Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108251) 4Grider válasza Indiant (#108250) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te kérdeztél, én válaszoltam. Tisztában vagyok a kódok jelentésével...

(#108252) Indiant válasza 4Grider (#108251) üzenetére


Indiant
addikt

Természetes. Én nem vagyok. Nekem ez segített kikapcsolni.
Hálás is vagyok a válaszodért.

[ Szerkesztve ]

(#108253) dragon1993


dragon1993
őstag

23:45 Bekapcsolják maguktól a maraton 1GB-t.
23:49 1414: Rendszerhiba történt kikapcsolják.

A netet levették, csak az egyenleget nem adták vissza.

11:36 1414: A kolléga nem rakta vissza az egyenleget, ezért panaszt vesz fel és majd visszakapom...

Szuper kis szolgáltató :(

(#108254) alex devil válasza dptrsk (#108240) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm

S23

(#108255) ubyegon2 válasza Indiant (#108248) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezt csak külföldön kell bekapcsolni? Nem lehet előre?

Nekem a legutóbbi kálváriám után azt mondták, ez a kód nem is működik külföldről, amiatt ahogy említette is neked a fórumtárs, itthon kell bekapcsolni, de csak kiutazás előtt.

(#108253) dragon1993

Ha kaosz szolgáltató lenne, nem lenne nála jobb! :Y

23:49 1414: Rendszerhiba történt kikapcsolják.

Kár, hogy a hetek óta folyamatos rendszerhibát nem kapcsolják már ki.

[ Szerkesztve ]

(#108256) 4Grider válasza ubyegon2 (#108255) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sajnos roaming partner függő, hogy a *104# műkdik-e külföldön. A hrvatski telekom hálózatán működik, a Cosmote (GR) hálózatán nem, pedig mindkettő partner hálózat.

(#108257) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Értelek, azt hittem ez általános. Germany-ban nekünk nem kapcsolta be. Igaz ez a SIM kicsit rendhagyóan lett kezelve. 😑

Viszont megjavult a Dominohoz adott 80 perc kijelzése! :)

[ Szerkesztve ]

(#108258) sopruk válasza ubyegon2 (#108257) üzenetére


sopruk
aktív tag

A Domino SIM-hez adott adatot (500MB, 1GB) viszont duplán jeleníti meg :-)

(#108259) prozodus válasza sopruk (#108258) üzenetére


prozodus
őstag

Az hagyján, de még össze is adja... 0,9+0,9=1,7 :C :C :C

Avagy az új domino dupla :))

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108260) ubyegon2 válasza sopruk (#108258) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Persze, de ne legyünk telhetetlenek! 🙂
Annak is lehet örülni, ha nem a gikszerek száma növekszik kivételesen.

(#108261) sopruk válasza prozodus (#108259) üzenetére


sopruk
aktív tag

Tényleg, ezt nem is figyeltem :-)
Azóta nálam az 1 gigás-at már javították, szerintem figyelik a topikot és innen veszik az infókat...

(#108262) sopruk válasza ubyegon2 (#108260) üzenetére


sopruk
aktív tag

Na igen, inkább több infót mutasson mint kevesebbet aztán majd kisakkozzuk...

(#108263) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne kivettem az egyik kartyat a telobol de atiranyitottam a teloban levo masik katyara ennek mi a koltsege?
Regen ennek havi dija volt most ha jol latom perc dija van?

koszi
udv: sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#108264) dptrsk válasza sfefe (#108263) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Milyen csomagban van a kivett kártya?

(#108265) alex devil válasza dptrsk (#108240) üzenetére


alex devil
senior tag

Az online felületen nem találom hol vannak a személyi igazolványom adatai. Csak személyesen tudom ellenőrizni/módosítani hogy helyes adatok vannak megadva?

S23

(#108266) kali válasza sfefe (#108263) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Attól függ, hogy milyen hívószámra irányítottad át: [link]

(#108267) prozodus válasza prozodus (#108259) üzenetére


prozodus
őstag

Vban megjavult.

