Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108701) Atish19 válasza dptrsk (#108700) üzenetére


Atish19
őstag

Igen azt olvastam. Fejlemény érdekel, hogy mikorra várható a javítás.

(#108702) MaxxDamage válasza Atish19 (#108701) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt szerintem még a T sem tudja :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108703) South Velen


South Velen
addikt

Hűséghosszabbítás után mennyi idővel tudok díjcsomagot váltani? (Felfelé.)

A webshop nem engedi még.
Vagy 1414-en bármikor lehet?

(#108704) Martinkiddo válasza South Velen (#108703) üzenetére


Martinkiddo
csendes tag

A rá következő naptári hónapban engedélyezett.

(#108705) South Velen válasza Martinkiddo (#108704) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi!

(#108706) Wx


Wx
újonc

Sziasztok,

Valaki tudna nekem ebben segíteni ?

Németben vásároltam Applestorból egy Iphonet, hosszabb időre tervezek hazajönni és nem tudom lenne-e probléma belőle ha Tmobilos számomat használnám (sim). Kellene valami regisztrációt intéznem itthon ?
Minden jó tanács érdekel és köszönöm ! :R :R

(#108707) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Mobil S díjcsomagra van hűségem és M-re szeretnék váltani. Belépve az ügyfélszolgálatra nem engedi átváltani. Azt hittem drágább díjcsomagra lehet váltani. Ezek szerint nem?

(#108708) kali válasza rayoliviero (#108707) üzenetére


kali
legenda

Lehet, naptári havonta egy alkalommal van rá lehetőség.

Wx: Szia, Semmi extra, ha nincs hálózati zár a készüléken, akkor csak beteszed az eltérő SIM kártyát és használod.

[ Szerkesztve ]

(#108709) rayoliviero válasza kali (#108708) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát pedig idáig még sose váltottam díjcsomagot (a hűség kezdetétől).

(#108710) kapasz válasza Wx (#108706) üzenetére


kapasz
tag

Ha kártyafüggetlen a készülék, akkor nincs vele teendő, bármilyen SIM-mel használhatod bárhol. Ha beleteszed a T-mobilos SIM-et és működik, akkor kész is vagy. :) Nem kell regisztráció.

Illetve ha feltöltőkártyás, akkor évente egyszer adategyeztetés, de erről kapsz SMS-t előtte.

[ Szerkesztve ]

(#108711) Wx válasza kapasz (#108710) üzenetére


Wx
újonc

+(#108708) kali

Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

(#108712) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Telekom app, nem megy a bankkártyás egyenlegfeltöltés napok óta. Gratulálok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108713) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Sziasztok!

Kis segítség kellene, már rég nem voltam ilyen szituban:
07.11-én lejár a hűségem a Telekomnál, az elmúlt hetekben is nézegettem a telefonokat, hogyha meghosszabbítanám az előfizetést, mi, mennyibe kerülne.

Az a kérdés merült fel ma bennem, hogy ha egyelőre nem rendelek be semmit a honlapon, akkor esetleg 07.11 eljövetelével lesz valami kedvezményes hosszabbítási és/vagy készülékvásárlási lehetőségem?
(Már 1-2 hónapja meg lehetett volna hosszabbítani a meglévő előfizetésem a honlapjukon egy új telefon vásárlásával, de még nem döntöttem el, hogy mi legyen az új készülék.)

Szóval szokott ilyen akció lenni, vagy tök mindegy, akár most is válasszak nyugodtan, nem fog változni semmi a konstrukciókban?

PSN: OldSlowhand74

(#108714) btudos válasza Aguinaga (#108713) üzenetére


btudos
veterán

Lehetnek időszakos online kedvezmények, általában iskolakezdésre időzítenek új ajánlatokat. Ha addig tudsz várni, érdemes lehet, de ha júliusban mindenképp vennél készüléket, akkor jó eséllyel mindegy, hogy most, vagy 11-e után rendelsz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#108715) Aguinaga válasza btudos (#108714) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszönöm a választ!

