Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100451) EmberXY válasza zeon.hu (#100450) üzenetére


EmberXY
addikt

Velem másfél hete fordult elő ugyanez, a főnökömnek kellett magyarázkodnom, hogy miért vagyok kikapcsolva, pedig nem is. Se a készülékkel, se a kártyával, se a lefedettséggel nem volt gond azelőtt se és azóta se. Magyarázatot én sem tudok rá, talán valami pillanatnyi üzemzavar valamelyik átjátszótoronynál, cellánál, vagy mit tudom én, hol, amit nem vernek nagy dobra.

Up the Irons!

(#100452) zeon.hu válasza EmberXY (#100451) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Nem igazán megnyugtató, ha nem ismert a hiba oka.

#?*@&!

(#100453) betyarr válasza zeon.hu (#100452) üzenetére


betyarr
veterán

az utóbbi ~1 évben nekem is volt ilyen nem is egyszer.egyszerűen jött az sms,hogy nem fogadott hívásom volt,pedig simán be voltam kapcsolva stb.még szerencse,hogy nem valami extra fontos vagy sürgős dolog volt.

(#100454) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kedden egy dominós számomat átváltottam előfizetésesbe és mondta az ügyintéző, hogy küldik az új sim kártyát hozzá. Gyorsan szokták küldeni, van esély rá, hogy ma-holnap megkapom?

(#100455) 4Grider válasza -secret- (#100454) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem személyesen intézted?

(#100456) -secret- válasza 4Grider (#100455) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, de közben most nézem jött is e-mail kedden csak a spamba tette. Jóváhagyásra vár a "megrendelés".

(#100457) huberpe


huberpe
aktív tag

sziasztok!

megpróbálom itt is megkérdezni. :)
szóval én nem találom vagy csak nem látszik sehol a webfelületen/mobilappban, hogy magenta 1-be vontam össze az előfizetéseimet?

(#100458) -secret- válasza huberpe (#100457) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mobilnál nem írja, de ha valamelyik számmal felhívod a 1414-et akkor úgy köszön a robot, hogy "Magenta1-es ügyfelünkként köszöntünk...".

(#100459) -secret- válasza -secret- (#100458) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De, mobil appban írja!

(#100460) huberpe válasza -secret- (#100459) üzenetére


huberpe
aktív tag

tegnap reggel csináltam a "magentásítást", uh akkor még elképzelhető, hogy nem aktiválták be teljesen, mert 1414 sem mondja és a mobil appban sem látom (egyébként hol kellene? :) )

[ Szerkesztve ]

(#100461) -secret- válasza huberpe (#100460) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#100462) huberpe válasza -secret- (#100461) üzenetére


huberpe
aktív tag

köszönöm, így valóban elég egyértelmű. :) majd figyelgetem, hogy beélesedik e nálam is.

(#100463) -secret- válasza huberpe (#100462) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Elég bugos sokszor az app szóval lehet megy már csak az appban nem látod.

(#100464) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Hamarosan lejáró előfizetésem és régebbi csomagban lévő Domino kártyám miatt hívott a Telekom, hogy vannak új csomagok és személyes találkozóra invitáltak az egyik Telekom üzletbe.
Ezt eddig nem telefonon szokták intézni? Vagy ennyire kevesen lennének az üzletekben, hogy unatkoznak az ügyintézők? :)

(#100465) prozodus válasza EmberXY (#100451) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem már nagyon sokszor előfordult, h elérhetetlenségre panaszkodtak, mikor végig be voltam kapcsolva. Volt, mikor szinte minden nap... Vannak egyenlő és még egyenlőbb helyek :) Nagyon tré hiba :(

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#100466) EmberXY válasza prozodus (#100465) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez ellen sajnos mi nem sokat tehetünk.

Up the Irons!

(#100467) Nikaré válasza Fox Mulder (#100464) üzenetére


Nikaré
őstag

Eddig szinte minden ügyintézést az online felé terelték.
Mi lesz ebből?

(#100468) kali válasza anadroid (#100448) üzenetére


kali
legenda

Az csak jó, papírforma szerint levonódik, illetve itt a topikban is volt korábban "panasz", mert nem tudta az illető, hogy miért tűnt el feltöltés után a 300 Ft.

lesaux: Nincs mit!

prozodus: Azt, azért írtam, hogy utána már nem.
A választott hívószám és társai már extra díjazásúak, de Domino esetén a legtöbbre nincs lehetőség.

sundayrobi: Az üzletek külön cégek/vállalkozások, így szerintem arról lehet szó, hogy rámennek (vagy most kaptak engedélyt) ők is az ilyen jellegű bevételi forrásokra (is), próbálják ezáltal jobban kiaknázni az ügyfélkör adta lehetőségeket a bónusz bevételek tekintetében, biztos nem akarnak már csak az üzletbe betérőkre szorítkozni, hátha sikerült a keresztértékesítés.

