Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100751) funkboom válasza gabor9991 (#100740) üzenetére


funkboom
csendes tag

Köszi a válaszokat srácok, akkor lehet a másik szolgáltató csomagját nézem meg. Alapvetően játszani kellene + Netflix + egyéb dolgokra. Azért még mindig bízom benne, hogy a DIGI kihúzza föld alatt az optikát. :)

[ Szerkesztve ]

(#100752) G@ben


G@ben
addikt

Maraton netem van, illetve múlt héten feltöltöttem a kártyát, amihez kaptam 100MB ajándék netet. Azt használgattam is, de mivel a havi 50MB ajándék net is lejárt, vártam a következő aktiválási lehetőséget, de nem jött. Ezért tegnap bementem a Telekomhoz, ahol is az ügyintéző az appban eldugott helyen megtalálta és aktiválta is. Viszont hiába volt bekapcsolva a mobilnet (a feltöltés utáni 100MB), mikor bementem, és nem is szakítottuk meg, akkor is az ajándék 50MB-ot kezdte használni, nem a feltöltéshez kapott 100MB maradékát, ami 2 nap múlva lejár, míg az 50MB csak 29 nap múlva. Igaz, hogy a Telekom honlap nem ezt mutatja, mert egységesen 29 napot mutat lejáratnak, de valószínű, hogy a feltöltési bónusz akkor is lejár 2 nap múlva, nem? Eddig azt hittem, hogy először azt használja, ami elsőnek lejár, de most nem ez a helyzet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#100753) #08205312 válasza funkboom (#100751) üzenetére


#08205312
törölt tag

a jövő bizonytalan.

[ Szerkesztve ]

(#100754) troland26 válasza gabor9991 (#100746) üzenetére


troland26
őstag

Ok köszi . :R

Ateszpapa igen u.e javasolták a topikjába , köszi :R

(#100755) gondor53


gondor53
csendes tag

Kicsit pipa vagyok a T-Mobile hazai társaságára.

9.-én megrendeltem egy A8 telefont a netes felületen. Jött is a vissza igazolás, hogy 11.-én kedden fog megérkezni a megadott címre 9-17 óra között.
Természetesen hiába vártam, majd felhívtam az ügyfélszolgálatot, érdeklődve.
A rendelési szám alapján közölték, hogy még nincs is feldolgozva, majd a hét második felében fog megérkezni valamikor. Nos az is eltelt, telefon sehol.
Az bosszant, hogy a mai napig egy nyekket sem írtak, sem SMS-ben sem emailban nem tájékoztattak, hogy mi a büdös franc van a rendelésemmel. Ha megírják, hogy éppen kifogyott a raktárból, és elnézést kérnek hogy hülyítettek, vagy bármi, de legalább azt látnám hogy működik a kiszolgáló rendszerük nyugodtabb lennék.

A mai világban egyetlen webáruház sem szarja le ilyen látványosan az ügyfeleit, vásárlóit, mint a "T"

(#100756) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Üzenetben 1 darab emoji az MMS-nek minősül?

(#100757) 4Grider válasza gondor53 (#100755) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kész csoda, hogy még működnek valahogy. Egy hete próbálok egy domino sim-hez telekom fiókot létrehozni, na azóta pont karbantartás van, majd próbáljam később... Most épp azt írta ki az alkalmazás, hogy a Telekom szolgáltatásai nem elérhetőek...

(#100758) 4Grider válasza -secret- (#100756) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom telefonbeállítás kérdése, hogy az ilyet sms-ként vagy mms-ként küldi.

(#100759) Samtya válasza ArNick (#100590) üzenetére


Samtya
senior tag

USSD kódokkal sem találom a Domino Fix kártya percegyenlegét.
Tudja valaki a megoldást? :F

(#100760) -secret- válasza Samtya (#100759) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

∗111#

(#100761) Samtya válasza -secret- (#100760) üzenetére


Samtya
senior tag

Geez, tudom, hogy ezzel indítom, de végigzongoráztam a lekérdezéseket és az egyenlegnél nincs ott a percegyenleg csak a forintos.