Azt hiszem, akkor nem várok, a mostani telefonommal nem vagyok kibékülve, térerőgondok akkugondok

PSN: OldSlowhand74

(#108716) #86564352 válasza Aguinaga (#108713) üzenetére


#86564352
törölt tag

Tavasszal volt húsvéti, ballagási május végéig. Biztos lesz őszre megint, ha nem sürgős várj.

(#108717) tomi613


tomi613
aktív tag

Sziasztok! Szerntetek lesz még ebből:Samsung Galaxy Note 9 Dual SIM + Memoriakártya, kék? Jelenleg nincs készleten, de újabb készlet várható!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#108718) rayoliviero válasza kali (#108708) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most engedte átváltani, kösz a segítséget.

(#108719) kakuk.tamas válasza tomi613 (#108717) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nemsokára jön az új Note, nem valószínű, hogy olyan sok lesz belőle...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108720) fahrii


fahrii
őstag

Most nagyon jó ára van a Mate 20 Pro-nak, viszont szoftveresen vannak elég erős fenntartásaim a készülékkel kapcsolatosan. Ha esetleg beruházok egyre, majd elállnék a vásárlástól 2 héten belül (benne van a pakliban), akkor a régi 2017-es Mobil S-re állna vissza az előfizetésem, vagy az újra?

(#108721) Martinkiddo válasza fahrii (#108720) üzenetére


Martinkiddo
csendes tag

Alapvetően megpróbálnak arra terelni, hogy maradj az új csomagban. Ha viszont ragaszkodsz hozzá, akkor vissza fogják tudni állítani a lezárt csomagod (bár nem biztos, hogy azonnal, hanem átfutási idővel). Ha esetleg elállsz, és maradni akarsz a régiben, akkor mindenképp hivatkozz arra, hogy az elállással az eredeti szerződéses állapotot kéred visszaállítatni.

(#108722) fahrii válasza Martinkiddo (#108721) üzenetére


fahrii
őstag

Köszi! :)

(#108723) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Ha egy előfizető még nem használta az online felületet, akkor először be kell fáradnia egy ügyfélszolgálatra regizni (vagymi), és utána már beléphet, vagy nincs szükség ilyen hajcihőre?
Epack kedvezmény otthonról is aktiválható?

Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108724) Dilikutya válasza AxBattler (#108723) üzenetére


Dilikutya
félisten

Telefonszámmal egyből tudod használni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108725) kakuk.tamas válasza AxBattler (#108723) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És az e-packet is tudod aktiválni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108726) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, ez a legjobb! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108727) Ateszpapa válasza fahrii (#108720) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Rendeltem is egyet ma reggel. 129-ért nem tudtam otthagyni.
Használtan 150 körül mennek, Alzánál 250ezer újonnan. :Y

Nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#108729) ratobi válasza mindenalap (#108728) üzenetére


ratobi
senior tag

"Jelenleg nem kapható"

(#108730) Ateszpapa válasza ratobi (#108729) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Talán ha 1-2 darab felkerült, pillanatok alatt elfogy.

(#108731) kakuk.tamas válasza mindenalap (#108728) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem kell függetleníteni.
A Mate 20 Pro is független náluk. Ahogy minden duálos Huawei.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108732) kali válasza kakuk.tamas (#108731) üzenetére


kali
legenda

A Mate 10 Pro-ból egykártyással nyitottak annak a megjelenésekor (mindegyik szolgáltató), de már az is független volt az első pillanattól.

(#108733) kakuk.tamas válasza kali (#108732) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ezt nem tudtam. :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108734) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Szeretném a havidíjas számomat áthordozni a Telenorhoz, csak az a baj, hogy jelenleg édesanyám nevén van a Magenta kedvezmény miatt. A héten mennénk be közösen, hogy átírjuk az enyémre. A kérdésem az, hogy hogyan lehetne ezt a legegyszerűbben kivitelezni? Átírás után rögtön mehetek a Telenorhoz indítani a számhordozást vagy várni kell valamennyit? Jó lenne ha július 16-ig le tudnám zavarni a kódos promóció miatt.

[ Szerkesztve ]

(#108735) Littoral


Littoral
aktív tag

Ennek is annyi...
Mészárosék megveszik a T-Systems Magyarországot
Szerencsére 0 dolog köt hozzájuk, de még egy gondolat sem.

