Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109651) Keem1 válasza Zeki (#109650) üzenetére


Keem1
addikt

Spotify is? Aligha :DDD

(#109652) bostone


bostone
addikt

Szerintetek van arra esély, hogy a mobil s csomag a jövőben módosuljon valami hasonlóra, mint a versenytársak hasonló értékű csomagja.
Tehát, 90 vagy 100 perc lebeszélhető alapból, nem hálón belül ingyen.

(#109653) kalanchoe válasza bostone (#109652) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Szerintem most nincs, pedig jó lenne egy XS csomag személyében.

(#109654) anglergab válasza Zeki (#109650) üzenetére


anglergab
addikt

Azért a Facebook forgalom (nem a Messenger) nem csak kilobájtokban mérhető :)
Meg a Spotify sem.

[ Szerkesztve ]

(#109656) viktorhu válasza anglergab (#109644) üzenetére


viktorhu
veterán

Köszönöm :( Ez elég fontos infó.

(#109657) enginev3.0 válasza bostone (#109652) üzenetére


enginev3.0
félisten

Eddig olyan volt
Idén lett ez az új rosszabb verzió
Szóval nem hiszem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#109658) Pxs


Pxs
aktív tag

Ha egy családban korábban (baromi régen) volt valakinek tartozása az akkori T-Mobile felé, és most ugyanarról a bejelentett címről egy másik családtag a saját nevére rendelt számlás előfizetést készülék részletfizetéssel, az jóvá lesz hagyva? Előleget megtudtuk, be lesz fizetve, és mához 2 napra esedékes a készülék átvétele, akkorra szállítják ki. Nagyon jó ajánlatot kaptunk, és piszkosul sajnálnám, ha még egy kört kellene futni.

A rendszer elfogadta az üzletben, állapota most jóváhagyásra vár. Viszont feltűnt egyszer valami "A3 besorolás " hibaüzenet a folyamat során, az lehet gond?

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#109660) Caranita válasza Pxs (#109658) üzenetére


Caranita
aktív tag

az gond lesz

(#109661) btudos válasza Pxs (#109658) üzenetére


btudos
veterán

Ha megvolt a telefonos jóváhagyás és elfogadtátok az előleget, akkor nem valószínű, hogy problémába ütközik a rendelés teljesítése.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#109662) Dinter


Dinter
addikt

A SIM kártyához tartozó mobil számot hol találom? Nem látom sehol sem itt a kis cuccon amiből ki kell törni.

(#109663) anglergab válasza Dinter (#109662) üzenetére


anglergab
addikt

Egy hívást kell indítani róla, és kiderül.

(#109664) thomas77 válasza Dinter (#109662) üzenetére


thomas77
senior tag

Tárcsázóba bepötyög *121# majd hívásindító.

(#109665) anadroid válasza poli27 (#109639) üzenetére


anadroid
senior tag

VoWiFivel, ahogy látom, küzdöttél egy sort. Én most küzdöttem a Telekommal, bekapcsolták még a múlt héten, de nem működik nekem. A Digis kártyával hibátlanul megy. Erre most arról tájékoztattak, hogy a dual SIM-es telefonokat VoWiFi téren nem támogatja a Telekom (kifejtve: vagy megy, vagy nem, ők nem törődnek vele, hívjam a Szuperszervizt a 1422-n). Nekem Galaxy Note9-em van. Nálad min indult el? Van-e valaki, aki Samsung két SIM-es telefonon használja? Nekem akkor sem megy, ha csak egy - Telekomos - SIM van benne, a Digivel minden variációban működik. A telefon független, nem szolgáltatónál vett.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109666) anglergab válasza anadroid (#109665) üzenetére


anglergab
addikt

A Telekom VoLTE működik rajta?
A Telefon appba írt *#1234# eredményét oszd meg.

(#109667) anadroid válasza anglergab (#109666) üzenetére


anadroid
senior tag

Működik, azon keresztül beszéltem az ÜFSZ-tal is.

