Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100301) tylerddd


tylerddd
veterán

Köszönöm a válaszokat!

Ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy ha részletfizetéssel kérnék egy készüléket, hűség hosszabbításával és néhány napi használat után el akarnék állni a vásárlástól, az mennyire lenne macerás (visszaszolgáltatással nincs gond, de pl. paperwork) ?! Ha elállok, akkor a 2 év hosszabbítás is visszavonásra kerül?!

Ha kibontom a telefont, mindent szépen, gondosan, tartozékokhoz nem nyúlnék, ajándékot sem bontanám ki, csak a telefon elejéről húznám la a fóliát, beletenném egy belebújtatós tokba. Használnám néhány napig és ha nem jön be, akkor visszaküldeném. Mennyire gyíkság ez?! iOS-ről térnék át, Note 9-et néztem ki, minden szinten kompromisszummentes telefonnak látom, de félek, hogy rendszer szinten nem jönne be, még ha a hardver pazar is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#100302) #77646080 válasza tylerddd (#100301) üzenetére


#77646080
törölt tag

Internetes vásárlás esetén 14 napig jogod van a szerződéstől történő elálláshoz, indoklás nélkül. Sértetlen eszközt kell visszaadnod, dobozzal és minden tartozékkal.

Ilyenkor visszakapod a pénzed, a szerződés pedig megszűnik és minden visszaáll az eredeti, szerződés előtti állapotra.

(#100303) tylerddd válasza #77646080 (#100302) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Meg is találtam azt a dokumentumot, amit esetleges visszaküldés esetén ki kell töltenem, f***án le van írva minden. Még annyit, kicsit visszakanyarodva az eredeti kérdéshez: ha webshopból rendeltem, de bolti átvételt kértem, akkor is vissza lehet küldeni?! Mert ugye ez a 14 nap csak netes rendeléseknél él és végül is ez az.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#100304) #77646080 válasza tylerddd (#100303) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mindegy, hol veszed át, a lényeg, hogy neten keresztül rendelted.

(#100305) gzbotii


gzbotii
veterán

Szaisztok,

Van bármilyen issue a Telekom hálózatával (főként XIII)?
2G alig van nekem a telefonon, kb 30p kezdődött.

Vagy a telefonom a ludas?

Szerk.: most újra full 2G van

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#100306) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mobilinternetet szeretnék apámnak. Olyat keresek amit nem kell havonta töltögetni hanem átvihető a következő hónapra amíg el nem fogy. Maraton 4GB-ra gondoltam. Ismertek hasonlót a piacon ami jobban megéri?

Domino Fix tarifacsomagban van, (ez van a sim kártya tartóra írva) Melyik a legolcsóbb feltöltőkártyás tarifacsomag Telekomnál ami a legjobban megéri jelenleg?

Aktiváltam neki a 7 nap 3GB mobilnetet. Ha letelik automatikusan kikapcsol vagy figyelni kell, nehogy trükközzön?

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#100307) embe válasza Predator2 (#100306) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem ettől jobb nincs. Nekem is van két ilyen Dominós kártyám: Fix + Maraton 4GB

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100308) tylerddd


tylerddd
veterán

Leadtam rendelést a webshopban készülékre. A folyamat végén azt írta a webshopban, hogy sikeres megrendelés. SMS-ben azt írták, hogy hamarosan megkezdik a feldolgozást. A megrendeléseknél azt írja, hogy a teljesítése folyamatban van. E-mailben viszont egy Internal Server Error tartalmú levelet kaptam egy linkkel, ami egy oldalra visz: A vásárlási tranzakciók száma a vártnál ... próbálja újra később. Most akkor a rendelést sikerült leadnom, csak a sok leadott rendelés miatt kell majd várnom a további feldolgozásra vagy próbáljak újra rendelni? Mire értik ezt?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#100309) #77646080 válasza Predator2 (#100306) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mire gondolsz, trükközés alatt? Mit tudna tenni egy díjtalan, promóciós szolgáltatás, amit el szeretnél kerülni?

(#100310) Predator2 válasza #77646080 (#100309) üzenetére


Predator2
addikt

Átvált fizetős szolgáltatásra mint a telenor esetében is volt.
Ha nem mondtad le 3 hónap után az ingyenes netet.

De akkor ezek szerint itt ilyen nincs?!

