Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) rayoliviero válasza madgie (#27445) üzenetére


rayoliviero
veterán

Koszi.
Jobban szeretem hasznalni a nemito kapcsolot, de minden ejszaka nemitani es meg sokszor nappal is, azt nem akarom, nehogy elromljon kesobb (a gari lejarta utan) a sok kapcsolgatastol. Sajnos az elozo i4-emben is tonkrement, persze akkor mar gari nem volt a telora. A kicsereltetese pedig tiszta macera volt, mert mindegyik szalagkabellel volt valami hiba, amit beszereltek. A harmadikra, amit beletettek, ramondhatom, hogy majdnem jo volt. Azon nem a nemito kapcsolo volt rossz, hanem az egyik hangero gombot kicsit erosebben kellett nyomni es nem is kattant.:D Es 10 ropimba kerult a csere, ezzel jol lehuztak. De en nem Pesten lakok, itt neha kicsit el vannak szallva az arak...

(#27452) ESP válasza M@te (#27450) üzenetére


ESP
senior tag

igen

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#27453) Octopus21 válasza ESP (#27448) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Azt mondta a hölgy, hogy az IMEI szám alapján látják, hogy mikor regisztráljuk be a telót és onnan kezdődik az 1 év. Kérjem el tőlük előre a serial számot vagy az IMEI számot? És azt hogy tudom leellenőrízni?
Ha angol hálózati adapter van hozzá akkor gondolom Angliából származik.

Most beparáztattok rendesen:S

Pl itt le tudom ellenőrízni?:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27454) madgie válasza rayoliviero (#27451) üzenetére


madgie
titán

Ismerős a helyzet, én is 300 km-re vagyok Pesttől :(

(#27455) madgie


madgie
titán

iOS 6.1-hez logo-k, akit érdekelne :)

(#27456) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Kiváncsi vagyok, hogy elküldik e a serial és imei számot. Emailben kértem.
Péntekre beszéltem meg velük az utalást, de most nagyon elbizonytalanodtam, mert más oldalakon is olvastam nagyon rosszakat róluk, hogy az apple cuccokat messziről szerzik be, és annyival nem olcsóbbak, meg mi az hogy 0%-os ÁFA? Valami ilyesmit mondtak.
Most fizessek inkább még 20 ezret és menjek be a t-mobile-ba?
Az a legbiztosabb. Kár hogy velük nem lehet alkudni. Nekem 150-et érne meg ez a teló, tmobileban 170, de az 5ös meg 200. Ennyi pénzt kifizetek és átbasznak, az nem esne túl jól. Ráadásul ajándékba lesz:S

Gondolkozom.

(#27457) M@te válasza Octopus21 (#27456) üzenetére


M@te
senior tag

ilyen tételnél nem éri meg 20 ezret spórolni...ha meg a 20 ezer gondot okoz akkor nem kell ilyen drága cuccot venni.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27458) Octopus21 válasza M@te (#27457) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Hát ja igazad van. Ha meg átrvernek lehet sokkal többet szívok anyagilag is meg lelkileg is mint 20ezer Ft.

(#27459) cajn


cajn
tag

Valaki megmondaná végre hogy érdemes e felrakni iphone 3gs-re az ios 6-ot 5.1.1 helyett????

(#27460) ZooLee válasza Brumi˘ (#27449) üzenetére


ZooLee
őstag

Már hívtam őket, mert Totheground hozzászólása azért szöget ütött a fejembe (így a tiedet olvasva meg pláne jól tettem, hogy hívtam) Megnéztek mindent, de szerintük az előfizetésemmel minden rendben (Ikon LTE) és nem vagyok korlátozva sem, de a biztonság kedvéért felvettek egy hibajegyet a műszaki kollégák részére. Majd hívnak. Hm.

(#27461) B-L-A-C-K válasza Octopus21 (#27456) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Most fizessek inkább még 20 ezret és menjek be a T-mobile-ba?"

De most nem független kell?

Amúgy nem értem miért nem veszel egy használt garanciás hibátlan állapotút, jóval olcsóbban...Sőt ugye a sima 4 is jó lenne neki, és ezt garanciából visszajött bontatlanokat már 90 körül itt kapsz...

(#27462) Brumi˘ válasza ZooLee (#27460) üzenetére


Brumi˘
addikt

Detto ezt mondták tegnap, de nem hívtak. Mire ma felhívtam őket megint. Azt mondta a csaj, hogy akivel tegnap beszéltem intéz valamit, de ő arra nem lát rá és hogy ma szabin van, majd holnap reggel visszahív. Remélem megoldódik.

