Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) M@te


M@te
senior tag

Nem is tudom ki írta hogy 6.1nèl i4-en időben jön a lezáró hang. Egy fél napig nekem is jó volt aztán vissza állt az "eredeti" 1,5-2mp-es késésre. Idegesítő.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27952) Tibee86 válasza M@te (#27951) üzenetére


Tibee86
veterán

Kapcsold ki, és nem lesz idegesítő. :D
Egyébként üzemidő milyen 6.0.1-hez képest i4-en?

(#27953) Qru válasza Tibee86 (#27952) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én nem vettem észre változást.

#nincsbennetarcsi

(#27954) Möhe válasza M@te (#27951) üzenetére


Möhe
addikt

"szedd ki" a hangokat, engem idegesít ha pattog,kattog,csippan bármiféle dolgot művelek rajta mint pölö sms írás
ez volt az első dolog,mikor a kezembe vettem,hogy némítottam

az i4-ed a hangsebességnél is jobban megy :DDD

gyerekek ! ha végre valahára kiadják a JB-t előtte mindenképpen kell egy SHSH mentés? 6.0.2-n vagyok még ,6.1-et nem is tervezem feltenni a hallott beszámolók alapján.

[ Szerkesztve ]

(#27955) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Sziasztok!
hogyan tudnék könnyen Siri-t varázsolni az i4-re (6.0.1)

(#27956) Tibee86 : egyáltalán nem lehet rárakni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#27956) Tibee86 válasza skidrowkill (#27955) üzenetére


Tibee86
veterán

Lecseréled egy 4S-re. ;] :D
Régebben olvastam, hogy valahogy meg lehet oldani, de már passz, hogyan miként.

Möhe: Ha nem akarsz 6.1-et, akkor kell az SHSH, viszont az Apple már nem fogja aláírni.

[ Szerkesztve ]

(#27957) Möhe válasza Tibee86 (#27956) üzenetére


Möhe
addikt

Akkor egy kicsit "lebutítva" is kérném megfogalmazni :D

(#27958) Tibee86 válasza Möhe (#27957) üzenetére


Tibee86
veterán

Lebutítva: Nem fogsz tudni már SHSH-t menteni. :(

(#27959) M@te válasza Tibee86 (#27952) üzenetére


M@te
senior tag

Nem vettem észre változást az akkun. Ha akarom ki tudok hozni belőle másfél napot is, de általában este mindig töltőre teszem. Hamarosan lejár a hűségem majd akkor váltok 5re hacsak ki nem jön addig az 5s :)

Megint úgy fogok járni hogy már csak pár hónap és jön az új modell

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27960) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van bármi lehetőség arra hogy Nokia telefonról átlehessen vinni kontaktokat iPhone-ra? Alapból nincsen ismerősömnek se outlook-ra szinkronizálva a névjegyek se gmail-re. Csak ez az egyetlen 1 megoldás lehetséges?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#27961) szentkuti11 válasza jozsi252 (#27960) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem kérdezd meg valamelyik Nokiás topikban (nem tudom, hogy S40-es vagy Symbianos telefonról beszélünk-e) a lementést, és utána tudunk segíteni az iPhone-ra felrakásban.

(#27962) snooze válasza jozsi252 (#27960) üzenetére


snooze
veterán

persze..sim kártyán.. :)

GO Gunners!!!

(#27963) bigdady válasza jozsi252 (#27960) üzenetére


bigdady
nagyúr

talán nokia suite-tal mentsd le valahogy vcardbe vagy ilyesmibe amit felismert pl a gmail vagy az icload.

(#27964) erdoke válasza jozsi252 (#27960) üzenetére


erdoke
titán

CSV-be le lehet menteni a nokiás szoftverrel, és vannak névjegyes appok iOS-re, amik tudnak CSV-ből importálni, akár Dropboxból is.

A legjobb aláírás a héten

(#27965) sly54 válasza kenny123 (#27870) üzenetére


sly54
tag

http://www.ilikewallpaper.net/iPhone-5/All/Clean/Wallpapers/

(#27966) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#27933) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igaz, a sima 4-hez kellett torx :B :R
Qru: ha elhúzod balra az ujjad a számon, akkor megjelenik a törlés gomb :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27967) Qru válasza Ragnar95 (#27966) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi! Szuper vagy!!

#nincsbennetarcsi

(#27968) nord_


nord_
veterán

Urak,
ha már a küszöbön áll a JB, egy kérdés: létezik olyan megoldás, ami a Home gomb dupla kattintásos módszert kivédi (pl. dupla ujjas felfelé húzással)? Imádom az iPaden a multitasking gesturest, valami ehhez hasonlót szeretnék a JB segítségével iPhone-ra.