[ Szerkesztve ]

(#100469) Genova1983


Genova1983
tag

Tudom telefont csak listaáron szoktatok ide betenni,de azért lehet,hogy érdemes ezt is megnézni:

Huawei Mate 10 pro

A legkisebb előfizetéssel 138.160Ft (nagyobb kombinációban gondolom még olcsóbb).Annak lehet jó aki esetleg hűséget hosszabbítana,vagy kamatmentes részletre szeretne venni.Én Domino csomagot váltanék előfizetésre,így még 11.000Ft lejön belőle.

Bocs,best-buy topicba akartam írni,ha itt nem maradhat töröljétek.

[ Szerkesztve ]

(#100470) Bogyó bá' válasza Genova1983 (#100469) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Itt meg 135k hűségvállalás nélkül.... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#100471) troland26 válasza Genova1983 (#100469) üzenetére


troland26
őstag

Ez egy nagyon jó ajánlat . Kíváncsi vagyok meddig lesz elérhető...

(#100472) kali válasza Bogyó bá' (#100470) üzenetére


kali
legenda

De az az üzlet nem hivatalos hazai viszonteladó, így nem viszonyítási alap, mivel arra nem okés a 2 év (hazai) gyártói jótállás, a Huawei (díjmentes) háztól - házig szolgáltatás...stb., hanem adott bolt ad rá 2 évet, ami probléma esetén nem feltétlenül egyenértékű (finoman fogalmaztam) a gyártói jótállással és szolgáltatásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#100473) #77646080


#77646080
törölt tag

A 135 000 forintos ajánlathoz 1 év jótállás tartozik, a Telekoméhoz pedig 2 év. Számomra nem kérdés, hogy észszerűbb +1 év jótálláshoz jutni, alig 3 000 forint ellenében. Természetesen elfogadom, hogy más számára ez esetleg nem fontos. :)

Szerk.: amíg ezt megnéztem a két honlapon és bepötyögtem, Kali meg is előzött. :D

A nem-Telekomos honlapon az ÁSzF csak 1 év jótállást ír, a telefon mellett pedig nem találtam meg az erre vonatkozó infót... hmmm...

[ Szerkesztve ]

(#100474) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Üdv! A napokban jött egy SMS, hogy az egyenlegem 300 Ft alá csökkent. Több mint ezer Ft volt a domino kártyámon, nem érettem az okát, Azóta kiderült hogy 9Ft helyett (domino most aktiválva volt) 39 Ft-ért beszélek, ezért ez a drasztikus egyenlegcsökkenés.

Most akkor végleg megszűnt ez az opció? (Azt olvastam, hogy április 1-től már nem aktiválható) A telekom online felületén azt mutatja, hogy aktiválva van nálam a domino most, ezért nem értem az egészet. :F

(#100475) tsteve válasza =Mentor= (#100474) üzenetére


tsteve
senior tag

magyar területről inditva 9 ft/perc-et kéne csak fizetned.. ha külföldön tartózkodsz csak akkor lehet ennél több a telekom irányú hívás.. hivd fel a 1414-et, hogy zavar van az erőben

[ Szerkesztve ]

(#100476) kali válasza =Mentor= (#100474) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem szűnt meg, csak újonnan nem aktiválható azóta, de akinek adott időpont előtt aktív volt, annak az is kellett, hogy maradjon - kivéve, ha lemondásra, vagy más okból automatikusan kikapcsolásra került.

(#100477) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Csak mobiltelefont SIM nélkül lehet részletre venni a T-nel otthoni tv és internet előfizetés mellé ?
Köszi

(#100478) Watto1991 válasza .: JuSzT :. (#100477) üzenetére


Watto1991
senior tag

Lehet igen, 2 év hűséghosszabbítással.

[ Szerkesztve ]

(#100479) troland26 válasza .: JuSzT :. (#100477) üzenetére


troland26
őstag

Vehetsz listaáron ..ha jól emlékszem ..

(#100480) .: JuSzT :. válasza troland26 (#100479) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tehát akkor az otthoni előfizetés "nagysága" nem befolyásolja az árát mint pld a normál mobil előfizetésnel?

(#100481) Zeki válasza .: JuSzT :. (#100480) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem. De eleve jó árak vannak, meg lehet 22 havi ingyen hitelre is venni, és előleget sem kell leperkálni.
A Sony tv-k nagyon jó áron voltak a nyáron, most nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#100482) BBke válasza EmberXY (#100451) üzenetére


BBke
tag

Szia!

Ha sokszor előfordul, hogy nem vagy elérhetó akkor SIM kártya hiba szokott lenni.
Kérjél másik kártyát, díjmentes a csere.

[ Szerkesztve ]

(#100483) azigazimoris válasza Genova1983 (#100469) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Jó ötlet volt ide tenni, nekem pont kapóra jött...
Hamarabb tájékozódik itt, mint az agyhalott honlapon 😀
Meg is rendeltem egyet az imént, köszi :R

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#100484) EmberXY válasza BBke (#100482) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm, de még csak egyszer fordult elő, szerintem nincs gond a kártyával.

Up the Irons!

