Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) ZooLee válasza atirag (#26109) üzenetére


ZooLee
őstag

Köszönöm. Nekem az autóba kellene ahol a zene megy róla. És adatokat cserél a rádióval. És az ebay-en néztem ahol azt írták,hogy audió nem működik.

Még a megjelenés környékén olvastam hivatalos oldalon, hogy a a Dock Connector->Lightning átalakítóval minden funkcionalitás megmarad kivéve az iPod Remote-ot, vagyis a fejegységről nem fog működni a telefon vezérlése.

Itt azt írja, hogy csak a Video és az iPod out nem működik, vagyis csak azok szívják meg, akiknek drága autója van, ami át tudta venni az iPhone képernyőjét. (Khm, meg lehetne kérdezni handrást, hogy mit szól hozzá, "kénytelen" lesz lecserélni a bömbit? :) )

Szóval a vezérlés működik, hang működik, csak a nagyon speciális funkciók nem. (Bár, attól tartok, ezzel gyártónként lehet eltérés)

(#26174) [chelloZotya: most fogok autót cserélni idén, csak még nem tudom milyenre, ford focus és vw passat a 2 legesélyesebb, jelenleg suzukim van, szóval autóspecifikus most nem annyira jó ötlet :)

Alap tartólapként én is Brodit autóspecifikusat javasolnék, mert messze ez volt a legmasszívabb (a szereléssel beépíthető fémen kívül), és bontás nélkül berakható. Utána tartóként viszont HR (Herbert-Richter) felszereléseket használok, mert olcsóbbak és több fajta van belőle, mint a Broditból. Ha veszel egy felszerelhető talpat (kb. 600 Ft) és egy készülék tartót (típustól függően 2-5e forint körül), akkor azt később átépítheted majd a Brodit autóspecifikus lapra, addig meg használhatod tapadókorongos tartóval (típustól függően 1-4e forint) az ablakon. (Utána meg még a bringára is vehetsz tartó alapot, és oda is áttehetd a készülék tartót.)

[ Szerkesztve ]

(#26252) Hooper


Hooper
őstag

Tudnàtok nekem ajánlani appot ami a wifi jelerősséget méri?
(Ha lehet Free, de fizetős is belefér ha csak az van)
Köszönöm :R

(#26253) Xero válasza ZooLee (#26251) üzenetére


Xero
nagyúr

Erre kell külön tartani egy régi iPodot, a telefonálás meg mehet BT-on keresztül.

(#26254) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem tudjátok ha a vodánál elfogy a havi adatforgalmam, és belassítják, attól még Viberezni tudok, vagy felejtsem el?

(#26255) Qru válasza B-L-A-C-K (#26254) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Beszédre nem elég a csökkentett sávszél (legalábbis nálam a telenyomornál nem) de sms-ezni tudsz vele.

#nincsbennetarcsi

(#26256) adamssss


adamssss
veterán

Ha ajándékoztam egy appot azt hogyan tudja letölteni az ajándékozott.

Köszi

És után az appstore-ban tudja letölteni.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#26257) madgie válasza adamssss (#26256) üzenetére


madgie
titán

Kap egy e-mailt, ott rákattinthat, hogy elfogadja. Eleve egy mailcímet kell megadnod.

[ Szerkesztve ]

(#26258) Keksz válasza atirag (#26038) üzenetére


Keksz
senior tag

Múltkor olvastam, hogy kislány vmi lovakat gondozó játékban vett nyerget és takarót az alkalmazáson belül, elköltött 80.000 forintot. Írtak apple-nak és visszatérítették ha jól emlékszem.

(#26259) Zoty4 válasza ronda (#26245) üzenetére


Zoty4
őstag

hát akkor gondolom nem túlságosan ajánlod

ZooLee :R

[ Szerkesztve ]

(#26260) Möhe


Möhe
addikt

Ha hívni akarok valakit akkor ezt csak úgy tudom megtenni hogy a kontaktoknál 1x az egyén, másodszor meg a hívószámra nyomok?
Herótom van már ebből pláne ahol csak 1 számot írtam be! Nem lehet ezt leegyszerűsíteni egyszeri nyomásra?