AP: N960FXXS2ARJ4
CP: N960FXXU2ARJ1
CSC: N960FOXM2ARJ1
Model: SM-N960F/DS

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109668) kalanchoe válasza anadroid (#109665) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Erre most arról tájékoztattak, hogy a dual SIM-es telefonokat VoWiFi téren nem támogatja a Telekom

A40 dual simes és megy rajta. :F

(#109669) anglergab válasza anadroid (#109667) üzenetére


anglergab
addikt

Azért nem működik ezzel a szoftverrel a Telekom VoWiFi, mert nincs benne engedélyezve (túl régi).
Frissítsd a szoftvert.

(#109670) anadroid válasza anglergab (#109669) üzenetére


anadroid
senior tag

Pontosítsd, légy szíves, melyik változattól működik? Nem szívesen herélném ki a telefon számomra fontos funkcióit (beszélgetés rögzítése - nincs thai SIM-em a kerülőúthoz, fényképező PRO üzemmódja. A 9.0-ás Android információim szerint egyiket sem tudja Európában).

Még 2 frissítésem van hátra, amit "károsodás" nélkül feltehetek, de azok a méretük miatt csak biztonsági frissítésnek tűnnek.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109671) anglergab válasza anadroid (#109670) üzenetére


anglergab
addikt

Azt nem tudom. Minél frissebb, annál valószínűbb hogy működik.
Amit most használsz, az tavaly októberi.
Mindenképpen idei kell, a júliusi szinte biztos hogy tartalmazza a Telekom VoWiFi-t, de lehet korábbi is.

(#109672) poli27 válasza anadroid (#109665) üzenetére


poli27
veterán

S9+ és s10+ mindkettő dual simes, igaz csak 1 sim van mindkettőben...

(#109673) anadroid válasza anglergab (#109671) üzenetére


anadroid
senior tag

Idei = legalább a februári 9.0. Hát nem vagyok fellelkesedve. :O

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109674) anglergab válasza anadroid (#109673) üzenetére


anglergab
addikt

Igen, valószínűleg 9.0 muszáj a Telekom VoWiFi-hez az esetedben.
El kell dönteni, hogy a VoWiFi vagy a másik funkciók fontosabbak.

[ Szerkesztve ]

(#109675) anadroid válasza anglergab (#109674) üzenetére


anadroid
senior tag

Csak azt nem értem, hogy ha a VoWiFi egy beérett szabvány, a Digi a tojáshéjjal a hátsóján működik vele, akkor a Telekom dinoszaurusza mi a bánatért nem engedi alaphangon a régrbbi firmware-rel? Amikor a Note9-et összerakták, a Digi még a fasor bejáratát se közelítette meg, a T-nél meg már mentek a VoWiFi tesztek. Talán a szokásos blokkoljuk, majd meglátjuk, hogy ki lehet-e csavarni egy kis pénzt az erre vágyó ügyfelekből-típusú marketingmentalitás újabb kísérletének maradványával kell küzdeni (lásd: irány a Szuperszerviz, külön pénzért)?

Megpróbáltam az IMS-profilos trükköt is, az se használ, nem igazán tudom elképzelni, még mit varázsoltak T-ék. Rootolni meg nem fogom a vadonatúj telefont, ahhoz túl sok van hátra a garanciából.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109676) SPF


SPF
senior tag

Sziasztok, ezt az sms-t ma kaptam. Hol tudom bekapcsolni?

KAPCSOLJ KI ÉS KAPCSOLD BE! Kapcsold ki magad és ehhez kapcsold be a DÍJMENTES 4GB EXTRA ADATOT a Telekom Alkalmazásban havi 4 napra, 2019.10.31-ig! Vállalkozóként Te is rendszeres kikapcsolódást érdemelsz, de tudjuk, hogy igazából kikapcsolódásod közben is megy a biznisz. https://telekomhu.page.link/dbg Üdvözlettel, Telekom

(#109677) 4Grider válasza SPF (#109676) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ahogy írja, a Telekom alkalmazásban.