Bár jobban örültem volna, ha összeadni tanulnak meg, és a 0,9+0,9=1,8. Már egészen azt hittem, a feltöltéstől duplázódott meg vmi új akció keretében.

Viszont a feltöltési bónusz már az elején is csak 6 napi érvényességet mutatott, holott elvileg 7 napra adják...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108268) sfefe válasza dptrsk (#108264) üzenetére


sfefe
őstag

Az alap csomag.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#108269) sfefe válasza kali (#108266) üzenetére


sfefe
őstag

Szinten tkomosra.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#108270) prozodus válasza sfefe (#108269) üzenetére


prozodus
őstag

Leellenőrizted?

http://szamhordozottsag.nmhh.hu/

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108271) dptrsk válasza sfefe (#108268) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nincs a Telekom mobil kínálatában Alap csomag.

(#108272) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok! Szükségem lenne fix IP-címes SIM-kártyás internetre. Ez ahogy látom csak üzleti csomagban van. Tudnátok mondani egy olyan telefonos tudakozót, ahol új ügyfelekkel foglalkoznak?

(#108273) dragon1993 válasza pityaa23 (#108272) üzenetére


dragon1993
őstag

Kívülről is el szeretnéd érni?
Pl: webcam, szerver stb

(#108274) pityaa23 válasza dragon1993 (#108273) üzenetére


pityaa23
senior tag

VPN kapcsolatot szeretnék egy másik városban lévő nyomtatóval.

(#108275) 4Grider válasza pityaa23 (#108274) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vpn megoldható változó ip címekkel is, napi egy-két másodperc kiesést kibír egy nyomtató.

(#108276) sfefe válasza dptrsk (#108271) üzenetére


sfefe
őstag

Jo, a legolcsobb beszed es 1 giga net.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#108277) sfefe válasza prozodus (#108270) üzenetére


sfefe
őstag

Ezt most miert nezzem?
Amire atiranyitottam az is telekomos kartya, akkor ha jol latom ingyenes.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#108278) prozodus válasza sfefe (#108277) üzenetére


prozodus
őstag

Ha sajatod, amire, akkor persze felesleges.

***********************

App: annyira azert megsem javult meg. Az elso par hivast szamolta rendesen, aztan lefagyott a szamlalo, az utobbi felora nem vonodott le.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108279) dptrsk válasza sfefe (#108276) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor abban díjmentes az átirányítás másik telekomos mobil számra:
[link] [link]

(#108280) sfefe


sfefe
őstag

Oks, köszönöm.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#108281) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Ugyan megkérdeztem már ezt egy másik topikban is, de eléggé halott, talán most az egyszer kibírják a moderátorok is, ha még egyszer felteszem.

Szóval, vásároltam itt az aprón egy Blackberry Classicot valakitől. Az illető azt mondja, hogy ők a Telekomtól vették anno. Ennek ellenére hazahoztam, és a Vodafoneos és a Digis SIM kártyákkal is hibátlanul működik. A hálózati beállításokban is az van írva, hogy "Feloldva". Elképzelhető, hogy a Telekom függetlenül árulta annak idején ezeket a készülékeket?

Köszönettel!

Aquila non captat muscas.

(#108282) dptrsk válasza Hegyirabló (#108281) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen elképzelhető, illetve bárki kérheti a függetlenítést ingyen

[ Szerkesztve ]

(#108283) Hegyirabló válasza dptrsk (#108282) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

Köszi! Igen, azt tudom, úgy volt, hogy én fogom, de így már nem kell. :)

Aquila non captat muscas.