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#100311) kali válasza Predator2 (#100310) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nincs, ez egy meghatározott ideig igénybe vehető díjmentes promóció.

[ Szerkesztve ]

(#100312) qnadam válasza qnadam (#100220) üzenetére


qnadam
veterán

nos, az internet azóta se működik. ugyanezekkel a beállításokkal másik domino kártya működik, a kérdéses kártya másik telefonban sem, és 4g-re se jelentkezik fel. ma ellátogattunk hozzájuk megint, szó nélkül adtak új kártyát. meglepetés: azzal se. egy óra múlva visszamentünk, nemjóanemjó. adtak még egyet :D újabb meglepetés a sorban: azzal se. az ő készülékükben se. másik kártya gond nélkül. hűha, hát ez érdekes, hosszas telefon a háttérrészlegnek (igen, újraindítottuk, igen, jók a beállítások, helyileg hol? anyád hátán meg egész budapesten is...), arra jutottak, hogy náluk minden jó. akkor miért nem megy egymás után 3 kártyával? 72 órán belül kivizsgálják.

vicc ez a cég.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#100313) Bferibörs válasza qnadam (#100312) üzenetére


Bferibörs
addikt

MMS engedélyezve van?
Régebben ( nem tudom megoldották e azóta) ha az MMS nem volt engedélyezve nem mászott fel 4G-re a kártya.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#100314) zeg74 válasza Bferibörs (#100313) üzenetére


zeg74
aktív tag

Kipróbáltam, működik a 4g mms nélkül is!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#100315) qnadam válasza Bferibörs (#100313) üzenetére


qnadam
veterán

elvileg igen, de a másik kártyával gond nélkül van net, a beállítások meg ugyanazok.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#100316) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok!

A készülékbiztosítással kapcsolatban tud esetleg valaki információval szolgálni?
Olvastam, hogy első körben javítják a készüléket amivel nincs is gond, de nem egy mai készülék (P9 Plus).
Ha esetleg nem tudják javítani és csere lenne belőle, akkor mi alapján ajánlanak fel készüléket? Az aktuális ára vagy a vásárláskori vételárat veszik figyelembe vagy teljesen más alapján?

(#100317) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Tapasztalt valaki esetleg bármilyen szolgáltatás kiesést a mai napon? Állítólag nem voltam elérhető egész délőtt, pedig én ebből semmit nem vettem észre (térerővel nincs gond)... :F

Up the Irons!

(#100318) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Végre lejárt a hűségem előfizetésről, át szeretném vinni domino-ba. Ezt online is el tudom intézni, vagy mindenképp be kell mennem?

(#100319) #86564352 válasza r3dsnake (#100318) üzenetére


#86564352
törölt tag

Be kell menni, mert másik SIM kártyát kapsz.

(#100320) csako válasza r3dsnake (#100318) üzenetére


csako
veterán

Tipp: szólj nekik, ha számít, hogy titkosítsák a számodat, nekem tavaly nyilvánossá tették váltáskor (pl. belekerült az online tudakozóba) :(((

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#100321) betyarr


betyarr
veterán

az új magenta mikor derül ki?csak jövő héten,vagy már ezen a héten?

(#100322) dptrsk válasza betyarr (#100321) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

gondolom szombaton, de ez csak tipp, lehet hétfőn

(#100323) dvtkfan válasza betyarr (#100321) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Remélem nem kell már majd vezetékes telefon hozzá...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#100324) dptrsk válasza dvtkfan (#100323) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

jelenleg is van Magenta 3P, amihez nem kell vezetékes telefon.

(#100325) pg77


pg77
újonc

Kb néhány havonta nézek rá a honlapra amikor valami el kéne intéznem az online ügyfélszolgálaton de harmadszor fordul elő, hogy pont akkor nem müxik :W

fml

(#100327) Keem1 válasza pg77 (#100325) üzenetére


Keem1
addikt

Csak balszerencsés vagy, 58 percet késtél a dologgal :DDD
Tervezett volt a karbantartás:

"Kedves Ügyfelünk!Karbantartás miatt 2018. augusztus 28-án 20 órától várhatóan másnap reggel 9 óráig weboldalunk és önkiszolgáló felületeink korlátozottan érhetőek el. Köszönjük türelmedet és az esetleges kellemetlenségért elnézésedet kérjük!"

