Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108151) prozodus válasza Indiant (#108148) üzenetére


prozodus
őstag

Ja, megtaláltam. A honlapon hibás csak, az appban most is normális.

Vki már megint nem tudott magyarul...

Szimplán csak félreírta, h "1000Ft-tól"...
V ahogy az appban van: "akár 1000Ft"...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108152) ubyegon2 válasza Indiant (#108148) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sajnos jól látod, nem tudnak magyarul, én is erre a következtetésre jutottam az utóbbi napok írásban! történő kommunikációja alatt! Konkrétan a postai válaszlevelükben olyan kérdésre válaszolnak, amit fel sem tettem. Amire kérdeztem, arra nem írtak semmit, bár kikövetkeztethető a válaszból.

A te témádra ez a kép a válasz szerintem:


[link]

Sajnos a jobb oldali szöveg sem egyértelmű, de lassan ehhez kell hozzászoknunk! :(

[ Szerkesztve ]

(#108153) csako válasza ubyegon2 (#108152) üzenetére


csako
veterán

Mi a baj vele?
Ha még nem vettél soha 400MB Maratont, akkor öccá' (500) :D Ha meg igen, akkor 1000 Ft.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#108154) ubyegon2 válasza csako (#108153) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem vettem még 400-ast (4gigásat már vettem), úgy értem, hogy nem egyértelmű, ha a kolléga által berakott képpel összevetjük, meg amúgy sem az. Szerintem menj végig rajta és nézd külön a szavak jelentését is. Aki már használja egy ideje azt az x dolgot, annak egyértelmű egy olyan leírás is, ami első olvasatra fejvakarást okoz. Igazából utóbbiaknak lenne fontos a leírás.... ;) Mondjuk én már eléggé ferde szemmel nézek rájuk, mióta a tökéletesen átutalt összeg nem érkezett meg a számra és azt mondta az idióta valami, hogy vesz fel panaszt! Azzal kezdtem amúgy neki, hogy most indulnék Németo-ba, azért kéne a feltöltés, ezért nekem ne emlegesse a 30 napon belüli kivizsgálást. Azt sem volt képes felfogni, hogy vissza lett igazolva a Telekom által a feltöltés, ahol látszik a telefonszám is. Még vagy 5x megkérdezte, hogy nem küldtem-e más számra az utalást. A második eset mondjuk sokkal durvább volt, az adategyeztetés. Sajnos azt kell mondanom, hogy nagyon sok munkakör van és akik kommunikációs beosztásokba raknak félidiótákat, azt be kéne dobni egy hétre majmok közé, hátha tanulna valamit.

[ Szerkesztve ]

(#108155) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne: Iphone X (17 megjelenéskori vásárlás) kijelzője meghalt, csak zöld világítás van. Garanciális szerviz még élhet vagy Telekom felöl ez nem közelíthető meg?

Valahol mintha 1+1 év garit olvastam volna még régebben.

Előre is köszi!

Vannak dolgok...

(#108156) kalanchoe válasza ricshard444 (#108155) üzenetére


kalanchoe
senior tag

iPhoneokra csak 1 ev gari van.

(#108157) kali válasza ricshard444 (#108155) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Sok gyártó 2 évével ellentétben, az Apple csak egy év gyártói jótállást ad, így a másodikban már csak szavatosság van, azzal megpróbálkozhatsz, de annak a feltételei kedvezőtlenebbek rád nézve, mint a jótállásé, mert ilyenkor már rajtad a bizonyítási teher például.
Akár a Telekomhoz, akár valamelyik Apple hivatalos hazai viszonteladóhoz viszed a készüléket, legyen hozzá számla és hangsúlyozd, hogy bár a jótállás egy éve már letelt, de te szavatosság keretében szeretnéd intézni.

[ Szerkesztve ]

(#108158) ricshard444 válasza kali (#108157) üzenetére


ricshard444
veterán

Köszönöm a válaszod! Külsérelmi nyom egyáltalán nincs rajta, így talán átvihető a rostán.

A napokban akkor elnézek a T-hez. :N :R

Vannak dolgok...

