Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) Ragnar95 válasza saaryba (#26100) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes-al sehogy.
Telón kell megnyomni a home + power gombot egyszerre a képernyőfotó készítéséhez.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26102) M@te válasza Ragnar95 (#26099) üzenetére


M@te
senior tag

és akkor hogyan tudom megoldani, hogy ne legyen 2 mappa, csak 1? mert ha megnyitom a mappát akkor a fájlokat nem engedi kiválasztani ( nem is látom őket ) csak a mappát.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26103) Ragnar95 válasza M@te (#26102) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy, max ha a teljes képek mappák szinkronizálod át gépről.
De így se foglalják duplán a helyet a képek, tehát ne foglalkozz vele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26104) saaryba válasza Ragnar95 (#26101) üzenetére


saaryba
csendes tag

és tartani kell vagy csak megnyomom és elengedem?

Privátra illik válaszolni!!

(#26105) atirag


atirag
őstag

Próbálta már valaki a 30 pin-rő 8 pin-re átalakítót? Mert az autóban még a 30pine csatlakozó van és oda vennék olyat.

(#26106) saaryba válasza Ragnar95 (#26101) üzenetére


saaryba
csendes tag

Sikerült köszönöm :R

Privátra illik válaszolni!!

(#26107) M@te válasza Ragnar95 (#26103) üzenetére


M@te
senior tag

oké, köszi!!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26108) erdoke válasza atirag (#26105) üzenetére


erdoke
titán

Igen, nekem van egy gyári átalakítóm, és eddig működött mindenhol, amire próbáltam. Töltés és (iPaden) Camera Connection Kit használata volt, ha jól emlékszek.

A legjobb aláírás a héten

(#26109) atirag válasza erdoke (#26108) üzenetére


atirag
őstag

Köszönöm. Nekem az autóba kellene ahol a zene megy róla. És adatokat cserél a rádióval. És az ebay-en néztem ahol azt írták,hogy audió nem működik.

(#26110) atirag válasza atirag (#26109) üzenetére


atirag
őstag

Ismét válaszoltak az apple-től. És ebben azt írják,hogy valamilyen vásárlásom nincs feldolgozva még és ha szeretném akkor várjuk meg és azzal együtt visszatérítik nekem.
És alatta leírják,hogy addig is,hogy ne történjen ilyen elmagyarázzák részletesen hol tudom beállítani a tiltást.
Eddig jó úton halad a történet:)

(#26111) Tibee86 válasza atirag (#26110) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor úgy néz ki, hogy jó irányba halad az ügy. :)

(#26112) bandigno válasza atirag (#26109) üzenetére


bandigno
senior tag

gondolom abban olyan chip van, amit nem sikerült teljesen az eredetivel megegyezően lemásolni! de az eredeti biztosan tudja! viszont az más tészta, hogy a lejátszód felismeri-e majd vagy sem! ...na meg az is jó kérdés lehet, hogy ebben az esetben nem inkább adattovábbítás van a teló és a lejátszó között? :F
engem is foglalkoztat a kérdés, mert beépített 30 pin-es csatlakozó van a kocsiban, csak nem tudom h pl a Te esetedben is mi történne egy ilyen átalakít megvétele után! a közeljövőben én is váltanék i5-re!

[ Szerkesztve ]

(#26113) Xero válasza bandigno (#26112) üzenetére


Xero
nagyúr

Fejegység függő mit kér a készüléktől. Van olyan ami simán analóg hangot és némi adat kommunikációt végez, van olyan ami teljesen adat és van olyan ami digitális audio és adat. Szóval nehéz dolog ez. Ettől függetlenül én is kíváncsi vagyok, bár az autóban még jó sokáig a 30-as iPod marad. :)

(#26114) atirag válasza bandigno (#26112) üzenetére


atirag
őstag

Nekem dension tartó van ami igazából zenét játszik és tölti a telefont. Az autó gyári rádiója nem írja a számcímeket. Így nem tudom milyen részben történik az adatcsere. A gyárival az a baj,hogy 10K az ára. Maga a tartó volt annyi.

(#26115) bandigno válasza atirag (#26114) üzenetére


bandigno
senior tag

szintén zenész, dension van a kocsiban, de nekem a gyári fejegységre köthető digit aux adapter :)
lehet írok nekik v felhívom őket, rákérdezek h mi van adatkommunikáció esetében. a honlapjukon már megy az i5 támogatottsági marketing, persze "lefelé" is támogatják az eszközök javarészt!