(#27463) Octopus21 válasza B-L-A-C-K (#27461) üzenetére


Octopus21
aktív tag

De az független nem?
T-Mobile oldalán néztem az árakat és lehet választani, hogy milyen előfizetéssel vagy Domino kártyával kéred, vagy előfizetés nélkül. Gondolom előfizetés nélkül kérve független?
Vagy rosszul gondolom.
Ebédidőben bemegyek és megkérdezem.

(#27464) B-L-A-C-K válasza Octopus21 (#27463) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt nem tudom, de kp-re amennyiért ők adják eleve szerintem "hülye" aki megveszi, annyiért már itt i5-öst kapsz, de tényleg te pénzed azt csinálsz vele amit akarsz,...Viszont amennyit leírtál kinek, és mire kell arra egy sima i4 is megfelelő lenne véleményem szerint, és annak is ugyan úgy örülne. De tényleg te tudod.

(#27465) sirszevenap válasza madgie (#27455) üzenetére


sirszevenap
őstag

Á Kösz! :R Épp most akartam kérdezni, hogy mi velük a helyzet, mert már hozzászokott a szemem a szép kis piros logóhoz! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#27466) Octopus21 válasza B-L-A-C-K (#27464) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Igen gondolkozom a sima 4-en is de az csak 8 gigás és 16 gigásban meg ugyanott lennék, de lehet lég lenne az is, viszont az kicsit lassabb, de "csak" 115ezer lenne T-nél.
Tudnál mutatni olyan telót amit temgvennél?

(#27467) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Jut eszembe.

Custom Carrier Logot van lehetőség csinálni JB nélkül, úgy, hogy az működjön is hasonló módszerrel mint a szolgáltatós logók? Egy ilyen Batman jel elég menő lenne! :DD

Bankkártyával? Hát persze!

(#27468) Kicsirics77 válasza sirszevenap (#27467) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szifon.com
nemtudom ha ebbe be lehet szerkeszteni normálisan akkor működik-e?
ezt a guruk biztos tudják :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#27469) Kommy válasza sirszevenap (#27467) üzenetére


Kommy
veterán

Természetesen lehet, csak el kellene olvasni a cikket amiben linkelve van a saját: [link]

(#27470) madgie válasza Kicsirics77 (#27468) üzenetére


madgie
titán

Persze, átnevezed az ipcc-t zip-re, kibontod, átszerkeszted a logo-kat (vigyázni, hogy hasonló fajta png legyen!), becsomagolod a zip-et, átnevezed ipcc-re. Leegyszerűsítve ennyi.

Majd Kommy leírja szakszerűbben :DDD

szerk: #27469, ób+ ötöslottó :D

Kicsirics77: sorry, tényleg rossz helyre ment a válasz :B

[ Szerkesztve ]

(#27471) Kicsirics77 válasza madgie (#27470) üzenetére


Kicsirics77
veterán

már megint nekem írjátok le,pedig én is csak válaszoltam :DDD
engem nem nagyon érdekel csak éppen a cikket olvastam erről hogy a 6.1-re frissítették a carrier logókat...

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#27472) sirszevenap válasza Kommy (#27469) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szifont idézve:
"A saját logók készítésénél fontos megjegyezni, hogy míg az általunk leírt manuális módszer minden esetben működik, addig az azóta megjelent különféle alkalmazások, így OS X esetén például a CarrierEditor, vagy Windows-t használva a CustomCarrierLogo cikkünk közzétételekor még a 13.0-s verzióból készítenek új csomagot, ami az említett bundle-verzió különbözősége (13.0 vs. 14.0/14.1) miatt problémákat okozhat. Ezért használatuk azok frissítéséig nem ajánlott."

Úgyhogy várni kéne még ezzel , még nem frissül a program, úgy gondolom.

Bankkártyával? Hát persze!

