Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) nord_ válasza Totheground (#26166) üzenetére


nord_
veterán

APR-ek nem árulnak iPhonet sajnos.

Dehogynem.

(#26202) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Sziasztok!
lehet noob vagyok, de nem találom hogy hol kell pin kódot változtatni!

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26203) ittakary válasza nord_ (#26201) üzenetére


ittakary
nagyúr

azt a ... nénikéjüket! [link]

Ezt szabad egyáltalán nekik? rápakolnak 25-30k-t minden telóra és úgy adják el :W

[ Szerkesztve ]

(#26204) kali válasza skidrowkill (#26202) üzenetére


kali
legenda

beállítások -> telefon -> sim pin -> pin módosítása!

(#26205) M@te


M@te
senior tag

ma már tizedszer fordul elő hogy nem tudom lehúzni a notification centert. hiába zárom le a telefont és oldom fel, nem jön le! nem változtattam semmin, nem frissítettem, az érintőfeület felső rész működik. wtf? :F

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26206) peugeotmate válasza M@te (#26205) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ki-és bekapcs megvolt legalább?

meg

(#26207) nord_ válasza ittakary (#26203) üzenetére


nord_
veterán

Pár évvel ezelőtt, francia APR-esek morogtak, hogy a cég hivatalos weboldala olyan olcsón adja a telefonokat, amiket ők megközelíteni se tudnak...

(#26208) M@te válasza peugeotmate (#26206) üzenetére


M@te
senior tag

meg, de egy idő után megint nem működött

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26209) Ragnar95 válasza ittakary (#26203) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyilván, különben nem csinálnák :DDD
De ettől még valóban egy vicc, h mennyiért adják őket....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26210) skidrowkill válasza kali (#26204) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

köszönöm szépen!

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26211) vadászcsiga válasza M@te (#26205) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt képzeld el hogy volt egy olyan fw amiben egyszer ez már tökéletesen működött, nem is olyan rég.

(#26212) erdoke válasza Zoty4 (#26174) üzenetére


erdoke
titán

Új autó típushoz csak másik ProClip kell, a tartó természetesen marad.

A legjobb aláírás a héten

(#26213) tothm


tothm
őstag

Sziasztok!
Mik a tapasztalatok, a most vásárolt iPhone 5 fekete készülékek még mindig kopnak? Vagy már nem vészes?
Köszi, M

(#26214) csacsi67 válasza tothm (#26213) üzenetére


csacsi67
addikt

nem kopnak.

(#26215) lupus_l válasza tothm (#26213) üzenetére


lupus_l
aktív tag

December végén vettem és nincs rajta kopás.

(#26216) privacy99 válasza tothm (#26213) üzenetére


privacy99
senior tag

Az mondja, hogy kopik aki vagy nem vigyáz rá, vagy véletlenül leejti, és ezért ideges lesz(mert akkor tényleg kopik, bár függ attól hogy hova ejted). Magától nem kopik semmi..De nagyon érzékeny, kicsit olyan érzésem van mintha megkeményedett vajból lennének az alumínium részek, mert sikerült leejtenem, és más telefonon ez meg sem látszana, itt azért szép kis nyomot hagyott (véglegeset a kb. 2 évre:D legalább meg tudom különböztetni, egy kis azonosítót kapott.)

[ Szerkesztve ]

(#26217) Ck. válasza erdoke (#26132) üzenetére


Ck.
addikt

Ahaaa, ertem. :)
Tehat akkor az i5 tul uj a tv2-nek, ha jol ertem.

(#26218) walakii válasza vans? (#26140) üzenetére


walakii
tag

Előjött egy olyan hiba, hogy a szinkronizált kontaktok nagy részénél nincs kép amikor hívom, csak kicsiben jobb felül. Más kontaktnál pedig tökéletesen működik az egész kép.es hívás, ez mitől lehet ?