[ Szerkesztve ]

(#26116) atirag válasza bandigno (#26115) üzenetére


atirag
őstag

Külföldi dension oldalon a termék támogatásnál az apple féle átalakító van ehhez a termékhez ami nekem van. Mert nekem is egy adapter van a rádióhoz és abba van csatlakoztatva az iphone tartó.
Sokáig kerestem hogyan csatlakoztassam az iphone-t az autó rádiójához,de mikor ezt végre megtaláltam akkor minden megoldódott. Kb feléből meglett volna a Kínai testvére. de azokkal volt baj kommunikáció téren.

Ja és már írtam nekik kb. 1hónapja,de nem jött válasz. És most már tudom miért. Azért kíváncsi leszek mikor csinálnak tartót hozzá. Bár lehet azt gondolják nincs piaca.

[ Szerkesztve ]

(#26117) bandigno válasza atirag (#26116) üzenetére


bandigno
senior tag

hát akkor nincs más hátra, sztem kérj egy átalakítót kölcsön vkitől vagy rendelj egy 5 dollárosat! ha nem jó, akkor töltéshez azért még megfelel! de az olcsóbbak közül is olyat rendelj, amin az adat megy :) nekem nincs még i5, nem tudom tesztelni...:D

(#26118) Rage47


Rage47
veterán

WP-s telóm van, szkájpolok az iPhone-os ismerősömmel. Kihangosítva beszélünk és az ő feléről olykor rohadt hangos alapzaj hallatszik, mintha autók mennének a háttérben, de folyamatosan. Lehet valamit állítani az iPhone-on, vagy ez hardveres probléma?

(#26119) bigdady válasza Rage47 (#26118) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem lehet a wp hibája? viberen is?

[ Szerkesztve ]

(#26120) M@te


M@te
senior tag

iPad 1-re melyik a legújabb ios? szeretnék venni egyet, csak kép nézegetésre, szerkesztésre, netezésre használnám. a lényeg hogy a fotor, iphoto, fusson rajta.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26121) Tibee86 válasza M@te (#26120) üzenetére


Tibee86
veterán

5.1.1, ha wiki nem hazudik. :D

[ Szerkesztve ]

(#26122) Ragnar95 válasza Rage47 (#26118) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs ilyen beállítási lehetőség, de nem jellemző ilyen hiba az iPhone-okra, szóval próbáljátok ki, hogyha mással beszéltek, akkor melyikőtöknél jelentkezik újra a probléma...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26123) Kommy válasza M@te (#26120) üzenetére


Kommy
veterán

Ha iPhoto kell akkor le kell mondanod az iPad 1 ről mivel iOS 6.0 kell neki.

(#26124) M@te válasza Kommy (#26123) üzenetére


M@te
senior tag

ó, a csudába tényleg, most néztem én is. :R

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26125) máyköl


máyköl
veterán

Hogy a fenébe lett 150 kontaktomból 1200?
Foggalmam sincs kik ezek a nevek...
Icloudomat senki más nem használja, és minden kontakt onnan jön...

(#26126) M@te válasza máyköl (#26125) üzenetére


M@te
senior tag

fészbuk?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26127) máyköl válasza M@te (#26126) üzenetére


máyköl
veterán

A-a

(#26128) Rage47 válasza bigdady (#26119) üzenetére


Rage47
veterán

Megpróbálom a Vibert, bár WP-re aszondják nagyon sz.r.

(#26129) rdani001


rdani001
csendes tag

Sziasztok!
iPhone 3GS-em van, és szinte minden nap recovery módba kapcsol.Hallgatok zenét, vagy csak játszom és hirtelen kikapcsol és csak töltés közben tudom újra bekapcsolni. Ha iTunes-al szeretném bekapcsolni, azt a hibaüzenetet kapom, h Recovery módba került, húzzam újra az iOS-t - de ezt nem lehet minden nap megcsinálni.Jelenleg 6.0.1-es verzióval fut, de ritkán már jelentkezett ez a probléma az 5.1-es szoftvernél is.

(#26130) Ragnar95 válasza rdani001 (#26129) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csinálj rajta egy restore-t és ne rakj vissza backupot. ha ez sem oldja meg, akkor hardveres a gond.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26131) Ck.


Ck.
addikt

Miert van az, hogy az 5.1.1-es i3GS siman lejatssza a tv2.hu flash videoit, de a 6.0.2-es i5 ezt nem tudja? A play gomb at van huzva, nem engedi elinditani a videokat. Mi valtozott az iOS 6-ban, ami miatt ez nem lehetseges?

[ Szerkesztve ]

(#26132) erdoke válasza Ck. (#26131) üzenetére


erdoke
titán

Egyik se viszi a Flash videókat.
Ami különbség lehet, az a böngésző azonosítója. Ha nem ismeri fel az oldal, hogy iOS eszközzel van dolga, nem vált videó formátumot, illetve nem azt az oldal verziót "szolgálja fel" a webszerver.

