Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) Martynis válasza szentkuti11 (#27549) üzenetére


Martynis
tag

Igen ugyan azt.

Letöltöttem PC-re most ezt az iCloud vezérlőt, ott belépésnél azt írja, Ez az Apple ID érvényes, de nem tartozik hozzá iCloud fiók!

[ Szerkesztve ]

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#27552) sirszevenap válasza madgie (#27550) üzenetére


sirszevenap
őstag

Így van. Bár a sajátgépen túl más fájlkezelővel is próbáltam és ezért furcsálltam, hogy nem megy. Nem a szívem csücske a TC , tehát fent sem volt a gépen. A vicc csak az, hogy fel sem vetetted a fájlkezelőt, amikor kijelentetted, hogy nem kell erőltetni, tehát kizárt dolognak tartom, hogy erre céloztál! :K Mindegy, nem megyek bele a témába csak nem szeretem ha alábecsülik az embert látatlanba. Nem szoktam magammal elfogult lenni , de azért kicsit fentebb érzem magam az alapoknál, ha nem nagy probléma! :) Attól, hogy nem Total commandert, hanem Nexusfile-t használok (mivel ezzel nem sikerült, próbáltam sajátgépezéssel), ami nem volt képes megoldani, érthetetlen oknál fogva ezt, még nem azt jelenti, hogy valaki hülye! :R

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#27553) djapor96 válasza bobooo (#27524) üzenetére


djapor96
őstag

Sajnos nem látja usb-n a gép sem... :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#27554) madgie válasza sirszevenap (#27552) üzenetére


madgie
titán

Sok dolog volt a fejemben, hidd el, a TC is. De mindegy, elnézést kérek, megoldottad, jól van az.

Most poénból egy ilyet csináltam, de a Voda felirat nagyon beleolvad színesben, lehet azt visszarakom fehérre.

(#27555) bobooo válasza djapor96 (#27553) üzenetére


bobooo
addikt

Azért rakd DFU módba

(#27556) sirszevenap válasza madgie (#27554) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én most kicsit összehangoltam az Assassin's Creed-es logot a háttérképpel.

Így és így.

De Batmant még most sem találtam! :DDD Továbbra is várom a Batman logókat! :DD

Bankkártyával? Hát persze!

(#27557) skidrowkill válasza ZooLee (#27300) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Most próbálok beszerezni egy eredeti töltőt+adatkábelt, nem szenvedek evvel a részével, nincs kedvem se akksit , se telefont cserélni ilyen kis tételű tartozék miatt!
Írtam a csávónak, gond nélkül visszaküldte a pénzt

Viszont ma megérkezett, Hong Kong-ból a tokom nagyon jó, nem vastag, nem zavar...és még véd is valamennyit :)

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#27558) madgie válasza sirszevenap (#27556) üzenetére


madgie
titán

Mókoltam egy fehéret is, de szerintem visszakerül az eredeti Voda :)

(#27559) bigdady válasza erdoke (#27544) üzenetére


bigdady
nagyúr

En mikor frissitettem 6-ra akkor is visszajott a marimba, es most 6.1-nel is. en sem ertem, ilyenkor mindig elszallnak korabban egyedileg keszitett 30 mp-es csengohangjaim. shift restore ral es icloud visszaallitassal is ez volt. neked egyedi volt es meg maradt?

masik kerdes hogyan lehet hogy a gmail standarden csipog yahoo meg a beallitott egyedin? :F

[ Szerkesztve ]

(#27560) sirszevenap válasza madgie (#27558) üzenetére


sirszevenap
őstag

Szerintem mindkettő jó volt! :K

Véletlenül egy Batmant nem tudnál csinálni? :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#27561) Tibee86 válasza sirszevenap (#27560) üzenetére


Tibee86
veterán

Privátban nem lehetne? Eléggé szétoffoljátok a szakmait ezzel.

(#27562) sirszevenap válasza Tibee86 (#27561) üzenetére


sirszevenap
őstag

:K :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#27563) Martynis


Martynis
tag

Erre az iCloud-os hibára valami? :))

Ezen az Iphone készüléken aktiválásra került az ingyenes fiókok maximális száma.

