Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108801) Zeki válasza radio100jozs (#107937) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor ez megvan, EU-ban is érvényes az ajándék 3 Giga net. :)

(#108802) MaxxDamage válasza kalanchoe (#108798) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én múltkor is egy mailt küldtem át gmail rendszerből T rendszerbe és nem érkezett meg (3x is elküldtem) aztán hibának be lett jelentve. 1 Hétre rá meg is érkezett mind3 :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108804) viktorhu válasza #20749568 (#108780) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha jól értem a screenshotot, azon éppen roaming adatforgalom zajlik - hogy Törökországban-e, azt nyilván nem látom. Kapcsold ki az adatroamingot a telefonon, és ha hosszabb időre maradsz, tegyél be a másik sim slotba egy török sim kártyát.

(#108806) AxBattler válasza #20749568 (#108803) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztos én vagyok a vaksi, de nem találom... majd még nézegetem.

Viszont hűséges készülékhez gondolom úgy érdemes csomagokat választani, hogy egy adott készülékkedvezményhez a lehető legalacsonyabb kötelező havidíj tartozzon, és aztán lehet majd módosítani fölfelé.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108807) Atomantiii válasza kovacsmi_74 (#108789) üzenetére


Atomantiii
őstag

Elvileg az icsekk alkalmazással is lehet feltölteni, bár még nem próbáltam. A telekomos felületen sehogy sem sikerül nekem sem.

(#108808) kagzer válasza Atomantiii (#108807) üzenetére


kagzer
aktív tag

Icsekkel lehet. Én azzal töltöttem.

(#108809) Dilikutya válasza Zeki (#108799) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem használtam semmire, épp csak be van állítva az Outlook-ban, soha nem adtam meg sehova, de arra meg a Freemail címre egy időben irgalmatlan mennyiségű spam érkezett. A Gmail-re érdekes módon semmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108810) Gabesz87


Gabesz87
addikt

A héten átirattuk feleségem előfizetését az én magenta 1-emre. Így ő is megkapja a dupla adatforgalmat, illetve összességében olcsóbb is lesz az egész, ha minden igaz. Egy valamit nem tudok: az összevonástól függetlenül az ő tel.számára ugyanúgy megmarad a kedvezményes készülék-vásárlás lehetősége, mint ha külön lenne az előfizetés? Tehát attól, hogy össze lett vonva, ugye nem csak 1 készülékvásárlás lehetséges!?

(#108811) anadroid válasza Gabesz87 (#108810) üzenetére


anadroid
senior tag

Megmarad.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#108812) AxBattler válasza AxBattler (#108806) üzenetére


AxBattler
félisten

Viszont hűséges készülékhez gondolom úgy érdemes csomagokat választani, hogy egy adott készülékkedvezményhez a lehető legalacsonyabb kötelező havidíj tartozzon, és aztán lehet majd módosítani fölfelé.

Ugye ezt jól látom? :F
Tudom, banális, de kb. akkor foglalkozom csak tarifákkal, amikor 2-3 évente váltok...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108813) dptrsk válasza AxBattler (#108812) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Adott sávon belül lényegtelen, hogy mire szerződsz a vállalt szint aljáig tudsz lefele is váltani.

(#108814) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Csereutalvány beváltásával kapcsolatban szeretném a segítségetek kérni.

Huawei telefonom garanciális időn belül javíthatatlanná vált, a szerviz csereutalványt állított ki.

Hivatalos Telekom üzletben érdeklődtem a lehetőségek felől. Ott azonban kizárólag egy megoldást tudtak mondani az utalvány beváltására, méghozzá az összefoglaló szerinti első lehetőséget, vagyis egy nem drágább és kizárólag Huawei márkájú telefon megvásárlását.

A telefonom eredeti vételárának megfelelő (az alatti) Huawei viszont csak olyan van a T kínálatában, ami gyakorlatilag gyengébb, mint a tönkrement telefonom. Nem szívesen cserélném gyengébbre...

A "ráfizetéssel sokkal drágábbat" felvetésemre egyértelműen elutasító volt a válasz. O.K., ez az összefoglaló alapján sem járható út. De a nagy probléma az, hogy a pénzvisszatérítéssel kapcsolatos kérdésemre valami olyan volt a válasz, hogy "olyan sosem volt és teljesen kizárt"?

Mert nekem az is tökéletes megoldás lenne, ha visszaadnák az eredeti vételárat (amit már teljes egészében kifizettem) és részletre vehetnék egy szebb-jobb-erősebb új telefont.

Mire kell hivatkoznom, hogy a pénzvisszatérítést elérjem, vagy ha nem akarják, akkor kihez fordulhatok? Ha az ügyintéző nem partner, akkor lehet kérni az üzletvezetőt, vagy kihez lehet fordulni az igazam érvényesítése ügyében?

Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108815) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
A telekomnál le tudom kérdezni, hogy az előző pár hónapban mennyi volt az adatforgalmam? A számlám nem látom, hogy részletezve lenne.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#108816) AnonymusX válasza lacibacsi (#108814) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Mivel írtad, hogy nincs már ugyanolyan típusú készülék, nem vagy köteles elfogadni a helyette ajánlott típust, így a pénzvisszatérítés marad.

Nyugodtan kérd az üzletvezető segítségét.

(#108817) szemesi69 válasza lacibacsi (#108814) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Eleinte így kezdik, ha hagyod át vernek. Nekem kétszer volt ilyen. Az árát is vissza kérheted, az értékében is választhatsz, drágább is lehet ráfizetéssel. Másodszor már engem is át akartak verni, amire be pöccentem, elkezdtek telefonálni, érdekes mindjárt lehetett mást is. Az utolsó egy huawei P8 volt, ugyan olyant akartak adni, mondván mivel még tudnak szerezni, erre mondtam nem kell, mert kifutó, meg másikat akarok, így árában választhattam mást. Azért árában választottam, mert részletre volt, és még volt vissza belőle. Ez kb. fél éve volt. Csapj az asztalra, ne hagy magad le rázni. Én nem hivatkoztam jogszabályra, csak szimplán bepöccentem, aztán beszóltam az alkalmazottnak, utána jött a telefonálgatás, hogy mik a lehetőségek.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#108818) Dilikutya válasza szemesi69 (#108817) üzenetére


Dilikutya
félisten

Muszáj határozott lenni, nemet mondani arra amit mondanak, sokszor vagy nem tudják, vagy csak kényelmesebb nekik az adott megoldás, de ha kicsit csúnyán nézel, egyből van alternatíva. Mennyit jártam előfizetések miatt T-Pontba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108819) lacibacsi válasza AnonymusX (#108816) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! Kérni fogom (ha nem megy másként)

(#108817) szemesi69: Köszi! Most nem pöccentem be, de ez mindenkinek jó így, mert néha tudok vörös fejjel hangoskodni... ;] Hétfőn visszatérek hozzájuk és nem hagyom lerázni magam. Ragaszkodni fogok a pénzvisszatérítéshez.

(#108818) Dilikutya: Régen szinte mindig voltak alternatív megoldások. Én még olyanra is emlékszem, amikor alkudtam a telefonra az üzletben és végül kaptam is 10k engedményt a 80k-s telefonra.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108820) azigazimoris válasza lacibacsi (#108819) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Az összefoglalóbam leírtak a lehetőségek ha már nincs típusazonos készülék forgalomban.
Ragaszkodni kell hozzá, meg kell oldaniuk ha tetszik nekik, ha nem ...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#108821) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha egy telefon van a Telekom saját boltjában, de online nem írja hogy boltban lenne készleten, ám online nagy a kedvezmény, akkor hogy tudom mégis a boltit elhozni? Mert a futár majd hozza nem járható út, elutazás miatt.

(#108822) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hali!
Most vettem észre,hogy a G.playen nem lehet Telekommal fizetni!?
Letiltották?Nem olvastam róla ,Ti tudtok róla?Kösz a választ.

(#108823) 1egaly válasza 1egaly (#108822) üzenetére


1egaly
aktív tag

(#108824) kakuk.tamas válasza 1egaly (#108823) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Volt már róla szól. Dolgoznak a hiba javításán.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108825) Lackooo84 válasza lacibacsi (#108819) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, és a T-nél az vásárláskori kisker árat éri a csereutalvány, ez főleg akkor jó, ha anno mondjuk akciósan vetted a készüléket, persze ez csak új készülék vásárlásnál érvényes, kp. visszakérésnél a számlán szereplő összeg a mérvadó. Kérj üzletvezetőt, általában engednek drágább telefonra is beváltani ráfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#108826) lacibacsi válasza azigazimoris (#108820) üzenetére


lacibacsi
addikt

Rajta leszek, köszi!

(#108825) Lackooo84: Köszi! Ez az esetemben nem probléma, mert a telefonon összesen 5 ezer forint kedvezmény volt. Az már nem oszt, nem szoroz... (De jó tudni, hogy ilyen is van.)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108827) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Ha pl. számlatartozás van egy előfizetésen, hogyan korlátoznak 2 Simes mobilon? Van hogy csak az egyik slotot?

Kaptam egy A7 -et, de az első slot azt írja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#108828) Dilikutya válasza Forestjo (#108827) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyilván azt a SIM-et/előfizetést, amin a tartozás van. Tökmindegy, melyik slotba rakod.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108829) #77646080 válasza Forestjo (#108827) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem a SIM Kártya foglalatát korlátozzák, hanem a kártyát, az ahhoz tartozó előfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#108830) prozodus


prozodus
őstag

Volt már?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108831) Forestjo válasza #77646080 (#108829) üzenetére


Forestjo
senior tag

Akkor mit jelenthet az hogy nincs regisztrálva a hálózaton? Az értesítési sávban egy fehér háromszögben egy felkiáltójel. Alatta két nagy MM. Mi ez?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#108832) Forestjo


Forestjo
senior tag

Alatta meg két nagy MM. Kimaradt valahogyan a szöveg.