(#109678) SPF válasza 4Grider (#109677) üzenetére


SPF
senior tag

Ott sehol sem találom.

Más is kapott ilyen üzenetet?

(#109680) 4Grider válasza SPF (#109678) üzenetére


4Grider
nagyúr

Néha az ilyesmi nem ott van, ahol logikusan lennie kell, hanem pl. az egyéb szolgáltatások között...

(#109681) SPF válasza #72445440 (#109679) üzenetére


SPF
senior tag

... és 4Grider, nincs adatvásárlás menüpont, megnéztem mindenhol, és nem találom sehol.

Egyedi üzleti előfizetés, lehet, hogy ezért?

(#109682) anglergab válasza anadroid (#109675) üzenetére


anglergab
addikt

A Digi profilja korábban beépült a XEH-be, mint a Telekomé, mivel az előbb a saját TMH-ba került bele.

A megoldás: ha régebbi szoftvert akarsz, akkor TMH, ha újabbat akkor TMH/XEH kell a VoWiFi-hez.

(#109683) betyarr


betyarr
veterán

dominóra még mindig nem sikerült senkinek sem kikönyörögni a vowifit?

(#109684) thomas77 válasza betyarr (#109683) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem. Az ügyintéző hölgy nagyon kedves és hozzáértő volt. Fel is olvasta az utasítást. Felöltősnek és mix típusú előfizetésekre későbbi időpontban lesz elérhető a szolgáltatás. Ez gondolom minimum 2 évet jelent, ahogy a Telekomnál ez lenni szokott...

(#109685) g0dl


g0dl
addikt

A dominosoknak a volte-t azt kérni kell, vagy csak a készüléken múlik?

(#109686) betyarr válasza thomas77 (#109684) üzenetére


betyarr
veterán

Ez gondolom minimum 2 évet jelent, ahogy a Telekomnál ez lenni szokott...

bahhh,kenjék a hajukra,addigra már lehet digis leszek :DD

g0dl: kérni kell.ha nagyon ellenkeznek,akkor füllentsd,hogy s10-ed van

[ Szerkesztve ]

(#109687) morgulfz


morgulfz
tag

Szia Poli27!
Most a lekezelő stílusodtól tekintsünk el. 280.000 Ft ért akarja értékesíteni nekem a T az Iphone 8 Plust. Erre az összegre még a havidíj + költség. Ezt a telefont újonnan 200 ért már azért meg lehet kapni függetlenül attól hogy ennyit sem ér. 2 évhűségre Magentában valahogy nem ezt vártam volna.

[ Szerkesztve ]

(#109688) poli27 válasza morgulfz (#109687) üzenetére


poli27
veterán

Értem tehát a szürkeimportos áfacsalt garit nem nagyon adó kis gsm boltokkal hasonlítod össze a Telekomot komoly vagy :D

(#109689) anadroid válasza anglergab (#109682) üzenetére


anadroid
senior tag

Az egész TMH/XEH történettel csak az a gáz, hogy a tőlünk mobiltelefóniában kissé elmaradott (nem vicc) Ausztriában az A1-nél 2016. júniusában indult a VoWiFi (a VoLTE 2015. novemberében). 2017. február vége óta megy a Galaxy S7 pároson, novembere óta a Note8-on és az S8 pároson, és megjelenése óta a Note9-en. S7-en TMH-val nálunk nem megy. Mert csak.

Másrészt a TMH firmware-ek általában 2 hét késéssel követték az XEH-t, tehát ezek szerint a TMH egy frissítési ciklussal le van maradva a XEH-tól?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109690) anglergab válasza anadroid (#109689) üzenetére


anglergab
addikt

Az S7-en (és attól felfelé) megy a Telekom VoLTE, az S8-on (és attól felfelé) megy a Telekom VoWiFi is.

S7-en azért nincs VoWiFi, mert annak már lejárt az aktív szoftveres támogatása, új funkciókat már nem kap.

A szolgáltatói változat mindig le van maradva a XEH-től, hiszen azt tesztelni kell a szolgáltatóknak és utána adható ki a szolgáltatói változat.