(#108284) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! Elolvastam a téma összefoglalóban a csereutlvánnyal kapcsolatos lehetőségeket. Sajnos most, miután 2 egri üzletben is át lettem ejtve. Gyorsan elmesélem. 2017. év végén, vásároltam pont a megjelenéskor egy Mate 10 Pro telefont. Akkor 296400Ft-ért. 1 hónapja megy a szervizzel a harcom kijelző beégés miatt, végül, ma megkaptam a csereutalványt. Gondoltam hurrá, beballagok egy T-be, viszont mivel már nem kapható náluk ez a telefon, az akkori értéken választok valamit. Az egyikben, (hiatalos telekom) csak nagyokat néztek, hogy ők még ilyet nem is láttak, de mindjárt megkérdezik, majd jött a válasz, hogy üzletvezetői engedély kell ahhoz, hogy bármit is kezdjenek vele, menjek vissza pénteken. Ez után átmentem egy másik üzletbe, (ők nem hivatalos Telekom) a csóka azonnal cserélte is volna, egy a telefon utolsó árához hasonló telefonra, ami szerinte 115 ezer forint lenne, igy ennyiért választhatok telefont. Hát montam köszönöm, nekem egy prémium telefonom volt, nem az én hibámból ment tönkre, nehogy már egy alsó kategóriás telefont adjanak helyette. El is jöttem, majd itthon találtam ezt a fórumot. Szerintetek mit tegyek? Olvasgattam a fórumot, volt aki visszakapta a pénzt. Van lehetőségem erre? Bocsi, ha hosszú voltam.

(#108285) Lackooo84 válasza pamesz (#108284) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A jogszabály szerint első lépcső a javítás, ha ez nem megy akkor a csere jön. Ha nem tudnak ugyanolyan, készülékre cserélni (a színbeli eltérés is már számít) akkor már a következő lépés a vételár visszafizetése, levásárlásra nem vagy kötelezhető. DE!! A Telekomnál akkor jársz jobban (elvileg, és főleg ha akciósan vásároltad a készüléket), ha másik készüléket választasz, mert akkor az akkori (nem akciós!) kisker árában kell, hogy beszámolják az új készülékbe (ezt a Telekomtól el kell kérni). Ha a kp.t kéred vissza, akkor a számlán szereplő összeget kell kapnod.

The Truth is out there...

(#108286) pamesz válasza Lackooo84 (#108285) üzenetére


pamesz
tag

Köszönöm a választ! Akkor a beszámolással járnék a legjobban, ugyans anno 0Ftért kaptam a telefont egy magas előfizetés mellé. A számlán szerepel hogy 294600Ft minusz 294600Ft kedvezmény. Viszont akkori listaár szerint, kis ráfizetéssel jól járhatok:) Ebből akkor nem engedek. A lényeg, hogy a jelenlegitől ne legyen roszabb telefonom.

(#108287) Vangelis válasza pamesz (#108284) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Próbálnak mindenkit megvezetni, átverni.
Adnak egy fost neked... ők meg ...

Ne hagyd magad!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#108288) prozodus válasza prozodus (#108278) üzenetére


prozodus
őstag

Azóta is befagyva az app számlálója, elő kellett venni megint a 7.8-at...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108289) bksgbr


bksgbr
tag

Üdv!

Tegnap délután sikeresen átvittem a számom Blue-ról Domino-ra. Ma a VoLTE-t is sikeresen bekapcsoltattam a 1414-en. Az ügyintéző (Telekom partner üzletben) azt mondta, hogy kapok 1 GB adatot és 80 perc lebeszélhetőséget. Furcsáltam, mert én 500 MB adattal és 40 perc lebeszélhetőséggel számoltam a Telekom oldalán lévő információk alapján. Mindez egyébként 990 Ft-ba került. Nos ehhez képest a Telekom app-ban kétszer szerepel a 500 MB adat és egy 40 perces lebeszélhetőség és még külön 500 MB EU-ban leforgalmazható adat. Végül is nem gond, csak kérdés, hogy ez most bug, hiba vagy mi a csuda?
Illetve az ügyintéző azt állította, hogy amit az üzletben aláírtam szerződést, a Telekom app-ban majd megtalálom. Ezt hol kell keresnem, mert nem találom benne?

