Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) Tibee86 válasza Org (#26550) üzenetére


Tibee86
veterán

iCluod backup is menti az sms-eket

DonThomasino: Apple Store-ba már nem lehet kapni a hármast, máshol azért még akad belőle.

[ Szerkesztve ]

(#26552) Org válasza Tibee86 (#26551) üzenetére


Org
aktív tag

Es mit kell az icloudba bekapcsolni h az smseket is lementse?
Mert en nem talaltam ott olyat h "sms mentese" vagy ilyesmit..

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#26553) Brumi˘ válasza Org (#26552) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ha van icloud backupod abba benne van.

(#26554) DonThomasino válasza Tibee86 (#26551) üzenetére


DonThomasino
veterán

Valami gond volt ezekkel?
Hogy lehet az hogy 2 és 4 et lehet csak kapni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#26555) Gergőke88 válasza DonThomasino (#26554) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ez itt eléggé off!
Mondjuk amiatt, mert a 3-s és a 4-s között csak a processzor a különbség, és a csatlakozó, de mindkettő retina kijelző.
A 2-t pedig meghagyták egy belép modellnek (9.7 kijelző), kisebb felbontású kijelző.

(#26556) Kommy


Kommy
veterán

Jövő héttől 36 új szolgáltatónál fog működni az LTE lehet, hogy nálunk is?

(#26557) ZooLee válasza Kommy (#26556) üzenetére


ZooLee
őstag

Hát, ideje lenne már, mert az ígért tavaly december lassan már a múlt ködébe veszik...

(#26539) ferikek: iPhone 4S, iPad 4: van egy routerem, print server funkcióval. (routerhez USB-n kapcsolódik a Nyomtató). Lehetne telelonról és tabletről a routeren keresztül nyomtatni? Van erre valamilyen program? ( a nyomtató egy régi HP 7150)

Sajnos nem nagyon lehet direktbe' megoldani. Esetleg ha felveszed egy gépen, és megosztod hálózati nyomtatóként, akkor működhet. Nekem a régivel csak így működött, az egyik gép volt a "szerver".
(Viszont miután lecseréltem egy egyszerű wifi-s HP-re, azóta döbbentesen jól megy natívan az összes ieszközről)

[ Szerkesztve ]

(#26558) Totheground válasza Kommy (#26556) üzenetére


Totheground
addikt

NAGYON remelem.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26559) ferikek válasza ZooLee (#26557) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszi a válaszokat!

Lehet, hogy félreérthető volt az, amit írtam:

Az otthoni laptopokról a router printer server funkciója segítségével tudok nyomtatni vezeték nélkül, ehhez minden laptopra fel kellett tennem egy progit, amit a router support oldaláról tölthető le. Tehát működik a vezeték nélküli nyomtatás, kérdésem az, hogy lehet esetleg iPhonera/iPadre letölteni egy olyan programot, ami a router segítségével láthatóvá teszi a nyomtatót?
Vagy nincs ilyen program, akkor hálózati nyomtatóként működnie kellene? Ezt a ios-ben be lehet állítani (pől. nyomtató hozzáadása?)

köszi!

üdv.

ferikek

(#26560) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Blade Tiger Design iPhone 4 aluminium bumper-ről van valakinek tapasztalata?

(#26561) ZooLee válasza ferikek (#26559) üzenetére


ZooLee
őstag

Ha lenne ilyen szoftver akkor azt ugyanúgy elérnéd (vagy legalábbis az iTunes-linkjét) a router gyártó weboldaláról. Ha nincs, akkor vagy egy AirPrint-kompatibilis nyomtató a megoldás, vagy van rá (fizetős) szoftver, amivel az egyik géped AirPrint-szerverként üzemelhet.

(#26562) ittakary válasza DonThomasino (#26554) üzenetére


ittakary
nagyúr

Komolyan mondom olyanokat kérdezel mint egy ötéves :) Nem először hanem kb huszadjára :D Olyanon képes vagy fennakadni...

Jó hogy nem kérdezed meg: "HOGYHOGY NEM LEHET KAPNI 3GS-T???????"

(#26563) M@te


M@te
senior tag

másnak sem megy a telenor mobilnek? pdp hitelesítés sikertelen. mobiladatok jól vannak kitöltve.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26564) whited


whited
addikt

Sziasztok
Van egy iphone 3gsm es vettem egy i5t amire szeretnem a kepeket atvinni, hogy lehetseges?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#26565) ittakary válasza whited (#26564) üzenetére


ittakary
nagyúr

Backup-nak hívják a megoldást. Minden beállításodat, képedet, üzenetedet átviszi. Sőt még a megnyitott alkalmazások is ugyanott maradnak.

