióta bármit csinálhat, mert ha kevesli a pénzt, akkor majd szarul csinálja? Erre mondtam, hogy ha nem jó neki ez, akkor takarodjon onnan más munkaterületre, ami nem jár ekkora felelősséggel, mert ha ő leszarja az egyeztetést és amiatt valakit külföldön ér az, hogy kikapcsolják a telefonját, az azért felelősség, nem? Menjen kereskedelembe dolgozni, ott is kap ennyit.

Te biztosan megértő lennél, ha nem érnéd el valamely családtagodat külföldön, hogyne.....

Esküszöm olyan szöveget nyomsz, mit ha másik bolygóról érkeztél volna...

Ez elég baj, hogy így látod, de gondolom, ha ennyire véded az ilyen felelőtlen munkavégzést, nálad ez a természetes. Sajnos sokan ugyanilyen káros felfogással dolgoznak hazánkban. Viszont az ügyfél egy szolgáltatást vesz igénybe, miért neki kéne tekintettel lennie arra, hogy egy szar munkaerő úgy érzi, ennyi pénzért ő nem csinálja rendesen, amit szerződésben vállalt.
Én ügyfélként pontosan annyit fizetek, amiben megállapodtam a szerződésben, ugyanezt a szolgáltatótól elvárhatom, hogy azt biztosítsa, amit vállalt a szerződésben, a szolgáltató meg elvárhatja a dolgozójától, partnerétől, hogy azt teljesítse, amit szerződésben vállalt.

És szerinted, aki így gondolja, az jött az űrből. :U Ilyen a szolgáltatói oldal hozzáállása, köszönjük neked. :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.