Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109101) kovacsmi_74 válasza PyroS (#109087) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Hívásnál az “Oda-vissza“ 3000 óra az valami régebbi dolog, vagy előfizetéshez kapcsolódik?

Bár a kártya az ajándék dolgok miatt nem tűnik réginek...

[ Szerkesztve ]

(#109102) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

Milliárdos lettem :)

(#109103) szemesi69 válasza lacibacsi (#109096) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha a telekomtól vetted, és saját nevedre, ők imei alapján tudják igazolni, hogy tőlük származik. Elvileg számla másolatot is kellene tudniuk adni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#109104) 4Grider válasza lacibacsi (#109100) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor mi értelme igazolnod bármilyen származását?

(#109105) dptrsk válasza kovacsmi_74 (#109101) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Oda-Vissza a családi mobil opciót takarja.

(#109106) PyroS válasza kovacsmi_74 (#109101) üzenetére


PyroS
senior tag

Szia. Ezt a Dominos kártyát édesanyám használja, szinte alig beszél rajta. Magenta 1 - be vittem be így ingyen hívjuk egymást. Ezt az Oda-vissza opciót lehet, hogy azért írja ki. De én is csodálkoztam rajta amikor kiirta a Telekom aplikáció.

(#109107) kovacsmi_74 válasza PyroS (#109106) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Köszönöm a választ mindkettőtöknek!

(#109108) anadroid válasza kovacsmi_74 (#109099) üzenetére


anadroid
senior tag

1 byte = 1 Ft. Amennyi megmaradt a vásárláskor kapott 1 GB-ból. :DD

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109109) kovacsmi_74 válasza anadroid (#109108) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lehet ez a megoldás. :K Csak ezen a kártyán van még ebből az 1GB-ból, a többinél pedig jól mutatja az összeget.

(#109110) antal750 válasza karl_fischer (#109102) üzenetére


antal750
aktív tag

Én is :)

(#109111) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Van egy telefonom amiben flottás sim kártyát használok már egy ideje,most gondolkozom,hogy mellérakok egy domino sim kártyát e sim-ként.
A működését még nem tudom,de ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
A dominó kártyát tudom e offlin-ba rakni úgy,hogy a másik flottás számomon tudnak hívni?

(#109112) dptrsk válasza Elims (#109111) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino eSIM jelenleg még nincs

(#109113) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Pár hete a feleségem előfizuját átrakattunk az én nevemre, előfizetésemre, Magenta 1-emhez.
Pár napja jött egy levél neki, hogy valami 4700 Ft tartozása van (egy havidíj összege gondolom). Viszont én ezt az összeget nem látom sehol! Az ő előfizetésével belépve már nem is szerepel ott a csomag, de befizetetlen számla sem szerepel. Néztük Telekom app-ban, ott sincs semmi. Az én előfizetésemnél sem látok tartozást. Hívjam fel őket inkább és kérdezzem meg? Vagy hagyjam a csudába? Csak nehogy az általuk vélt tartozás miatt letiltsák a feleségem számát vagy ilyesmi.

(#109114) 4Grider válasza Gabesz87 (#109113) üzenetére


4Grider
nagyúr

A te előfizetésedre nem rakhatják át az ő tartozását.
Az ő fiókjáról meg logikus, hogy leválasztásra került a szám ha egyszer átíratta.

(#109115) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Telekomon keresztül nem vásárolható Cinema Mozijegy? (mobil egyenleg terhére, vagy otthoni előfizetés terhére?) vagy csak az Arany/Platina kártya használható hétköznap kedvezményként?
Lottózni pl. lehet a mobil egyenleg terhére.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#109116) Gabesz87 válasza 4Grider (#109114) üzenetére


Gabesz87
addikt

Jó, ezek logikusak, számomra is nyilvánvaló, csak a biztonság kedvéért lecsekkoltam mindenhol, hogy szerepel-e ez a számla valahol. A kérdés az hogy kell-e ezzel a (szerintem nem létező) tartozással foglalkozni!? Hisz sehol sem szerepel már.

