Hirdetés

2020. január 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#108551) Keem1 válasza thomas77 (#108550) üzenetére

Keem1
(addikt)

Gondoltam rá én is, de egy simes a telefonom, és azért szeretnék elérhető maradni. Valószínűleg egy dual simes telefonban egyszerűbb lenne, de ha a felvázolt ötletem működőképes, jelenleg nekem ez lenne a kényelmesebb opció.

Samsung Galaxy S10 | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is. | Revolut: +3000 Ft neked is, nekem is http://bit.ly/2PgWzrG

(#108552) dptrsk válasza Keem1 (#108549) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Ha van hűséged és a költési szint belefér, akkor szerintem semmi akadálya.
Ha nincs hűséged akkor minden további nélkül megoldható.

A helyedben 1414en kérném a váltást, biztos ami tuti alapon.

(#108553) Keem1 válasza dptrsk (#108552) üzenetére

Keem1
(addikt)

Köszönöm a választ! :R
De sajnos úgy tűnik, mégse biztos hogy megoldható! :D
Majd később beszélek a 1414-gyel, aztán megkérdezem tőlük.

Samsung Galaxy S10 | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is. | Revolut: +3000 Ft neked is, nekem is http://bit.ly/2PgWzrG

(#108554) thomas77 válasza Keem1 (#108551) üzenetére

thomas77
(senior tag)

A feltétel nélküli átirányítás ingyenes hálózaton belül. A meglévő számodat átirányítod az új dominódra és elérhető maradsz az új számodon is. Miután hazajöttél, kikapcsolod az átirányítást.
Egyetlen szépséghibája, hogy az sms-t nem lehet átirányítani, de ha nem szoktál sms-t kapni senkitől, akkor ez sem gond.

(#108555) Takato

Takato
(kezdő)

Sziasztok a Telekom hálózata mennyire terhelt? Net Korlátlan+Mobil S csomagba vagyok délután/este 7-10 mbit reggel 30-40 mbit közt mozog!Ezzel ellentétben a Telenor 40-60 mbit pedig a HD miatt eléggé terhelt a hálózatuk már akinek van még..

(#108556) 4Grider válasza Takato (#108555) üzenetére

4Grider
(addikt)

Nagy általánosságban kevésbé terhelt, mint a Telenoré. De természetesen mindig az adott helyszíntől és időponttól függ a terheltség.
Lehet, hogy az adott helyen a Telenornak van 4G+-a (LTE-A), míg a Telekomnak csak 4G-je van, vagy csak távolabb van az 1800 MHz-et is tudó cellája.
Ja, mit nem tudsz 7-10 Mbps sebességgel elintézni?

[ Szerkesztve ]

(#108557) Takato válasza 4Grider (#108556) üzenetére

Takato
(kezdő)

Mindent eltudok csak érdekelt :) köszönöm a választ!

(#108558) Martinkiddo válasza SlayR0113 (#108548) üzenetére

Martinkiddo
(csendes tag)

Ezt több minden okozhatja, ha más böngészőből sem jó, akkor legfeljebb telefonálj be, és kérd hogy nézzék meg, nincs-e "önkiszolgáló tiltás" a szerződéseden, vagy bármi más szolgáltatás szintű probléma ami okozhatja.

Illetve amit még próbálj meg, ha eddig email címmel (Telekom Fiókkal) léptél be, akkor próbálj meg simán a számmal, mint belépési azonosítóval belépni, hogy úgy tapasztalod-e a problémát.

Ha nincs akkor pedig vetess fel hibajegyet rá.

(#108559) SlayR0113 válasza Martinkiddo (#108558) üzenetére

SlayR0113
(lelkes újonc)

Mindennel próbáltam, és már mindent kipróbáltam....már anno hosszabbítottam is egyszer akkor sem volt semmi (boltba bementem akkor azt mondták még majd hogy javítják ezt a gondot), de ez a hiba ugyanúgy adott....facebook fiókosan lépek be...számmal is léptem be...több féle böngészőből....megis írtam nekik ugyanazt a választ kaptam amiket előtte is mondtak...gyorsítótár törlés, Chrome böngésző stb stb....

