Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) szentkuti11 válasza bigdady (#27599) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem igazán értem, hogy hol a probléma. A telefonon nem tudod szétválogatni a zenéidet előadók, stb. szerint?

(#27602) ESP


ESP
senior tag

Na most legyen okos valaki.

Szerk:
Bejöttem safariba kilépni se tudok mert csak úgy lövi a screenshotokat. Fail :D

2G-n valamit megnyomhattam? Ha home gombot nyomom screenshotol. Ha a powert akkor is. Újraindítás megvolt. Nincs ötletem se mi az isten lehet :F

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#27603) Dusee


Dusee
őstag

hello
ha kitörlöm egy telefon iCloud mentését, akkor a fotóadatfolyam is törlődik, vagy az külön van a biztonsági mentésektől?

(#27604) bigdady válasza Dusee (#27603) üzenetére


bigdady
nagyúr

egybe sztem

(#27605) privacy99 válasza bobooo (#27591) üzenetére


privacy99
senior tag

Nagyon kemény a logó, még egyszer nagyon szépen köszönöm! :)

Másnak is lassú volt ma az LTE mint az állat? Sőt, tegnap este (nagyon este, 1-2 körül) egyáltalán nem is ment :U De előtte viszont pörgött rendesen.

(#27606) Onderon


Onderon
senior tag

(#27607) DanielK


DanielK
addikt

Nektek volt már ilyen?
Arra ébredtem, hogy az icloud jelszavam nem jó. Mindenhol ezt írta ki. iPhone, iPad, Mac mini, MacBook Pro.
Sehogy sem fogadta el. Újat kellett létrehoznom, amit úgy 5x-re fogadott el. :F :Y :O :((( :(( :(

(#27608) nord_ válasza bigdady (#27599) üzenetére


nord_
veterán

iTunesban minden számnál egér-jobb gomb, tulajdonságok és kitöltöd rendesen a mezőket (előadó, számcím, lemez, stb).

---

DanielK,
egyedi hiba lehet, mert nálam az icloudos leveleim rendesen leszívja.

(#27609) esfrost válasza privacy99 (#27605) üzenetére


esfrost
tag

Nekem egy napja kb. borzalmasan lelassult az LTE, ilyen 0,30 mbps. A feltöltés meg 30mbps. Vagy rászakadt a T-Mobilre LTE hálózatára kismillió ember hirtelen, vagy valamit "állítgatnak".... :)

(#27610) ZooLee válasza esfrost (#27609) üzenetére


ZooLee
őstag

Nekem egy napja kb. borzalmasan lelassult az LTE, ilyen 0,30 mbps. A feltöltés meg 30mbps. Vagy rászakadt a T-Mobilre LTE hálózatára kismillió ember hirtelen, vagy valamit "állítgatnak".... :)

Hát, vagyunk páran, egyre többen, de nem derült ki, hogy egyedi (készülék) hibák a frissítés során, vagy tényleg központi probléma van egyes előfizetésekkel a T-nél. (Én azért gondolom, hogy a T-nél van elb@szva valami, mert a feltöltés az megy akár 30Mbps-el is, ha másik, nem T-szervert választok a Speedtest-ben, viszont a letöltés az mindenhol csak 0,02 körül van. Tényleg olyan, mintha korlátozva lenne a letöltés, holott még van adat-keretem. Holnap van a fordulónap, majd kiderül, addig nem Restore-olok. De ha holnapra meggyógyul, akkor lesz egy érdekes elbeszélgetésem a T-vel.

Egyébként Te is OTA frissítettél?

(#27598) Barett 50cal: iPhone 5, 6.1, LTE csomagja van, es Tmobileos, viszont lehet akkor a gepre is ra kell dugni mivel a mobilrol frissitett. De nem ertem hogy miert csak akkor jelenik meg ha van LTE, a 3G akkor miert van ott mindig?

Ha OTA frissített, és sikerült (6.1-es lett a szoftver) akkor nem kell gépre dugni a készüléket. Elméletileg. Tehát az LTE kapcsolónak látszania kellene már lefedettség nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#27611) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Csak szerintem esik pofátlanul az i5 ára? :F Ránéztem most a hirdetésekre és leesett az állam , hogy én november végén mennyiért vettem a Vodásat és most egyesek mennyiért adják! :Y Vagy a 140-150 - es ajánlatosok ( esetleg 160 ) sumákolnak valamit szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#27612) Tibee86 válasza sirszevenap (#27611) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha azt nézzük, hogy a független új 210e, akkor egy használt, szolgáltatós telefonért totál reális szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27613) Blaise válasza DanielK (#27607) üzenetére


Blaise
veterán

Időnként le kell cserélni, engem is 6.1 frissítésnél figyelmeztetett :)

(#27614) sirszevenap válasza Tibee86 (#27612) üzenetére


sirszevenap
őstag

De én az új, bontatlan pl vodás készülékről beszélek. Méghozzá két év készülékbiztosítással.

Én is így vettem, 180k-ért november 22.-én. Mondjuk annyi, hogy én biztosan megbízható emberkétől.

