Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) Ragnar95 válasza atirag (#26048) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Érhető a probléma, de azt is meg kell értened, hogy ez a legfelhasználóbarátabb megoldás, mivel alap esetben ha az ember letölt valamit, nem adja oda egyből másnak, hogy ő is letöltögethessen dolgokat vagy ha mégis, akkor beállítja, hogy kérjen megint jelszót a teló....
Valószínűleg a felhasználók 90%-a nem olvassa el a használati útmutatót, de egy nem is olyan kis részük anélkül is megismeri hosszabb-rövidebb időn belül a telefon legtöbb vagy (szinte) összes beállítási lehetőségét, így ezt is felfedezi és ha szüksége van rá, beállítja :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26052) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali.

Pc-met akarom irányítani iphone-ról, mert tv-re van kötve és ha megy akkor ne kelljen elkapcsolni.Ezen a fizetős progin kivül van valami free megoldás?

(#26053) Kommy válasza bigdady (#26052) üzenetére


Kommy
veterán

teamviewer, logmein, ... + az össze remote desktop app képes erre. Mindegyikhez kell külön kliens program.

(#26054) bigdady válasza Kommy (#26053) üzenetére


bigdady
nagyúr

kliens? vagyis tegyek fel vmit a pc-re is?

(#26055) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Miért van az, hogy iPhone 4S-en Gmail fiókot használva lassan küldi el a leveleket. Tehát jön a hang mintha elmenne a levél, de mégsem megy el, és csak teker-teker.. majd 5-10 percre rá elmegy.. Mitől van ez???

Üdv: Csabee.

(#26056) Kommy válasza bigdady (#26054) üzenetére


Kommy
veterán

Valamelyiket letöltöd a telefonra és a hozzátartozót a gépre is az lesz a szerver, és ahhoz kapcsolódsz a telefonnal.

(#26057) lugosi válasza atirag (#26048) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Arra lennék kíváncsi, hogy mi kerül egy játékon belüli vásárlásban 18 ezer ft-ba? Mert ha jól olvastam, 3 vásárlással 18 ezret költött a lányod, darabja 6 ezer? Olyan darabja 20 eurós vásárlás? Mikor egy játék 1-2 euró?

(#26058) atirag válasza vans? (#26050) üzenetére


atirag
őstag

Megbeszéltem a lányommal és azért is voltam mérges. Viszont nem igazán tudta megkülönböztetni mit is jelent mert pl: a little petsben is szokott vásárolni,de ott a játékban lévő pénzből. Tehát nem igazán tudok nyugodt lélekkel leszúrást adni neki. Persze kapott így is. És 5 éves egyébként és nem vagyunk mindig ott vele viszont ő mindig játszik vele.

Egyébként írtam a supportnak és meg is vagyok elégedve mert már válaszoltak is. Még hozzá nagyon kedvesen és segítőkészen. Nekem ez mindenképpen pozitív.

Lugosi:

Ez konkrétan az angry birds rio. És abban vannak hmm igazából nem tudom mik. Valami szuper képességek talán. De darabja a vásárlásnak 24 és 27 euro volt. És van még 3 oldal ahol ilyenek vannak hasonló árban.

[ Szerkesztve ]

(#26059) Kommy válasza lugosi (#26057) üzenetére


Kommy
veterán

35€-s csomag is van a játékban.

(#26058) atirag: Reméljük, hogy visszakapod.

(#26060) bigdady: Teamviewer-nél leszeded a store-ból a Teamviewer-t és a gépre szintén leszeded ugyan ezt a gépre [link], a gépen elindítod lesz egy felhasználónév és egy jelszó, ezeket kell beírni a telefonon ezután tudod a irányítani.

[ Szerkesztve ]

(#26060) bigdady válasza Kommy (#26056) üzenetére


bigdady
nagyúr

hha egy laptopról irányítanék egy pc-t (no meg iphone-ról) kkor a laptopra telepitenem kell vagy csak elinditani? Vagy mindegyikre telepiteni kell?

[ Szerkesztve ]

(#26061) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok! Iphone 5 -os telom van .Volna egy olyan problemam,h neha telefonalaskor ilyen robotos hangja lesz a masik felnek .Ma bevittem a t-mobilba gariztatni de azt mondtak ,h ez szoftveres hiba es hogy dolgzik rajta mar az apple.Errol tud valaki valamit ?:D

(#26062) ittakary válasza atirag (#26031) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem már egyszer visszaadták kb 3/4 évvel ezelőtt :R

(#26063) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Hm, 24, 27 és 35 eurós csomagok a játékban? Komoly... :Y

(#26064) walakii


walakii
tag

Valahogy meg lehetne csinálni, hogy a híváskor megjelenő fényképek ne kicsibe jelenjenek meg jobb felül, hanem valami nagyobb formában ?

