Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) privacy99 válasza Badb0y (#26591) üzenetére


privacy99
senior tag

Mikor kapcsoltad ki a telefont utoljára? Ha régen, akkor kapcsold ki egy kicsit, majd újra be, szerintem megoldódik a problémád. Nekem nem merül így 3G-n pedig én folyton játszok, és nyomkodom. Alkalmazásokat be szoktad zárni? Tehát dupla home, és nem fut semmi, vagy max 4-5 cucc? Mert ha fut a fél alkalmazástár, akkor nem meglepő a rossz akkuidő.

[ Szerkesztve ]

(#26602) Badb0y válasza privacy99 (#26601) üzenetére


Badb0y
addikt

Bezárogatom, ma volt kikapcsolva.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26603) irgum válasza privacy99 (#26601) üzenetére


irgum
addikt

Nem kell bezárni a programokat ez nem android, nem lesz jobb az akksi idő attól. Volt mikor bezártam az összeset de semmi különbséget nem tapasztaltam.

(#26604) Totheground válasza Zoty4 (#26599) üzenetére


Totheground
addikt

Ez is jo kis urban legend.
Azert jott ki a negy most, mert elkeszult az A6X proci es uniformizaltak az aktualisan futo modellek csatlakozojat (mar mind lightning).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26605) privacy99 válasza irgum (#26603) üzenetére


privacy99
senior tag

Be kell zárni, ha viber, skype, whatsapp egyszerre megy, hidd el hogy jobban fogy az akksi. Vannak appok, amik a háttérben tudnak futni, én is azthittem hogy ha kilépsz többé nem futhat, csak valamiféle hibernált állapotba kerül, pedig de, ha úgy van megírva, tud. Például ott van a SoundCloud, kilépsz, mégis zenél tovább tehát simán meg lehet írni bármelyik appot, hogy fusson sőt, meg lehet írni hogy fusson és közben elforgalmazzon 100 megát 3G-n 5 perc alatt.

Ui.: Nekem végülis mindegy, én bezárogatom őket és nagyon jó üzemidőket kapok. Lehet, hogy semmi értelme, akkor is bezárom őket, és marad az 1 nap röhögve üzemidő.

UiUi.: Minek van akkor a lehetőség, hogy bezárhasd? Ha semmi jelentősége, nem is kell hozzáférni.

[ Szerkesztve ]

(#26606) ZooLee válasza Badb0y (#26602) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem fut valami olyan alkalmazás, ami folyamatosan használná a GPS-t? például helyfüggő emlékeztető? Vagy Google Latitude háttérben frissítést engedélyezve? Az tudja még csúnyán befolyásolni az akksit. Fent a státuszsorban látod/nem látod a kis iránytű ikont, ami a helymeghatározás aktivitását jelzi. Ha csak időnként bekapcsol, akkor jó, ha folyamatosan ott van, az nemjó.

(#26607) Badb0y válasza ZooLee (#26606) üzenetére


Badb0y
addikt

Kikapcsoltam teljesen.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26608) irgum válasza privacy99 (#26605) üzenetére


irgum
addikt

Vannak alkalmazások, amik futnak a háttérben, de ezeket tapasztalni lehet. Még jó, hogy pl egy netes rádió app fut, de ha leállítod a lejátszást onnantól nem dolgozik semmit a háttérben. Például az IGO alkalmazást is bent lehet hagyni, ha nincs benne beállítva, hogy fusson a háttérben. Ezenkívűl nem értem azokat, akik letiltják az egész helymeghatározást. Semmi értelme. Bizonyos app-eket kell csak tiltani, ha nem akarjuk mikor használjuk, hogy meghatározza a helyzetünket. Ha nem használjuk a telefont, akkor soha nem használja a helymeghatározást, kivétel ez alól a find my iphone, vagy a barátok nyomon követése, mert ezektől érkezhet kérelem, hogy pekapcsolja a gps-t.

Szerk: amit ZooLee is ír, azok is ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#26609) czgh


czgh
tag

Akinek elfekvőben van a birtokában egy beats by dr dre STUDIO fejhallgatója, az mondja már meg nekem, hogy a serialja ugye nem 6 számjegyből áll, mert én azt nem akarom elhinni. Nekem a SOLO HD állt 10-12 betű-szám karakterből.