(#27473) kocczkaa


kocczkaa
tag

sziasztok!
iphone 4 ről lenne szó 4.3.3 van rajta jailbrakelvevolt de valami okos letörölte nekem a cydat és angol voda függő gevey simmel használom.
megpróbáltam restorolni mert előjött 1-2 kis hiba de támadt 1 kis probléma!
Legfrissebb tinny umbrellaés itunes és többféle fw után is mindig ugyan az, mikor a firmware frissítéshez jut ismeretlen hibát ír. Próbáltam dfuból is. Ez még a kisebb baj de recoveryből nem tudom kiugrasztani..
Tudnátok segíteni?

bocsi hogy újból beírtam de hátha hamarabb észevesznek :(

Telefonon gyorsabb. Csak este vagyok online. +36 70 500 7021

(#27474) suspect válasza Kommy (#27428) üzenetére


suspect
aktív tag

van de nem tudom elé írni a # jelet mert nem engedi
most jött meg egy másik szifon azon 4.3.3 van így wifi-s frissítés kilőve :(
Hogyan tudom átírni a gs.apple.com sort?

(#27475) TheMarci válasza suspect (#27474) üzenetére


TheMarci
addikt

Jegyzettömbbel?

Do You Dream?

(#27476) B-L-A-C-K válasza Octopus21 (#27466) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nézegetni kell az aprót folyamatos, pl itt van ez is: 105 ezer, új, fehér, független, 1 év gari és 4S.. Igaz ez eladó most regisztrált, és ez az egy hirdetése van, de attól lehet rendben van, ha személyesen megnézed úgyis kiderül minden, plusz tényleg bogarászni kell az aprót, van egy csomó normális hirdetés. Ilyen szolgáltatóknál kp-ra ilyen drága telót tényleg nagyon hülyének nézem akik ott megveszik.

[ Szerkesztve ]

(#27477) suspect válasza TheMarci (#27475) üzenetére


suspect
aktív tag

Azzal sem :( ezt dobja ki mindig

(#27478) TheMarci válasza suspect (#27477) üzenetére


TheMarci
addikt

(#27479) kocczkaa válasza suspect (#27477) üzenetére


kocczkaa
tag

a windows mappát tedd írás védetlenné!

Telefonon gyorsabb. Csak este vagyok online. +36 70 500 7021

(#27480) Kommy válasza suspect (#27477) üzenetére


Kommy
veterán

ne már hogy ennyi megakaszt, kimásolod asztalra módosítod majd visszamásolod.

(#27481) Kashim válasza suspect (#27477) üzenetére


Kashim
őstag

Baszki azt hittem nálam ugrott fel ez a hibaüzenet középen. Mondom wtf... :DDD

(#27482) Kommy válasza sirszevenap (#27472) üzenetére


Kommy
veterán

Ott van az eredeti T-mobile-os/ Vodafon-os amibe beleraktál a színes szolgáltató logókat, átnevezed zip-re kicsomagolod, módosítod a képeket, majd visszacsomagolod és ugyan az.

(#27483) B-L-A-C-K válasza Kashim (#27481) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:DDD

(#27484) Pastika


Pastika
tag

Segítségeteket kérném. iPhone 4-ről szeretnék telefonszámokat lementeni outlookba. A telefon névjegyzéke korábban nem volt szinkronizálva, a kontaktok tehát csak a telefonon vannak. Kérdésem, ha most szinkronizálom outlookkal akkor, nem torlodnek le a nevjegyek a telefonrol?

(#27485) DanielK


DanielK
addikt

i5, 6:45 készenlét, 1:56 használat - 65%. GPS, wifi (de csatlakozás nélkül, mert nincs net a közelben), 3G és adatforgalom bent. BT nincs bekapcsolva, egyedül.
Milyennek számít?

(#27486) suspect válasza TheMarci (#27478) üzenetére


suspect
aktív tag

Ezzel sikerült megoldani :R

(#27487) Octopus21 válasza B-L-A-C-K (#27476) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Ok ez igaz, de a bizonytalan vásárlás sem jobb. Nem vagyok sajnos Pesti, így nekem nagyon nem érné meg ezért felmenni, hogy megnézzem. Nameg miért akarja eladni? 170e forintos telefont 105-ért? Nem tudom én félek az ilyenektől. Veszek Apple Store-ból egy sima 4-et függetlenül aztán meg van oldva:)
Gyorsabb az S, de lehet nem ér meg annyit az a plussz sebesség.
Voltam T-ben és nem függetlenek a telóik listaáron sem. 15ért függetlenítik.

Na még alszom rá egyet aztán döntök:)

(#27488) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ezt a BatteryDoctor app-ot ajánlom mindenkinek, bár gondolom ismeritek, nekem nagyon bejön, mindent meglehet nézni az aksiról állapotáról, mi mennyit fogyaszt, mit érdemes beállítani, és hogy, mennyi ideig kell tölteni hogy 100% legyen...stb

Octopus21

"Nameg miért akarja eladni? 170e forintos telefont 105-ért?"