(#26566) whited válasza ittakary (#26565) üzenetére


whited
addikt

Es ezt hogy tudom megcsinalni, bocsi de ebben nem igazan vagyok kepben

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#26567) ittakary válasza whited (#26566) üzenetére


ittakary
nagyúr

Rádugod, iTunes nyit, telefon listában -> jobbgomb -> Biztonsági mentés v vmi ilyesmi a neve...

i5 -> restoreolj egyet, hogy tiszta lappal indulj (főleg ha használtan vetted) -> Visszaállítás mentésből -> kiválasztod azt amit az előbb készítettél (dátum mellette lesz)

(#26568) ferikek válasza ZooLee (#26561) üzenetére


ferikek
aktív tag

A router gyartojanak honlapjan csak mac-es gepekre van de ez nem jo ios-re. Na mindegy, akkor venni kellene egy uj nyomtatot:)

(#26569) allando


allando
tag

Hello.

Van egy 3GS-em.
Az Itunes felfrisítette 6-os legújabbra és most nem indul el Az almajelig jön be.
Mit csináltam rosszul?

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#26570) TheMarci válasza allando (#26569) üzenetére


TheMarci
addikt

JB, és/vagy unlock nélküli volt a teló?

Do You Dream?

(#26571) allando válasza TheMarci (#26570) üzenetére


allando
tag

Nem tudom.
Most vettem, cidia volt rajt, fügetlen volt....kb fél órát...

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#26572) samgar válasza allando (#26571) üzenetére


samgar
őstag

Lehet függő marad...

Oppo Find X5 PRO

(#26573) allando válasza samgar (#26572) üzenetére


allando
tag

azzal mit tudnék kezdeni?

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#26574) TheMarci válasza allando (#26573) üzenetére


TheMarci
addikt

Első körben, akitől vetted kideríteni, hogy milyen függő, aztán egy olyan sim kártyát szerezni, ha jól gondolom.

Do You Dream?

(#26575) B-L-A-C-K válasza TheMarci (#26574) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De attól hogy esetleg más sim van benne nem az almajelig kellene elmennie ebben az esetben sem, nem?

Erre valaki :F

(#26560)

(#26576) allando válasza TheMarci (#26574) üzenetére


allando
tag

Hello.
Hirdetés apródon.
Már MOST a szám nem elérhető és Ő hozta házhoz...

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#26577) M@te válasza allando (#26576) üzenetére


M@te
senior tag

akkor ez egyértelmű..

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26578) ZooLee válasza ferikek (#26568) üzenetére


ZooLee
őstag

Hát, ha megnézed a FingerPrint-et, amit írtam az van Windows-os gépre is, és még olcsóbb, mint egy nyomtató :) Ez akkor nem jó, ha natív nyomtatást szeretnél, akkor tényleg a nyomtató csere marad. Nem veszélyesen drága egy ilyen nyomtató, de ha a régi rendben működik, akkor nem érdemes lecserélni.

(#26579) sipi723


sipi723
tag

ha egy 5.1.1 jailbreakre ráfrissítem a 6.0.1et akkor az úgy menni fog, nem léphet fel komplikáció?

(#26580) mandin


mandin
senior tag

Az valahogy megoldható, hogy a legközelebbi naptár eseményt kirakjam valahogy a lock screenre?

(#26581) TheMarci válasza mandin (#26580) üzenetére


TheMarci
addikt

JB után lock calendar nevű tweakkel.

Do You Dream?

(#26582) mandin válasza TheMarci (#26581) üzenetére


mandin
senior tag

JB nélkül? :)

(#26583) TheMarci válasza mandin (#26582) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerintem nincs rá egyenlőre megoldás. :/

Do You Dream?

(#26584) mandin válasza TheMarci (#26583) üzenetére


mandin
senior tag

Kár, azért köszönöm :(

(#26585) ZooLee válasza mandin (#26580) üzenetére


ZooLee
őstag

Adsz neki emlékeztőt hosszabb időre előre, és akkor azt ki fogja tenni :) De egyébként a Notification Centerben is ott van(nak), érdemes rászokni a használatára.
Sokat gondolkodtam rajta én is, hogy hiányzik-e igazából egy lock screen-es összetettebb infó, de egyrészt nem igazán, mert a NC-ben be tudok állítani minden nagyon részletesen, másrészt nem biztos, hogy örülnék neki, ha minden kint lenne mindenki előtt...