Ahogy leírtam sikerült is megoldanom, csak be kellett pipálnom, hogy felülírja a meglévő fotókat :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26219) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

ha lefrissítem 5.1.1-ről 6.0.1-re akkor az alkalmazások,sms, stb.. megmaradnak?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#26220) kenny123 válasza skidrowkill (#26219) üzenetére


kenny123
addikt

Erre való a biztonsági mentés. Itunesban telefonon jobbklikk, biztonsági mentés.

yo

(#26221) h_eduka


h_eduka
tag

miért van az, hogy iPhone 4-en nem jönnek meg lezárt képernyőre a Facebook üzenetértesítések?

ui.: iOS 6.0.1

[ Szerkesztve ]

(#26222) ittakary válasza skidrowkill (#26219) üzenetére


ittakary
nagyúr

Update-tel rakd fel és akkor igen

(#26223) LEGIOX


LEGIOX
tag

Segítséget szeretnék kérni. Ha veszek egy használt, független iPhone 4S-t Apple garanciával, ezt hogyan tudom leellenőrizni hogy valóban így van, nem pedig "garázsgsm" garancia ?

(#26224) ittakary válasza LEGIOX (#26223) üzenetére


ittakary
nagyúr

Itt beírod a SERIAL-t és megmondják. Esetleg fel is hívhatod az Apple Supportot telefonon és bediktálhatod nekik a Serialt / IMEI-t.

(#26225) Xero válasza skidrowkill (#26219) üzenetére


Xero
nagyúr

Sosem fogom megérteni, hogy egy verzió szám növekedésnél hogyan lehet lefrissíteni!? :F

(#26226) golya32


golya32
aktív tag

2g re feltelepítettem a talk litet és nem indul el mi lehet a baj?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26227) erdoke válasza Ck. (#26217) üzenetére


erdoke
titán

Azt nem hiszem, mert nálam Mercury alatt simán mennek a videók teljes képernyőn. Most próbáltam valami kis oroszlánost, amik már húst is kapnak a táp után. :) Azt nem vágom, miért kell 30 másodpercet várni a videókra, de ha kivárod, akkor betöltődnek.

A legjobb aláírás a héten

(#26228) LEGIOX válasza ittakary (#26224) üzenetére


LEGIOX
tag

Köszönöm ! Megnéztem, még van rá 3 hónap garancia. A telefont az USA-ból hozták újonnan , ha valami gebasz van akkor itthon is tudom érvényesíteni a garanciát ? Bocs, ha más számára triviálisat kérdezek.

(#26229) lupus_l válasza LEGIOX (#26228) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Csak EU-ban vásárolt telefont tudsz itthon garanciálisan javíttatni. USA-ból származót nem :(

(#26230) LEGIOX válasza lupus_l (#26229) üzenetére


LEGIOX
tag

Köszi, ezt nem tudtam. F@sza :(

(#26231) h_eduka válasza h_eduka (#26221) üzenetére


h_eduka
tag

valaki?

(#26232) Ck. válasza erdoke (#26227) üzenetére


Ck.
addikt

Nalam is betoltodik 30 mp. utan, de nem enged a play gombra rakattintani, atlosan at van huzva...Safari alatt.
Megnezem Mercury-val is.

[ Szerkesztve ]

(#26233) vans? válasza walakii (#26218) üzenetére


vans?
őstag

Akkor ezt megbeszeltuk. :) A celnak tokeletesen megfelel a program, mar csak arra kell rajonnom, hogy egy-ket kontaktot miert nem talal meg a fb listabol...

hábm bábm

(#26234) kenny123


kenny123
addikt

Valakinek nincs véletlenül Apple matricája?
Nem arra a nagyra gondolok, amit adnak telefon mellé, hanem aminek a mérete megegyezik a telefonon levőével. Luckylabs szokott rakni a termékei mellé.

Ha valaki találna ilyet magánál, dobjon már egy pü-t. Köszi!

yo

(#26235) M@te válasza h_eduka (#26221) üzenetére


M@te
senior tag

éresítéseknél be van kapcsolva hogy megjelenítés zárolásnál?
illetve magán a fb programon belül lehet már állítani hogy miről akarsz push-t kapni. ha ezek be vannak kapcsolva akkor nincs más ötletem.

talán szar a facebook. bár nekem működik

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26236) Peddy789


Peddy789
őstag

az első hsz-ben miértan az írva hogy a jailbreak gari vesztéssel jár? első kézből tudom hogy ez nemigaz

(#26237) h_eduka válasza M@te (#26235) üzenetére


h_eduka
tag

aha minden be van pipálva mindenhol és nem küld :/

(#26238) Csabee. válasza Peddy789 (#26236) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Fejtsd ki bővebben.