[ Szerkesztve ]

(#109691) thomas77 válasza anglergab (#109690) üzenetére


thomas77
senior tag

Annak ellenére, hogy több, mint 3 éve jelent meg, a Digi VoWifi hibátjanul megy rajta XEH rommal, mindenféle mókolás nélkül...

(#109692) martonl válasza anglergab (#109690) üzenetére


martonl
senior tag

Ez röhejes. Természetesen nem az, amit írsz, hanem a szituáció. Ezek szerint akkor van egy "közös" volte-vowifi profil, amit ha a szolgáltató használ, akkor szinte minden készüléken menni fog? És ha ettől a szolgáltató eltér, akkor majd kell a legújabb régiós szoftverfrissítés, vagy ha az nincs, akkor dobjuk ki a 3 éves készüléket? Már a zasszony Galaxy A5 2015-ös készüléke is tudja a volte-t, 6-os androiddal, ott a kapcsoló. Telekomon persze nyilván az sem megy.

(#109693) kali válasza anadroid (#109689) üzenetére


kali
legenda

Abban az országban - és még néhány másikban - erőltették a gyengébb mobilos lefedettség miatt a wifi útján történő kommunikációt is, ahogy kénytelen most tenni azonos ok miatt hazánkban a DIGI is, de a többi szolgáltató nincs úgy rászorulva.

A Note9 tekintetében, a telefon topijának összefoglalójában megtalálod a linkeket, hogy melyik kódnál, hogy haladnak a megjelenés óta a frissítésekkel, a szolgáltatók közül a Telekom adta ki a legtöbbet, a XEH után messze ők (TMH) a legjobbak.

martonl: Nem ennyire egyszerű azért a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#109694) thomas77 válasza kali (#109693) üzenetére


thomas77
senior tag

A többi szolgáltatónál is lenne értelme a VoWifinek.
A munkahelyemen az épület előtt van mind a 3 nagy (Digi nincs). Az irodában már gyengébb a vétel. Haladva befelé az épületben csak Telenor van. Az is csak azért, mert velük van szerződése a vállalatnak.
Ha menne a VoWifi, akkor tudnám itt használni a Telekomos kártyámat is.
Szóval hiába tökéletesen le van fedve a környék, nálunk mégis jól jönne a VoWifi. Persze másnál is lehet ehhez hasonló helyzet.

(#109695) kovacsmi_74 válasza thomas77 (#109694) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A legtöbb munkahelyen szerintem nem is engedélyeznék, hogy egy privát készülékkel csatlakozzon valaki a belső hálózatra. Ahol dolgozom, ott biztosan nem.

(#109697) martonl válasza #72445440 (#109696) üzenetére


martonl
senior tag

Persze, de az én egyszerű felfogásom ezt diktálja. Legalábbis ha egy régebbi készüléken, mint a Galaxy S7, megy a Digi vowifi, az erre enged következtetni. Ha lenne Digi kártyám, kipróbálnám a családi Galaxy A5 2015-ben is, szerintem abban meg a volte menne vele.

(#109699) thomas77 válasza kovacsmi_74 (#109695) üzenetére


thomas77
senior tag

Sok helyen több wifi megoldás is létezik.
Pl a vállalat saját belső wifije, amire a vállalati eszközök csatlakozhatnak.
Aztán a külsősöknek fentartott hálózat, ideiglenes hozzáféréssel. Végül az, amelyik az egyszerű melósnak van fentartva (ezen kehetne vowifit használni). Ez szintén regisztrációhoz kötött és a munkáltató naplózhat, vagy korlátozhat rajta bizonyos tevékenységeket.
Persze tudom, sok helyen nem elérhető a dolgozók számára semmi.

(#109700) martonl válasza #72445440 (#109698) üzenetére


martonl
senior tag

Azért adogatnak ki A5-höz is frissítést, legalábbis e szerint. [link] Persze főverziót sajnos már valóban nem, pedig még a Nougat-ot nagyon pedzegették, hogy hivatalosan kiadják rá.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.