(#109117) 4Grider válasza Gabesz87 (#109116) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért ne írj ekkora hüleséget, hogy egy kiállított számla sehol sem szerepel már. Azzal hogy kiállították, bekerült a rendszerbe, ergo ha nem fizetsz, megy majd a felszólító, ha pedig akkor sem fizetsz, sok másikkal együtt eladják behajtó cégnek. Távközlési feketelistára nem tudom az összeghatárt, amivel feltesznek. Az összes hazai szolgáltató küld papír alapú végszámlát, mert azok is kihajítanak az online felületről rögtön az előfizetés megszűnésekor.

(#109118) ubyegon2 válasza 4Grider (#109117) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Régen nem küldött a T sem papíralapút, anno lemondtam a netet vonalassal együtt náluk, helyszínen kifizettem mindent, azt mondták, ha minimális összeg felmerül majd, azt email-ben kapom meg! Na igen.....azt se mondta nyomoronc, hogy azért az emailcímem már inaktív lesz, mire hazaérek. :W elfelejtettem a dolgot és pár év múlva elkezdett hívogatni, SMS-t küldeni, etc. a követeléskezelő. A tetüként eljáró T persze már semmit nem mondott, milyen összeggel vagyok elmaradva, pedig telón még náluk vagyok azóta is.

Két év múltán kaptam az első olyan levelet a követeléskezelőtől, amiben egyáltalán benne volt, miről van szó! 2003 ft(!) 6 évvel azelőtti összeg volt. Ha anno levélben kapom ezt meg, simán kifizetem. Biztosan van nyomoroncabban eljáró cég a T-nél is ilyen esetekre, de ez igen tetü dolog volt tőlük.

(#109119) Fifi válasza Gabesz87 (#109113) üzenetére


Fifi
őstag

Ez nem lehet az átírás költsége? Viszont annak az új előfizető számláján kell megjelennie, amit látnod kellene ...

Inkább valószínű, hogy a feleséged utolsó havi számlája lesz. Ha felhívod őket, akkor biztos megmondják, hogy miből adódik és kérhetsz a számláról másolatot.

(#109120) ubyegon2 válasza Fifi (#109119) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Akár az asszonyt is megkérdezhetné, ugyanis ez az opció még fel sem merült. ;)

(#109121) Elims válasza dptrsk (#109112) üzenetére


Elims
veterán

:-o
3 nappal ezelőtt hívtam fel az ügyfélszolgálatot.El is indította a folyamatot,sms-t is küldtek a dominó kártyára.

(#109122) #77646080 válasza Elims (#109121) üzenetére


#77646080
törölt tag

(#109123) Elims válasza #77646080 (#109122) üzenetére


Elims
veterán

Ja...most újra hívtam őket.
A kislány hezitált legalább 10-12 percig,aztán egy férfi ügyfélszolgálatos 1.5 perc alatt kimondta,hogy jelenleg még nem lehet.
Pedig a múltkori -szintén hölgy..- minden zokszó nélkül elindította a témát és küldtek is sms-t a dominó(!) kártyára,hogy menjek fel a www.telekom.hu/4g-sim-igenyles oldalra.

Komolyan mondom,amikor ügyfélszolgálatot hívok és női hangot hallok,a hideg ráz.. (pedig kemény hetero vagyok).
Tudom,tisztelet a kivételnek,de az nagyon kevés. :-/ 20 nőből kb.1 aki tényleg tudja,hogy mit csinál.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#109124) Zeki válasza Elims (#109123) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem csodálkozok. Sok technológiai dolog inkább férfiaknak való, a nők csak használni szeretik. De MÉGIS a hülye HR-es csajok csajokat vesznek fel minden ilyen helyre... cicababa biztosan jobban értékesít, vagy ért hozzá a szépen csillogó szemeivel.
Ja, hogy én már akkor Westel hangpostákba hatoltam be és ingyen telefonáltam onnan kifele, vagy mauritius-i üzenetközpontokon keresztül küldtem korlátlan ingyen sms-t a mobilomról, amikor ezek a cicamicák nem is éltek?
Az nem számít. Jön egy kisebb technikai kérdés, és máris kérdezősködnek... mert fogalmuk sincs semmiről.

(#109125) 4Grider válasza Elims (#109123) üzenetére


4Grider
nagyúr

Volt egy nagyon jó Telekomos kapcsolattartónk, a kisújjából kirázta a Telekom minden ajánlatát, nem lehetett megfogni műszaki kérdésekkel sem. Volt kézilabdás csajszi, kiment inkább magánzó flottakezelőnek, azóta halálra is kereste magát. A cégünket már korábban lerázta, mert túl kicsi falat lettünk neki a 70 előfizetéses flottánkkal. Tényleg nem tudtam tőle olyat kérdezni, amire nem tudott azonnal korrekt választ adni. Valahol tehát logikus, hogy havi nettó 200-ért három műszakban nem az ilyen kolléganőkkel találkozol.