Üdv: Csabee.

(#26239) M@te válasza h_eduka (#26237) üzenetére


M@te
senior tag

esetleg még az internetkapcsolat?! nem véletlenül csak wifin vagy?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26240) Peddy789 válasza Csabee. (#26238) üzenetére


Peddy789
őstag

kapcsolatban vagyok a céggel ahol az összes magyarországi iphone szervizelést végzik, és ott személyesen mondák nekem ~2 hónapja, hogy a hivatalos apple álláspont szerint a jailbreak nem jelent garanciavesztést

(#26241) h_eduka


h_eduka
tag

csak wifin nem jelzi az üzeneteket? 3gs-n csak wifin is jelezte

(#26242) irgum válasza Peddy789 (#26240) üzenetére


irgum
addikt

Mindenesetre nem illik visszavinni gariztatásra a jailbreakes telefont. Megtagadhatják a javítást, de én se hiszem, hogy garivesztéssel jár.

(#26243) Csabee. válasza Peddy789 (#26240) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem. Egyébként ha jb-es ha nem, egy restore-al úgy is gyári állapotú lesz. Innentől kezdve végülis mind1..

Üdv: Csabee.

(#26244) walakii válasza vans? (#26233) üzenetére


walakii
tag

Én rájöttem már. :D Azért mert páran fordítva írták be a nevüket (keresztnév és vezetéknév), így ha a vezetéknévnél nem találod, nézd meg a keresztnevük kezdőbetűjénél is. :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#26245) ronda válasza Zoty4 (#26159) üzenetére


ronda
aktív tag

Én is ilyet vettem. Az ötödik héten kb a huszadik használatakor, beletettem egy GPS-t és ahogy engedtem össze a csipeszt eltört az egyik szára. Aztán mikor megint összenyomtam, hogy közelebbről szemügyre vegyem a törésnél, három darabra tört. Ki is ugrott a kezemből. eBay-én vettem, postával együtt kb a fele volt az akkori itthoni árának. Most egy T-nél láttam 8900-ért.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#26246) arsenix


arsenix
tag

Sziasztok!

Barátnőm iphone 4s-e a következőt produkálja:
60%-nál kikapcsol és csak töltőre dugva lehet visszakapcsolni.
(legújabb ios fut rajta)

Ez akksi probléma? Ha igen, akkor melyik szervizt ajánljátok?

Köszi a választ!

(#26247) M@te válasza arsenix (#26246) üzenetére


M@te
senior tag

meg kell próbálni először töltőre rakni, home + power folyamatosan amíg újra nem indul, majd hagyni egy éjszakán keresztül tölteni. ha ez után sem jó akkor szerviz. attól függ hol laksz.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#26248) Csabee. válasza arsenix (#26246) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Puffgabir nagyon megbízható! Bp-i, rengetegszer voltam nála! :)

Akksi hiba lesz szerintem.

Üdv: Csabee.

(#26249) golya32


golya32
aktív tag

Honnan tudok 2G-hez régebbi progikat letölteni?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#26250) ZooLee válasza Ck. (#26088) üzenetére


ZooLee
őstag

(#26088) Ck.: Lehet, hogy pillanatnyi megzakkanas volt, de attol meg nem illene csendben maradnia hivas kozben egy normalisan megirt software eseteben? Vagy mondjuk csak egy rovid pittyenessel jelezne ilyenkor?

Dehogynem, ez folyamatos probléma, mert bármilyen értesítés jön (SMS, e-mail) a füledbe (meg az enyémbe is) üvölt ugyanolyan hangerővel, nem tudom, hogy lett ez így elb@szva. Ez vajon régen is így volt? Nekem nem rémlik.

(#26089) Ragnar95: Szerintem ez legyen a legnagyobb problémád.... :U

Hát, attól függ mennyit beszélsz, mennyien hívnak. A Trémobilnak van egy szolgáltatása, hogy küld egy SMS-t a nem fogadott hívásról. Ha éppen beszélek, és valaki hívni próbál, akkor jönni fog egy ilyen üzenet. És ez elég gyakori. De ugyanígy jön az e-mail is... :( Szóval nem elhanyagolható probléma, főleg, hogy egy egyszerű szoftveres problémáról van szó. Ez tényleg nevetséges probléma.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.