Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) Kicsirics77 válasza kuk@c (#26150) üzenetére


Kicsirics77
veterán

icloud mentés agy exchange nincs?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#26152) vadászcsiga válasza Csabee. (#26149) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De nem ezzel a készülékkel. Nem várom meg míg olyan lesz mint a GS.

(#26153) kuk@c válasza Kicsirics77 (#26151) üzenetére


kuk@c
tag

Nincs sajnos... :(

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#26154) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
Iphone 4S-hez mien autós töltőt érdemes venni,bármelyik jó?
vagy vannak márkák amiket inkább ne.

 iPhone 15 Pro

(#26155) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Srácok! Ez így lehetséges developer account nélkül?

...mondjuk elméletileg ha gáz van még mindig tudom visszaállítani restore-ral 6.0.1-re... ...csak nem akarok kárt tenni...

Köszi Blaise, akkor kipróbálom! :)

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#26156) Blaise válasza szekfizsolt (#26155) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, régóta van ez a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#26157) szilrobi válasza Nescafé (#26154) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Én már több mint egy éve használok belkin autós töltőt, hibátlan, minőségi darab. Megéri az árát. Adtak hozzá egy fekete adatkábelt is, így a gyári kímélve van:)

(#26158) Nescafé válasza szilrobi (#26157) üzenetére


Nescafé
őstag

úgy akarom én is venni hogy legyen kábel is. :)

 iPhone 15 Pro

(#26159) Zoty4


Zoty4
őstag

és iPhone5höz milyen autós telefon tartót érdemes venni?
ExoMount Universal Car Mount én ezt néztem ki, van valakinek erről tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#26160) Badb0y


Badb0y
addikt

Tegnap nézegettem i5-höz autós töltőket.
Előző telefonomban 3-szor cseréltem aksit, mert véletlenül ráindítottam, amikor szivargyújtóba be volt dugva.
Voltam egy apple boltban, és srác egy dupla usb-s griffin autós töltőt ajánlott, mert ugye abba be tudom kötni az usb-s töltő kábelt.
Azt is mondta, hogy ez túlfesz védős.
Én minden elhiszek, de ezt inkább nem.

Uh. kérdezek, a griffin 3rd party tölrő, valóban túlfesz védős ? Nem lesz gáz, ha épp töltöm telefont, és a kocsit beindítom ? Mert i5-ben aksi csere nem olyan, mint egy androidban, hogy leveszem hátlapot. + árban sem ugyanaz.

Mit mondtok ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26161) M@te válasza vadászcsiga (#26148) üzenetére


M@te
senior tag

tényleg nem használom a telefont. csak bent van egy fiókban és napi 2szer megnézem rajta hogy mennyi az idő.. :U :C ;)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26162) Djuree


Djuree
félisten

istyle, starking, xms. ezeknél vmelyiknél lehet iphone 5-öt kapni? mert egyikük honlapján se találok csak tartozékokat.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26163) Tibee86 válasza Djuree (#26162) üzenetére


Tibee86
veterán

AppleStore-al mi a baj?

(#26164) Djuree válasza Tibee86 (#26163) üzenetére


Djuree
félisten

semmi, csak itt tudnék venni kamatnullázóval telót, nincs egyben ennyi pénzem sajna :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26165) lugosi válasza Badb0y (#26160) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a griffinnek valamelyik régebbi verziója van, még a 3G-mhez vettem. Jópárszor volt már hogy először dugtam rá a telefont és utána indítottam (sőt amíg nem írtad itt nem is gondoltam hogy ezzel gond lehet) és semmi baja se volt a 3G-mnek se meg a 4S-nek se. Szerintem a griffin az jó márka ebben.

(#26166) Totheground válasza Djuree (#26164) üzenetére


Totheground
addikt

APR-ek nem árulnak iPhonet sajnos.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26167) Ragnar95 válasza Zoty4 (#26159) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem ilyenem van 4S-hez és tökéletesen meg vagyok vele elégedve :K Stabilan tartja a telót, univerzális és a szélvédőre is atomstabilan rögzül. Elvben bárhova fel lehet rakni, műszerfalra is, csak nálam a műszerfal nem sima, így arra nem megy fel, de a szélvédőn tényleg atomstabilan rögzül, sok gagyi tartóval ellentétben ez meg se mozdul kb, nem hogy leessen :D Bár az ára nem piskóta, de én ebayről fele ennyiért szereztem be és úgy még egész tűrhető volt :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26168) Zoty4 válasza Ragnar95 (#26167) üzenetére


Zoty4
őstag

köszi akkor meg is veszem :)

(#26169) erdoke válasza Zoty4 (#26159) üzenetére


erdoke
titán

Én továbbra is az autó specifikus Brodit clip + telefon specifikus Brodit (aktív) tartó párosra esküszök. UK-ből szoktam rendelni őket, postával is 5-6 ezerrel olcsóbb, mint itthon...

