Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108501) anglergab válasza kalanchoe (#108494) üzenetére


anglergab
addikt

A jobb hangminőség akkor jelentkezik, ha mindkét fél hálózaton belül ténylegesen VoLTE-n beszél.
Amúgy a rosszabb minőségű kodeke lesz mindkét oldalon.

(#108502) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziaszttok

próbál esetleg valaki mostanság részletre vásárolni?
A webshop nekem mindig mobilelőleget kér bármilyen telefont teszek a kosárba, pedig nem szokta.

Ja régi előfizető vagyok a meglévők mellé szeretnék új előfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#108503) Huroq válasza Cilindrik (#108502) üzenetére


Huroq
senior tag

A mobil előleggel kapcsolatban én bő fél éve jártam meg a hadak útját. Nem tudták soha megmondani miért kér előleget a rendszer (természetesen rendszeresen időben fizetett számlák mellett, korábbi rendszerbe platina kiemeltséggel rendelkező szám mellé), mert ugye teljesen automata a megállapítás, beleszólni nem lehet. Ha nem szeretnél előleget fizetni akkor érdemes boltban vásárolni.

(#108504) Caranita válasza Cilindrik (#108502) üzenetére


Caranita
aktív tag

bejelentkezve próbáltál rendelni?

(#108505) Cilindrik válasza Huroq (#108503) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Igen csak mivel bizonytalan vagyok a telefonban ezért szerettem volna élni a 14 napos visszaviteli lehetőséggel.

Caranita: persze

Még a legolcsóbb telóra is kér :)

[ Szerkesztve ]

(#108506) Huroq válasza Cilindrik (#108505) üzenetére


Huroq
senior tag

Nekem is a 14 nap volt a problémám, hogy elesek tőle. Több hetes levelezés után tudtam csak elérni, hogy előleg nélkül online meg tudjam rendelni, de visszagondolva inkább üzletben kellett volna megvennem a készüléket. :)

(#108507) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

Hátha segít, bár nem próbáltam ki...

Applikáció Domino feltöltést továbbra is csak havi számla terhére engedne tölteni az előfizetésen belül, de azt vettem észre, hogy még a kezdőképernyő alján az "Áttekintés" ikont követő "Feltöltés" ikon alatt a "Feltöltésnapló"-nál elvileg mutatja az elmentett bankkártyát és a "Feltöltés megismétlése" gomb is látszik. Ha valakinek töltenie kellene, kipróbálhatja.

[ Szerkesztve ]

(#108508) atala válasza vgyuri (#108484) üzenetére


atala
addikt

Én is felhívtam Őket, hogy adják meg az 500 MB-ot a webes feltöltésre is, mert az apban nem lehet feltölteni. Elhajtottak, hogy így Ők nem tudják megadni.

(#108509) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most jött az SMS értesítő erről.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#108510) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

0630

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108511) csaba1203 válasza MaxxDamage (#108509) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez pontosan mit is jelent?

(#108512) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Felhívtam az ügyfélszolgálatot hogy mi a búbánatért kérnek mobilelőleget.

Eddig én úgy tudtam hogy annyi készüléket hozhatsz ki részlerte amennyi előfizetésed van.
Most nekem valami mobilkeretről beszélt amit ha kimerítek akkor kéri az előleget

2 otthoni előfizetésem van 1-1 készülékkel részletre
2 mobil előfizetés 1-1 készülékkel részletre

Ezek mind rendben fizetve voltak/vannak. És most egy új előfizetést akartam.

Én már kétkedve hiszek a telefonos ügyintézőknek mert ahányan vannak annyi félét mondanak, sajnos be kell battyognom egy boltba.

(#108513) kakuk.tamas válasza Cilindrik (#108512) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hány készülék ebből idei vásárlás?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108514) Cilindrik válasza kakuk.tamas (#108513) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

1 idei van (mobil oldal)

és a másik mobilelőfizetéshez a készülékrészletek végét múlt hónapban fizettem ki.

(#108515) bbmt


bbmt
senior tag

Nekem 3 Telekom otthoni előfizetésem van, akartam egy mobil előfizut, hozzá egy telefont. Felhívtak, hogy fizessek 170 ezer előleget. Akkor kicsit eldurrant az agyam, de normális hangnemben viszont nagyon határozottam mondtam, hogy kapcsoljon valakihez aki döntésképes, mivel évek óta előfizető vagyok bla bla, 3 perc várakoztatás után mondta, hogy elnézést a rendszer tévedett, természetesen nem
kell előleg.

A kanál a gyengék villája

(#108516) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Van egy Mobil S 2017 előfizetésem és egy Domino.Az előfizetéses fel lett töltve valamikor,most van rajta + 4000 Ft.
Ezt át lehet tetetni a Domino-ra?

(#108517) kakuk.tamas válasza Mikulásbá (#108516) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

No.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#108518) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ha a Domino Fix Extra -kártyám egy éves rendelkezésre állási ideje lejárt, és a Telekom-os felületről is törölték, akkor feltöltéssel lehet hosszabbítani?