(#26610) bull84ghia válasza czgh (#26609) üzenetére


bull84ghia
őstag

Biztos ide akartad írni?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#26611) czgh válasza bull84ghia (#26610) üzenetére


czgh
tag

öö.. bocsánat, valóban egy kicsit elcsúszott. Köszi

(#26612) lugosi válasza Kommy (#26556) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A hwsw cikke szerint sajnos nem: "A konferenciahíváson elhangzottak szerint az LTE képesség bekapcsolása folyamatosan zajlik világszerte, de a következő körben Magyarország még nincs benne, a jövő héten néhány közel-keleti ország mellett az olasz, dán, finn és svájci iPhone 5-tulajdonosok örülhetnek ennek."

(#26613) ferikek válasza Badb0y (#26591) üzenetére


ferikek
aktív tag

nekem is ez a helyzet, de nem tudom h mi a probléma. ma vettem le 12-kor a töltőről, és most van 77%-on, kb. 10 percet neteztem wi-fin és 10 percet 3G-n (persze nem úgy h nyitogatom a lapokat, hanem cikkeket olvasok)
a másik, hogy tegnap este 22%-on volt 23-kor, csak mobilnet és wi-fi bekapcsolva, háttérben nem fut semmi, reggel 7-kor 5%-on volt, utána kb. 7-8 percet neteztem wi-fin és 1%-ra leesett (20% alatt az enyém nagyon gyorsan merül)
kb. egy hete tesztelem h mikor, milyen körülmények között merül, uh ha elviszem szervizbe,akkor el tudom mondani a tapasztalataimat:)
egyébként melyik apple szerviz ajánljátok Budapesten? (T-Mobile-os a teló, de oda nem vinném)

egyébként "csak" 2-3 hete merül csak gyorsabban, azelőtt 2-3 napig bírta!

[ Szerkesztve ]

(#26614) ferikek válasza ZooLee (#26578) üzenetére


ferikek
aktív tag

én hülye az app storeban keresgéltem a FingerPrintet...:D letöltöm, megnézem a demo verziót és ha kell megveszem 20 dolcsi nem vészes, csak kalkulálnom kellene, hogy mennyiben használnám az apple eszközöket úgy, hogy róluk nyomtatok:) köszi még egyszer a segítséget!:)

(#26615) Kommy válasza ferikek (#26613) üzenetére


Kommy
veterán

T-mobile-os telefont csak oda lehet vinni.

(#26616) Totheground válasza lugosi (#26612) üzenetére


Totheground
addikt

Majd meglátjuk. Hacsak nem hozták le mind a 36 országot, ahol bekapcsolják, akkor az egész bullshit.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26617) ferikek válasza Kommy (#26615) üzenetére


ferikek
aktív tag

ok, köszönöm!:)

(#26618) Zoty4 válasza madgie (#26600) üzenetére


Zoty4
őstag

2 ismerősömnek cserélték, meg más fórumokon is olvastam, hogy hasonló problémája volt

[ Szerkesztve ]

(#26619) DanielK válasza ferikek (#26614) üzenetére


DanielK
addikt

[link] Kicsit olcsóbb, mint a 20 dodó. A wines szoftvere ingyenes, csak az app store-ban kell megvenni a progit. Én ezt használtam, amíg nem lett egy wifis nyomtatónk. ;)

(#26620) Tibee86 válasza ferikek (#26613) üzenetére


Tibee86
veterán

Westend. De sajnos nem mindegy milyen ügyintézőt fogsz ki.
Merüléshez: restore, újként állítsd be, hátha az segít.

(#26621) ferikek válasza Tibee86 (#26620) üzenetére


ferikek
aktív tag

már megvolt:(
DP T-Pont lesz, ott már jártam párszor:)

(#26622) ferikek válasza DanielK (#26619) üzenetére


ferikek
aktív tag

köszi! közben megnéztem ezt a fingerprintet, jó lenne, de nem működik a fizikai nyomtatás, úgy látom h zavarja router saját nyomtató programját, uh uninstall:)

(#26623) majestic


majestic
őstag

Ha valakit érdekelne...

Technikailag kész az JB minden készülékre. Pod2g és Planetbeing, illetve a hacker csapat tulajdonképpen a 6.1-es szoft publikálását várják...

[link]

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#26624) M@te válasza majestic (#26623) üzenetére


M@te
senior tag

ez marha jó csak ezzel semmire nem megyünk

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26625) TheMarci válasza M@te (#26624) üzenetére


TheMarci
addikt

Mondjuk legalább tudjuk, hogy ha az Apple egyszer kiadja a 6.1-et, akkor nem kell hónapokat várni a JB-re.