(#100328) enginev3.0 válasza Keem1 (#100327) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már megy, de nem rakták ki az új csomagokat, pedig reménykedtem valami hibába hogy kikerül :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#100329) Fox Mulder válasza Keem1 (#100327) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

A weboldalon a saját fiók eltűnt, belépni sem lehet, a reggel 9:00-ig nem jött össze ezek szerint.

(#100328) enginev3.0:
Miért? Várhatók új csomagok?

[ Szerkesztve ]

(#100330) enginev3.0 válasza Fox Mulder (#100329) üzenetére


enginev3.0
félisten

Otthoni szolgáltatásban igen, elvileg magenta 1 is megújul ezzel, és hallottam olyat is hogy a mobil részlegen is lesz változás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#100331) Fox Mulder válasza enginev3.0 (#100330) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Köszi! Akkor várok még türelemmel :R

(#100332) Robi_73


Robi_73
őstag

Sziasztok!

Egy hónap múlva lejár a hűségem és a múlthéten már jelentkezett is nálam a Telekom ügyfélszolgálata a felülmúlhatatlan ajánlatával. Eddig kevesebb mint 16.000 Ft-ot fizettem a 4db előfizetésem után (Next M ATK,, 2db Mobil S 1gb, Mobil S 3gb). A meglévő előfizetésekre lehengerlő ajánlata 20.800 Ft volt, plusz egy tablet a 22 éves hűségemet is figyelembe véve. Persze a Next M ATK Mobil XXL-re változna.

Kérdezném, más is ilyen lehengerlő ajánlatot kapott, akinek mostanában jár le a hűsége?

Robi73

(#100333) TheMarci válasza Robi_73 (#100332) üzenetére


TheMarci
addikt

Korábban többször kaptam én is hasonlóakat mobil, most éppen otthoni szolgáltatásra akartak többet fizettetni velem, mint a mostani havidíjam, ha hűséget vállalok..

Do You Dream?

(#100334) fornettisuti válasza Robi_73 (#100332) üzenetére


fornettisuti
veterán

nekem még 3 hónap múlva jár le, tegnap sms jött, hogy már kedvezményes áron vehetnék készüléket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#100335) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok. T-nél van normális ügyfelmegtartás? Lehet normális csomagot emberi áron kialkudni? Mik a tapasztalatok?

(#100336) punky10 válasza bucihost (#100335) üzenetére


punky10
addikt

Lehet,de nem egyszerű...
Privi ment...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#100337) Robi_73 válasza bucihost (#100335) üzenetére


Robi_73
őstag

Nem lehetetlen, de nem is egyszerű! Két évvel ezelőtt egy P8 Lite-ot és 4500 Ft (1500 és 3x1000 Ft) havidíj kedvezményt sikerült kialkudnom. Akkor is flottára akartam váltani, de a kapott kedvezmények és havi minimális 2000 Ft-nyi különbség miatt maradtam. Most elég vicces ajánlatot adtak, és az ügyintéző is felkészületlen volt...

Én most a flottán és a dominón gondolkodom. Nagy valószínűséggel flotta lesz a befutó, mert 3200 Ft-ért kapok 175 percet (flottán belül 0 Ft), 1,5 GB netet és 10 Ft-os percdíjakat. A szám az enyém marad és a szolgáltatóval én intézek mindent és nekik is fizetek. Az egyik előfizetésre lesz 10GB net és korlátlan adat, így a 4db előfizetés 13.560 Ft-ba fog kerülni. Ha a mostani árhoz viszonyítom, akkor még 350 percet, az ő ajánlatukhoz viszonyítva pedig 724 percet beszélhetünk még azonos költséggel. Ami mellet labdába sem rúghat a Mobil S 80 perce és az 1GB adata a 3090 Ft-os árral, még a 20%-os kedvezménnyel se...

Robi73

(#100338) bucihost válasza Robi_73 (#100337) üzenetére


bucihost
senior tag

Nekem csak kedvezményes csomag kell. Készülék nem érdekel. Most fizetek 8-9 et. Hálózaton belül korlátlan 150 máshova és 2gb net. Konkurenciánál hálózaton belül korlátlan , 100p más irányba, 5Gb net, 10Ft percdíj lenne 2990. (Flotta). Ha itt kitudnék alkudni hasonlót maradok. Ha nem nem...