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26065) Kommy válasza walakii (#26064) üzenetére


Kommy
veterán

Rakjál be a telefonról képet a kontaktokhoz.

(#26066) bigdady válasza Kommy (#26059) üzenetére


bigdady
nagyúr

megy is :R

(#26067) erdoke válasza atirag (#26058) üzenetére


erdoke
titán

Nálunk 4 iPad van a családban, a legkisebb lányom 3,5 éves volt, amikor elkezdte használni (most 5,5 lesz). Viszont én az első pillanattól tisztában voltam a 15 perces jelszó limittel, mert vásárlás után alaposan átnéztem a készüléken a Beállítások menüt. Pontosan azért, mert akkor az volt az első iOS eszközöm, és nem ismertem a szabályokat. Később magától értetődő volt az egész, hiszen hol kér jelszót, hol nem, és az ember kíváncsi a rációra, illetve hogy a gyerekek miként tudnak garázdálkodni.
Igaz, mindegyik 3 éves kortól tanul angolul, de 7-8 éves korukig nincsenek olyan szinten, hogy a legtöbb felugró üzenetet megértsék. Viszont megtanítottam őket, hogy kérdezzenek, mielőtt nekiállnak nyomkodni...

A legjobb aláírás a héten

(#26068) Ragnar95 válasza walakii (#26064) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iCloudból szinkronizáld a névjegyeket vagy telón állíts be hozzájuk képet a gmail helyett.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26069) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Ma restore-tam az i4-emet,mert túl nagy volt már a other méret.Mindent vissza is szinkronizált,de az appokat nem.Probáltam hogy manuálisan vissza instalálom,de ki ir valamit hogy a gépem nincs regisztrálva.Legfrissebb itunes van rajta.Hackintost használok snow leo 10.6.8-at.Ne kelljen telefonról letöltenem az appokat elég lassú lenne úgy.Valakinek ötlet?

(#26070) Xero válasza kisjimy (#26069) üzenetére


Xero
nagyúr

iTunes - Menubar - Store - Authorize this computer

(#26071) kisjimy válasza Xero (#26070) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Köszönöm,már megy is! Mitől lehetett ez?Igaz nem rég újra feltettem a snow leo-t mert ssd-re váltottam.Lehet ez volt a gond?

(#26072) whited


whited
addikt

Sziasztok
Iphone 5re ha cserélném i4re akkor a +65-70k az reális?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#26073) Xero válasza kisjimy (#26071) üzenetére


Xero
nagyúr

Pontosan.

(#26074) Tibee86 válasza whited (#26072) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem az elég jó( bár ugye függ attól is, hogy milyen az i4-ed). Én kb ennyit számolok arra, ha a 4-emet akarnám egy új, vagy majdnem új 4S-re cserélni.

(#26075) lugosi válasza erdoke (#26067) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én most lesz 4. éve hogy iphone-ozok, azt se tudom a store mikor jött ki, de ebből a sztoriból értesültem arról, hogy mi a megfejtése annak, hogy a jelszót hol bekéri, hol nem. Mondjuk rajtam kívül se az iphone-t, se az ipadot nem használja más, szerintem ezek elég személyes használatú tárgyak.

(#26076) Xero válasza lugosi (#26075) üzenetére


Xero
nagyúr

2008 nyarán jött ki a store az iPhone OS 2-vel és az iPhone 3G-vel.

(#26077) bigdady válasza Kommy (#26059) üzenetére


bigdady
nagyúr

telorol beallitottam es mar tudom vezerelni a htpc-t, de fel tudom vhogy ébreszteni tavolról az asrock e350m1-et? Nincs lanra kötve mert wifin kapcsolodik a roterhez.
Van 5leteted?

(#26078) Csabee. válasza Csabee. (#26055) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ilyennel nem találkozott senki??

Üdv: Csabee.

(#26079) novoszath


novoszath
senior tag

olyan kérdésem lenne hogy honnan lehet rendelni a némitó gomb szalag kábelét? mert tönkrement

iphone 3G hez kellene

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#26080) Csabee. válasza novoszath (#26079) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Vagy iSamurai vagy vatera esetleg ebay ahonnan olcsón megúszhatod!

