Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108101) anadroid válasza makoss (#108081) üzenetére


anadroid
senior tag

Küldtem privátban 50%-os árengedményes Adguard linket.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#108102) SenorGrande válasza kali (#108065) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Dominós vagyok, saját néven van, maratonból van még 5 GB.
A 3 GB promó sehol.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#108103) milenda válasza SenorGrande (#108102) üzenetére


milenda
tag

A fesztivál 3 GB nálam sem látszik, de Maraton van teljes választékban.

(#108104) norbertoth


norbertoth
senior tag

Be lehet menni a Telekom egyik üzletébe olyan céllal, hogy van még hátra 4törlesztő egy készülékből, de szeretném kifizetni egy az egyben a fennmaradót összeget?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#108105) Mikulásbá válasza norbertoth (#108104) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:K

(én is pont most tervezem)

[ Szerkesztve ]

(#108106) kali válasza norbertoth (#108104) üzenetére


kali
legenda

Persze, de a honalpon a fiókban is megteheted néhány kattintással.

(#108107) dse válasza ubyegon2 (#108096) üzenetére


dse
tag

voltam személyesen adategyeztetni, egyből sikerült, pedig a honlapon csinálták ott is
azt mondta a srác, hogy a születési helynél beírva nem fogadja el, csak a beírást elkezdve, majd kiválasztva (ez persze vicces, ha így van, a beírt karaktersort nem tudja összevetni a rendszer)
nekem nem ajánlott fel semmit, míg az utcánál igen
plusz az emeletszám rendszeres kitörlését sem tudom hova tenni

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#108108) norbertoth válasza kali (#108106) üzenetére


norbertoth
senior tag

Ó de jó tényleg, ezt hogy nem vettem észre köszi! Megspóroltál nekem alsó hangon fél órát 😀 (azért az app is képes lehetne már erre)

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#108109) ubyegon2 válasza dse (#108107) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nekem a hivatalos telefonszámon sikerült 2x is, mármint azt mondták, hogy sikerült, szerintem ugyanazt a rendszert használják. Aztán majd kiderül, hogy a 2. valóban sikerült-e. Szerencsére az egyeztetés folyamatára két teljesen különböző választ kaptam két ÜSZ-es hölgytől. A második viszont valóban kedves és segítőkész volt. Rajta nem múlik a végeredmény. :R

Itt is a születési hely volt a főmumus meg a személyim, mindig rákérdeznek, nem járt-e le....egyébként, ha a folyamat befejeztével ők úgy látják, hogy sikerült, akkor nem értem miért nem sikerül mégsem a valóságban. :(
Azért pár személyes adatot megadni nem annyira rettenetesen ördöngős dolog.

Ha holnap reggelre nem lesz működő a szám, be kell mennem személyesen egyeztetni, viszek magammal kaját, mert addig nem jövök el, míg meg nem oldják.

[ Szerkesztve ]

(#108110) lugosi válasza dse (#108090) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne tudd meg mennyit szenvedtem ezzel tavaly! Itt a fórumban visszaolvasható. Idén elsőre sikerült, magam sem értem.

(#108111) dse válasza ubyegon2 (#108109) üzenetére


dse
tag

jött sms a sikerről
de ha az a kártya távol van, hoppon maradhatsz
nekem elkérte a telefont, kóddal lekérte a telefonszámot, azután csinálta

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#108112) dse válasza lugosi (#108110) üzenetére


dse
tag

uhhh 1910 kommented van itt... most nem olvasom vissza ;)
mindhárom szolgáltatótól van feltöltősöm (+digi), de eddig sosem volt gond ezzel

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#108113) domper2015


domper2015
senior tag

Sziasztok,
a munkahelyemen a Telekom a cèg mobilszolgáltató partnere. Iszonyatosan rossz a lefedettség az irodáinkban.Valakinek esetleg van információja arról, hogy Telekom tud biztosítani jelerősítő eszközt. Az okosak szerint több százezer Forintba kerülne a hálózat fejlesztése.

(#108114) adolfo01 válasza kali (#108094) üzenetére


adolfo01
tag

Lehet,hogy van havonta megújuló net csomagod is?
Valahol azt hallottam,hogy csak akkor engedik a maraton csomag megrendelését ha van havonta megújuló net csomagod is.De akkor meg minek? Nekem csak a Maraton kell több hónapig elég! Sumákolást érzek,ennyi ideig már javitották volna....