Szerintem egy ilyenért a 140k valahol sántít! :K

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#27615) Tibee86 válasza sirszevenap (#27614) üzenetére


Tibee86
veterán

Én egyetlen egy darab ilyet nem találtam itt aprón, főleg nem olyat, amin 2 év készülékbiztosítás van.
Vagyis egyet igen 150-ért, de azon nincs semmi biztosítás. Máshol most nem keresgélek, bár hardveraprón mindenki többet szeretne kapni a telefonjáért, mint amennyit ér. :D

[ Szerkesztve ]

(#27616) sirszevenap válasza Tibee86 (#27615) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én mintha láttam volna... No mindegy, lényeg a lényeg, hogy eléggé csappan az ára.

Bankkártyával? Hát persze!

(#27617) Tibee86 válasza sirszevenap (#27616) üzenetére


Tibee86
veterán

A tulajokon kívül ennek mindenki csak örül. :D

(#27618) otvoslajos


otvoslajos
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérdezni valamit.
Lehetséges e az iMessages szolgáltatásnál, hogy két évvel ezelőtti üzik jöjjenek le a telóra aktuális dátummal? Vagy szóval ha egy másik telóról küldik el az üzit, mint amiről eredetileg forgalmaztak, a szinkronizálás letölti e az eredeti telóra is a beszélgetést? Illetve az üziknél kiírt dátum és idő valós e vagy tévedhet?
Nagyon fontos lenne! Köszi!

(#27619) icecave válasza ZooLee (#27610) üzenetére


icecave
Topikgazda

Tutira állítgatnak valamit... Nekem rendeződött a letöltés,de most meg a feltöltés siralmas, még 3G-n is jobb. Annyira nem zavar a dolog, mert nem veszem észre, de a mérésekből látszik, hogy folyamatosan változik valami.

(#27620) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

I4 iOs 6.1 ennyit sikerült tegnap estig kihozni igaz frissítés előtt nem töltöttem fel de nem merül jobban semmivel sem
ebben volt némi mobilnet meg wifi használat de főleg telefon és sms.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#27621) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok

Tegnap jott meg a 4S-em es eddig minden ok is volt vele, de most lattam hogy valami nem stimmel az uzemidovel.
Lottem ket kepet.
Az elso a sima i4-em 6.1-es szoftverrel 1 nap es 1.5 ora hasznalat(intrnet, telefon, facebook) utan 89%-on all. Ami eleg jo

A masik kep i4S. Ejjel 1-kor levettem toltorol es lefekudtem, reggel 7 ora keszenlet es kb 1 ora 14perc hasznalat(!!!) volt a telefonban. Azota eltelt kb egy ora es lement meg 7%-ot ugy hogy hozza sem nyultam, de hasznalta meg nott.
Tudja valaki mi a franc hasznalja ejjel a telefont?? Tud ez valami olyant amit a sima i4 nem es az hasznalja vagy mi ez? Igy igazabol ha hasznalom is a telefont kb egy fel napot fog birni....

(#27622) madgie válasza jimhun (#27621) üzenetére


madgie
titán

Egy napos telefon, biztos tökéletesen jól áll az akkukijelzés, stb. Használd vagy 1-2 hétig, töltsd fel, merítsd le, beáll.

(#27628) jimhun válasza madgie (#27622) üzenetére


jimhun
senior tag

Az ok. De a baj az hogy mi a fene hasznalta ejjel majdnem 1.5 orat a telefont? Ilyen eddig soha nem volt az i4-el...

(#27629) Kommy válasza jimhun (#27628) üzenetére


Kommy
veterán

Na látod ez egy jó kérdés nekem is kb ugyan ennyit megy éjjel a telefon ne zavarjanak módban. Eddig nem nagyon zavart mivel simán kibírja úgyis a napot, de most lehet kicsit utánajárok mi lehet az.

(#27630) Tibee86 válasza jimhun (#27628) üzenetére


Tibee86
veterán

Szinte mindig éjjel töltöm a telefont, de valamelyik nap épp nem kellett, és +50 perc használatot összehozott magának.
Na ha Kommy rááll a dologra, akkor hamarosan tudjuk majd mitől lehet. :)

Valamelyik nap tapasztaltam, hogy mennyire számít a lefedettség akku szempontjából. Majdnem egész nap egy pince helyiségben voltam, edge volt bekapcsolva, hol volt térerő, hol nem,(főleg ha a kezemben volt az i4, akkor inkább nem :D) és legalább dupla annyira merült készenlétben ha nem jobban.

[ Szerkesztve ]

(#27631) jimhun válasza Kommy (#27629) üzenetére


jimhun
senior tag

Gondolom ha kijon a JB akkor majd lehet valamit feltelepiteni ami monitorozza hogy mi hasznalja a telefont. Igencsak kivancsi lennek, hogy mi hasznaja 4S-en ami nincs jelen sima 4-en (siri???).