(#109126) #77646080 válasza Elims (#109123) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez tényleg elég durva mellényúlás a részükről. :(

Szívesen.

(#109127) anglergab válasza 4Grider (#109125) üzenetére


anglergab
addikt

Pár nehezebb Telekomos kérdés akkor :) :
- van 900 MHz-en 3G? Ha igen, hol?
- Mindenhol 20 MHz az LTE 1800 MHz-en?
- Mindenhol 20 MHz az LTE 2600 MHz-en?
- Miért van vidéken 1800+2600 MHz 2CA LTE az 1800+800 MHz helyett?
- van DC-HSPA+ (2x21 Mbps) jelenleg?
- 3G-n hívás közben mindig/biztos van mobilnet?
- hol van 450 Mbps-es LTE? Van annál gyorsabb valamelyik bázison?
- hol nem közös a 800 MHz LTE a Telenorral vidéken?

(#109128) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, amerikai T-Mobile-lal van valakinek tapasztalata?
A fiam dolgozik kint hajón, vett egy úgynevezett T-Mobile Simple sim-kártyát, hogy tudjon netezni, de nem megy a 4g.
Itthon tök stabil volt a telefonján. (Cubot P20)
Azt sem tudom, hogy telefon-probléma lehet, vagy a simmel lehet gond.

Köszi előre is. :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#109130) 4Grider válasza anglergab (#109127) üzenetére


4Grider
nagyúr

Marha fontos kérdések, a flotta előfizetők egészen biztosan ezek alapján választanak szolgáltatót...
De ha tényleg érdekelnek a válaszok, miért nem teszed fel a Telekom felé írásban őket?

(#109131) caky


caky
csendes tag

Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne mi van olyankor a Telekomnál ha csúszok max.1 hetet a részletek befizetésével? A mobilszámla ki van fizetve, csak a részletek nem ami ma jár le. Nem kéri be egy összegben? Soha nem késtem még csak nem vagyok otthon és egyszerűbb lenne jövő hét elején befizetnem.

(#109132) Dexter68 válasza #20749568 (#109129) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, mindig tanul a zember valami újat.... hol tudom megnézni egy telefonnál, hogy tudja-e az amerikai frekiket?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#109133) Vangelis válasza caky (#109131) üzenetére


Vangelis
nagyúr

semmi nem lesz....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#109134) ubyegon2 válasza Dexter68 (#109132) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha jól értem, mire gondolsz, ezek a linkek jók lesznek:

GSM Bands information by country (May 20, 2019)*
vagy a spectrummonitoring

(#109135) Ateszpapa válasza caky (#109131) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nyugi, a telefonszámla a lényeges, hogy az be legyen.
Részletekkel mindig csúszok pár napot, hónap elején van fizu. :D

(#109136) kalanchoe válasza caky (#109131) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ha eddig normálisan fizetted, szerintem nem lesz vele gond. Ha bankkártyás fizetés is opció, mobilról is ki tudod fizetni appból, vagy weboldalról.

(#109137) set79


set79
csendes tag

Sziasztok!
Tanácstalan vagyok, ha tudtok segítsetek!
Kötöttem a telekomnál februárban egy új mobil előfizetést, kértem hozzá készüléket is.
Korlátlan a csomag, törlesztéssel együtt 24 ezer a havidíj.
Kértek 75 ezer előleget, de nekem még most is csak pár ezres számláim vannak. Pedig annak 3 hónap után már le kellett volna járnia.
Mit tegyek?
Semmit? Örüljek, hogy csak ennyit fizetek, hisz nem az én hibám, hogy így számláznak, vagy szóljak?
Azt se akarom, hogy egyszer csak rám dobjanak egy százezres számlát. Egyáltalán lenne joguk hozzá?
Köszönöm a válaszaitokat.