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#27564) madgie válasza Tibee86 (#27561) üzenetére


madgie
titán

Én is bocs, de már amúgy is abbahagytam a mókolást :D

(#27565) Ragnar95 válasza Kashim (#27521) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De látták egymást, csak épp nem tudtak csatlakozni...2 iPhone 4S-ről se ment a megosztás iOS6 óta iPhone-ra és iPadra, míg androidos telóra ment...
Bluetoothon szintén nem ment...
De a 6.1 szerencsére kijavította a hibát :K
Viszont az a bug nálam még mindig fennáll, hogy megállítom a zenét, majd amikor pár óra elteltével elindítom újra fülessel, a playlisten random visszaugrik 5-10 számot :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#27566) domesz


domesz
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne.
Adott egy Iphone 4, 4.3.5 és 4.10.01 BB.
Snowbreeze progival csináltam egy custom 5.1.1 ipsw-t ami aktiválja és jealbreakeli a telefont.
Elvileg bármit csinálok a snowbreeze-be a jelenlegi baseband-em megmarad igaz?

köszi
üdv.: D

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#27567) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Kivánok!

Felraktam a 4S-re most a 6.1-et és ügye mentettem shsh-t tinyumbrellával és amikor lementette, be rakta oda az 5.0.1,5.1.1 shsh-t is. De én a telefont úgy vettem hogy 6.01 volt rajta szóval nem értem. :D
Tényleg meglenne (ami hihetetlen lenne ) vagy csak úgy ott van , de nem használható?

[ Szerkesztve ]

(#27568) djapor96 válasza bobooo (#27555) üzenetére


djapor96
őstag

közben visszavitték Budaörsre a telmax-hoz, ott megpróbálták a DFU módot, de nem megy DFU módba.... vagy csak le akarják húzni őket... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#27569) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok! Adott egy iPhone 5, iOS 6.1, az mért lehet, hogy sokször töltés közben megáll a töltés és megjelenik egy felkiáltójel, hogy a töltés nem támogatott ezzel a kiegészítővel? Gyári fali töltővel töltöm és gyári lightening kábellel. Volt már mikor akkor is csinálta mikor simán gépről töltöttem, de külső akksiról is utóbbi időben egyre gyakrabban csinálja. Szerintetek valami hiba lehet? Mert egyébként tökéletesen működik a készülék.

Ha kihuzom és vissza tölti tovább, csak bosszantó mert valamelyik reggel is 74%-ig töltötte fel, meg hát alapból nem szabadna ilyet csinálnia.

Régebben kérdeztem akkor azt irta valaki, hgy rosszul csatlakozhat de hát minden a helyén van.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#27570) Kommy válasza heidrich (#27569) üzenetére


Kommy
veterán

szerintem koszos a csati.

(#27571) atirag


atirag
őstag

Vettem kínai adaptert az iphone 5-höz. Hát csak a töltés megy semmi más. Tehát vennem kell gyárit ami 10K:(
Viszont a dension-nál a tartó volt rossz és a gyári adapterrel megy minden szépen.
Szóval kitalálták ezt is apple-ék:(

Más: Nem igazán találom az összhangot ezzel a telova. Az,hogy merül azt kiküszöbölöm sok sok töltővel.
Viszont rendszeresen nem jelentkezik fel a céges routerre amit a sima 4 gond nélkül abszolvált.
Csak akkor ha kikapcsolom a wifi-t és újra csatlakozom:( És néha azt veszem észre,hogy elmegy a térerő
majd NO SERVICE felirat és utána minden helyre áll. Szóval elvagyok vele. Még jó,hogy olcsó volt :N
Ellenben tudja mit ad ki az apple mert ettől még szeretem csak ilyenkor felbosszant.

[ Szerkesztve ]

(#27572) icecave


icecave
Topikgazda

Már most kezd elegem lenni az LTE-ből... itt vagyok lefedett területen, elkezdek valakit hívni, kiírja,hogy "no service", majd utána ismét full térerővel LTE-t jelez. Néha meg visszaugrik simán 3G-re (ami rendben is van, de az,hogy már hívás elején csekkolja, és nem simán visszaugrik,hanem eldobja térerőt, majd "visszaveszi", ez elég elfogadhatatlan).

Látom más is panaszkodik, de én ezt csak az LTE óta vettem észre. Ha kikapcsolom, biztos minden a régi lenne, de akkor mit ér az egész ugye.