(#108560) Martinkiddo válasza SlayR0113 (#108559) üzenetére

Martinkiddo
(csendes tag)

Esetleg egy képernyőképet tudsz mutatni, hogy pontosan hol/milyen üzenet jelenik meg?

(#108561) SlayR0113 válasza Martinkiddo (#108560) üzenetére

SlayR0113
(lelkes újonc)

Jelenleg ez a szöveg van "beragadva", de előtte meg a ' Technikai hiba miatt " kezdetű szöveg volt...régebben is ezt írta akkor is ugyanúgy semmi ilyen jellegű dolog nem állt fen...akkor hosszabbítottam készülékestől. Csak akkor még azt mondták, hogy sokaknál megesik ez és majd javítják.

(#108562) Martinkiddo válasza SlayR0113 (#108561) üzenetére

Martinkiddo
(csendes tag)

Hát, sajnos hirtelen jobb ötletem nincs.

A hűséged mikor jár le? Ha még 3 hónapnál több van hátra legfeljebb akkor "normális", hogy ezen a képernyőn ilyesmi fogadjon (sajnos a konkrét hibaüzenet nem mindig a valós okra utal).

Annyit tudok javasolni, hogy telefonon kérdezz rá (sajnos üzletben valószínűbb, hogy leráznak ilyen szövegekkel), ha egy jó ügyintézőt fogsz ki, akkor kideríti mi okozza. Mondd el, hogy pontosan melyik képernyőn pontosan milyen üzenet fogad.

Vandának pedig csak annyit mondj, hogy "mobil készülék vásárlás", és akkor gyorsan egy mobilos ügyintézőhöz kerülsz. :)

(#108563) kalanchoe

kalanchoe
(tag)

Valaki nem tudja, hogy holnap a 0630 kapcsolat napja program ajándékokat hány órától lehet választani?

(#108564) ubyegon2 válasza kalanchoe (#108563) üzenetére

ubyegon2
(veterán)

T-nél? 😁 Ne viccelj, Domino Day mintájára, majd kiderül mikortól lehet használni!

no offense, but....rágjál lóherét

(#108565) kakuk.tamas válasza kalanchoe (#108563) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Szerintem éjféltől lehet kérni az ajándékot, és az ajándéktól függően változik, hogy mikor aktiválják.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#108566) kalanchoe válasza kakuk.tamas (#108565) üzenetére

kalanchoe
(tag)

Ugyfelszolgalat azt mondta,hogy elmeletileg ejfeltol menni kene. de majd meglátjuk, hogy mi sul ki belole :)

(#108567) MaxxDamage válasza kalanchoe (#108563) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Én 0670-es vagyok, akkor nálam nem is fog menni? :D

◄►MSI® GT73VR 6RF Titan Pro -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108568) SlayR0113 válasza Martinkiddo (#108562) üzenetére

SlayR0113
(lelkes újonc)

Jövő hónap végén lépek bele a 3 hónapon belül i időszakba....tavaly előtt is reméltem, hogy ha oda kerülök akkor jó lesz,d e ismerősnél is ott írja ugyanerre a részre rámenve,h ogy mennyi idő műlva tud majd hosszabbítani, és nincs hibaüzenet így tartok tőle ez így nem is fog változni. De akkor majd megpróbálom a telefonos segítséget. :)

(#108569) simpley válasza MaxxDamage (#108567) üzenetére

simpley
(aktív tag)

Áá.. biztos nem.. :(

Ja, de..... :DD (persze csak ha Telekomos vagy)
UI: Én nem vagyok T-s. :D

(#108570) anglergab válasza simpley (#108569) üzenetére

anglergab
(őstag)

Ha az IMSI-d 21630-cal kezdődik, akkor van kedvezmény :)

(#108571) MaxxDamage válasza simpley (#108569) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Az hát. :K
Majd nézem az appot. :R

◄►MSI® GT73VR 6RF Titan Pro -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108572) kakuk.tamas válasza anglergab (#108570) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

:DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#108573) Zeki

Zeki
(veterán)

Még semmi.