A legjobb aláírás a héten

(#26133) #33846528


#33846528
törölt tag

a 6 óra 10 perces használati idő 24 órás készenlét mellett megfelel az átlagnak? negyed óra telefonálás, nemi viber, iMessage, egy kis játék, sok böngészés es fb közben zene, exchange mail pushra állítva.

(#26134) M@te válasza #33846528 (#26133) üzenetére


M@te
senior tag

nagyjából meg.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26135) Möhe


Möhe
addikt

nekem tetszene ha ezt meglépnék.... :U

(#26136) Kommy válasza Möhe (#26135) üzenetére


Kommy
veterán

Ez nekem is tetszene.

(#26137) Totheground


Totheground
addikt

Nekem csak az appswitcher jön be valamennyire, a többi egy túlzsúfolt maszlag, ronda és egyeltalán nem "Apple" (habár mostanában az eredetiben is túl sok volt a skeuomorph design, ami nekem nem jön be, de talán így Forstall nélkül ez ismét megszűnik).
Azokról a fogaskerekekről ne is beszéljünk. Mint valami olcsó bazári mókusvakítás.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26138) vadászcsiga válasza Möhe (#26135) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó kis memória zabáló finomságok

(#26139) walakii válasza Kommy (#26065) üzenetére


walakii
tag

És ezt facebookos szinkronizált képekkel nem lehet sehogy? Mert akkor gondolom le kellene tölteni az ismerőseim fényképét :/

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26140) vans? válasza walakii (#26139) üzenetére


vans?
őstag

Hasznald a Sync.ME nevu programot, tarsitani tudod a kontaktjaidat a fb-s listaddal! (a teljes nevueket magatol parositja, a tobbihez manualisan tudod kivalasztani) Beteszi a kepuket, munkahelyet, szuletesnapot.

hábm bábm

(#26141) Totheground


Totheground
addikt

Plusz info, hogy ha valaki gmail-el szinkronizálja a contactokat, akkor a gmail a képeket lekicsinyíti fullscreenről "ikonra" (vagyis legalábbis a múltban csinálta).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26142) walakii válasza vans? (#26140) üzenetére


walakii
tag

Nagyon tuti, pont ilyesmit kerestem, köszi szépen :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26143) Aftereffect


Aftereffect
tag

Mi van akkor, amikor az a nyomorult iTunes nem látja a teló "Voise Memos" dolgait?
Illetve csak 3-at a 15-ből.

Előre is köszi a választ..

(#26144) golya32


golya32
aktív tag

Milyen kamera programot tudtok a 3gs re ahol lehet állítgatni fényerőt?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26145) vadászcsiga válasza Aftereffect (#26143) üzenetére


vadászcsiga
félisten

szopás...és mi van akkor amikor a telefon rámásolt csengőhangot sem látja? A válasz ugyanaz. Utálom az ios6-ot.

béta 4/6.0.1-el rendelkező 4S-emet cserélném 5.1.1-el szerelt 4S-re

(#26146) M@te válasza vadászcsiga (#26145) üzenetére


M@te
senior tag

nem kell feltenni a bétát... nekem egyikkel sincs problémám. mármint se a voice memoval se a csengőhangokkal. ios 6

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26147) BossBoss válasza golya32 (#26144) üzenetére


BossBoss
őstag

Kokrétan a fényerőt nem tudom, de sokat javít az alaphoz képest a Camera+ app.

(#26148) vadászcsiga válasza M@te (#26146) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert nem használod a telefont. Nem kifejezetten emiatt a 2 dolog miatt utálom a 6-ot, sőt. Egyébként a 601 is ugyanilyen hulladék

(#26149) Csabee. válasza vadászcsiga (#26148) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Majd jon az ios7..

Üdv: Csabee.

(#26150) kuk@c


kuk@c
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy létezik-e olyan progi amivel egy PC-n lévő biztonsági mentésből ki lehet szedni a telószámokat.

Történt ugyanis, hogy főnököm IPhone4 esét frissíteni akartuk. Itunes, szoftverfrissités, előtte biztonsági mentés. Viszont mikor meglett az upgrade, a mentés visszaállitása már nem sikerült. 99,99%-nál eldobja hogy nem megfelelő mentés vagy szoftververzió.
A probléma csak az, hogy több száz olyan tolószám veszett így oda amik nagyon fontosak voltak.
A telón minden gyári, semmiféle módosítást nem tartalmaz. Ezért álltunk és állunk értelmetlenül a dolog előtt, hogy ilyen megeshet.

Köszönöm előre is a segítséget!

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.