[ Szerkesztve ]

(#27573) sirszevenap válasza atirag (#27571) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ez elég készülékfüggő dolog. Azt tapasztalom, hogy iPhone 5 és iPhone 5 között is van különbség bármilyen hülyén is hangzik. Nekem semmi ilyen problémám nem volt, pikk pakk beavatkozás nélkül csatlakozik a wifire. Bejövök a házba , leveszem a kabátom , előveszem a telefont és a wifi már ott virít! Bár gyanítom ilyenkorra már rég harcra kész, de nem az az első dolgom, amikor belépek a házba , hogy azt figyeljem, hogy mikor áll rá a hálóra. De már egyszer kipróbálom! :K Térerő, mobil net hasonlóan gyors és nem dobálja a jelet. Legyen az akár Edge vagy 3G.

Kopásról is ugyan ez a véleményem. Azt hiszem November 22.-én bontottam ki, azóta használom és egy darab hajszálkarcot nem látok rajta. Ebbe benne volt két akkora nagy kuppanás, hogy konkrétan azt hittem, hogy nem fogja túlélni sem. Egyszer az ajtót kulcsoltam kifelé és amikor elfordítottam a kulcsot másodjára pont pofára esett szegény... olyan méter ötvenes magasságról. Konkrétan hallottam, hogy rácuppant egy az egybe a kijelzőre.Méghozzá csempe volt a tesztfelület! :DDD Lehet azért nem lett nagyobb baja, mert eloszlott a kuppanás, mivel nagy felületen ért földet.

Másik pedig egy szerencsétlen hely választás miatt történt. Barátokkal beültünk egy sörre. Mivel lent már nem volt hely, felmentünk az emeletre, de ott is csak a lépcső mellett találtunk egy boxot. Lehuppantunk és amint leültem olyan sebességgel csörögni is kezdett a telefon, kirántottam a bal zsebemből, ami persze ki is csúszott a kezemből és végig szambázott a spirál lépcsőn a kanyarokat a fal támogatásával követve.

Ezek ellenére egy darab karc nincs rajta.
Amiket a védelmére használtam az ominózus esetekben ( meg egyébként is ennyit használok ): Egy darab 1000 forintos műanyag átlátszó tok, ami szintén túlélte ezeket a kalandokat, viszont már szanaszét van repedve, de még állja a sarat. Egy 500 forintos kijelző védő fólia, amit most már bevallok illő lenne kicserélni. Van is nálam tartalék, de a végletekig ki akarom használni! :DDD Ne vesszen már kárba ez az összeg! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#27574) Gabesz984 válasza Brumi˘ (#27462) üzenetére


Gabesz984
tag

Pontosan én is ezt tapasztaltam. A fura az egészben, hogy tegnap jól működött, ma reggeltől 32 kbit/sec a letöltés, a feltöltés, meg 5-15 mbit/sec között mozog. A technikus kollégák a T-nél visszahívást sem ígértek, kerek perec megmondták, hogy fogalmuk sincs. Restoroljak, az megoldja, legalább is azt gondolják. Ha van infód/infótok, mondanak használhatót, osszátok meg kérlek. Baromi idegesítő.

Gabesz

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#27575) Noxy válasza sirszevenap (#27556) üzenetére


Noxy
veterán

Cyndia keres-->Zeppelin 1.0.7

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#27576) ESP


ESP
senior tag

Erre a 2G-re még opera mini se érhető el.

Dejó :D

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#27577) atirag válasza sirszevenap (#27573) üzenetére


atirag
őstag

Én szigorúan a sajátomról tudok csak véleményt alkotni. Kopásról még nem beszélhetek így 1 vagy 2 hét után.
A hálót viszont dobálja szépen. És igen 3G-n is volt .Persze hamar összeszedi magát,de már tudom miként jelentkezik és végigvárom míg magához tér és máris telefonálhatok:)

(#27578) TheMarci válasza Noxy (#27575) üzenetére


TheMarci
addikt

Túl magas annak a telefonnak a kijelzője ahhoz, hogy lehessen rajta cydia.

Do You Dream?

(#27579) Möhe válasza Noxy (#27575) üzenetére


Möhe
addikt

ezt én is megtaltam,de mindenhol ájosz5-el hozta a gugli :F

7UP- visszaolvastam :O
ehhez tiszta fej kell,nem egy hosszú műszakos nap végén "gyere cipó hamm...." :DDD

(#27580) HaZsolt válasza ESP (#27576) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ne rémisztgess, pont most akarok 2G-t venni:D.

(#27581) ESP válasza HaZsolt (#27580) üzenetére


ESP
senior tag

Tényleg? :D

Appstore-ban ha rámegyek min iOS 4.2 kell neki.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#27582) Noxy válasza TheMarci (#27578) üzenetére


Noxy
veterán

Már mint melyik telefonnak?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#27583) TheMarci válasza Noxy (#27582) üzenetére


TheMarci
addikt

sirszevenap-énak.