(#108736) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Most át is vettem a tegnap rendelt jó-áras Mate 20 Pro-t
Egész hamar kiküldték, most ügyesek voltak. :)

(#108737) Ateszpapa válasza Littoral (#108735) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez most miért lenne rossz nekünk?

(#108738) polonic válasza Ateszpapa (#108737) üzenetére


polonic
félisten

Szerinted miért jó az, ha már minden a hűbérurak tulajdonában lesz?

(#108739) kalanchoe válasza Littoral (#108735) üzenetére


kalanchoe
senior tag

szuper. :W
telenort is ők vették meg, nem? vagy azzal végül mi is lett?

(#108740) Littoral válasza Ateszpapa (#108737) üzenetére


Littoral
aktív tag

Szerinted...?
:N

(#108741) Dilikutya válasza Ateszpapa (#108737) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyilván te, mint végfelhasználó, semmit sem fogsz érzékelni, a számlád meg a szolgáltatás színvonala nem változik, csak lesz egy újabb hely, ahol ennek a szarházi bagázsnak lapátolod a pénzt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108742) Ateszpapa válasza Dilikutya (#108741) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Valaki(k) mindig jól járnak.

(#108743) zsoltzsolt válasza Ateszpapa (#108742) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Csakhogy ezek a valakik Magyarországon mindig ugyanazok.

(#108744) btudos válasza Dilikutya (#108741) üzenetére


btudos
veterán

Ha véletlen nagyvállalati ügyfél vagy, esetleg állami intézményként fizetsz nekik, maximum akkor, ezek maradnak a T-Systemsnél immár 4iG tulajdonban, a lakossági és KKV előfizetések nem érintettek, azok maradnak Telekom kezelésben.

szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#108745) AxBattler válasza btudos (#108744) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 Épp írni akartam, hogy csak a vállalati szektor cserél gazdát.. nem árt először olvasni. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108746) Cilindrik válasza AxBattler (#108745) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Van egy folyamatban lévő rendelésem ami már elseje óta szállításra vár státuszban van (Telekom üzletbe kértem.

Ügyfélszolgálattal már vagy 3x beszéltem és már vagy 2 szer mondták hogy másnap kiszállítják.
Lehet hogy már rég az üzletben van csak nem tudnk róla. Rendelési szám alapján a gls-nél nincs csomag.

köüszi

(#108747) Martinkiddo válasza bopeti98 (#108734) üzenetére


Martinkiddo
csendes tag

Ha átírtad akkor szinte azonnal mehetsz nyugodtan a Telenorhoz, maximum egy fél-1 órát érdemes várni a biztonság kedvéért, hogy biztos átfusson a módosítás.

(#108748) Martinkiddo válasza Cilindrik (#108746) üzenetére


Martinkiddo
csendes tag

Valószínűleg "beragadt" a rendelésed, valamilyen technikai hiba miatt.

A rendelésed járt csomagváltással/hűséghosszabbítással? Ha nem, akkor jobban jársz ha lemondod a rendelést, amennyiben most is kapható a termék ugyanolyan feltételekkel, és újra megrendeled, valószínűleg gyorsabb lesz. Ha viszont szerződéshez kötődik, és már változott a csomagod, akkor ne mondd le, mert a hónapban többször nem fog a weboldal engedni rendelni.

Valószínűleg folyamatban van a háttérben az ügyed megoldása, csak ez az információ nem mindig jut el időben az ügyfélszolgálatoshoz. Azt javaslom zaklasd őket, ameddig nem oldódik meg :)

(#108749) Cilindrik válasza Martinkiddo (#108748) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Nincs csomagváltás vagy ilyesmi, teljesen új előfizetés, még várok egy kicsit, nem sürgős csak idegedesít.

Köszi a segítséget.

(#108750) scream


scream
veterán

Hali, érdeklődnék hogy ha valakitől vennék Telekomos vásárlással (előfizetés meghosszabbitasahoz adott készülék) egy Huawei Mate 20 Prot, akkor a garanciális ügyintézéshez eleg-e a garanciapapir/jegy vagy kell hozzá a számla is?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.