Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100051) kchris78 válasza 1bitesjuzer (#100027) üzenetére


kchris78
veterán

ez nem igaz. a sajat szamomra siman bekapcsolgattam ezt azt es eleg volt hozza megadni a ceg nevet es szekhelyet. csak akkor kertek el flottas kodot mikor masik flottas szamra inteztem volna dolgot nem pedig arra amirol hivtam oket. ez par honapja volt szoval nem tegnap de nem is evekkel ezelott.

(#100052) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Csütörtökön lejárt az ingyen 3gb netem. Erre délelőtt kaptam egy sms-t hogy aktiválták a 3gb ingyen netet.(tényleg megkaptam újra) És ki rendelte meg ?, mert én nem.:( és a cikk után az ember ne legyen paranoiás.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#100053) vpanangin válasza Black_Raven (#100052) üzenetére


vpanangin
senior tag

Én is megkaptam újra. MobilS+1GB az előfizetésem összeállítása.

(#100054) vwpolopg válasza Black_Raven (#100052) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem az 50mb és a 3gb is ujraaktivakidott :D

(#100055) Black_Raven válasza vwpolopg (#100054) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor jó, ha más is megkapta. Mutatja a jó rendszer titkát, ami szereti és jutalmazza a felhasználóit.:D vagy csak megint belegabalyodtak a dolgokba.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#100056) Nikaré válasza Black_Raven (#100055) üzenetére


Nikaré
őstag

Annyira, hogy be sem tudok lépni az applikációba!

"Telekom szolgáltatásai nem elérhetőek!"

(#100057) Stunts666 válasza Nikaré (#100056) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem napok óta nagy fos a mobilnetem....

(#100058) lugosi válasza vwpolopg (#100054) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Király, akkor végtelenített ajándéknet van? Mert heti 3gb szerintem nekem nagyon hosszú ideig elég lenne.

(#100059) szalai112 válasza lugosi (#100058) üzenetére


szalai112
senior tag

hiba a mátrixban

(#100060) 8 válasza szalai112 (#100059) üzenetére


8
senior tag

aztán majd jön a számla...

;]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#100061) ElektrikusDE válasza lugosi (#100058) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Ez előfordul máshol is.

Nekem majdnem egy évig volt korlátlanul aktíválható 1 GB mobilnet, csak az smst küldtem, pénzt meg nem vonta le érte...

UI:

Eu roamingban is müködött...

Ui2:

Prepay kártya volt szerencsére!

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#100062) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Tanácsot, és segítséget kérnék.

Lejár kettő régi előfizetésem. NextS,NextS aranytárskártya.
A kérdésem. Van egy harmadik számom. Azok otthoni előfizetések nélkül nem vonhatóak magenta1-be?

Ha nem, akkor céges flottát alakíthatok már három előfizetéssel? Ha igen, van rá értelmes kedvezmény? Vagy mire számíthatok ilyen téren?
Helyileg nem igen vannak képben az üzletben sajnos semmivel.

Köszönöm!

(#100063) 8 válasza Dicker (#100062) üzenetére


8
senior tag

Helyileg nem igen vannak képben az üzletben sajnos semmivel.

pfff

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#100064) Ateszpapa válasza Dicker (#100062) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Tudtommal kell az otthoni előfizetés a Magenta 1-hez.

(#100065) glacious válasza Dicker (#100062) üzenetére


glacious
addikt

Magenta 1 ugye nem lehet, ahogy előttem írva lett, de a több mobilelőfizetésre is jár 20% kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#100066) Bornie127 válasza ArNick (#99660) üzenetére


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Az egyéni előfizető a lakossági csomagot jelentené? Nekem van 3gb ingyenes adatom, páromnak nem jelenik meg, üf-on blabla indokkal nem kapcsolták be. Ugyanabban a flottában vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#100067) kali válasza Bornie127 (#100066) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Egyéni előfizető: az a természetes személy Előfizető, aki úgy nyilatkozott, hogy gazdasági tevékenységi körén kívül veszi igénybe az előfizetői szolgáltatást. (Eht. 188. § 10.).

Forrás: Link

A flottáknál az a kérdés, hogy az előfizetést használó személy valóban előfizető és megfelel a feltételeknek, vagy csak számlafizető, a tényleges előfizető pedig nem természetes személy.

[ Szerkesztve ]

(#100068) Bornie127 válasza kali (#100067) üzenetére


Bornie127
senior tag

Előfizetők vagyunk, a nevünkön van az előfizetés és a számla, teljes körű ügyintézéssel bírunk.

(#100069) Dicker válasza 8 (#100063) üzenetére


Dicker
őstag

Sajnos igaz.
Bezárták a nagy irodát, a hozzáértő személyek elmentek, helyette egy lyukban van két, vagy három csaj, akiket nem rég vettek fel. Abból egy olyan szinten van, hogy megkérdezed tőle mit tud mondani a magentáról, rávágja, hogy szereti azt a színt.
Régen meg volt profi szervizes, korrekt üzletkötő, és kapcsolattartó is egy helyen.