(#108519) kory24 válasza huan (#108518) üzenetére


kory24
őstag

Szia.
Igen, csak a feltöltés-ből levonnak kb 300ft visszakapcsolási dijat

(#108520) huan válasza kory24 (#108519) üzenetére


huan
őstag

:R

(#108521) 4Grider válasza huan (#108520) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az újabb feltöltésre viszont csak a rendelkezésre állási idő lejárta után 90 napig (az ún. hívószámlekötési időben) van lehetőséged. Utána a szám már ugrott.

(#108522) huan válasza 4Grider (#108521) üzenetére


huan
őstag

A Telekom-os fiókomba belépve látom az utolsó feltöltésem, de most már nem enged feltölteni, mert ezt írja:
A feltöltés nem ismételhető meg.
Lehet, hogy a telefonszám már nem létezik.

Ez a feltöltés ekkor volt: 2018-07-05
Írjak nekik, vagy fel tudom tölteni valahogy?

(#108523) #08205312 válasza huan (#108522) üzenetére


#08205312
törölt tag

Adategyeztetés megvolt az utóbbi 365 napban?

(#108524) huan válasza #08205312 (#108523) üzenetére


huan
őstag

Az nem. SMS-t kapnom kellett volna? Csak mert egy mobil GPS-eszközben van ami SMS-t nem tud fogadni. Lehet egyszerűbb új kártyát vennem?

(#108525) 4Grider válasza huan (#108524) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyszerűbb az új kártya. Adategyeztetés hiányában azonnal köteles a szolgáltató megszüntetni a szerződést.

(#108526) 8 válasza Cilindrik (#108512) üzenetére


8
senior tag

Boltban is annyi félét mondanak, ahány ügyfeles. Sajnos dettó ugyanaz mint a telefonos ügyfélszolgálat.
Ha hivatalos álláspontot akarsz, akkor írj nekik emailt, de az 2-3-4 hét mire válaszolnak.
Csak akkor érsz el valamit, ha az ÁSZF-ben mutogatsz pontosan a vonatkozó bekezdésre, de nem tudom erről van-e valami benne.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#108527) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ez az egyik oka annak, hogy sose viszem be a sok éve használt mobilszámomat egy flottába: [link]

(#108529) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Másnál is van megint hiba a telefonálással? Nálam egy bejövő hívás bontotta a vonalat beszélgetés közben, utána se hívható nem voltam, se hívni nem tudtam 1-2 percig, majd elment a térerő a telefonról, visszajött és azóta működik. :/

(#108530) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok, lenne e számhordozós kérdésem.

Adott 2 telefonszám ami XY Kft előfizetése.
Az előfizetésekre hűség már rég nincs.
Az előfizetéseket szeretnénk az én nevemre magánszemélyre átiratni, ennek van akadálya?
Az átíratott előfizetéseket szeretném elhordozni a Telekomtól a Vodafone-hoz, ennek van akadálya? Gondolok itt arra, hogy a Kft-ből ki lehet úgy venni számot magánszemélyre, hogy a kivett számra nem kötök azonnal hűséget?

Köszi

(#108531) dptrsk válasza Fr3eWar (#108530) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen lehetséges.
T-Pontban tudod intézni, azt pontosan nem tudom megmondani mi kell hozzá, de szerintem mindenféle céges papír(aláírási címpéldány, stb..., 1414/online chaten szerintem segítenek, hogy mik is kellenek).
A céges díjcsomagot nem tarthatod meg, nem kötelező hűséget vállalni, ha el akarod hordozni a legjobb választás egy Domino csomag szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#108532) prozodus válasza Fr3eWar (#108530) üzenetére


prozodus
őstag

Es egybol atvinni a vodahoz? Es ott atiratni, ha annyira akarod, de feltoltos is lehet ceges is, nem?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108533) Fr3eWar válasza dptrsk (#108531) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm!
Dominóra nem is gondoltam.

(#108532) prozodus
Vodánál mondták, hogy előbb el kell intéznem a céges-magán részét a T-vel. Utána intézik a többit.

(#108534) prozodus válasza Fr3eWar (#108533) üzenetére


prozodus
őstag

Azt, h mit mondanak...
Mivel a ceg kozremukodeset ugysem tudod kikerulni, tovabbra is annak neznek utana, h a ceg atviheti-e az elofizetest voda feltoltosbe, es ha igen, akkor azt utana adategyeztetmi a te nevedre majd.

Dominoba atvinni mennyiberul most? 5000?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#108535) dse


dse
tag

a telekom rendszereinek mai dicséretei:
számhordozás hozzájuk, online, hogy ne az alkalmazottakat terheljem, és megad legkorábbi időpontnak fél hónappal későbbi dátumot
a sim kártyáért ma mentem, a terminál bekéri a rendelésszámot is, az ügyfelesnek ezt persze nem továbbítja
a számhordozás időpontját nem tudja módosítani

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#108536) #08205312 válasza prozodus (#108534) üzenetére


#08205312
törölt tag

Vodánál 1-2 évvel ezelőtt megszüntették a "nem magánszemélyeknek" a lehetőséget, az előre fizető szolgáltatás (feltöltőkártyás tarifa) igénybevételére.