Do You Dream?

(#26626) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ha például beviszek egy hibás iPhone-t valamelyik hazai APR-be, de ők visszadobják, mondván hogy szerintük nem garanciális a készülék valami okán, akkor máshol újra tudok még próbálkozni, pl. külföldön is? Nem tudják megvonni a garanciát, igaz?

meg

(#26627) M@te válasza TheMarci (#26625) üzenetére


M@te
senior tag

az igaz :) egymást húzzák. szerintem én is rögtön jb-zek hacsak nem raknak bele az új os-be egy sms settings szerű fícsört :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26628) szekfizsolt válasza majestic (#26623) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem csak ők várják... :(

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#26629) skidrowkill válasza majestic (#26623) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Ezt hogy lehetne beleszerkeszteni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26630) ittakary válasza skidrowkill (#26629) üzenetére


ittakary
nagyúr

Könyörgöm menjetek már az OFFba... a JB marhaságok nem tartoznak a szakmaiba :W :W

(#26631) bull84ghia válasza skidrowkill (#26629) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ez már olyan android. :W

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#26632) bobooo válasza skidrowkill (#26629) üzenetére


bobooo
addikt

Eladod az iPhoneod és veszel egy androidos telefont.

(#26633) manchester85 válasza bull84ghia (#26631) üzenetére


manchester85
addikt

Még a Google részvény is ott van felette. :DDD

skidrowkill!

Pedig azt ki lehet venni. :K :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#26634) skidrowkill válasza bobooo (#26632) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Kövezzetek meg könyörgöm! :W :W

azt a g..i részvény-t is kivenném a ha tudnám!

(#26633) manchester85 hogyan?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26635) máyköl


máyköl
veterán

Hogyan tudok mac -en aktiválni egy külföldi 3GS -t?

(#26636) Kommy válasza máyköl (#26635) üzenetére


Kommy
veterán

Ugyan úgy mint PC-n.

(#26637) manchester85 válasza skidrowkill (#26634) üzenetére


manchester85
addikt

Megnyitod a részvények alkalmazást, ráböksz az i betűre a jobb alsó sarokban, aztán pedig a behajtani tilos ikonra. :)

vans?

Nem olyan biztos az, lehet, hogy én értettem félre. Na majd eldönti, melyiket választja. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#26638) vans? válasza skidrowkill (#26634) üzenetére


vans?
őstag

Az Ertesiteseknel (Beallitasok) kiszeded a Tozsde widgetet.

mod: akkor felreertettelek. :D

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#26639) máyköl válasza Kommy (#26636) üzenetére


máyköl
veterán

Milyen programmal kell?
Nincs olyan kártyám...

(#26640) Totheground válasza máyköl (#26639) üzenetére


Totheground
addikt

iTunes gondolom, de ha nincs olyan kártyád, nyalhatod.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26641) walakii


walakii
tag

kép
Az én szifon 5-öm elég jól bírja, 1x dugtam fel feltölteni pár képet a gépre. Különösebb használatot igaz nem kapott, de amit ment azt wifivel meg fb-al illetve zenelejátszással.

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26642) manchester85 válasza walakii (#26641) üzenetére


manchester85
addikt

Ezeknek a számadatoknak semmi értelmük, valaki elsősorban zenét hallgat rajta, mások meg egész nap youtube-oznak, neadjisten FaceTime-oznak. Szerintem kb. mindenkinek hasonló az akksija, a hatalmas eltéréseket a jelentősen eltérő felhasználási szokások adják.

szerk:

Hát na, ők is ugyanúgy minek irkálják. :U Szerintem senki se fogja feladni a szokásait a jobb üzemidő érdekében. Engem speciel egyedül az érdekel, hogy " csak érjek el vele hazáig..." Ha facetime-ozok vagy navigálok, akkor majd egy nap nem 15-ször fogom megnyitni az indexet és 20-szor a mobilarenát, csak 5-5-ször. Ennyi az egész. Azt meg mindenki elfelejtheti, aki használja is a telefonját, hogy az üzemidőt ne is kelljen figyelni. Igenis kell, ennyi áldozatot kell mindössze hozni azért cserébe, hogy az ember zsebében a világ. :K

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#26643) walakii válasza manchester85 (#26642) üzenetére


walakii
tag

Én ezt értem, de itt írkálja mindenki hogy mennyi az annyi. Nekem simán elbír 2 napot ha úgy akarom. Ergo nem az akkumulátorok kicsik benne, hanem a kezelésen kell változtatni ha üzemidőt akartok :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26644) ittakary válasza walakii (#26643) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ja várj hogy én idomuljak a telefonomhoz? : DDDDDDDDDDDDD

Ez az egyik legbutább mondat amit valaha olvastam... Nem tudom lehet nálad a telefon az atyaúristen, de én inkább úgy vagyok, hogy a telefon legyen értem és ne én a telefonomért...