(#26586) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ipad 1 re mi a legmagasabb OS ami felmegy és jó is?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#26587) TheMarci válasza ZooLee (#26585) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem pl. nagyon is hiányzik. A mindenki látja problémára a megoldás lehet, hogy csinálsz több naptárat, és a személyeset nem rakod ki. A nc meg azért valljuk be egy kicsit bonyolultabb megoldás, mint hogy csak ránézek a telefonra, és látom a teendőimet x napra előre. Nem azt mondom, hogy nem megoldás, hanem, hogy az ember a kényelmességre törekszik. De csak megkapjuk ezt is majd az ios 7-8?-ban. :)

@DonThomasino: Neked a google nem a barátod amúgy?
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_iOS_devices

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#26588) Kommy válasza DonThomasino (#26586) üzenetére


Kommy
veterán

iOS 5.1.1, az hogy jó e nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#26589) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Hogy tudok egy 3G t teljesen gyári beállításokra vissza állítani, és mindent letörölni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#26590) vadászcsiga válasza Kommy (#26588) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Latatlanban is van egy tippem ra ;]

(#26591) Badb0y válasza ittakary (#26465) üzenetére


Badb0y
addikt

Hát basszus, siralmas a helyzet 3g ügyileg :(

Ha wifi+edge van bekapcsolva, estig 50%-ra ment le. ost reggel 7-től már 36%-nál járok ilyen fika használat mellett :(

Nem tom mi van itt. Push-t is kikapcsolatam + location-t is.

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26592) M@te válasza DonThomasino (#26589) üzenetére


M@te
senior tag

sehogy, nem lehet róla semmit letörölni és a beállításokban a gyári beállítások visszaállítása menüpont is csak kamu

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26593) sipi723 válasza Badb0y (#26591) üzenetére


sipi723
tag

én is kezdek átállni a wifi+edge kombóra, úgy legalább egy napig biztos, hogy bírja a teló. 3g-vel tényleg siralmas a helyzet.. :(

(#26594) DonThomasino válasza M@te (#26592) üzenetére


DonThomasino
veterán

Itunes on kersztül hogy lehetne?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#26595) M@te válasza DonThomasino (#26594) üzenetére


M@te
senior tag

ennyire nem lehetsz analfabéta.. adok 4 percet hogy megtaláld a főoldalon a 2 gomb közül hogy melyikre kell rányomni. ha nincs meg akkor szólj. azért 4 percet hogy tudjak szerkeszteni és ne kelljen még 1 hozzászólást rád pazarolni.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26596) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Egyszerűen nem értem meg mitől van az hogy egyszercsak random átirányítja a számot a tesóm ősrégi számára(még nagyon régen át volt irányítva)
Ez volt a ZTE Skatenél, Motorola Defy-nél, és most az I4-nél...gondol 1 et és átirányítja...

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26597) szentkuti11 válasza skidrowkill (#26596) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem ezzel a problémával a szolgáltatóhoz fordulj, mert mint írtad nem készülékfüggő a jelenség.

(#26598) ZooLee válasza skidrowkill (#26596) üzenetére


ZooLee
őstag

Hát, ha ennyi féle telefonnál csinálta, akkor nem gondolod, hogy mégsem a telefonban van a hiba, hanem a hálózati beállításokban? :) Valószínűleg az van megadva hálózati beállításként, hogy ha nem vagy elérhető, akkor irányítsa át. Elég, ha kicsit leesik a hálózatról a telefon, és máris átirányít.
Próbáld meg a hálózati beállításoknál (Beállítások->Telefon->Hívásátirányítás) hogy be van-e állítva valami. Ha nincs, akkor próbáld meg, hogy beállítasz valami mostani aktuálisat, utána kikapcsolod.

(#26599) Zoty4 válasza DonThomasino (#26547) üzenetére


Zoty4
őstag

a 3mal komoly hőmérséklet problémák voltak, rengeteg embernek meghalt és cserélték ki nekik.
A 4es azért jelent meg hamarabb hogy orvosolja ezt a bakit

(#26600) madgie válasza Zoty4 (#26599) üzenetére


madgie
titán

Melegedésről hallottam, de hogy meg is halt volna? Honnan az info? Cimborám is sokat játszik a hármasán, még csak annyira nem is meleg.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.