A 80 percről induló kezdeti percegyenleg maradékát szeretném megnézni, a forintegyenleg jelenleg 0, mert nem volt még feltöltve. Beszélni még lehet róla, mert valamennyi még van a percekből.

[ Szerkesztve ]

(#100762) -secret- válasza Samtya (#100761) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

25 ft a percdíjad, elosztod és máris megvan.

(#100763) prozodus válasza -secret- (#100762) üzenetére


prozodus
őstag

A percegyenleg sztem egyáltalán nem ez...

Ussd-vel még sosem próbáltam, eszembe se jutott, h ott lenne, bár tényleg kellene. Weben nézem v az appban mindig. És végre már nem mp-ben írják újabban...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#100764) -secret- válasza prozodus (#100763) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyenre akkor nincs is lehetőség, írd be google keresőbe! Nem dob semmit...

[ Szerkesztve ]

(#100765) Samtya válasza prozodus (#100763) üzenetére


Samtya
senior tag

Az USSD kódos menüben ott volt régebben. Nem tudom pontosan kb 2-3 hónapja próbáltam utoljára. Most viszont nem találom a megszokott helyen, és máshol sem. Weben is beléptem a fiókomba, ott is csak az adategyenleg van (régebben ott volt a percegyenleg is másodpercekben kifejezve).

(#100766) herdsman12 válasza Samtya (#100765) üzenetére


herdsman12
őstag

USSD kérdést nem vágom, webről valóban eltünt újabban, viszont a régebbi 7.8-as Androidos app mutatja.

(#100767) 8 válasza herdsman12 (#100766) üzenetére


8
senior tag

Webről eltűnik a perc egyenleg... :DDD
pfff szánalom

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#100768) ubyegon2 válasza herdsman12 (#100766) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Amit átküldtél, valóban jól mutatja az egyenleget, most jutottam odáig, hogy 2. SIM-nek beraktam Xiaomi 4X-be: (még egyszer köszi a tippet és az appot is)

(#100769) tamasas0913


tamasas0913
tag

Üdv mindenkinek.
Lenne egy kérdésem.
Mennyi ideig ücsörög egy befizetésen a Telekom? Volt egy pár napos lejárt számlám amit múlt hét szerdán kifizettem. Csütörtökön megláttam az online felületen, hogy elég jó áron van a Mate 10 Pro és rendelni akartam egyet. Viszont azzal szembesültem, hogy visszadobja a rendelést, lejárt számlatartozásra hivatkozva. Azóta is ez a helyzet. Holnap lesz egy hete, hogy nincs befizetetlen számlám, ennek ellenére még ma sem enged vásárolni. Nem szeretnék lecsúszni az akcióról, de úgy látszik a telekom azt szeretné. Mit tudok tenni? Voltam már bent a telekomnál pénteken. Ott azt mondták, hogy a hétvégén már tuti, hogy tudok rendelni. Hát nem jött össze. Vagy várjak még? Csak ki tudja meddig. :(

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#100770) -secret- válasza tamasas0913 (#100769) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hívd fel őket! 1414

Nálam 2-3 napon belül jóvá szoktak íródni a befizetések, igaz lejárt számlám még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#100771) dptrsk válasza tamasas0913 (#100769) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha csekkes befizetés, akkor a Posta ül rajta 2 munkanapot, utána a telekom 2-3 munkanap alatt lekönyveli.

Ha online befizeted, a rendszer kb. azonnal befizetettnek veszi.

Szerintem tegnap kaphatta meg a Telekom a Postai adatokat, holnap estig el kéne tűnnie.

(#100772) 8 válasza tamasas0913 (#100769) üzenetére


8
senior tag

Ha csekken fizetted be, akkor fizesd be online is, így rögtön megszűnik a számlatartozásod.
Az egyenlegeden marad a plusz pénz és jóváíródik majd a következő havi számlában.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#100773) tamasas0913


tamasas0913
tag

Köszönöm az ötleteket.