Do You Dream?

(#27584) #33846528 válasza Noxy (#27582) üzenetére


#33846528
törölt tag

csodálatos feature ez :)

(#27585) sirszevenap válasza Noxy (#27575) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nos igen. Sajnos igaza van TheMarci kollégának. "Túl magas a kijelzőm" a cydia-hoz! :) A "hivatalos" jb nélküli megoldást mókoljuk össze vissza, de nyilván nem olvastál kicsit vissza. De nem gond, azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni! :K

Szerintem ha majd eléri a Cydia ezt a "kijelző magasságot" akkor sem fogok vele élni! :) Túlságosan hozzászoktatott ez a pár hónap a Jb nélküli élethez. Esetleg ha lesz majd olyan tweak ami nagyon vonz majd elgondolkodom rajta. Meglátjuk! :K

Egyébkét BoboDJ dolgozik a Batman logon! :DDD Tehát öröm bódottá' van! :D

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#27586) szentkuti11 válasza sirszevenap (#27585) üzenetére


szentkuti11
addikt

Remélhetőleg már csak vasárnapig kell várni rá.

(#27587) sirszevenap válasza szentkuti11 (#27586) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen, valami ilyesmit én is hallottam. Meglátjuk... Minden esetre ahogy közeledünk a "megjelenéshez", annál jobban kísért a dolog! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#27588) sirszevenap


sirszevenap
őstag

No kész is! Ezt a Carrier logot kaptam BoboDJ-től :

Főképernyő

Noti Center

Szerintem nagyon menő! :K :C

Itt is köszönet érte neki! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#27589) privacy99 válasza sirszevenap (#27588) üzenetére


privacy99
senior tag

De kemény, ez r*hadt jó lett! :D ÁÁ nekem is kell ilyen, azthiszem utánanézek:D

(#27591) bobooo válasza privacy99 (#27589) üzenetére


bobooo
addikt

iPhone OFF-ban linkelve van a Vodafoneos és T-Mobilos verzió

(#27592) privacy99 válasza bobooo (#27591) üzenetére


privacy99
senior tag

Köszönöm! :)

(#27593) sirszevenap válasza bobooo (#27591) üzenetére


sirszevenap
őstag

Jelzem, hogy telefonálás közben sincs a logóval probléma! Ez elég jól sikerült, meg kell hagyni!

Itt egy kép telefonálás közben a logorol.

És az iPhone 5S Macro mini! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#27594) bigdady


bigdady
nagyúr

Vki tudna segiten vagy linkelni valami jó leirást hogyan rendszerezzem a fájlokat a zene könyvtárban hogy rendbe legyen iphonon, mert most egy mappán belül vannak a zámok és kész, de leszinkronizálva káosz az egész.
:R

(#27595) bobooo válasza sirszevenap (#27593) üzenetére


bobooo
addikt

Ha a Ne zavarjanak be van kapcsolva, akkor is jó marad nem vált át szövegre

(#27596) szentkuti11 válasza bigdady (#27594) üzenetére


szentkuti11
addikt

id3 tagek?

(#27597) sirszevenap válasza bobooo (#27595) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ez igen! :Y Eddig eszembe se volt kipróbálni, de most, hogy mondtad, kipróbáltam és tényleg! :C Jobb mint az alap Vodás. Bár ez természetes volt, hisz ez Batman! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#27598) Barett 50cal válasza ZooLee (#27519) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

iPhone 5, 6.1, LTE csomagja van, es Tmobileos, viszont lehet akkor a gepre is ra kell dugni mivel a mobilrol frissitett. De nem ertem hogy miert csak akkor jelenik meg ha van LTE, a 3G akkor miert van ott mindig?

[ Szerkesztve ]

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#27599) bigdady válasza szentkuti11 (#27596) üzenetére


bigdady
nagyúr

:F
és az jó neke? How?

[ Szerkesztve ]

(#27600) M@te


M@te
senior tag

valaki tudna segíteni a Fotor programmal kapcsolatban? Feltöltök a telefonra egy 16 megapixeles 4320x3240 felbontású képet, fotorban megszerkesztem kicsit majd vissza töltöm gépre és már csak 720x960-as képet kapok vissza. hiába van beállítva a fotorban hogy az eredeti méretben mentse el.

tudna valaki segíteni? esetleg olyan programot ajánlani amivel ez megoldható? :R

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.