(#108159) kali válasza ricshard444 (#108158) üzenetére


kali
legenda

Ne hagyd majd magad lerázni, bár nem azon fog főként múlni, a hiba kapcsán kellene bizonyítani, hogy annak az oka már a teljesítés időpontjában is adott volt, ezt nehezebb átvinni a szervizen, hacsak a gyártó nem ismert el korábban ilyen hibát.
Az érintés érzékelése kapcsán tudok szériahibáról az iPhone X esetén, de az általad írt nem rémlik.
Az iPhone topikban rákérdezhetsz esetleg, hogy melyik szervizben/üzletben van több pozitív tapasztalat szavatossági ügyintézés kapcsán és érdemesebb lehet oda vinni a Telekom helyett, mert a szolgáltató a TMX-be küldi.

(#108160) lugosi válasza Sanyaaa26 (#108132) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Neked még a régi (május 27 előtti?) mobil csomagod van? Mert az "új mobil xl" csomagban már az itthonról az EU-ba irányuló beszélgetések is díjmentesek. Ennél az új csomagnál már a számlán is úgy jelenik meg, hogy "Belföldi és EU nemzetközi hívások és SMS" 0 Ft.

Ha a régi csomagod van, akkor jónak tűnik a számlázás, ha új, akkor nem.

(#108161) ricshard444 válasza kali (#108159) üzenetére


ricshard444
veterán

Megjelenéskor voltak ilyen gondok, de csak csíkokban:

Kíváncsi leszek, mert nem szívesen dobnék el egy ilyen drága telefont, ami tökéletesen szolgál, de azért 100+ -ért kijelzőt cserélni már nem elgondolkodtató kategória számomra.

Vannak dolgok...

(#108162) Lackooo84 válasza ricshard444 (#108161) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja hát ez cof hibának néz ki, a kijelzőnek magának nincs baja, csak hát ugye....

The Truth is out there...

(#108163) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Ezt a 3GB-os Fesztival adat opciót sikerült már valakinek bekapcsolni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#108164) fornettisuti válasza ricshard444 (#108161) üzenetére


fornettisuti
veterán

Asszony J7 (2017) volt ilyen már első indításnál, ha felül a hangszóró környékén nyomkodtam, akkor még több zöld csík lett.
Garanciába ment vissza, kijelzőcsere lett.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#108165) ubyegon2 válasza fornettisuti (#108164) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sorry, korán van még, ez nem válasz akart volna lenni, hanem kérdés! :B

EU-ban lévő Domino-s telóra megérkezett az adategyeztető SMS a Telekomtól, előtte már 3-án lejárt, kikapcsolták. Abban segítsetek, hogy ilyenkor visszaáll valami alapállapotba, kell rajta állítani valamit, mert még mindig nem hívható és hívni sem tudnak vele!?
A Telekom Appban már megjelent minden választható opció, sajnos a weboldalon nem tudok semmit megnézni, mert nincs belépési lehetőség.

köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#108166) dptrsk válasza ubyegon2 (#108165) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Roaming engedélyetve lett a SIMen?
*104# tárcsázása akár külföldről

vagy 1414en bekapcsoltatod.

(#108167) ubyegon2 válasza dptrsk (#108166) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Igen ez ezzel a kóddal aktiválva lett még kiutazáskor, de lehet újra kéne a kikapcsolás miatt.
Köszi ezt megpróbáljuk. :)

(#108168) ubyegon2 válasza ubyegon2 (#108167) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

*104# tárcsázása akár külföldről nem működik, azt mondta az ÜSZ, de ki volt kapcsolva, 500 ft-ért kapcsolta be.

# lejárt adategyeztetés domino külföld rouming bekapcsolás

(#108169) Lackooo84 válasza ubyegon2 (#108165) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja volt rajta ajándék adat akkor annak fuccs. Más nem szokott eltűnni.

The Truth is out there...