Üdv

(#109138) Caranita válasza set79 (#109137) üzenetére


Caranita
aktív tag

nem kellett lejárnia, hiszen az előleg csak az előfizetés díjára, és a telekom szolgáltatásokra érvényesül, a készülék törlesztőre nem

(#109139) btudos válasza set79 (#109137) üzenetére


btudos
veterán

A számlákon szerepelnie kell, mennyit vontak le belőle jóváírásként, célszerű azzal kezdeni. Elvileg a befizetett előlegből csak a havidíjat vonják, a törlesztőrészletet nem fedezi.

Nézd meg mi szerepel a számlákon, ha utána sem tiszta, hívd fel őket, vagy írj nekik, az a legegyszerűbb, mi innen nem fogunk tudni ennél többet mondani.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#109140) set79 válasza btudos (#109139) üzenetére


set79
csendes tag

Köszi Nektek, igazatok volt. Letöltöttem a számlám és látom, hogy pont most járt le az előleg.
Szép napot!

(#109141) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Az online shop-ban a Huawei Mate 20 Pro készüléknél ezt írja jelenleg:

Kifutó termék

A választott készülék jelenleg nem kapható.

Meg tudja ezt esetleg mondani valaki (itt, vagy ügyfélszolgálat), hogy lesz-e még kapható, vagy esélytelen és nézni kell naponta, hátha? Vagy már esetleg felesleges is várni, hogy lesz új?

(#109142) vpanangin válasza -FreaK- (#109141) üzenetére


vpanangin
senior tag

Leírom a témával kapcsolatban az elmúlt 6 napom történéseit, te pedig belátásod szerint cselekszel.

Péntek óta vadásztam egy példányt az említett készülékből. Online shop nekem is azt jelezte mint neked. Szombaton a közeli városban bementem mindhárom szolgáltatóhoz, egyedül a Vodánál ígértek a mostani hét elejére néhány darab érkezését. Személyesen tovább nem tettem többet a dolog érdekében.

Online a Vodánál van, de abban a konstrukcióban amiben nekem kell, nekem drága. Telenornál feliratkoztam a készletértesítésre, még nem jött e-mail.

Telekomnál négyszer cseteltem ügyfélszolgával, mindannyiszor arról tájékoztattak, hogy már nem lesz a készülékből. Ezt a csatornát elengedtem. Online shopban sűrűn ránéztem, hétfőn délután sikerált egyet megrendelnem.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#109143) -FreaK- válasza vpanangin (#109142) üzenetére


-FreaK-
veterán

Értem, köszönöm, tehát akkor a "esélytelen és nézni kell naponta, hátha" opció lett. :)

Amúgy a Telekom weblapjára jellemző technikai szintet remekül jellemzi, hogy ha rányomsz, az "értesítést kérek, ha újra elérhető" gombra, akkor: 404-es Hiba, Az oldal nem található!

(#109145) huberpe


huberpe
aktív tag

sziasztok.
olaszországban roamingolok és a telekom oldala szerint a hivatalos partnerek ezek: Telecom Italia S.p.A., WIND Telecomunicazioni S.p.A., viszont én látok egy csomó mást is manuális kereséssel (pl vodafone). ha olyat választok ami nincs a listájukon az gáz? 🙂

(#109147) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Holnaptól a hang díjcsomagok mellé új NET csomagok választhatóak a maiak megszűnnek. Lényegében olcsóbbak lettek, mint az eddigi.

Net 1 GB 1.090,- Ft MEGSZŰNIK
Net 2 GB 1.290,- Ft ÚJ
Net 3 GB 2.290 -> 1.890 Ft-ra csökkent az ára
Net 6 GB 3.990,- Ft MEGSZŰNIK
NET 10 GB 4.590,- Ft ÚJ
NET 15 GB 6.390,- Ft MEGSZŰNIK
Korlátlan NET 10.000 ,- Ft -> 9.000,- Ft-ra csökken.

(#109148) tsteve válasza radio100jozs (#109147) üzenetére


tsteve
senior tag

nem rossz.. de ennél azért kicsit többre számítottam

(#109149) kalanchoe válasza radio100jozs (#109147) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ez egész jó, lehet váltok a 2 gigásra. Ott is érvényes a Magenta1 duplázás? Mert 4 giga nettel nagyon elégedett lennék.

(#109150) n@p@lm válasza radio100jozs (#109147) üzenetére


n@p@lm
őstag

Dominóra is hozhatnának ki valami eksönt.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.