Köszönöm a válaszokat!

Ha cégre írom át a maradék két számot is, akkor ott milyen díjcsomagokat lehet elérni? Vagy ezt nem lehet megtudni?

(#100070) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!
Domino Net 4GB csomagom van, hó végén van a fordulónap. Ha most lemondom, akkor hó végéig marad a leforgalmazható adatmennyiség?

Köszi a választ!

Read only felhasználó

(#100071) Dennis


Dennis
csendes tag

Sziasztok

Ennél a Domino fix dijcsomagnál van valami buktató? Esetleges rejtett költségek, vagy mi értelme van az összes többi díjcsomagnak ezzel szemben ha se időszaki díja nincs és ugyan úgy 1 évig használhatjuk fel a feltöltött egyenleget?
Választ előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#100072) totron


totron
őstag

Korlátlan böngészés és e-mail option - adatkereten belül vagyok, webezgetés megy, mégis apad a keret.:/Mégis miért van ez, szakértő feleim?

(#100073) 4Grider válasza Dennis (#100071) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az az értelme, hogy 19 Ft-os percdíjú prepaid csomag van a másik két szolgáltatónál is, így itt is kellett azokhoz hasonló csomagot létrehozni. Percdíjban ugyan drágább lett a Domino Fix, de netben jobb, mivel a Maraton mobilnet a kártya rendelkezésre állási idejének végéig használható fel (feltöltés esetén pedig még tovább).

(#100074) 4Grider válasza totron (#100072) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha egy weboldalon van egy/több beágyazott videós tartalom (manapság ugye ez nem ritkaság), az már csökkenteni fogja az alap keretedet. A videó miatt jó eséllyel jobban, mint ha csak maga a webes tartalom fogyasztaná.

(#100075) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Már másodszor kapcsoltam be mindhárom előfizetésemre a díjmentes 3GB adatot. :DD

(#100076) 4Grider válasza Fox Mulder (#100075) üzenetére


4Grider
nagyúr

Reklámozd csak, annál hamarabb kijavítják a hibát. És igen, olvassák a fórumot.

(#100077) EmberXY válasza Fox Mulder (#100075) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam az app már el sem indul, biztos belemásztak már. (Pedig olyan szívesen bekapcsoltam volna én is még egyszer. ;] )

Up the Irons!

(#100078) Fox Mulder válasza 4Grider (#100076) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Igen, biztos azért fogják kilőni. Ha nem beszélünk itt róla akkor pedig megy majd egész évben.

[ Szerkesztve ]

(#100079) #77646080 válasza Fox Mulder (#100075) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így lesz kerek a történet: van, aki többször is aktiválhatja, nekem pedig fel sem kínálja (csak a csatolt Dominóhoz).

Összességében tehát _darabszámra megvan_ a lehetséges aktiválások száma, csak kissé elcsúszva. :))

(#100080) totron válasza 4Grider (#100074) üzenetére


totron
őstag

El nem indult/el nem indított videó esetén is? A webes tartalom hogy a pékbe'/miért fogyna, miért fogy! ha az 1560Ft plusz ki lett csengetve? Épp ez a lényege, hogy a web az opcióból megy, de hát a gyakorlat nem ez! Miért nem ez? Mit csinálok rosszul? Az elmúlt időszak tökölései/tapasztalásai mentén épp csak 6 havi netpénzem úszott el a semmire a mostanival együtt. Ez egy dummy opció akkor?

(#100081) #77646080 válasza EmberXY (#100077) üzenetére


#77646080
törölt tag

Most helyrejött, épp olyan kedve van, hogy beengedett az app. 😃

[ Szerkesztve ]

(#100082) 4Grider válasza totron (#100080) üzenetére


4Grider
nagyúr

A korlátlan böngészés opció mindig is csak a 'böngészés' tekintetében volt korlátlan, azaz csak a böngészés nem csökkentette/csökkenti az adatkeretedet.
Böngészésnek interneten keresztül a böngésző program használatával web oldalak megtekintése, azaz a web szervereken tárolt szöveg és kép formátumban elérhető tartalmak valós idejű elérése és megjelenítése minősül. Nem minősül böngészésnek a web oldalakon megjelenített vagy azokhoz kapcsolt egyéb formátumok és forgalmak, különösen online játékok, FTP, P2P file megosztás, hang és videó tartalmak letöltése vagy megtekintése. A http video, audio és egyéb (pl. beágyazott multimédiás) tartalmak szintén nem részei az opciónak.
A telefonod közben tutira nem végez más jellegű forgalmat? Melyik alap mobilnet csomagot használod?

(#100083) totron válasza 4Grider (#100082) üzenetére


totron
őstag

Persze, még a googlebe sem vagyok bejelentkezve, háttéradatok is tiltva egyébként is. És igen, a webi kép és szöveg apaszt. Gondolom semmiféle jóváírásra nem számíthatok (összszenvedési kidobási költség 4700Ft). Meg hát hogy lesz ebből működő opció, azt nem tudom.