Már mükszik a regisztráció.

[ Szerkesztve ]

(#108574) kalanchoe

kalanchoe
(tag)

Már regisztráltam is a nyereményesre. :) Domino day még nincs. Nekem a fesztiválos se, mert már 1x aktiváltam.

[ Szerkesztve ]

(#108575) MaxxDamage válasza kalanchoe (#108574) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Én is mozijegyre, asszony is egyre. Más nagyon nem alkalmas.

(#108576) kalanchoe válasza MaxxDamage (#108575) üzenetére

kalanchoe
(tag)

Én HBO-t választottam. :)
Mozijegy se rossz választás.

(#108577) kakuk.tamas válasza kalanchoe (#108576) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

A Pókember 3D-ben lesz a jó. :D

(#108578) Lackooo84

Lackooo84
(addikt)

Hát ezen aztán nagy ajándékok... Inkább egy jó kis cooponos akció lehetne megint... :DDD

The Truth is out there...

(#108579) Zeki válasza Lackooo84 (#108578) üzenetére

Zeki
(veterán)

Vagy valami előfizetéses akció. Aki ma fizet elö, az a hűségidő feléig a nagyobb csomagot kapja a kisebb áron.
Na ez már akció lenne.

(#108580) sopruk

sopruk
(tag)

Ezt a 3 napos 3 GB fesztivál bővítőt úgy kell érteni, hogy ha ma 30-án bekapcsolom a júniusit, akkor 3-án már felhasználhatom a júliusit is?
Vagy ezt is 30 naponta aktiválhatom mint az 50 MB-osat?
Köszi előre is!

(#108581) Jeep

Jeep
(kezdő)

Üdv. Dominósként szeretnék én is regisztrálni a mai játékra de nem tudom mi az MT ügyfélazonosító. Számla nem jön mert online rendezek mindent. Köszi a segítséget

(#108582) kakuk.tamas válasza Jeep (#108581) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Szerződés?!

(#108583) Jeep válasza kakuk.tamas (#108582) üzenetére

Jeep
(kezdő)

Letöltöttem a szerződést mikor beléptem de azon sincsen ez az MT azonosító.

(#108584) ElektrikusDE válasza Jeep (#108583) üzenetére

ElektrikusDE
(tag)

A szerződésben én se találtam, de a dokumentumok között találtam számlát is, ott már szerepel

Huawei P9 plus 64/4GB Android 7

(#108585) MaxxDamage válasza Jeep (#108581) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Egyszerű mint az 1x1!
Oda beírod a mobil számodat 301234567 (vagy ha más/áthozott, akkor azt/ és jó lesz az! :) :K /azaz MT-d jelen esetben/

(#108586) Jeep válasza MaxxDamage (#108585) üzenetére

Jeep
(kezdő)

Köszi

(#108587) Littoral

Littoral
(tag)

Van egy menekülős Domino-kártyám, amire jött egy értesítés, hogy az alkalmazásban a kapcsolat napja alkalmából 06.30-án különféle extra ajánlatok érhetők el. Ezek között van - idézem - "a leforgalmazható díjmentes 100 perc beszélgetés", amely viszont az alkalmazásban nekem 300 Ft-ért érhető el. Nyilván nem a 300 Ft-ról van szó a kérdésemnél, de most ez újra egy olyan hirdetés tőlük, ami nem úgy van, vagy a Telekom eltérően értelmezi a "díjmentes" kifejezést, esetleg én értelmezem eltérően?
Tudnám most hova tenni a száz percet, az ára sem hiányozna, de az elv, ugye.
Nézzétek el nekem, ha sokszor ismétlődő kérdést tettem fel most, nem vagyok telekomos, többek között az ilyenek miatt is/sem.

(#108588) szir3na válasza Littoral (#108587) üzenetére

szir3na
(tag)

Indítsd újra a telefont, vagy repülő mód ki/be kapcsolása. És aktívak lesznek az ajándék opciók. A dominó day minden szerdán igénybe vehető visszavonásig. A kedvezményeket a telekom mobil applikációban tudod aktiválni. A jelenlegi kedvezmény a mai napra érvényes, mivel ez egy + ajándék. A dominó day szerdán ismét igénybe vehető.