Talán azért mert 170 ezerért már kutya sem vesz 4S-t mivel annyiért már i5-öst vesz.

[ Szerkesztve ]

(#27489) sirszevenap válasza Kommy (#27482) üzenetére


sirszevenap
őstag

Köszöntem!

Viszont , hogy biztos ne rontsam el, lenne pár kérdésem!

Ezeket tartalmazza a vodás logo pakk:

4 Darab képfájl van benne. Igazából ugyan azok, csak van egy kisebb és egy kétszer nagyobb. ( Ugyan ez TS fájlnév kezdettel még egyszer.

Ezeket mind ki kell cserélnem ugye?
Illetve hol találok ilyen "kész" logókat amikre csak ki kell cserélnem ezeket a képeket?

Bankkártyával? Hát persze!

(#27490) HaZsolt válasza irgum (#27060) üzenetére


HaZsolt
őstag

Én bárhol mérem (Pest, Buda, Albertirsa) 6,8MB\s nél nem tudok gyorsabbat elérni. Mi lehet a gond?

(#27491) #33846528


#33846528
törölt tag

ez a telefon termeli az áramot... :D 98% , 53 perc használat, 3 óra készenlét. a 6.1 tényleg jol megkavarta az akksit :/ tényleg felesleges a százalékos
kijelzés.

[ Szerkesztve ]

(#27492) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nálam 6.1 óta reggelre dobja wifit, és marad edgén.... Másnál is csinál ilyet?

(#27493) zzeN válasza #33846528 (#27491) üzenetére


zzeN
aktív tag

Nálam is 98%-on megakadt, pedig tegnap este töltöttem és használtam is egy keveset. Zsír, nem kell tölteni :D

(#27494) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#27488) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

BatteryDoctor nem jó semmire, csak valami sablon alapján ismer pár app körülbelüli fogyasztási értékét, egyáltalán nem a te telefonod (és futó appjaid) szerint számolja.

(#27495) Csabee. válasza r3dsnake (#27494) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem sem ér semmit.. pedig sokan istenítik..

Üdv: Csabee.

(#27496) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#27494) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet, ennyire nem ismerem, annyit reggel megnéztem hogy mennyi időt ír ki míg feltölt 100%-ra, és pont annyi idő is volt. Ettől függetlenül lehet a többi dolga kamu, de azért egy hozzávetőleges értéket csak tud mutatni így is. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#27497) sirszevenap válasza Kommy (#27482) üzenetére


sirszevenap
őstag

Közben olyan hibába ütköztem, hogy visszacsomagoltam és sehogy nem kapom vissza a .ipcc kiterjesztést! :( Hogyan tudnám azt elérni?

Bankkártyával? Hát persze!

(#27498) nord_ válasza B-L-A-C-K (#27496) üzenetére


nord_
veterán

Elég hozzávetőlegeset tud, ugyanis szerinte egy offline navi kvázi semmi energiát nem használ... Vagy a TomTom tud valamit, vagy a "Doctor" semmit. :D
(Azt meg marha nehéz kiszámolni, mikorra töltődik fel a teló, csak le kell lopnia az adatokat a gyári töltöttségkijelzőről.)

[ Szerkesztve ]

(#27499) madgie válasza sirszevenap (#27497) üzenetére


madgie
titán

Átnevezed?

De most komolyan, ha ilyenek nem mennek, akkor lehet nem kéne erőltetni.

szerk: bocs, csak nem tiszta, miért ne lehetne visszanevezni ipcc-nek.

[ Szerkesztve ]

(#27500) sirszevenap válasza madgie (#27499) üzenetére


sirszevenap
őstag

Hogy a viharba ne neveztem volna át.... Hülyének ne nézz! :) De még ha az én hibámból is lenne a probléma, akkor is "erőltetném" mert úgy nem lehet valamit megtanulni , ha feladom... Mindent úgy csináltam, ahogy kell, maradt a zip fájl, nem kaptam vissza a .ipcc kiterjesztést. Nevében ott van , egyébként zip maradt. Viszont ipcc-ről pikk pakk zip lett amint kitöröltem a .ipcc-t és kicseréltem .zip-re. Gondolom fordított esetben is így kéne történnie, azonban nem ez történik, maradt a zip kiterjesztés. Ettől jobban nem tudom körül írni, hogy mi a problémám.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.