[ Szerkesztve ]

(#27969) TheMarci válasza nord_ (#27968) üzenetére


TheMarci
addikt

Activatornak tudnia kell hasonlót.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#27970) Ragnar95 válasza nord_ (#27968) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, a Zephyr tweak tudja ezt :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27971) Tibee86 válasza nord_ (#27968) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt szerettem legjobban a JB-be, hogy az Acvtivator-al egyáltalán nem kellett semmihez se a home gomb, se a lezáró gomb, csak a kijelző felélesztéséhez.

sirszevenap: Nem lesz. De már alig várom, hogy megjelenjen, és napi 500 hsz arról, hogy hogyan kell feltenni, ez meg az nem működik és hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#27972) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Mit tippeltek a mai napra jb téren? :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#27973) szentkuti11 válasza sirszevenap (#27972) üzenetére


szentkuti11
addikt

Reméljük, hogy lesz. :DD

(#27974) vadászcsiga válasza sirszevenap (#27972) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Este lesz belőle valami szerintem. Most 85%-on állnak: Next step: tests on more iOS device and firmware combinations.

Adig power data recoveryvel megpróbálom előkaparni valahogyan a véletlenül formázott külsővinyómról az 511-es shsh-t. Még 2 óra

Ha valakinek van más jobban bevált progija erre ossza meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#27975) nord_


nord_
veterán

Köszönöm mindenkinek! Ez az egy dolog, ami miatt négy év után megejtem majd az első bréket. :)

(#27976) Nescafé válasza sirszevenap (#27972) üzenetére


Nescafé
őstag

sztem lesz :)

 iPhone 15 Pro

(#27977) czanga válasza sirszevenap (#27972) üzenetére


czanga
őstag

"A fiúk a bányában dolgoznak", és 85%-on áll a story. :DD Egyszóval reméljük a legjobbakat. :K

[ Szerkesztve ]

(#27978) Eriqo válasza nord_ (#27908) üzenetére


Eriqo
csendes tag

Köszi szépen :))

(#27979) M@te


M@te
senior tag

ha jailbreakelek de restore-olni akarok utána és beállítom újként akkor hogyan is kell visszaállítani a kontaktokat? :) itunesban csak szinkronizálom a windows contacts-al amielőtt restore-t nyomok? beállítom újként, de icloudból nem rakok vissza semmit? de akkor hogyan kerülnek vissza a kontaktok?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27980) ittakary válasza bobooo (#27941) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dehogynem játssza... :) Sőt megjelelölöd a számokat Favorite-nek és akkor WiFin letölti őket és később már net nélkül játssza le :)

[ Szerkesztve ]

(#27981) Ragnar95 válasza M@te (#27979) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem raksz vissza iCLoudból mentést, de beállítod az iCloud szinkronizációt és így megmaradnak a telefonszámaid, naptárad és bejegyzéseid is :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27982) Möhe válasza vadászcsiga (#27974) üzenetére


Möhe
addikt

még 3 napot adok nekik
ha tegnap 80% ma még "csak" 85%, lesz időd bőven arra a vinyóbuherára :DDD

(#27983) TheMarci válasza Möhe (#27982) üzenetére


TheMarci
addikt

Én reménykedek, hogy időben nem lineárisan nő a százalék. :)

Do You Dream?

(#27984) M@te válasza Ragnar95 (#27981) üzenetére


M@te
senior tag

köszi :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27985) M@te válasza TheMarci (#27983) üzenetére


M@te
senior tag

biztos nem mert úgy emlékszem hogy tegnap előtt még csak 20% volt

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27986) Möhe válasza TheMarci (#27983) üzenetére


Möhe
addikt

minden játék 99%-on megáll 10perc után,de a maradékkal kihúzol egy Dexter évadot is mire kimaxolja :DDD
most is így lesz,de ne legyen igazam ;]

[ Szerkesztve ]

(#27987) TheMarci válasza Möhe (#27986) üzenetére


TheMarci
addikt

Utána meg lehal az oldal, és a letöltési linkek is, aztán lesz egy bug az első kiadásban, és csak egy újabb verzió lesz jó.. :P

Do You Dream?

(#27988) jimhun


jimhun
senior tag

hali,

par napja volt itt tema hogy a 6.1-es frissites utan az Iphone 4S-en valami ejjel is hasznalta a telefont es szivta az akksit. A problema nagyjabol megoldodott. Olvastam az Apple forumon hogy valaki csinalt egy restore-t es megoldotta neki a hibat. Kiprobaltam. Full restore, backup nelkul.