Nem csekkes befizetés volt, hanem az az ügyintéző által kezelt online felület. Azért nem gondolom, hogy a posta ülne rajta, mert ahogy befizettem a Telekom online felületén is eltüntek a befizetetlen számlák. Azóta konkrétan azt írja az oldal, hogy nincs befizetetlen számlám, mégsem enged rendelni.. Bankszámlám nincs, úgy nem tudom fizetni. Múlt hét szerda óta ezt látom:
[link] [link]
Felhívom a Telekomot bár nem hiszem, hogy segítenek. A Telekomba mikor bementem a befizetést igazoló papírokkal amiket a postán kaptam akkor sem tudott segíteni az ügyintéző. Annyi volt a válasz, hogy majd hétvégén már biztos tudok rendelni. Nem egy Nostredamus veszett el benne az biztos. 😆
Azért egy telefont elengedek feléjük. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#100774) Ateszpapa válasza tamasas0913 (#100773) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Régebben mintha lett volna a késedelemért 15 napos bünti.
Hívd fel inkább őket, az a biztos.

(#100775) zsoltzsolt válasza Ateszpapa (#100774) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, mintha lett volna lenne ilyesmi.

(#100776) tamasas0913


tamasas0913
tag

No.
Helyreállt a rend.
Egy nagyon kedves hölggyel beszéltem. Azt mondta várhattam volna, hogy tudjak rendelni. Valami 1 éves számlatartozásom ami természetesen ki lett egyenlítve, nem lett lekönyvelve. Illetve a rendszerben nem rögzítették. Megcsinálta és meg is rendelte nekem a telefont. Holnap át is vehetem. :)

Mate 10 Pro

(#100777) kali válasza tamasas0913 (#100776) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A telefonos ügyfélszolgálat többet/jobban tud általában segíteni - pláne, ha hozzáértő ügyintézőt is fog ki az ember - és nagyobb rálátása is van bizonyos dolgokra, vagy tudnak akár kapcsolni megfelelő illetékest -, mint az üzletben dolgozóknak. (Nem rosszindulatúan írva, de az üzletekben külsős cégek ténykednek, más jogosultságokkal és prioritásokkal.)

[ Szerkesztve ]

(#100778) tamasas0913 válasza kali (#100777) üzenetére


tamasas0913
tag

Teljesen igaz.
Telekom üzletben annyit tudnak mondani amit én is sokszor kikövetkeztetek. Konkrétan semmit.
Ez a hölgy tényleg nagyon segítőkész volt. Igaz sokat vártam telefonban, de mondta, hogy megbeszéli a dolgot a feletteseivel vagy mi és megoldják. Így is lett. Aztán meg is rendelte nekem a telefont. Le a kalappal előtte.

Mate 10 Pro

(#100779) Watto1991 válasza tamasas0913 (#100769) üzenetére


Watto1991
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#100780) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ha a csomagomban korlátlan a Facebook használat akkor hotspoton osztva is korlátlan lesz a "többieknek"?

(#100781) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Aki nem Magenta1-es, annak is díjmnetes Testreszabás alatt a Korlátlan TV és Film opció?
Vagy csak annak , aki magentás?

Magenta csomagban elvileg a tv go nem csökkenti adatforgalmat, de akkor miért inaktív beállításokban ez az opció? Vagy ez más opció és nemugyanaz a 2?

(#100782) 4Grider válasza -secret- (#100780) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze. De hogy oldod meg, hogy a beágyazott külső tartalmakat ne nyissák meg?

(#100783) Lackooo84 válasza tamasas0913 (#100776) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"Holnap át is vehetem" - Vagy nem... ;]

The Truth is out there...

(#100784) tamasas0913 válasza Lackooo84 (#100783) üzenetére


tamasas0913
tag

Köszi a bíztatást. 😁
Legkésőbb csütörtök délelőttre mondta a mufflon, hogy beérkezik a bótba. Én hiszek neki. Olyan csengőbongó hangja volt. Olyan fszállító. Csak nem terel. 😳😆

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#100785) -secret- válasza 4Grider (#100782) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehogy, de ezt tudtam eddig is.