(#26261) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

3GS-hez szeretnék adatkábelt venni. Eléggé finnyás a drága. T-Mobile-nál vettem majd' 3k-ért egyet, de szinte azonnal széthullott.(mondjuk ez nem a telefon hibája :) ) Egy másikkal pedig folyton azt írja ki, hogy "A töltés nem támogatott ezzel a kiegészítővel!"
Van valami konkrét típus esetleg? Mot ezt néztem ki.
Ezekről vélemény? (3GS-hez lenne szintén)
Dock
Adapter
:R
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#26262) adamssss válasza Möhe (#26260) üzenetére


adamssss
veterán

Rakd be a kedvencekhez.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#26263) skidrowkill válasza zsolthee (#26261) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Az adatkábelemet vateráról vettem 200 Ft-ért (utángyártott), tökéletesen működik, mindig felismeri, tölti is.És nem gagyi, nem akar szétesni, elég masszív...
ha gondolod küldök egy e-mail címet

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26264) Badb0y


Badb0y
addikt

Basszus, ha 3g be van kapcsolva, még ha nem is használom telkót is brutálisan zabálja aksit :(
Mi a kukimért ?
( i5 )

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26265) alba-regia válasza Badb0y (#26264) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Nincs véletlenül bekapcsolva a net megosztás?

(#26266) Badb0y válasza alba-regia (#26265) üzenetére


Badb0y
addikt

Ha personal hotspotra gondolsz, akkor nincs.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26267) BossBoss válasza Badb0y (#26264) üzenetére


BossBoss
őstag

Nálam ugyan ez. A régi 3GS-em ugyan ennyi időt bír majdnem. :N Vicc!

(#26268) Kashim válasza Badb0y (#26264) üzenetére


Kashim
őstag

Lehet, hogy pont cellahatáron vagy, ott elég rendesen tudja zabálni, meg néha kapcsolgatja is Edge/3G között ami még többet fogyaszt. Én is néha azért szoktam kikapcsolni 3G-t. Edge-en vagy wifin meg elmegy másfél napot lazán.

(#26269) Keksz


Keksz
senior tag

Nalatok sem mukodik ez a szar imessage? Kuldesnel olyan 90%-nal megall.
Kapni kapol, de valaszolni nem tudok.
Tmobil, 3g van.

(#26270) kenny123 válasza Keksz (#26269) üzenetére


kenny123
addikt

Hol működik, vagy hol nem. T-mobile i5, 3g fullon.

yo

(#26271) Okuyama


Okuyama
tag

Akku teszt I5 IOS 6.0 ((Nem frissítem direkt )) Volt benne pár telefon,skype- és youtube klippek .

Kép [link]

Ezelőtt volt 4S -em ugyanigy használtam azt is,de ilyen üzemidőket még közel sem tudott produkálni .

[ Szerkesztve ]

(#26272) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az miért van hogy hívásnál nem hallom a hívó félt csak ha kihangosítom?

(#26273) irgum válasza HaZsolt (#26272) üzenetére


irgum
addikt

Fólia le van véve ha új a telefon?

Illetve nincs lehalkítva? Beszélgetés közben állítható a hangerő az oldalán lévő gombokal.

[ Szerkesztve ]

(#26274) HaZsolt válasza irgum (#26273) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nincs, fullon van... nem raktam rá semmit (tok fólia)

(#26275) Ragnar95 válasza HaZsolt (#26274) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Újraindítás megvolt már? Ha igen, esetleg egy hálózati beállítások visszaállítását próbálj meg.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26276) irgum válasza HaZsolt (#26274) üzenetére


irgum
addikt

Próbáld meg restoreolni szerintem. De lehet, hogy kipukkadt a hangszórója.