(#100485) .: JuSzT :. válasza Zeki (#100481) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A Mate 10 pro jó lett volna 120 körül, de 200ert inkább nem :)

(#100486) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok. Bocs a kerdesert de telorol vok. Külföldön fel lehet használni az ingyes 3GB neten mint adatroaming?

[ Szerkesztve ]

(#100487) kali válasza Habsteve (#100486) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Belföldön lehet csak felhasználni.

(#100488) poli27


poli27
veterán

Ez mekkora gyökérség, hogy tablethez nem lehet korlátlan netet venni beszélgetés nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#100489) Zeki válasza poli27 (#100488) üzenetére


Zeki
nagyúr

Korlátlan nettel keress flottát. IQPRO. Például. Havi 3900-ból megvan hűség nélkül. Igaz, Telenoros net.

(#100490) prozodus válasza BBke (#100482) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem lett cserélve, és nem szűnt meg :(
Sót, pont egy hosszabb szünet után akkor jelentkezett újra a probléma...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#100491) kali válasza poli27 (#100488) üzenetére


kali
legenda

Több akadálya is van, egyrészt havidíjas hang díjcsomag nélkül a Korlátlan Net nem választható önállóan, másrészt a Korlátlan Net díjcsomaghoz tartozó SIM kártya kizárólag mobiltelefon készülékbe helyezhető be.

(#100492) szabogabor10 válasza Zeki (#100489) üzenetére


szabogabor10
veterán

Meg nem a te neveden van az előfizetés. Nem közvetlenül a Telenornak fizetsz számlát. Ezért nem mennék ebbe a flottába.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#100493) Zeki válasza szabogabor10 (#100492) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor Hello Data a Telenortól.

(#100494) anadroid válasza kali (#100491) üzenetére


anadroid
senior tag

Van olyan tablet, aminek van telefonfunkciója. Samsung SM-T805 például.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#100495) kali válasza betyarr (#100429) üzenetére


kali
legenda

Az alkalmazással nincs gondom mostanság, de a fiókba most sem lehet belépni, faragják és néha az az érzésem, hogy nem is kezdő informatikusok, hanem eddig ilyesmit nem látott gyakornokok ügyködnek rajta...

anadroid: Az lehet, de akkor is tablet, a Telekom meg szóról szára ezt írja az ászf-ben:
A Korlátlan Net díjcsomaghoz tartozó SIM kártya kizárólag mobiltelefon készülékbe helyezhető be.
Továbbá ott a másik korlátozás is, ami minden más esetben is igaz.
Kitalálták ezt rendesen, nem véletlenül nem igényelhető például DuoNet SIM sem a korlátlanhoz, pedig az is milyen jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#100496) anadroid válasza kali (#100495) üzenetére


anadroid
senior tag

Vagy a T-Systems BKK-jegyárusító online rendszerének fej(l/v)esztői. ;] (Cég)családban marad.

A minap "örömmel" láttam viszont egy hibaüzenetben a titkos adataimat (MT-szám, jelszó, IP-cím):

Keresés
Kosár
Azonosítási kísérlet folyamatban
Lakossági Üzleti Rólunk
Általános hiba
requestInfo:

POST param rememberMeContainer:rememberMeCheckbox=on
POST param passwordInput=itt volt nyílt szövegben a jelszóm
POST param passwordFormSubmitButton=1

TF altal vizsgalt header attributumok:
itt egy rakás SSO Header

Jóval lejjebb

<name>logonId</name>
<value>MT-számom</value>

Az esetleges üzleti érdekeket sértő, azonosítónak tűnő adatokat nem másolom ide.

Szóval ezt még gyakorolni kell. De NE ÉLESBEN!

Ha már java-znak, egy titkosító kávébab beférhetett volna.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#100497) punky10 válasza Genova1983 (#100469) üzenetére


punky10
addikt

Nagyon jó,csak sajnos a Mate 10 Pro azon kevés Huawei telefonok egyike,amelyből a Telekom a SingleSIM-es verziót árulja.... :O
Ha DS lenne,mint a P20-as család,vagy a Honor10,már venném is.Illetve akkor már vettem volna kicsit drágábban... :D Bár még így is agyalok rajta egy kicsit.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#100498) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Tudja valaki, hogy a most osztogatott ajándék 10 GB net előfizetéses konstrukcióban meddig forgalmazható le ?
A leírásból számomra nem egyértelmű, mert csak azt írja, hogy 24 órán belül aktiválják és csak a dominóhoz írja, hogy 60 napig használható. Előfizetéses határidőről szó sincs ...

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#100499) -secret- válasza azigazimoris (#100498) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tehát ha kedden váltottam dominó számot át előfizetésesre akkor nekem is jár a 10GB?

(#100500) Ateszpapa válasza szabogabor10 (#100492) üzenetére


Ateszpapa
addikt

És az miért baj?

Engem az érdekel, hogy olcsón korlátlan netem legyen, azt hogy kinek fizetem nem érdekel amíg müxik.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.