A legjobb aláírás a héten

(#26170) Xero válasza Zoty4 (#26159) üzenetére


Xero
nagyúr

Tartóból Brodit.

(#26171) atirag


atirag
őstag

Olvasgattam már sokat az iphone 5 kopásról. És arra lennék kíváncsi,hogy milyen tokot érdemes venni ami nem koptatja belül?
Mert olyat is olvastam,hogy akkor is kopik. Mikor vettem a telefont akkor elkértem az egyik eladó sajátját és megnéztem. Nem kérdeztem ugyan,hogy mennyi idős a telefonja,de azért nem volt szép. Szinte csak öltönynadrágban hordja. Ez annyira nem tetszett így gondolkoztam milyen tokot vegyek.
Tudom már sokan kérdezték ezt,de azért kíváncsi lennék hátha hallok újat:)

Egyébként majdnem fehéret vettem,de utolsó pillanatban inkább fekete lett a befutó:)

(#26172) Zoty4 válasza erdoke (#26169) üzenetére


Zoty4
őstag

erdoke és xero: köszi
Ezek a broditok nem nagyon tetszenek, kicsit olyan régi nokiás töltőre hajaznak

(#26173) Xero válasza Zoty4 (#26172) üzenetére


Xero
nagyúr

Viszont autó specifikusak, így illenek a helyükre és tartanak mint a beton.

(#26174) Zoty4 válasza Xero (#26173) üzenetére


Zoty4
őstag

most fogok autót cserélni idén, csak még nem tudom milyenre, ford focus és vw passat a 2 legesélyesebb, jelenleg suzukim van, szóval autóspecifikus most nem annyira jó ötlet :)

(#26175) Badb0y válasza lugosi (#26165) üzenetére


Badb0y
addikt

Értem, köszi. Akkor veszek egy ilyet.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26176) vadászcsiga válasza M@te (#26161) üzenetére


vadászcsiga
félisten

3szor

(#26177) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Semmi jailbreak nincs 6.1-re sem I4S-re? Nem warezolni (és nem függetleníteni) szeretnék (gyári független), csak kicsit tweak-elni... :F

Amiket találok, az mind csak Iphone 4-ig használható... :(

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#26178) Aftereffect válasza vadászcsiga (#26145) üzenetére


Aftereffect
tag

Az a vicces, hogy nem az enyém a teló és egy iPhone 4 4-es szofttal..

(#26179) Ragnar95 válasza szekfizsolt (#26177) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs, mivel nem találtak tethered-höz kellő hardveres hibát még a 4S-ben....
Totherground: ő biztos a betat akarja már JB-elni :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26180) Totheground válasza szekfizsolt (#26177) üzenetére


Totheground
addikt

Sőt, még 6.1 sincs. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26181) Tibee86 válasza szekfizsolt (#26177) üzenetére


Tibee86
veterán

Mivel még a 6.1 se jött ki, érdekes lenne, ha lenne rá JB.

(#26182) szekfizsolt válasza Totheground (#26180) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Igen, ezzel tisztában vagyok, csak azért akartam feltenni a beta 4-et, mert valahol olvastam, hogy 6.0.1-re nem is lesz már, csak majd a 6.1-re... De így felesleges beta-t feltennem... :W
Azért köszi srácok! :K

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#26183) kenny123 válasza atirag (#26171) üzenetére


kenny123
addikt

Én egy vékony tokot használok rajt mióta megvan. nyoma sincs kopásnak. Illetőleg szerintem még a bumper jó, ha valaki nem akarja eltakarni a hátlapot. Van is épp feleslegbe egy másfél napot használt SGP Neo hybrid yellow bumperem, ha valaki most szeretne venni.

yo

(#26184) DonThomasino


DonThomasino
veterán

I5 ön 6.01 ről érdemes 6.0.2 re frissíteni?
A wifi erősebb lesz?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#26185) Möhe válasza DonThomasino (#26184) üzenetére


Möhe
addikt

Elvileg pont ezt javították benne

(#26186) DonThomasino válasza Möhe (#26185) üzenetére


DonThomasino
veterán

Írta valaki hogy jobban merül, az igaz?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#26187) privacy99 válasza DonThomasino (#26184) üzenetére


privacy99
senior tag

Rosszabb biztos nem lesz. Én, mint gyártó/fejlesztő cég/részleg nem adnék ki olyan FRISSÍTÉST, amitől rosszabbak lesznek a termékeim, nem tudom Ti hogy vagytok vele. Egyébként nekem jó volt, és jó is maradt, ugyanígy az üzemidő.