(#26277) HaZsolt válasza irgum (#26276) üzenetére


HaZsolt
őstag

Minden más hang rendben van, újraindítás megvolt.

(#26278) bobooo válasza HaZsolt (#26277) üzenetére


bobooo
addikt

A hangjegyzetek app-al vegyél fel valamit és játszd le azon a hangszorón... Ha szól akkor restore, ha nem akkor vidd vissza, kicserélik..

[ Szerkesztve ]

(#26279) HaZsolt válasza bobooo (#26278) üzenetére


HaZsolt
őstag

Azt visszajátsza, most jó lett de véletlenszerűen nincs hang hívásoknál.

(#26280) bobooo válasza HaZsolt (#26279) üzenetére


bobooo
addikt

Restore. De ne rakj vissza mentést

(#26281) rooney8


rooney8
aktív tag

üdv

azt nem tudjátok, hogyha több wifi hálózat is elérhető, akkor hol lehet beállítani a prioritást? tehát én a saját hálózatomra szeretnék csatlakozni elsődlegesen és csak akkor a másik hálózatra, ha az enyém már nem elérhető.

(#26282) subaruwrc válasza Okuyama (#26271) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez eddig a legjobb eredményem ..

(#26283) walakii


walakii
tag

Elképzelhető, hogy én vagyok a béna, de nincs olyan lehetőség, hogy például kapok egy sms-t, amiben van egy link. Rámegyek megnézem, ekkor betölt a safari. Innen csak a home gombbal tudok kilépni a főlapra és megint keresgetni az sms-t hogy válaszoljak. Nem lehet beállítani hogy valami gomb visszadobjon oda ? Kicsit zaklat ez a probléma. :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26284) BossBoss válasza walakii (#26283) üzenetére


BossBoss
őstag

Nyomj egy dupla home gombot es visszaugrasz.

(#26285) ittakary válasza walakii (#26283) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem. Irigylem a problémáidat.

(#26286) Badb0y válasza Kashim (#26268) üzenetére


Badb0y
addikt

Aha, köszi srácok.

Más kérdés, hogy lehet icloudban ezt a photo streamet beállítani ? Telkón bekapcsoltam, icloude-om van, de hogy lehet azt, hogy amint kész a kép tolja is fel ? Dropboxon megy rendesen, de icloudot hogy lehet ? Hol látom ezeket a képeket :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26287) vadászcsiga válasza walakii (#26283) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van ilyen gomb, a home. 2x nyomd meg ott lesz alul az SMS app. Ha nem léptél vissza a bejövők közé, ott lesz az üzenet.

most látom hogy BossBoss ugyanezt írta.

[ Szerkesztve ]

(#26288) Blaise válasza Badb0y (#26286) üzenetére


Blaise
veterán

Egyből feltolja, kivéve ha mobilneten vagy, és beállítottad, hogy ne tegyen így.

(#26289) Badb0y válasza Blaise (#26288) üzenetére


Badb0y
addikt

De hova tolja ? MErt pictures mappában nincs ilyen mappa win alatt.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26290) flierqqq


flierqqq
tag

A sztori a következő:
Pixelhibás 2G-m meg akartam javítani..
Gondoltam veszek bele egy LCD-t de amikor szétkaptam, kezdődtek a bajok, az LCD és a digi egybe volt ragasztva.Nem tudtam szétszedni, hát mi történt?Nem kettétört a rohadék?Szóval most van egy utángyártott LCD-m meg egy előlapom, de digi nincs. Az nem gond ha veszek hozzá egy digit és nem lesz egyberagasztva mint gyárilag, csak úgy "egymásra rakva"?
Másik, az egyik fehér kis kábel, gondolom a táp amit az alaplapra kell pattintani, na szóval azt odacsíptem a fémkerettel a hátlaphoz, szerintem belül, nem szakadt el csak kívül picit eldeformálódott..ez lehet gond?
Ebből még lehet összerakni működő telót?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#26291) Möhe válasza adamssss (#26262) üzenetére


Möhe
addikt

ott vannak akiket naponta hívok,de akiket amúgy szeretnék minek 2 koppantani? rányomok oszt hívja... :(((

(#26292) subaruwrc válasza flierqqq (#26290) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem még lehet ha fizikailag tényleg nem sérült, de úgy őszintén, minek álltál neki magad ?