(#108170) Indiant


Indiant
addikt

Tegnap váltottam át dominóra blue-ról számmegtartással. 990 volt a sim amin van 500mb net és 5db sms. Szerintem még kell rajta lennie 40 percnek is, de azt sehol nem látom. Tévedek?
A VoLTE vajon be van rajta kapcsolva? (mert nem úgy viselkedik mint a másik 1G 80p dominóm. Az marad 4G-n, ez pedig levált 3G-re híváskor)

(#108171) kalanchoe válasza Indiant (#108170) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Perceket nem írja az app.

(#108172) Lackooo84 válasza Indiant (#108170) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dominora nem kapcsolják be maguktól, neked kell hívnod őket, bekapcsolják szó nélkül. Ha levált 3G-re akkor nem megy a VoLTE.

The Truth is out there...

(#108173) ubyegon2 válasza Lackooo84 (#108169) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezen már nem volt ajándék, hiszen lejárt az egy év is, emiatt is volt ez a 8 napon keresztüli adategyeztetési horror. Annyit megállapítottam, hogy szinte mindenki, akivel kommunikáltam, mást mondott. :( Amiben egyöntetű véleményük volt, az az volt, hogy a rendszer sajnos......

A vicces az volt az egészben, hogy akkor jött meg 7. napon az SMS az érintett telószámra, hogy sikeres az adategyeztetés, mikor már lemondtam róla és egy másik Domino-t feltöltöttem pénzzel, hogy kiküldöm a másik helyett futárral. ;]

Na meg találkoztam a Pólusban egy ránézésre is arrogáns nyegle tapló faszi ügyintézővel, aki nem is figyelt, csak a saját nyavajgását adta elő, hogy őt kirúghatják....
- ha így ügyfelezik, előbb-utóbb ki is fogják, nem véletlen ez jár a fejében. :K

[ Szerkesztve ]

(#108174) bexinho23


bexinho23
őstag

Tudtok ajánlani olyan lehetőséget, ami "korlátlan közösségi média" adatforgalmat nyújt? Párom elég sokat pörgeti az instát és a fb-ot, így 1 hónapban nem ritka, ha kétszer kell 4GB maratont rátöltenie a kártyára. Ez havi lebontásban 7-8ezer... hiába mondtam neki a fb lite és társait, illetve telepítettem neki a Datally app-ot is, ami figyelmeztet, de hát a lite az neki nem megfelelő...

(#108175) huberpe válasza bexinho23 (#108174) üzenetére


huberpe
aktív tag

előfizetésben a 3gb-os csomagtól kezdődően free insta és fb. :)

(#108176) Indiant válasza Lackooo84 (#108172) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm ! ..csak azért is érdekel, mert a bluemobile simnél a bekapcsolt (2x ellenőrzött) volte ugyanezt produkálta.

(#108177) Indiant válasza kalanchoe (#108171) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm. Azokat hol lehet nyomon követni?

(#108178) ubyegon2 válasza Indiant (#108177) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Tkomnál sehol! :(

(#108179) prozodus válasza Indiant (#108177) üzenetére


prozodus
őstag

Memu alatt a 7.8-ban nezem, ott latszik gyonyoruen.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108180) donaldk


donaldk
csendes tag

Dominósok számára is elérhető az applikációban a fesztivál opció (3 GB ,3 napra, 0 Ft)

(#108181) Keem1


Keem1
addikt

Az RCS üzeneteket csak a készülék tárolja, vagy az ismertebb IM szolgáltatásokhoz hasonlóan szinkronizál valahová?

(#108182) SenorGrande válasza donaldk (#108180) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Valóban, végre megjelent nálam is. Köszi az infót!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#108183) dptrsk válasza Keem1 (#108181) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Alapvetően szerintem csak a készülék.
Ha pl. a Samsung biztosít Samsung fiókkal üzenetek mentését, akkor azokat is lementi.