Igazabol most igy 3%-ot esett az akkum es 40 perc hasznalat volt ejjel 8 es fel ora keszenlet allatt, szemben a multkori 7 es fel ora keszenlet alatti 1,15 ora hasznaltal es 11% akkuszivassal.

Azt hiszem ez mar normalis mivel folyamatosan megy az IMO messenger(face messenger, gtalk push), iclound es hotmail push. 3%-ek 8 ora allatt igy nem sok.

Mulkori allapot:

Mostani allapot(csak 40 percet hasznalt a telefon, 10-et en hasznaltam este):

ja az mar milyen erdekes hogy az egyiknel azt irja Cellular usage a masiknal Mobil usage :)

[ Szerkesztve ]

(#27989) walakii válasza jimhun (#27988) üzenetére


walakii
tag

Használd még 20 percet és esik 15%-ot :) Enyém is ilyen volt aztán beállt.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#27990) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ezt a backup nélküli visszaállítást sosem értettem miért jó. Inkább legyen pár perc usage a semmiért, de maradjanak meg a cuccaim, meg használjam rendesen a telefonom. :U Én ha váltok 4S-re, akkor is vinni fogom tovább az iCloud mentésem, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#27991) Ragnar95 válasza r3dsnake (#27990) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nincs gond a telóval, akkor természetes,h viszi az ember tovább a backupot, de ha van valami bug, akkor megér egy próbát, hogy nem rakja vissza a bakcupot és így csak a játék/alkalmazásmentései + SMS-ei vesznek el, de cserébe ha a backup tárolta a bugot, akkor az is eltűnik :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27992) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Használ valaki freemail-t rajtam kívül még IOS-n? Beállítottam a fiókok közt mindent megkapni meg is kapom de küldeni nem engedi a server. Olvastam egy kicsit és kiderül a freemailnek nincs ilyen szervere azért nem engedi :U , megadtam neki a gmail.com kimenőjét de azzal sem mennek az üzenetek. Esetleg valaki valami megoldást. Kényelmesebb lenne mint böngészőben nézni állandóan.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#27993) Tibee86 válasza r3dsnake (#27990) üzenetére


Tibee86
veterán

Én meg pont a backup-al történő visszaállítást nem értem. Ha már oda eljut az ember, hogy restore kell, akkor azt leginkább azért teszi, mert valami nem úgy működik, ahogy kellene. Így értelemszerűen (lehet csak nekem) nem rakja vissza a backup-ot, mivel akkor ugyanott van kb, ugyanúgy visszakerül a "hiba" is a backup-al.
Persze aki játszik, annak kellemetlen lehet, hogy kezdheti előlről.

[ Szerkesztve ]

(#27994) Kommy válasza r3dsnake (#27990) üzenetére


Kommy
veterán

Mondjuk azért az ne gondold, hogy pár perc miatt teszi valaki meg ezt, nekem 4.3 óta volt ugyan az a backupom, megélte az összes beta verziót + fejlesztek rajta. 8 óra alatt ne zavarjanak módban 1:20 - 1:40 óra közötti használat jött össze abból ha hozzá sem nyúltam.

Most újként beállítva minden ugyan úgy lecsökken 15 percre, azért ez rengeteg idő. Tegnap éjjel konkrétan 11 óra alatt volt 18 perc használat, ami így is 6%-os aksihasználatot eredményezett, persze elég szar itt a térerő közben ezért sem zavar annyira ez a merülés.

Én még 3GS-ről hozom a mentésemet, az ment az iPad 2-re is és most a 4S-en is az volt, mégsem volt jó. És iOS 5 óta iCloud mentés, azóta nem mentek gépre, hacsak nem kell valamiért gyorsan megcsinálnom a restore-t, mert azért úgy jóval gyorsabb.

(#27995) Kommy válasza bull84ghia (#27992) üzenetére


Kommy
veterán

Ebben a cikkben az outgoing mail server rész nézd át: [link]

(#27996) jimhun válasza walakii (#27989) üzenetére


jimhun
senior tag

Szerencsere azert nem igy van :)

(#27997) bigdady válasza bull84ghia (#27992) üzenetére


bigdady
nagyúr

Regisztrálj egy realtime email szolgáltatónál (talán hotmail) és irányítsd oda a freemailt.

(#27998) bull84ghia válasza Kommy (#27995) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszönöm, bigdady neked is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#27999) wmati


wmati
addikt

Earpods fülesekkel mik a tapasztalatok ? illetve csak eredeti van forgalomban vagy van már hamis is ?

(#28000) bobooo válasza wmati (#27999) üzenetére


bobooo
addikt

Lényegesen jobban szól, mint a régi gyári. Szebbek a basszusok :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.