(#108537) anglergab válasza kakuk.tamas (#108510) üzenetére


anglergab
addikt

Ezeket a kedvezményeket vasárnap lehet igénybe venni?

(#108538) dse válasza dse (#108535) üzenetére


dse
tag

apró bónusz, hogy a régi 30-asra és az áthordozandóra is küldött sms-t, az app használatát bátorítandó
pedig használom, csak ezt nem tudja a drága

[ Szerkesztve ]

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#108539) kapasz válasza Fr3eWar (#108530) üzenetére


kapasz
tag

Én mostanában intéztem egy ilyet. Telekomnál kell kezdeni, Dominóba kivinni a számokat, majd másnap a weben egy adategyeztetést végrehajtani, akkor adod meg a magánszemély adatait, így lesz cégesből magán.

Ezután a Dominót 30 napig meg kell tartani (ezt már nem biztos, hogy kell, de praktikus is, mert ezalatt le lehet beszélni a kezdőcsomaggal járó 80 percet és elhasználni a szintén rajta lévő 1 GB-ot.)

Ezután a Vodához átfáradni, és ott kérni a magánszemély nevén lévő Dominó áthordozását.

Az egész 2 ezer Ft-ba kerül, ami a Dominó kezdő csomag ára. De lehet kérni 1000 Ft-ért 40 perc + 500 MB-os SIM-et is.

[ Szerkesztve ]

(#108540) _q


_q
addikt

Sziasztok. Olaszországban nem működik a mobilnetet. Maraton 4GB-al feltöltöttem. Van ötletek hogyan bírható működésre? Vodafone 2g-re csatlakozik alapból, a vodafeno 3g és 4g-re fel se lép, pedig az ő hálózatukat használja a Telekom ha nem tévedek. Roamingot és adatbarangolast bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#108541) Martinkiddo válasza _q (#108540) üzenetére


Martinkiddo
csendes tag

Van más elérhető szolgáltató manuális hálózatválasztással? (több roaming partner is van)

Ha igen, akkor próbáld végig őket.

(#108542) anadroid válasza Martinkiddo (#108541) üzenetére


anadroid
senior tag

Próbáld a TIM-et!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#108543) Zeki válasza _q (#108540) üzenetére


Zeki
nagyúr

*104# megvolt?

(#108544) _q válasza Martinkiddo (#108541) üzenetére


_q
addikt

Igen TIM, WIND, ITA.

#108542) anadroid
Talán működni látszik. Úgy tudtam Vodafone működik mindenképpen, alapból erre is állt be. Úgy látszik nem.

(#108543) Zeki
Igen azt bekapcsolt.

Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget :R

(#108545) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Btw, kolcsegkontrollos csomagnál is kell aktiválni *104#-el?
@_q: tapasztalatod szerint Olaszo-ban melyik a legstabilabb szolgaltato?

(#108546) Martinkiddo válasza kalanchoe (#108545) üzenetére


Martinkiddo
csendes tag

Igen, minden prepaid és MIX típusú előfizetésnél aktiválni kell, ha korábban nem aktiváltad még.

(#108547) kalanchoe válasza Martinkiddo (#108546) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Koszi! :R

(#108548) SlayR0113


SlayR0113
tag

Üdv mindenkinek!

Másnál is fenn áll az a téma, hogy az online ügyfélszolgálaton a meglévő előfizetésnél a sárga alapű üzenetben " Technikai hiba miatt... " kezdetű vagy egyéb más szöveg van? Augusztusban hosszabbítanék, mert belelépek az adott időbe, de már nagyon régóta nem találom a megoldást a problémámra. Boltban is azt mondták próbáljam a gyorsító tár törlés és társai változatot, és majd jó lesz, de semmit nem segített.... reménykedek hátha van valaki, aki tud számomra hasznosat... Köszönet előre is. :)

(#108549) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, megyek külföldre (EU), ahol kb semmi telefon, ellenben sok net kell majd nekem. A 0 hang + 6 GB net pont jól hangzik.
De mennyire vehető szigorúan az, hogy "tablethez, net modemhez"?
Technikailag bármilyen hátrányom származhat belőle ha telefonban használom egy fő telefonszámon? Elvileg jó drágán, de hívást lehet indítani, gondolom fogadni is. Esetleg VoLTE van ilyenkor is?
Halnap, tehát még most júniusban váltanék rá, egy hét múlva, ha hazajöttem, visszaváltanék a mostani legkisebb hálón belül korlátlan+3 GB kombóra.

Ezzel a trükkel lehet bármilyen hátrány? :R

[ Szerkesztve ]

(#108550) thomas77 válasza Keem1 (#108549) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem egyszerűbb venni erre az 1 hétre egy domino kártyát?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.