(#108115) kali válasza adolfo01 (#108114) üzenetére


kali
legenda

Nincs, a két Domino SIM kártyát idősebb személyes használják és csak telefonálásra, semmilyen adatcsomag nem került soha aktiválásra.
Nem feltétele amúgy a havonta megújuló a Maraton opciónak.

(#108116) kalanchoe válasza adolfo01 (#108114) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Nekem pl. nincs havonta megujulom es megjelenik az appban. Viszont fesztivalos nincs, csak a havi dijasnal.

(#108117) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam már van a listában minden, kivéve az "egyéb"
Akinek nincs Domino Most pl. az hogyan kapcsolja be? Vagy a Szerdai Domino Day az hogyan lesz aktíválva, ha nincs Egyéb szolgáltatások menüpont? :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108118) adolfo01 válasza kalanchoe (#108116) üzenetére


adolfo01
tag

Értem,ezektől minden kitelik!

(#108119) adolfo01 válasza kali (#108115) üzenetére


adolfo01
tag

Akkor jó! De már 4 napja szarakodnak!

(#108120) kovacsmi_74 válasza MaxxDamage (#108117) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ugye nem a kezdőképernyő alján akarsz rányomni erre? Felül a plusz jelre a négyzetben koppints!

(#108121) dptrsk válasza domper2015 (#108113) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az cégnek/épülettulajdonosnak kellene jeleznie a Telekom felé.

(#108122) lugosi válasza dse (#108112) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

:)
A sztori vége az volt nálam, hogy be kellett menni egy telekom üzletbe. Ott az ügyintéző nagyon segítőkész volt, szóval nem igazán vészes a dolog. Még ő is problémákba ütközött, de végül valamilyen módon sikerült.
Idén online ment elsőre, igaz tavaly mikor csináltam még nem ilyen volt az online adategyeztetős felület. Az idei szerintem sokkal jobb mint a tavalyi, érzi az ember hogy a keze alá dolgozik a felület, nekem nagyon tetszett.

(#108123) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

Lehet olyant tudni, hogy tervezi a Telekom a waze helyett a Google navigációt berakni támogatottnak?
Kicsit érthető lenne mert a Google megvette a waze-t és rendesen Itegrálja bele a dolgait belőle.

Régóta waze-t használok és 👑 se ma lettem, de nem határolódnék el attól sem használni.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#108124) btudos válasza apaszka (#108123) üzenetére


btudos
veterán

Szerintem a Waze összességében népszerűbb, még ha a Google folyamatosan bővíti is a Maps navigációs tudását, így nem hiszem, hogy a közeljövőben ezen változtatnának.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#108125) kali válasza norbertoth (#108108) üzenetére


kali
legenda

Az alkalmazásban nem tudok ilyen lehetőségről, de úgy tűnik, abban mások a preferációk, mert van még néhány dolog - a havi díjas díj- és adatcsomag módosítása például -, amik szintén csak a fiókban eszközölhetők.

(#108126) apaszka válasza btudos (#108124) üzenetére


apaszka
veterán

Értem.
Abból gondoltam, hogy a waze nagyjából egyhelyben toporog, és sok hiba van már benne mit gondolom a tulajdonos generál, ezért lefogták cserélni a két appot?

Persze én a béta rendszerben is részt veszek a waze mellett és szeretem is, csak a híreket nézve gondoltam erre. Ha a sávaszisztens benne lenne, az lenne a királyság, de ezt már nem fogja a Google engedni nekik szerintem!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#108127) Bferibörs válasza dse (#108090) üzenetére