(#100786) Lackooo84 válasza tamasas0913 (#100784) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát eddigi tapasztalatok alapján készülékeknél kb. 1 hét a szállítási idő. Bótokba is a GLS viszi, de nem is az a baj, hanem, hogy napokig elvannak az adategyeztetéssel stb.

The Truth is out there...

(#100787) kali válasza Lackooo84 (#100786) üzenetére


kali
legenda

Szerencsére ez nem minden esetben igaz, Domino előfizetéssel, vagy problémás/új ügyfeleknél valóban elhúzódhat napokig, vagy akár egy hétig is az adategyeztetés, hitelbírálat...stb., de meglévő (arany/platina) előfizetés hűségének a meghosszabbításával mindig megkaptam 1 - 2 napon belül a készüléket.
Hamarosan rendelek újra, remélem, most is így lesz.

(#100788) tamasas0913 válasza Lackooo84 (#100786) üzenetére


tamasas0913
tag

Annyi baj legyen. 😊

Mate 10 Pro

(#100789) Szólista válasza kali (#100787) üzenetére


Szólista
senior tag

Ezt megerősitem. Pénteken rendeltem telót hosszabbitással és mai kiszállitást kértem és meg is érkezett. :)

Nem vagyok normális. Na és?!

(#100790) prozodus válasza -secret- (#100764) üzenetére


prozodus
őstag

Nó komment: a gugli mint hiteles forrás...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#100791) norberto_th


norberto_th
aktív tag

A halózaton belüli korlátlan sms Mobil L csomagnál valóban korlátlan? Ha 1000üzenetet küldök akkor is?! Van valami hátulütő?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#100792) Lackooo84 válasza norberto_th (#100791) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

1000 ezrelék, hogy van max korlát. :)

The Truth is out there...

(#100793) dptrsk válasza norberto_th (#100791) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tömeges üzenetküldésre nem használható, de 1000 SMS(napi 30db kb.) nem olyan sok, hogy ne lehetne annyit elküldeni.

Persze vannak szabályok, amiket figyelnek pl. látják milyen eszközben használod. De ha telefonról elküldesz napi 30 SMSt az nem olyan sok..
Ha az 1000 SMS mondjuk 1 óra alatt megy ki az gyanús, hogy nem lakossági felhasználás...

(#100794) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Rendben köszi, csak imessaget hasznáom unokatesómmal akin30-as, nem jó a telója így valami gagyit használ akire messengert nem lehet rakni így sms-nek veszi az imessage, köszi a válaszokat akkor vigyázok. 😊

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#100795) tamasas0913


tamasas0913
tag

No.
Gyorsak voltak a srácok tényleg.
Ugye a tegnapi rendelésem.

Mate 10 Pro

(#100796) thomas77 válasza norberto_th (#100794) üzenetére


thomas77
senior tag

Az unokatesódnak küldhetsz akármennyit. Azzal nem kell vigyáznod. Ha valami DM üzenet küldésére használnád úgy, hogy minden sms más számra megy, akkor lehet, hogy feltűnne a szolgáltatónak.
Ha szimplán csetelsz sms-ben, az mehet naphosszat. No para!

(#100797) -secret- válasza tamasas0913 (#100795) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kivételes gyorsaság. Nekem a sim kártya is egy hétig tartott amire feladták.

(#100798) norberto_th válasza thomas77 (#100796) üzenetére


norberto_th
aktív tag

:R akkor szuper köszi!!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#100799) prozodus


prozodus
őstag

Itt ugyan bank, és nem mobilcég miatt, de Intrum Justitia és zseniális!!!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#100800) anadroid válasza tamasas0913 (#100795) üzenetére


anadroid
senior tag

Köszönjük a GDPR-elhárító különítményünk nevében. Darkhut Hacker sk. ;]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.