[ Szerkesztve ]

" Van, aki csak kolbásszal, más tojással vagy rizzsel tudja elképzelni a lecsót. Szinte mindenki máshogy főzi."

(#108589) Littoral válasza szir3na (#108588) üzenetére

Littoral
(tag)

Megvolt, a helyzet változatlan. Korábban kb. egy hónapja kapcsoltam be rajta Domino-napi adatpluszt, de ez szemmel láthatóan más ajánlat: "Ezen a héten nem csak a szerda, hanem 06.30. is a te napod!"
Mindegy, ez van, tulajdonképpen nem csalódtam a Telekomban, minden a régi.

>>>Most a hozzászólás írása közben üzent a Telekom: az ajánlat jelenleg nem jelenik meg az alkalmazásban, próbáljam később. Innen újra a fenti "Mindegy..."-től.

[ Szerkesztve ]

(#108590) szir3na válasza Littoral (#108589) üzenetére

szir3na
(tag)

Tudom hogy ma más nap van. A helyzet az hogy nálunk minden készüléken működik, és be tudtam kapcsolni. Nálad a készülékben, vagy az applikációban, vagy, nem naprakész az alkalmazás lehet a gond. Nálam probléma mentesen meg szokott jelenni. És aktiválni tudom.

[ Szerkesztve ]

" Van, aki csak kolbásszal, más tojással vagy rizzsel tudja elképzelni a lecsót. Szinte mindenki máshogy főzi."

(#108591) thomas77 válasza Littoral (#108589) üzenetére

thomas77
(senior tag)

A 100 perc hang nekem se jelenik meg az alkalmazásban. A másik kettő viszont igen.
Így sokat nem érek vele, mert én is a hangot választottam volna. :(

(#108592) Littoral válasza szir3na (#108590) üzenetére

Littoral
(tag)

Az applikáció a legfrissebb, de sem erről, sem a készülékről nem esik szó az ajánlatban. Bizonyára később elérhető lesz ez másoknak is, mindenesetre érdekes jelenség.

(#108593) Nikaré válasza thomas77 (#108591) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

Nálam ugyan ez a helyzet.

(#108594) bksgbr válasza thomas77 (#108591) üzenetére

bksgbr
(tag)

Dettó, meg tudom erősíteni, nálam sem elérhető a 100 perc ingyen opció. Két Domino kártyát kezelek az alkalmazásban és egyiken sem elérhető, csak az internetes opciók.

(#108595) StLui

StLui
(veterán)

Nálam megvan a 100 perc 1 napra, ha erről van szó, bár ezek az egy napos dolgok sosem vonzottak, be sem kapcsoltam most sem :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#108596) ElektrikusDE

ElektrikusDE
(tag)

Nekem is megvan a 100 perc 1 napra hálozaton belül 0 Ft.

Huawei P9 plus 64/4GB Android 7

(#108597) szir3na válasza thomas77 (#108591) üzenetére

szir3na
(tag)

Nálam megjelenik a 100 perc, de csak azon az előfizetésen, amelyikre még nem aktiváltam semmit.
Ahol nem jelenik meg semmi opció, szerintem hívja ügyfélszolgálatot.

[ Szerkesztve ]

(#108598) Lackooo84

Lackooo84
(addikt)

A 100 perc akkor is működik, ha aki hívok az épp euban van?

(#108599) bksgbr válasza bksgbr (#108594) üzenetére

bksgbr
(tag)

Javítom magam, megjelent azóta az ingyenes 100 perc opció, és sikerült aktiválni.

(#108600) Lackooo84

Lackooo84
(addikt)

"2019. augusztus 1-jét követően a Telekom Wi-Fi FON szolgáltatás a Telekom által biztosított hozzáféréssel(Alap és Prémium jogosultság) rendelkező felhasználók számára nem lesz elérhető."

Gondolom nem tetszik nekik, hogy a sok DIGIs azon nyomja a VoWifit... :DDD

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.