(#26188) TheMarci válasza DonThomasino (#26184) üzenetére


TheMarci
addikt

Rosszabb nem lett tőle nekem sem a merülés, sem a wifi. Mondjuk szerintem 6.0.1 alatt is jó volt.

Do You Dream?

(#26189) walakii válasza DonThomasino (#26186) üzenetére


walakii
tag

Nekem 6.0.1-el sem volt semmi bajom, de feltettem pár napja a 6.0.2-t, és kb ugyan az. Én kicsit azt veszem észre, hogy nem merül annyira a telefon, de lehet csak én nem használtam annyit abban a pár napban. 1,5 napot simán elbírja, úgy hogy 10-12 óra üzemidőel, játékkal, és majdnem folyamatos wifivel.

szerk.: amúgy ezeknek az aksiknak mennyire ellenfele a gyakori töltés? Amikor gép közelben vagyok, gyakran feldugom akár 80-85%-os töltöttség mellett is. Illetve ha valamit mókolok pl iTunes-ban, akkor is fent szoktam hagyni tölteni. legtöbbször 50% feletti töltöttség mellett.

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26190) vadászcsiga válasza privacy99 (#26187) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is erre próbálom felhívni a figyelmet itt, de mindenkinek almás szemüveg van az orrán.

(#26191) rdani001


rdani001
csendes tag

iPhone 3GS-em minden alkalommal, ha játszom, ha zenét hallgatok, lefagy(Recovery módba) és csak úgy tudom újraindítani ha rádugom a töltőre. Szoftvert újra feltelepítettem, biztonsági mentést előtte nem csináltam és előzőeket sem töltöttem vissza rá. Ettől függetlenül nem lett jobb, ugyan úgy lefagy. Ötletek?

(#26192) M@te válasza rdani001 (#26191) üzenetére


M@te
senior tag

már volt. akkor hárdveres a probléma vidd szervizbe, de az a gyanúm hogy olyan árat fognak rá mondani amennyit már nem éri meg rá költeni.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26193) csimpi1


csimpi1
tag

Sziasztok!
Kerestem a választ, de nem talaltam. Most váltottam i4-ről i5-re és azóta nem jeleníti meg a fényképek között a Facebookról letöltött pikcsöröket. Menteni engedi, de nem találom őket sehol. Mi lehet a baj?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26194) Ragnar95 válasza csimpi1 (#26193) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Márpedig ott kéne lenniük a Filmtekercsben, ha valóban lemented őket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26195) rdani001


rdani001
csendes tag

Nekem is volt ilyen problémám, h nem találtam meg a lementett képeket.Egyszer nem engedélyeztem, hogy szinkronizálhasson fotókat és videókat facebook-kal (persze arra külön rákérdezett volna elvileg.)

(#26196) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom volt e már ez a videó, ha nem, akkor csak erős idegzetűeknek ajánlanám...:D

(#26197) csimpi1 válasza rdani001 (#26195) üzenetére


csimpi1
tag

Ugyanez a bibi nálam is. Nem engedélyeztem, azóta nem is ment, hiába nyomok egy "Save photo"-t... Nem is találom hol engedélyezhetném. Már újratelepítettem az appot, de nem kérdez rá megint. Safariból menti, ergo az app lehet a ludas. Tipp?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#26198) Badb0y válasza Badb0y (#26175) üzenetére


Badb0y
addikt

Reklámokat ki lehet kapcsolni valahogy ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26199) cserry193


cserry193
tag

Sziasztok!

Történt egy kis baleset a telómmal.. KÉP
Arra gondoltam hogy Ebay-ról rendelek hozzá érintőpanelt, csak nem tudom hogy ezek milyenek lehetnek. Például néztem ezt , Black Touchscreen $6.39 , elég jó áron meg lehetne ezek szerint úszni.
Inkább nézzek valami magasabb árfekvésűeket,vagy ez is tökéletes? :))

Előre is köszi! :)

(#26200) Ragnar95 válasza cserry193 (#26199) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Inkább semmilyet ne nézz, mert mind utángyártott és így elég silány minőségűek :)
Főleg digitizert magában ne, mint pl ez, mivel egyrészt egyben van az előlap, LCD és a digitizer, így elég nehéz szétszedni a ragasztást, másrészt mert így kép alapján neked csak az előlap repedt meg, de magában azt ugye nem lehet cserélni, tehát mindegy is igazából.
A hivatalos szerviz egy vagyon, de itt fórumon fagyalllo elég korrekt és normális áron dolgozik.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.