(#100339) Watto1991 válasza bucihost (#100338) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ja, persze sok sikert hozzá. Sosem értettem minek lakossági csomagot flottához hasonlítgatni... Nem egy kategória. Max. Kapsz 500-1000 Ft havidíj kedvezményt pár hónapig és viszont látásra.

(#100340) Robi_73 válasza bucihost (#100338) üzenetére


Robi_73
őstag

Esélytelen én is próbáltam, max neked is tabletet fognak ajánlani. Nekem még a beszélgetés végén még benyögött egy 44.000 Ft-os telefonkészülék kedvezményt. Mondtam, hogy tabletre és telefonkészülékre nincs szükségem.

Robi73

(#100341) Robi_73 válasza Watto1991 (#100339) üzenetére


Robi_73
őstag

Én meg azt nem értem, hogy 20+ év hűség után miért nem ajánlanak kedvezőbb percdíjakat. Sajnos mikor a Dominó Most még aktiválható volt nem tudtam váltani a hűség miatt. Ha előfizetőknek is adnák a 9/19 Ft-os percdíjakat mindenki maradna, és még több új előfizetőjük is lenne. Rengeteg előfizetést cseréltek le kártyásra, ezért is szüntették meg a Most opciót. Év végén pedig az előfizetők csak egy köszönő sms-t kaptak, a dominósok meg x GB internetet. Mondjuk most nem hagytak ki minket a nyári akciókból már szerencsére, de előtte évekig nem volt semmi...

[ Szerkesztve ]

Robi73

(#100342) Bferibörs válasza Robi_73 (#100340) üzenetére


Bferibörs
addikt

Dettó,el is jöttem a telekomtól

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#100343) fornettisuti válasza Robi_73 (#100341) üzenetére


fornettisuti
veterán

A miértje már meg lett énekelve. Röviden, nem a régiek "kényeztetése" a prioritás.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#100344) zsoltzsolt válasza Bferibörs (#100342) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A többi szolgáltató díjazza a hűséget? 🤔

[ Szerkesztve ]

(#100345) Bferibörs válasza zsoltzsolt (#100344) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem de lényegesen olcsóbb az amire nekem szükségem van.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#100346) thomas77


thomas77
senior tag

Amióta frissítették az online rendszert, azóta nem látszik, hogy hány percet beszéltek a családi csomagba bevont kártyák. Persze a 3000 órát nem lépjük át, de azt szoktam ellenőrizni, hogy egyáltalán megéri-e nekünk. Tehát a minimumot lebeszéljük-e. Na most ez nem látszik.

(#100347) goop


goop
őstag

Reggel a Vodafone hálózatból elérhetetlen volt a telekom számom, másnak is volt ilyen gondja?

(#100348) prozodus válasza qnadam (#100194) üzenetére


prozodus
őstag

Ó, azt nekem is behazudták anno, h az átadó cég szúrta el, csak éppen felhívtam őket is, és ők elmondtak minden részletet, időponttal, adatokkal, tokkal-vonónal, és abból egyértelműen kiderült, ki a ludas...

****************

Most meg a webes üfsz akasztott ki megint...
Anyám fixmostos másodkártyájáról tűnt el az emeltdíjas mms-fogadás tiltása nemcsak nyom nélkül, de még csak aktiválni sem engedi: mindig kiírja, h sikeresen aktiválva, aztán uúgy nincs.
Nem sok vizet zavar, mert anno megvette (ma sem értem, miért :) ), mindjárt lejár, 0 egyenlege van, és nem is akarja feltölteni, úh megy aludni a kártya, és édesmindegy.
De ezek után ellenőriztem a többi kártyát is, és a felénél random eltűntette ezt a beállítást...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#100349) zoli62 válasza thomas77 (#100346) üzenetére


zoli62
addikt

Nemcsak a családi csomagban. Lenullázódtak a hívásadatok a Telekom fiókban. Másnál is?

(#100350) 8 válasza Robi_73 (#100341) üzenetére


8
senior tag

"Hűség" = marketingelnevezés. Mindössze annyit jelent, hogy határozott idejű szerződést kötsz.
Semmi köze a hűséghez, így nem is várható el, hogy jutalmazzák a szolgáltatók.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.