(#27632) DanielK válasza Blaise (#27613) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem nem írta, hogy cserélni kell, egyszerűen nem fogadta el a régit. :(
Illetve az app storeban használt id jelszava még ok. Csak az icloudost nem vette be. :F

(#27633) krain válasza sirszevenap (#27588) üzenetére


krain
tag

AZTAAAA ez nagyon ott van, vagáány, na megnézem én is ezt a logo dolgot! leírod nekem, hogy kell?

(#27634) krain válasza bobooo (#27591) üzenetére


krain
tag

hol?

(#27635) cajn


cajn
tag

Valaki erre?
[link]

(#27636) jimhun válasza cajn (#27635) üzenetére


jimhun
senior tag

En felraktam a regi 3GS-emre, nem sok valtozott tole. Szerintem nem lassitott rajta.

(#27637) bbenec


bbenec
tag

sziasztok,

E-mailben hogyan tudok egyszerre több fotót kijelölni és becsatolni a galériából? Egyszerűen nem jövök rá...

(#27638) madgie válasza bbenec (#27637) üzenetére


madgie
titán

Egyesével nem jó? Elkezdesz egy üzenetet írni, rajta tartod egy üres helyen az ujjad, lesz ott a beillesztés után (jobbra nyíl) fotó vagy videó beszúrása.

(#27639) Kommy válasza bbenec (#27637) üzenetére


Kommy
veterán

Bemész a képekhez kijelölsz többet majd megosztás e-mailben

(#27640) cajn válasza jimhun (#27636) üzenetére


cajn
tag

Értem. Köszönöm!

(#27641) bbenec válasza madgie (#27638) üzenetére


bbenec
tag

hát ez félmegoldásnak sem jó.... ha 15 képet be akarok szúrni csak nem szeretném egyesével csinálni... facebookon is ha képeket akarok betenni csak pipálgatom hogy melyikeket szeretném és kész...

(#27642) smekker


smekker
csendes tag

Sziasztok!

Új iPhone tulajdonos vagyok, minden nyűgöm-bajom, tok-fólia választást eddig megoldottam a hazai/külföldi cikkek átrágásával, de most szeretnék tanácsot kérni :)

Olyan megoldások/opciók érdekelnének, amik megoldanák a telefonról történő zenehallgatást az autómban. Gondolom a legegyszerűbb megoldás gyári fejegységgel (amit nem is szeretnék lecserélni, ez passzol a beltérbe) az valamiféle fm transmitteres móka lesz, ugye?
Szóval nézegettem most ezt a Dension valamit, amiről van friss teszt is, egyelőre erre hajlok, de bármilyen egyéb megoldás is érdekelne, mert nem vagyok otthon a témában.

Előre is köszönöm, ha valaki rászánja az idejét a válaszra.

(#27643) bbenec válasza Kommy (#27639) üzenetére


bbenec
tag

hogyan jelölöm ki a képeket?

(#27644) M@te válasza bbenec (#27641) üzenetére


M@te
senior tag

miről beszélsz? fótók-->album-->bal alsó sarok kis nyíl-->ráböksz azokra amelyikeket akarod-->megosztás-->email

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#27645) madgie válasza bbenec (#27643) üzenetére


madgie
titán

Az nem félmegoldás, hogy el sem olvasod a használatit? ;] :DDD

(#27646) bbenec válasza M@te (#27644) üzenetére


bbenec
tag

Ezt csinálom pontosan, de így egy képet tudok egyszerre csak, nem tudok többet kijelölni... lehet én vagyok béna de 3 kollegát is megkérdeztem azt mondják ők is csak egyesével tudják illeszteni...

na megvan, kihagytál egy fontos lépést: szerkeszt / edit és úgy :)

de ígyse jó mert így a Share/Megosztás között az e-mailt nem kínálja fel ha több képet kijelölök... Áh nem értem ezt........

[ Szerkesztve ]

(#27647) smekker válasza bbenec (#27646) üzenetére


smekker
csendes tag

Többet kijelölve az albumban nekem is csak a facebook megosztást dobja ki, az email-t csak akkor, ha egyet jelöltem.

(#27648) madgie válasza smekker (#27647) üzenetére


madgie
titán

Pedig megy a mail is, most próbáltam négy képpel.

szerk: végigpróbáltam, 5 képig megy, felette tényleg nincs lehetőség e-mail-es küldésre (egyben)

[ Szerkesztve ]

(#27649) smekker válasza madgie (#27648) üzenetére


smekker
csendes tag

Valóban. Jesszus, innom kéne egy kávét...

Szerk.: na, akkor megnyugodtam, mert hirtelen megijedtem, hogy valami agyserkentőre szorulok :)

[ Szerkesztve ]

(#27650) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Na kollégák. Egy gyors segítségre lenne szükségem.

Barátom vett Dubaiba egy i4S-t, boltból. De ugye így a garancia nem él rá sajnos. Ma beledugta először a fülhallgatót és amikor kihúzta, még mindig azt érzékeli mintha be lenne dugva. Így nem tudja használni a külső hangszórókat , mikrofont.

Matt tiszta az aljzat! Mi lehet a probléma? Mit lehet vele kezdeni?

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.