Bferibörs
addikt

chrome- inkognitó

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#108128) SteveAd


SteveAd
tag

Adott a csaladban 3 egyforma Sony Xperia XZ1C: 1 Telenoros, 2 Telekomos. A Telenoros 4G/LTE modban sokkal jobb jelet produkal lakasban mint a 2 Telekomos (Signal Strength app szerint 60-62% a Telenoron, 38-40% a Telekomon). Igy a Telekomosak sokkal gyorsabban merulnek (GSAM szerint orankent 0,7-0,8% orankent) mint a Telenoros (0,4% orankent). Ugyanazok az appok futnak mindegyiken, hatterben semmi extra, mobil internet letiltva mindegyiknel a lakasban (wifi van). Letezik, hogy az ennyivel alacsonyabb 4G jelszint ennyivel gyorsabban eszi az akksit? Minden jel erre mutat, de akkor is furanak tartom. Amugy Budapest belvaros, regi berhaz, de nem az igazan vastag, csak 37 centis teglafalak, es igy van az ablaknal ekkora kulonbseg a 2 szolgaltato jelszintje kozott.
Es mi a megoldas? Most azt tesztelem, hogy itthon, lakasban atallitom a Telekomosakat 4g-rol 2G/GSM-re (ugyis van wifi), akkor a jelszint felugrik kb. 40%-rol (4G) majdnem 80%-ra (2G). Kilepve a lakasbol meg visszaallitom 4G-re. Kicsit kenyelmetlen, de nem a vilag vege. Vagy van valakinek esetleg jobb otlete? Telenorra nem viszem at a szamokat, az nem jatszik, mas szempontbol sokkal tobbet kinal a Telekom :)

Ja, es van meg egy MI A2 Lite, amin szinten Telekom 4G fut, hasonlo jelszint mint az XZ1C-n, de az akksi sokkal tovabb birja (kb. annyira mint a Telenoros XZ1C)

(#108129) kali válasza SteveAd (#108128) üzenetére


kali
legenda

Létezhet, valamennyit számít a fogyasztás tekintetében a térerő milyensége, de nem csak a falak vastagsága és anyaga befolyásolja, hanem sok más tényező is, ezért eltérő helyen meg akár fordított eredmény születhet adott készülékeitek összehasonlítva.
Az is lehet, hogy adott Sony készülékek az átlagnál fogékonyabbak a gyengébb jelszint melletti erőteljesebb akkumulátoros merülésre.

(#108130) SteveAd válasza kali (#108129) üzenetére


SteveAd
tag

Koszi a gyors valaszt. A fogyasztasbeli kulonbsegre a lakasban figyeltem fel, mert utobbi napokban kb. 70-80%-ban a lakasban volt mindharom egyforma telefon, egyforma hasznalattal.
Kozben megneztem egy masik appon (Network Cell Info Lite) a dBm kulonbseget (4G-n): Telekom RSRP kb. -105-110, Telenor RSRP -80-85 ha a 2 telefon egymas mellett van. Azert ez eleg nagy kulonbseg.
Ja, azt mar probaltam, hogy a 2 (amugy egyforma) Sonyban megcsereltem a kartyakat, de akkor is ugyanez a kulonbseg

(#108131) Lackooo84 válasza SteveAd (#108130) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem nagy... az óriási különbség... :D

The Truth is out there...

(#108132) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

T-mobile érdekesen fogalmaz mikor korlátlan beszélgetésről van szó, mobile xxl díjcsomagom van, a webes felületen a díjcsomag részleteinél ezt írja:
sms: Korlátlan
belföldi hálózatokba itthon és az EU-ban is

hívás:
Korlátlan
belföldi hálózatokba itthon és az EU-ban is

Erre egy az országban tartózkodó holland ismerősömmel csevegtem önfeledten, 6000 ft lett, én értelmezek rosszul?
Mondtam az ügyfélszolgálatos hölgynek hogy ez így kicsit félrevezető

(#108133) Lackooo84 válasza Sanyaaa26 (#108132) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Te hívhatsz az EU bármelyik országából itthoni mobilt korlátlanul, másnéven roaming hívás belföldre. Én így értelmezem. Amit te csináltál az nemzetközi hívás kifelé, nem ugyanaz. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#108134) #77646080 válasza Sanyaaa26 (#108132) üzenetére


#77646080
törölt tag

Félreértetted.

A belföldi hálózatok irányába van korlátlanság. Akár belföldről, akár az EU-n belül indítod; a lényeg: belföldi hálózat felé irányuljon a hívás.

Nálad pedig nem belföldi irányban keletkezett a 6000 forintos beszélgetés.

Nem fogalmaz "érdekesen" a leírás, az ugyanis korrekt. Te értelmezted helytelenül. Attól, hogy a külföldi partner éppen Mo.-n tartózkodik, az előfizetése (a hívás iránya) még nem lesz belföldi (értsd: magyarországi) szám.