Üdv: Csabee.

(#26081) nord_ válasza lugosi (#26075) üzenetére


nord_
veterán

Nálunk a telefonok személyesek, az iPad viszont egy az egyben családi. Asszony hazajön, megnézi a leveleit, kedvenc oldalait, gyerek este játszik egyet rajta, én meg (általában) az éjszakás/hajnalos felhasználó vagyok. :)

(#26082) kenny123 válasza bigdady (#26077) üzenetére


kenny123
addikt

Ha nem tud wake on lant, akkor nem lehet megoldani szerintem.

yo

(#26083) atirag válasza nord_ (#26081) üzenetére


atirag
őstag

Nálunk is van saját telefonja mindkettönknek az ipad viszont a páromé és a lányomé. Így nem nagyon figyelek rá. Most beállítottam mindent amit tudtam és remélem nem futunk bele újabb story-ba. Mert azért el kell fogadni,hogy még csak 5 éves és eleven is :K

[ Szerkesztve ]

(#26084) Ck.


Ck.
addikt

Fel eve hasznalok iOS-t, de csak most mutatkozott be a rendszer butasaga. Egy fontos hivas kozben becsorgott az ebreszto, azt se tudtam mit csinaljak, mert semmire se reagalt. Le kellett raknom a hivast es csak utana tudtam leallitani az ebreszto visitasat. Komolyan ilyen primitiv a rendszer, hogy nem kepes kezelni azt, hogy hivas alatt ne kezdjen el orditani az ebreszto?

[ Szerkesztve ]

(#26085) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Jöhetne már a 6.1, LTE-ről már nem is merek álmodni... :(

(#26086) nord_ válasza Ck. (#26084) üzenetére


nord_
veterán

Kipróbáltam, nálam rendben működik (6.0.1 no JB): hívás közben az ébresztő felugró ablakában le lehet állítani az ébresztést.
Ez egyedi hiba lehetett, nem a rendszer butasága.

(#26087) samgar válasza rayoliviero (#26085) üzenetére


samgar
őstag

Nekem 4-5 gyári alaptéma hiányzik, semmi csicsa, akár az ikonok is maradhatnak, csak lenne pár szín választási lehetőség, alapdolgok, keretek, gombok, betűk színei, szürke, zöld...stb, hangok már variálhatóak gyárilag, de igazán tehetnének be pár témát :K JB alatti winterboard szerintem katasztrófa.

Oppo Find X5 PRO

(#26088) Ck. válasza nord_ (#26086) üzenetére


Ck.
addikt

Lehet, hogy pillanatnyi megzakkanas volt, de attol meg nem illene csendben maradnia hivas kozben egy normalisan megirt software eseteben? Vagy mondjuk csak egy rovid pittyenessel jelezne ilyenkor?

(#26089) Ragnar95 válasza Ck. (#26088) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem ez legyen a legnagyobb problémád.... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26090) bigdady válasza kenny123 (#26082) üzenetére


bigdady
nagyúr

Tud wake on lan-t a gép,csak nincs bedugva utp mert wifis. Akkor lehetetlen? :F

[ Szerkesztve ]

(#26091) Ck. válasza Ragnar95 (#26089) üzenetére


Ck.
addikt

Teny, evente 2x ha elofordul ilyen, hogy hivas kozben megszolal az ebreszto, de hidd el, abban a pillanatban ez nagyon idegesito volt...

(#26092) Kommy válasza bigdady (#26090) üzenetére


Kommy
veterán

wi-fi-ni is tudhat wake on lan-t.

(#26098) M@te


M@te
senior tag

feltöltöttem gépről pár képet telefonra. itunesban a fotóknál kiválasztottam a mappát amit sziknronizálni szeretnék, rámentem hogy szinkron és a telefonon most a képeken belül létrehozott egy fotótár nevű mappát és egy olyan nevű mappát is amit kiválasztottam a gépről és mindkettőben ugyan azok a képek vannak. miért?????

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26099) Ragnar95 válasza M@te (#26098) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mert a Fotótárban az összes gépről átrakott kép benne van egyben, a másikban pedig csak az adott mappában lévők....Ez amiatt van, mert nincs fájlkezelő az iOS-ben, ami hozzáférhető lenne a felhasználó számára...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26100) saaryba


saaryba
csendes tag

Sziasztok
Hogy tudom lefényképezni iTunessal az iphone képernyőjét vagy amit éppen mutat a telo?

Privátra illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.