Inkább fel kellene találni egy normális akkumulátort, ami képes normális üzemidőt biztosítani ezeknek a "csúcs" telefonoknak is -.-

[ Szerkesztve ]

(#26645) BossBoss válasza manchester85 (#26642) üzenetére


BossBoss
őstag

Igazad van. Szerintem is hagyjuk a témát. Az elmúlt pár évben kb minden negyed évben lovagolunk ezen pár napot. :DD De szinte menetrendszerűen. Valóban erőssen függ a felhasználástól. Annyiban megegyezhetünk mindenkivel, hogy szar az akksi. Kár ezen rugózni. Mindenki hordjon magával tötltőt, külső akksit. Ha nem tetszik akkor meg vagyen egy egyszerű telefont, monochrom kijelzővel. Az tuti bírja egy hétig. :K

[ Szerkesztve ]

(#26646) manchester85 válasza ittakary (#26644) üzenetére


manchester85
addikt

"Inkább fel kellene találni egy normális akkumulátort, ami képes normális üzemidőt biztosítani ezeknek a "csúcs" telefonoknak is -.-"

Szerintem nincs ezzel gond. Egy laptop bírja két napig? Nem, akkor meg? Jó ha 3 órát kibír, pedig azokban aztán jó nagy akksi elfér. Aki napközben csinál is valami érdemlegeset, annak nem létezik, hogy ne bírjon ki egy napot a telefonja. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy bizonyára sokan dolgoznak olyan környezetben, ahol van lehetőség tölteni is a telefont. Iroda, autó, stb. De aki dolgozik is napközben, vagy csinál valamit is, annak nem tudom elképzelni, hogy ne bírjon ki egy munkanapot a telefonja. Istenem, de túl van lihegve ez a téma.

Irgum!

Nem igazán értem, mit akartál mondani. :U 5-6 óra használat mindenkinél kijön többnyire. Vagyis ha megállás nélkül használja valaki, akkor ennyi idő alatt merül le csutkára. Ha emellett még dolgozik is 2-3 órát, akkor már elment a nap, és valószínűleg hazafele tart. Hát még ha van egy felesleges fél órája, amíg megebédel, és rádugja egy töltőre.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#26647) irgum válasza manchester85 (#26646) üzenetére


irgum
addikt

Ja... Lehetett volna 3 mm az új iPhone és 400 mah akksival. Teljesen igazad van... :D

(#26648) ittakary válasza manchester85 (#26646) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bizonyára sokan dolgoznak... Úgy van. Minek is jobb akksi. Gratulálok :N

(#26649) bandigno és? mások meg 0-24 live streamelik ide az ilyen meg olyan JB feltörések eredményeit... amit kb pont leszar a topik 70%-a :D

[ Szerkesztve ]

(#26649) bandigno válasza manchester85 (#26646) üzenetére


bandigno
senior tag

eléggé túlságosan is! +1

...amúgy meg azért bír olyan keveset az akksitok, mert 5 percenként azt nézitek, hogy mennyi időt néztétek azt, hogy néztétek hogy mennyi időt néztétek! ;]

ittakary: de ez már olyan súlyos téma, hogy már egymás hasába beszélnek gombócot az emberek!

[ Szerkesztve ]

(#26650) walakii válasza ittakary (#26648) üzenetére


walakii
tag

Ha bajod van vele vegyél hozzá külsőt, érdekes több millió ember kibírja vele. Ilyen butaságot nem olvastál? Hát akkor nézz körbe jobban :) Ha nincs töltőd akkor igenis idomulsz a telefonodhoz, különben majd szívod a fogadat amikor kellene de nincs. Amúgy gondolkozhatsz azon is, hogy nem mindenki telefonb*zi hogy állandóan rajta lóg.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.