[ Szerkesztve ]

(#108135) SteveAd válasza Lackooo84 (#108131) üzenetére


SteveAd
tag

Sajnos az. Most lemertem utcan is a kornyeken (Bp. I. ker. kb. 1km-es seta) Network Cell Info Lite appon: a Telekom -70 es -95 (neha -100) dBm 4G-s halozaton. Azert az durva, hogy ugyanez a telefon Telenoron hozza ugyanezt bent az arnyekolo vastag falak kozott.
Telenortol hoztam at a szamomat a T-hez par honapja, mas szempontbol nem bantam meg, de ez a jelszint eleg gaz

(#108136) Huroq válasza Sanyaaa26 (#108132) üzenetére


Huroq
senior tag

Sok egyéb szempont mellett, pont ezért választottam az új Mobil XL díjcsomagot, mert abban már benne van az is ha itthonról telefonálsz mondjuk Németországba.

"Hívások díjai, ha itthon vagy és egy EU-s országba telefonálsz vagy SMS-ezel:
Díjcsomagoddal korlátlanul hívhatod az EU-s országok alapdíjas mobil és vezetékes számait, pl. Németországban élő családtagod vagy ismerősöd ottani mobilszámát."

(#108137) kali válasza SteveAd (#108135) üzenetére


kali
legenda

Máshol meg pont fordítva van, mert a másik szolgáltató tornya van távolabb, vagy olyan helyen, ahol egyéb tényezők is befolyásolják, ez ilyen sajnos, helyszíne is válogatja.
Nálunk a lakás egyik végében az egyik szolgáltató hálózata jobb, a másikban meg a másiké, pedig csak ~10 m távolságról van szó.

(#108138) prozodus válasza Sanyaaa26 (#108132) üzenetére


prozodus
őstag

Az EU-baN és az EU-ba_ nagyon nem uaz...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108139) SteveAd válasza kali (#108137) üzenetére


SteveAd
tag

Tornyot minden lakasba :DD

(#108140) 4Grider válasza SteveAd (#108139) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Digi Mobil már megoldotta ott, ahol van wifi. A Telekomnál is ideje lenne bevezetni a vowifit.

(#108141) glacious válasza #77646080 (#108134) üzenetére


glacious
addikt

Az a vicc, hogy EU roaming helyzetből ingyen lett volna.

(#108142) SteveAd válasza 4Grider (#108140) üzenetére


SteveAd
tag

En nem bannam ha bevezetnek :)

(#108143) Indiant


Indiant
addikt

Mi a fene ez a belépési díj a Maraton csomagoknál??? (1000Ft) :F :W

(#108144) Lackooo84 válasza Indiant (#108143) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mire gondolsz, a 400MB-ra?

The Truth is out there...

(#108145) UHHH válasza MaxxDamage (#108117) üzenetére


UHHH
senior tag

Az új appban sehol se találtam a domino szerdás ingyen cuccokat, a régi appból kellett aktiválnom. WTF?!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#108146) ubyegon2 válasza UHHH (#108145) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Pedig már reggel is ott volt, igaz nem egy helyen, mint régen, hanem a 100 perc a hangszolgáltatásoknál, a másik kettő meg az adatoknál.

(#108143) Indiant

Ezt a *-ságot tényleg kifejthetnéd bővebben. :Y belépési díj?

[ Szerkesztve ]

(#108147) MaxxDamage válasza UHHH (#108145) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Még nem is néztem, mindjárt ránézek :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108148) Indiant válasza Lackooo84 (#108144) üzenetére


Indiant
addikt

Erre:

Ennél nem tudok bővebb lenni.
Magyarul le kell szurkolni egy ezrest, hogy vehess Maraton adatokat.

Már látom, hogy félrevezetnek az oldalukon. (vagy csak egyszerűen nem tudnak magyarul)
A belépési díj az nem egyenlő a vételárral, azt előtte kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#108149) SteveAd válasza Indiant (#108148) üzenetére


SteveAd
tag

Nem arrol van szo, hogy a "belepesi dij" tkp. a Maraton csomag ara? 400Mb 1000 Ft, 3,5Gb 3500 Ft stb.

(#108150) csako válasza Indiant (#108148) üzenetére


csako
veterán

Nem, ott csak a minimum díjat írja, ami abban a lenyitható részben található. Az app-ban kicsit szebben van, ott az "akár x Ft"-ként szerepel. A 400MB-os Maraton kerül annyiba egyébként.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.