(#108184) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

Vettek fel svájci fejlesztőket (óra, perc)? :C

(#108185) adolfo01 válasza Indiant (#108148) üzenetére


adolfo01
tag

Én aktiváltam a Maraton 400 opciót.A webes felületen mert az appban nincs lehetőség erre.Úgyhogy jelenleg aktívként szerepel,de az adatmennyiség nem adódott hozzá a meglévő mennyiséghez,van még 2,4 Gb az előző Maraton 4Gb- ból.És az egyenlegemből sem vontak le 1000 Ft-ot!
Tehát magyarul nem történt semmi!
Tudott valaki meglévő Maraton csomag mellé újat rendelni amit hozzá is adtak a meglévőhöz?
Én ezt már nem értem,direkt szivatják az előfizetőket!
Szégyen,ennyi amatőrt.....elnézést kellene kérni az előfizetőktől és kompenzációt adni a kellemerlenségekért.Ez a minimum.

[ Szerkesztve ]

(#108186) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Ismerosomnek (Domino efi) nem ment ma a Domino Day net, pedig aktiv volt a csomag. Mindent kiprobalt, megse volt jo... szval erdekes, van baj.

(#108187) prozodus válasza kovacsmi_74 (#108184) üzenetére


prozodus
őstag

Mennyi időre is szól a bónusz? 1 hét? 2 hét? Ilyenek rémlenek régebbről...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108188) donaldk válasza adolfo01 (#108185) üzenetére


donaldk
csendes tag

Szia, én még anno vettem kétszer 4 GB-ot az applikáción keresztül és szépen összeadódott. Egyben volt látható 8 GB.

(#108189) dptrsk válasza kalanchoe (#108186) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Bekapcsolás után volt airplane on/off, készülékben engedve van a mobilinternet használat, APN beállítások rendben vannak?

(#108190) kalanchoe válasza dptrsk (#108189) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Igen, a repülő üzemmódot, restartot is próbáltuk, APN is alapra lett állítva, ami eddig is ment, minden beírva. Mindegy, már nem aktív a csomag, de azért elég idegesítő. :(

(#108191) Tomikaa. válasza prozodus (#108187) üzenetére


Tomikaa.
tag

Korábban 2 hét volt, nemrég átvariálták a feltöltési bónuszt és levitték 1 hétre, de cserébe növelték a mennyiségeket (már nem függ a feltöltés összegétől).

[ Szerkesztve ]

(#108192) prozodus válasza Tomikaa. (#108191) üzenetére


prozodus
őstag

Hogyhogy nem függ a feltöltés összegétől? Nekem még tegnap is min 3000-t írt ki.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108193) ElektrikusDE válasza donaldk (#108180) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

OK!

Hogy lett viszont EU-s mobilnet 9GB?

Összeszorozták a hármat?

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#108194) donaldk válasza ElektrikusDE (#108193) üzenetére


donaldk
csendes tag

Az számomra is rejtély.

Ha nem kapcsolod be a fesztivált akkor jól mutatja.
Lehet, hogy a minden határt átlépő fesztiváli hangulat okozza.

[ Szerkesztve ]

(#108195) Tomikaa. válasza prozodus (#108192) üzenetére


Tomikaa.
tag

Úgy értettem, hogy régebben meg volt határozva, milyen feltöltési összegtartományokhoz mekkora bónusz jár, most már nincs (de Magenta 1-el lehet duplázni).

(#108196) ElektrikusDE válasza donaldk (#108194) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Ez se rossz:

A Domino simhez adott 80 percből 1 MB használható fel...

Ui:

Lehet hogy így jelzi a "technikai" nettet

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#108197) donaldk válasza ElektrikusDE (#108196) üzenetére


donaldk
csendes tag

Akkor igen csak igyekeznie kell a tömörítő algoritmusnak hogy abba az 1 MB-ba valahogy beleszuszakolja a 80 percet.

(#108198) Keem1 válasza dptrsk (#108183) üzenetére


Keem1
addikt

Most megnéztem, de pl a smart switch se képes menteni az RCS üzeneteket, ki is írta a kivételek között. :DDD

(#108199) adolfo01 válasza donaldk (#108188) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Igen én is erre számítottam,de a mai napig nem adódott össze,igaz le sem vontak pénzt!

[ Szerkesztve ]

(#108200) sopruk


sopruk
aktív tag

Nahát, előkerültek az alkalmazásban a Domino Sim-hez kapott ajándék percek és sms-ek. Eddig ezeket nem mutatta...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.