(#26293) BossBoss válasza Badb0y (#26289) üzenetére


BossBoss
őstag

Telepítsd fel az iCloud-t win-re. Lesz egy fotóadatfolyam mappa, ott megtalálod a képeidet.

[ Szerkesztve ]

(#26294) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A photostream még mindig nem tud feltölteni képeket visszamenőleg?

(#26295) Badb0y válasza BossBoss (#26293) üzenetére


Badb0y
addikt

Ó anyám, de hüle vagyok, és a webes felületen hittem, hogy megjelenik egy foto ikon :D
lol

Meglévő forók egyébként nem kerülnek be ebbe ? Vagy hogy tudom telkón a streambe beletenni ?

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26296) Kashim válasza flierqqq (#26290) üzenetére


Kashim
őstag

Nem szabadott volna külön venned, sem így nekiállni, hogy nem tudod mi vár rád a borítás alatt...
Egyébként sem érdemes külön szenvedni, főleg ez alapján amit leírtál, nem fogod tudni összeragasztani normálisan a digit és a kijelzőt, ami normál esetben eleve egyben van. Inkább vidd be egy maszek szervizbe, vagy keress valakit hardveraprón aki összerakja neked, szerintem olcsóbban kijöttél volna, minthogy most megint költhetsz rá. Ha szerencséd van másban nem tettél kárt a szétszedés során.
No offense, elhiszem, hogy egyeseket nem lehet lebeszélni arról, hogy ne maga szedje szét meg bütykölje a készüléket, de legalább annyit tegyetek meg, hogy pár szétszedős videót, vagy tutorialt megnéztek. Rögtön kiderült volna, hogy mégsem úgy van az.

(#26297) manchester85 válasza Kashim (#26296) üzenetére


manchester85
addikt

Arról nem is beszélve, hogy van értelme egy 6 éves vacakkal szenvedni? :F Akinek mindenképp iPhone kell, az egy belépő szintű androidos telefon árából pár ezer forinttal megtoldva már tud venni egy 3GS-t használtan, ami a mai napig támogatott. Helyette egy vacak 2G-vel szenvedni, amin gyakorlatilag csak a gyári alkalmazások futnak, és mindegyiknek hibás az LCD-je? Nem sok értelmét látom.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#26298) Ragnar95 válasza manchester85 (#26297) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Főleg, hogy egy új LCD 50$ minimum és utángyártott és 1,5-2x annyiból 3G-t kapsz, ami egy fokkal jobb, mint a 2G, ha ennyire számít az ár és iPhone-t akarsz... :U
Ráadásul otthon nekiállni szerelni nulla tapasztalattal, hááát... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26299) flierqqq válasza Kashim (#26296) üzenetére


flierqqq
tag

Csak annyit mondj, lehet e gond belőle, ha nem ragasztom össze a digit az LCDvel?

manchester85: Az téged ne érdekeljen, mért kell nekem 2G...

Ragnar95: 75-100 zöldhasúért hol kapok 3G-t? :F

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#26300) r3dsnake válasza Ragnar95 (#26298) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én 3GS alá semmiképp sem adnám. Az iPhone-nak az app a lényege, biztos nem szenvednék 3G-vel. Szerintem kár is bárkinek azt ajánlani, mert utána pár nap múlva úgyis jön a topicba, hogy nem megy a vájber.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.