A választ előre is kösz!

(#108290) Indiant válasza bksgbr (#108289) üzenetére


Indiant
addikt

Te hol látod a 40 percet?? Én sehol nem találom.

(#108291) sopruk válasza bksgbr (#108289) üzenetére


sopruk
aktív tag

A kétszer szereplő 500 MB az valószínű, hogy bug. Nem olyan rég mutatja ezeket a SIM-hez kapott ajándék adatot és perceket, de ezek pár napja duplán szerepelnek...
Érdekes módon csak az 500 megásnál. Először az 1 gigásat is duplán mutatta, aztán megjavult. Legalábbis nálam...

[ Szerkesztve ]

(#108292) bksgbr válasza Indiant (#108290) üzenetére


bksgbr
tag

Ahogy ráklikkelek appon belül az előfizetésemre, rögtön megjelenik az összegzés, először a felhasználható egyenleg, ami ugye még 0 Ft, mert nincs feltöltve, ez lejár 179 nap múlva, aztán a mobilinternet, itt kétszer szerepel a Domino SIM-hez adott 500 MB, plussz a Domino Day 1 GB 1 napra (tegnap este sikeresen aktiváltam), aztán a Hívás résznél van a Domino SIM-hez adott 40 perc, az Üzeneteknél a Domino SIM-hez adott 5 db SMS, ezután a Roaming-nál EU-s mobilinternet 500 MB. Ennyi van felsorolva felülről lefelé.
Viszont a dokumentumokat sehol nem találom, amit tegnap mondott a csóka az üzletben. Azt hol keressem?

(#108293) Indiant válasza bksgbr (#108292) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm, megvan.
Asszonynak is ezt mondták.... , én partnernél papíron kaptam.

(#108294) Kbali válasza bksgbr (#108292) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha üzletben vetted a kártyát, akkor szerintem nem 80 perc/1 giga az ajándék, hanem a fele. Ennek megfelelő a kiírás: van 40 perced, meg 500 mega, EU-ban is felhasználható adatod.
Dokumentumok az appban nincsenek, ha belépsz böngészőből a Telekom fiókodba, ott meg fogod találni.

(#108295) bksgbr válasza Kbali (#108294) üzenetére


bksgbr
tag

Igen, én is ezzel számoltam, 40 perc/500 MB, de amikor az ügyintéző csóka közölte, hogy kapok 80 perc lebeszélhetőséget és 1 GB adatot, kicsit meglepődtem. De akkor ez az EU-s roaming 500 MB adat az eredetiből fogy, vagy külön van EU-ban 500 MB adat?
Értem, köszi, de akkor mit gagyarászott nekem, hogy az app-ban megtalálom a dokumentumot? (költői kérdés volt, nem kötelező válaszolni... :) )

(#108296) Kbali válasza bksgbr (#108295) üzenetére


Kbali
nagyúr

Összesen van 500 megád, amit itthon vagy EU roamingban tudsz felhasználni.
A 80/1 csak neten rendelt kártyákhoz jár.

(#108297) radio100jozs válasza Kbali (#108294) üzenetére


radio100jozs
őstag

Én 2 napja váltottam előfizetésről Dominóra, és 1990 Ft volt a kártya, és rajta 80 perc, 5 SMS, és 1GB van.

(#108298) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Feltöltős vagyok, az lenne a kérdésem, hogyha a maraton netet szeretnék venni a telós tkom-os apból, akkor annak az árát az appban csatolt bankkártyáról vonja le, vagy a feltöltött keretből? :R

(#108299) Tomikaa. válasza _stick_ (#108298) üzenetére


Tomikaa.
tag

Természetesen a feltöltött keretből. Bankkártyáról akkor vonja, ha feltöltesz egy számot pénzzel.

[ Szerkesztve ]

(#108300) _stick_ válasza Tomikaa. (#108299) üzenetére


_stick_
őstag

Értem, köszönöm. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.