Szerk.: GoNetS.

[ Szerkesztve ]

(#100084) kchris78 válasza totron (#100080) üzenetére


kchris78
veterán

ez playertol fugg. van amelyik lejatszas elott is letolt par mp buffert hogyha elinditod azonnal indulhasson a video...

(#100085) 4Grider válasza totron (#100083) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem a böngészőmben alapból bekapcsolt az előtöltés. Hogy beágyazott tartalmakra is működik-e, azt nem tudom, de feltételezem hogy igen. Kompenzációra akkor számíthatsz, ha tényleg hiba van a rendszerben. De ezeknél a korlátlan opcióknál inkább az ügyfél oldali problémák a jellemzőbbek. Ha tutira biztos vagy abban, hogy kézben tartod/átlátod a telefonod összes adatforgalmát, akkor jelentsd be hibára, pontos időintervallummal.

(#100086) Dennis válasza 4Grider (#100073) üzenetére


Dennis
csendes tag

Azt értem, hogy mi értelme volt behozni a fixet, hanem azt hogy a többinek, pl domino nap, domino 5 stb mi értelme van a fix nellett

(#100087) 4Grider válasza Dennis (#100086) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az általad említett Domino csomagokat a lezárt Domino csomagok között találtam csak meg, tehát nem értem a kérdésed...

(#100088) punky10 válasza Dennis (#100086) üzenetére


punky10
addikt

Semmi...
Valószínűleg ezért nem lehet őket újonnan venni.Egy-két,üzletekben elfekvő csomag kivételével már fix,hogy Fix van... :)

Mást már nem tudsz rendelni a honlapon sem...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#100089) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

Ha rendelek a Telekomtól pl egy tévét részletre, mellé egy legolcsóbb előfizetést 3000ft havidíjjal, de soha nem fogom használni, csak fizetni tisztességgel, ahhoz semmi közük elvileg?

(#100090) 8 válasza Sanyaaa26 (#100089) üzenetére


8
senior tag

Te döntöd el mit használsz és mit nem...

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#100091) Ateszpapa válasza Sanyaaa26 (#100089) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha neked megéri kidobni az ablakon havi 3 ezret... Csak fizesd a Telekomot csak az érdekli.

(#100092) Sanyaaa26 válasza Ateszpapa (#100091) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Köszönöm a választ, jelenleg megéri!

(#100093) lesaux válasza kali (#100028) üzenetére


lesaux
veterán

Szia kali!
Köszönöm az infót és a segítséget, végül is "hagyományos módon", egy kollégám SIM-kártyájával sikerült függetleníteni.

(#100094) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Remélem ide tartozik valamennyire a kérdésem. Szóval, van az autónkban egy androidos fejegység, amit szeretnék internettel ellátni. Szerintetek ha vennék pl egy ilyen sticket és a telekomtól vennék egy domino maraton 4GB-os kártyát, usb-n csatlakoztatva az android tudná kezelni, tudnék netezni vele?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#100095) lesaux válasza lesaux (#99607) üzenetére


lesaux
veterán

És tegnapra valahogy ez is rendeződött, már nem Kanalas Alexet írja előfizetőnek, hanem engem.
Végül is elég volt egyszer bemenni a T-Pontba, egyszer telefonálni nekik, egyszer telefonálni emberi időben, amikor van is bent műszaki kolléga, egyszer nem hagyni magam lerázni azzal, hogy "nem tudok többet tenni", mert tud többet tenni, vegyen fel egy JIRA-jegyet vagy egy jegyzőkönyvet vagy bármit, rendben, 48 órán belül értesítenek, és innentől bő egy hét múlva kész is lett.
Ennyi.

(#100096) zoli62 válasza Bornie127 (#100066) üzenetére


zoli62
addikt

Na ez szép, ilyet még nem hallottam.

(#100097) lugosi válasza lesaux (#100095) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mostanában mintha egyre-másra olvasnám a furcsa sztorikat a telekommal kapcsolatban. Mi lehet velük?

(#100098) Kbali válasza lugosi (#100097) üzenetére


Kbali
nagyúr

Semmi - ez csak a szokásos egy olyan szervezetnél/vállalatnál, ahol még nem találták meg a tökéletes rendszert és a tökéletes képzett, mindig naprakész alkalmazottakat a 4-5 millió lakossági szerződéshez, meg néhány ezer/tízezer vállalatihoz.

(#100099) UHHH válasza dethroner (#100094) üzenetére


UHHH
senior tag

Ez nem telekomos topicba való kérdés, inkább linuxos-androidos. Ha a fejegység szoftverében nincs driver, ami meghajtja, akkor nehezen.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#100100) lugosi válasza Kbali (#100098) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az olvasott sztorik alapján ennél azért alacsonyabb fokú szervezettséget és képzettséget igénylő problémák vannak, ha hihetünk a homáros cikknek is pl.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.