Egy mobilt hogyan blokkolnak a szolgáltatók, ha nem fizetik a törlesztő részletet? Sehogy.? A simet korlátozzák?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#108833) #77646080 válasza Forestjo (#108832) üzenetére


#77646080
törölt tag

A mobiltelefont az IMEI azonosító alapján tiltják le a hálózat(ok)ról.

Az előfizetés korlátozása és a telefon letiltása (pl. a részletek nem fizetése miatt) két külön téma.

[ Szerkesztve ]

(#108834) Dilikutya válasza Forestjo (#108832) üzenetére


Dilikutya
félisten

Minden további nélkül tudják magát az eszközt blokkolni IMEI alapján. De nem 1-2 hónapos számlatartozás után...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108835) Forestjo válasza Dilikutya (#108834) üzenetére


Forestjo
senior tag

Akkor ez félig- meddig korlátozás nem a szolgáltatótól jött? Lehet valami hiba?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#108836) dragon1993 válasza Forestjo (#108835) üzenetére


dragon1993
őstag

A két slot két különböző IMEI számmal rendelkezik, lehet az egyiket tíltották.
Viszont érdemes lenne átgondolni vajon miért...

(#108837) Forestjo válasza dragon1993 (#108836) üzenetére


Forestjo
senior tag

De miért csak az egyiket? Ha konkrét tartozás van, akkor a másikkal vígan halmozza az illető a számlát tovább. Nem értem én ezt.
Ilyen helyzetben még nem voltam. Ezért kértem a segítségeteket. És köszönök eddig is minden választ. De ha lehet ne rébuszokban .

A hapsit elkapom és lerendezzük.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#108838) dragon1993 válasza Forestjo (#108837) üzenetére


dragon1993
őstag

Simán kinézem a Telekomról, hogy a csodás rendszerükbe csak egy IMEI szám rögzíthető készülékenként.

[ Szerkesztve ]

(#108839) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Gyerekek, ez mi lesz?
Hallottatok már róla?
V-Tel: egyedülálló szolgáltatással bővül a hazai mobilpiac

(#108840) 4Grider válasza n@p@lm (#108839) üzenetére


4Grider
nagyúr

Virtuális szolgátató, nem hiszem, hogy ezekkel a díjcsomagokkal sikeres lesz. Ami újdonság, hogy két szolgáltató van mögötte, bár az nem dül ki az ászf-ből, hogy a Telekom is közöttük van-e.

(#108841) Dilikutya válasza n@p@lm (#108839) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így beleolvasva azért nem lett erekcióm a szolgáltatásuktól. A Keszthelyi Vivien saját autósportos logójától sem. Nem is hallottam még róla.
SIM kártyát eddig is lehetett kapni sok helyen, pl. Coop-nál is.
Ez most új szolgáltató saját frekvenciával mint a Telekom vagy a Vodafone, vagy csak ilyen bohóckodás, mint a Mol, Blue...? Mert az nem derült ki, a "rólunk" rovat a honlapon elég gáz, önfényező.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108842) n@p@lm válasza 4Grider (#108840) üzenetére


n@p@lm
őstag

Valóban elég "gagyi"....

(#108843) 4Grider válasza Dilikutya (#108841) üzenetére


4Grider
nagyúr

A saját frekvenciával rendelkező szolgáltatókról tudunk, hiszen a frekvenciaárverések és azok eredményei nyilvánosak, kihírdetésre kerülnek.

(#108844) Lackooo84 válasza Dilikutya (#108841) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ki a tököm az a K. Vivien? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#108845) Dilikutya válasza 4Grider (#108843) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért kérdezem, mert nem tudtam róla, hogy lenne új.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108846) kory24 válasza n@p@lm (#108839) üzenetére


kory24
őstag

Ez már van.
Dohányboltokban köthető, feltölthető.

Telekom hálózat, 31es körzet szám

[ Szerkesztve ]

(#108847) #08205312 válasza kory24 (#108846) üzenetére


#08205312
törölt tag

A 31-es körzet a vodáé....

(#108848) kory24 válasza #08205312 (#108847) üzenetére


kory24
őstag

Akkor lehet voda és telekom, azért említettek itt 2 szolgáltatót.

De telekom függő vagy független telefon kell hozzá

(#108849) MaxxDamage válasza Lackooo84 (#108844) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

18 éves autóversenyző :D [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108850) #08205312 válasza kory24 (#108848) üzenetére


#08205312
törölt tag

Vajon az lesz, amire gondolok?
A 31-es körzet a vodáé, a netfone-nak is adott a voda ebből a számsorból.
A netfone azonban szolgáltatót váltott, és most már a telekom virtuális szolgáltatója. A 31-es számsor egy része azonban maradt nála.
Lehet, hogy ez a v-tel a netfonnal szerződött?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.